Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
No Dante Rosario on the field today. Has been traded to Bears for a 7th rounder in 2014 Draft.
Brod. TwitterCharlie Firpo
Szépen gyűlnek a 7. körös cetlik. Talán összegyűlik annyi, hogy fel lehessen tekerni egy gurigára és...gyeek
Itt lehet a lényeg, a többi bónusz:
"Monday morning’s trade of Dante Rosario gives the team an open roster spot. My bet is they’ll be looking to fill that spot with a lineman." DCMailbag

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
No Dante Rosario on the field today. Has been traded to Bears for a 7th rounder in 2014 Draft.
Brod. TwitterCharlie Firpo
Szépen gyűlnek a 7. körös cetlik. Talán összegyűlik annyi, hogy fel lehessen tekerni egy gurigára és...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
No Dante Rosario on the field today. Has been traded to Bears for a 7th rounder in 2014 Draft.
Brod. Twitter

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
McSurdy még a PSbe se volt jó úgy látszik.gyeek
lassú ehhez a 4-3-hoz. evvan. majd egy 3-4-es csapat elviszi, ha egyáltalán. azért mégiscsak jó fiú 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
McSurdy még a PSbe se volt jó úgy látszik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
PS
QB Alex Tanney
WR Danny Coale
WR Tim Benford
G Ray Dominguez
DL Jason Vega
LB Cam Lawrence
CB Micah Pellerin
S Jakar Hamilton
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.Wong
Webbnek van még ideje fejlődni, ráadásul ötödik számú CB. öt corner márpedig kell, és személy szerint úgy látom, hogy Brewster tudásban, Pellerin pedig keménységben (a durability-re nem találtam szép magyar szót) marad el tőle. más meg nincs.
Wilcox jó safety, de pl. Johnson nála is jobb, csak nem tud a pályán maradni.slowmotion
Pellerin nagyot játszott pl. a Dolphins ellen is a HoF Game-en (szinte csak rá emlékszem)... azon a meccsen elég gyorsnak és keménynek tűnt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt gondolom, hogy egy eléggé csendes off-season van mögöttünk. Egyszerűen; nem történt semmi meglepő dolog. Talán az RR - Kiffin csere és a D sémaváltás volt a legjelentősebb esemény... de az is csendesen történt.
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kyle Bosworth megy hozzátok


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Jones nem feltétlen LB/DE posztra jött,hanem leginkább ST-t erősíteni,mert amit eddig olvastam róla,Ravensbe és Chiefsbe is főleg ott használták,és elég jól teljesített.Amúgy se árt egy LB a rosterre,mert nekem kevéske ez az 5,főleg ha azt nézem,hogy tavaly hányan sérültek.

Akit kicsit furcsálok,hogy kikerültek az Moore illetve Hamilton.

Andre Smith roster helye meglepett,de olvastam,hogy elég jól blokkol,és ha futtatni akarjuk ténylegesen a labdát,ilyen fal mellé nem fog ártani.Rosario pedig szintén az ST erősítésére maradt bent,ugyanígy Frampton és McCray.Látszik,hogy azért próbálnak kezdeni valamit ezzel a csúnya ST teljesítménnyel,amit az előszezonba produkáltak.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Chargers acquired DL Sean Lissemore from the Cowboys in exchange for a 2015 seventh-round draft pick.

Számítani lehetett rá, hogy mást nem kapunk, de szvsz. Lissamore egy egész szolid backup volt elég alacsony fizetéssel az amúgy is megviselt DT állományban.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A Cowboys tegnap megszerezte egy nem tisztázott darftcetliért Edgar Jones LB játékjogait a Chiefstől.ulpianus
Talán az egyik legerősebb csapatrészünkbe igazolunk, csodálatos.. Guardot tud játszni? 😀Blevi
röhögni fogsz, de egyébként 5 linebacker van az 53-as rosteren.
ha Jones-t hozzávesszük, akkor 6, de igazából a 4-3-ban inkább DE-méretei vannak (6'3", 262)slowmotion
Jahh meg 5 TE.... Mindegy mert elfér + 1 LB, de ennél nagyobb bajaink vannak.. Arkin lehet a végéén All-pro guard lesz és gond letudva..
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Firpo: Nézd már meg Tanney statisztikáját. Ha még mindig úgy érzed hogy kár volt érte akkor nézd meg a többi csapat újonc QB statjait. Minden pályán töltött percét láttam. Amikor bemutatkozott akkor én is azt gondoltam amit te, de nagyon nem kár érte.

[/quote]Ez addig hipó tetikus, amíg mi jó Tonynk a pályán van, utána viszont Orton bácsi engem nem nyugtat meg, ha kb Tanney is tudná azt, amit ő, akkor a fiatal a jobb. De most már mindegy is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
A Cowboys tegnap megszerezte egy nem tisztázott darftcetliért Edgar Jones LB játékjogait a Chiefstől.ulpianus
Talán az egyik legerősebb csapatrészünkbe igazolunk, csodálatos.. Guardot tud játszni? 😀Blevi
röhögni fogsz, de egyébként 5 linebacker van az 53-as rosteren.
ha Jones-t hozzávesszük, akkor 6, de igazából a 4-3-ban inkább DE-méretei vannak (6'3", 262)
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A Cowboys tegnap megszerezte egy nem tisztázott darftcetliért Edgar Jones LB játékjogait a Chiefstől.ulpianus
Talán az egyik legerősebb csapatrészünkbe igazolunk, csodálatos.. Guardot tud játszni? 😀
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
A Cowboys tegnap megszerezte egy nem tisztázott darftcetliért Edgar Jones LB játékjogait a Chiefstől.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.Wong
Webb-et???? de akkor kit tartasz nála jobb csere CB-nek?beltazor
Az a baj, hogy a keretből senkit, igazából pedig szerintem mindenki jobb nála. Tragédia amit művel sokszor, a nagy szerencséje, hogy néha jókor van jó helyen és fog egy lasztit, de hosszú távon ez nekünk mindenképp veszteséges. 10 emberének dobott lasztiból 7-el elmennek mellette. Sokat, nagyon sokat kell még fejlődnie.

Firpo: Nézd már meg Tanney statisztikáját. Ha még mindig úgy érzed hogy kár volt érte akkor nézd meg a többi csapat újonc QB statjait. Minden pályán töltött percét láttam. Amikor bemutatkozott akkor én is azt gondoltam amit te, de nagyon nem kár érte.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-NickEatman/Roster-Breakdown-Five-TEs-Six-Safeties-Highlight-Final-Roster/371418f2-89cb-40bd-b4a2-d773f7739165
A végleges 53as keret.Vannak azért meglepetések szerintem.A T poszt nagyon vékony,a G-ról nem is beszélve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Nate Livings, IR ááááááá

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.Wong
Én is pont erre gondoltam,mert hiába jobb játékos,ha nem tud a pályán maradni
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.Wong
Webbnek van még ideje fejlődni, ráadásul ötödik számú CB. öt corner márpedig kell, és személy szerint úgy látom, hogy Brewster tudásban, Pellerin pedig keménységben (a durability-re nem találtam szép magyar szót) marad el tőle. más meg nincs.
Wilcox jó safety, de pl. Johnson nála is jobb, csak nem tud a pályán maradni.slowmotion
Johnson IR-re megy - sajnos.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tanney, Lawrence megy, Costa és Lissi tradegyanús. Tanney-t sajnálom, talán PS-en maradhat. Láttam a Texans elleni vergődésünk utolsó negyedét, nekem tetszett Tanney, van benne potenciál.
És falembereket akarunk még hozni (G, DT).

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.Wong
Webbnek van még ideje fejlődni, ráadásul ötödik számú CB. öt corner márpedig kell, és személy szerint úgy látom, hogy Brewster tudásban, Pellerin pedig keménységben (a durability-re nem találtam szép magyar szót) marad el tőle. más meg nincs.
Wilcox jó safety, de pl. Johnson nála is jobb, csak nem tud a pályán maradni.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.Wong
Webb-et???? de akkor kit tartasz nála jobb csere CB-nek?

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdésslowmotion
Persze ha Beasley lábfeje tényleg meggyógyult és nem azért játszott mert "félt", hogy kimarad...aztán a 2.héten meg injury list.

Én személy szerint elsőnek Webbet basztam volna ki de úgy, hogy még mindig nem ért volna földet. Wilcoxot meg fel kell tenni az 1es számú csapatba, mert én kitartok amellett, hogy ő a legjobb safetynk.