Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Albright cut injury settlementtel. Amit nem értek, az az, hogy állítólag egészséges. Ha ez igaz, akkor miért került IR-re? Mégsem olya svejci becska mint amilyennek mondták és egy innen-onnan felszedett spec teamer többet ér nála?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
WR Dez Bryant MRI indicates mild foot sprain. Cowboys expect him to play vs KC but unsure how much he will practice this week with injury
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Romo és Dez is megúszta komolyabb bibi nélkül!

- meanwhile in Utopia the NFL - Az Eagles ambusholta az NFC East aktuális divatcsapatát. 😊gyeek
ééééés
a tie breaking procedures 8. pontja alapján (Best combined ranking among all teams in points scored and points allowed) vezetjük is a csoportot 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

szerk.: ja benéztem, mert nekünk csak +5-ös a margin, az Iggles-nek meg +6... 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Romo és Dez is megúszta komolyabb bibi nélkül!

- meanwhile in Utopia the NFL - Az Eagles ambusholta az NFC East aktuális divatcsapatát. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
"Dez Bryant is going to get an MRI on his sprained left foot. He's in flip flops, not a walking boot. "It hurts a little," he said." - MacMahon

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
azt jól láttam h Beasley se kapott labdát? Randle se futott?!

még tartalékoljuk őket,Dezt is,Harrist is 😛Kroos
Beasley inactive volt,gondolom még nem gyógyult meg teljesen.Randle viszont nekem is nagy talány,miért nem 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ha nehezen is, de EGY! Most már csak tartani kell a jó sorozatot😀 . Amint jobban összeáll az Oline, jöhet a több futás is. Dunbar is visszatér és Spencer is ígéri magát, reméljük így lesz!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
azt jól láttam h Beasley se kapott labdát? Randle se futott?!

még tartalékoljuk őket,Dezt is,Harrist is 😛

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
-Wide receiver Dez Bryant hurt his left foot at the end of the fourth quarter and after being taken out, he returned for a two-point conversion pass. Bryant said he hopes to practice on Wednesday.
-Cornerback Morris Claiborne suffered a separated left shoulder while making a tackle in the fourth quarter. Claiborne did return after the shoulder was popped back into place and finished the game.
-Backup running back Lance Dunbar, who missed the game with a sprained foot, ran sprints before the Giants game and is on target to return to practice this week and the same could be said of backup safety Danny McCray (groin). McCray said he expects to play in the Week 2 game against Kansas City next week.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/09/x-rays-negative-tony-romo-wont-miss-any-time/

ez elég jó hír,én már elkönyveltem hajnalba 2-3 törött bordát.


O: Ahhoz képest,hogy a fal magához viszonyítva egész jól működött,én többet vártam volna egy hiányos Giants D ellen.Igaz,Romo-t miután széttörték,nem csodálom,hogy nem nagyon erőltették a passzokat,futás meg 1 emberrel nem fog menni.Azon azért meglepődtem,hogy Randle pl egy snapet sem kapott.

D: 6 turnover,még 10 és megvan a tavalyi mennyiség 😀 Értem én,hogy Kiffin rendszerébe nagy playeket kell megakadályozni,ami nagyrészt sikerült is (-Cruz),de azért az eléggé szarul nézett ki,hogy 7-8 slant,és TD. Claiborne remélem csak szezon eleji formát kapott ki,2+ yardot mindig ráhagyott az elkapóra.Webb meg beállt,és egyből TD-t kaptunk róla,bár ott a defense is elváltotta magát.

Bryant-ről valami hír? elég csúnyán nézett ki az a bokacsavar,de utána még láttam a pályán,gondolom semmi komoly.


Kicsit olyan érzésem van,mintha a tavalyi forgatókönyv lenne újra játszva.Jövőhét KC,nem lesz az könnyebb meccs ennél,sőt.Ha ott is nyerni tudunk,és nem lesz megint az,hogy egy jó hét után jön egy rossz,akkor már bizakodóbban állok neki a szezonnak.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
amit még szeretnék:
Bernadeau jobb lenne.
Harris lehetne többet pályán!
romotól is kicsit többet várok
Claiborntól is jobb játékot várok.

A motiváltság nagyon tetszett. Dez pusztítása az oldalvonal mellett, sok mindent elárult.

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Most végeztünk az ismétlés megnézésével, számomra rengeteg pozitív dolog van a csapatban, alig várom a vasárnapi meccset. Ha jól emlékszem akkor 19.00kor lesz látható a itteni idő szerint.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Köszönöm srácok!!! (Y) 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Aki látta a meccset és van ideje megköszönném ha írna kis összefoglalót,játékosokra is kitérve.
Romo úgy láttam sérülten nem tudott úgy dobálni,Dez? Ware no sack,T-A? Ofal?Frederick,Claiborne?futás? miért csak Murray futott? stb.

ha látta vki a meccset tényleg megköszönném.!!Kroos
az én olvasatomban:
offense: nem volt látványos, de lényegében 1 TO, 2 engedett sack, 5 bünti/ 40 yard, minimális hibaszám - ennél több most nem kellett. azért mondjuk nem kellett volna kettőbe töretni Romót, de reméljük, hétvégére érkezik Waters.
Romo - jó volt, talán két hibája volt egész meccsen: a második sack, meg amikor a blitzelő nickel backmellén leresztül akarta átdobni a labdát, szerencsére a csávónak nincsenek olyan ball handling skilljei, mint Ware-nek 😊
sérülten is egy játékot hagyott ki, a második félidőben láthatóan nem tudott úgy és akkorákat dobni, amekkorákat szeretett volna, de nem adta el a labdát, és tűrte az ellenfél falának gyakran alattomos ütéseit.
RB - amit kellett, azt lényegében hozták, Tanner fumble-je kár, de lendületből fejelte ki a védő, ha oda lett volna ragasztva a tenyerébe a labda, akkor leszakad a kezéről a kesztyű is. főleg Murray jól is kapott el, de azért Dunbar lesz itt az igazi show, ha visszatér és egészséges marad.
WR - Bryant állandóan két embert fogott le, Austin talán egy labdát nem kapott el, de ma ő és Witten volt a clutch player. Williams csinált egy nagy hibát, ami minimum 6 pontos hatással volt az eredményre (+3 helyett -3), utána voltak jó elkapásai, még fejlődnie kell.
TE - Witten Hall Of Fame lesz, kivéve ha végigk**ja a Selection Committee nőnemű családtagjait. Escobar 1 catch, Hanna 1 penalty, egyébként észrevétlenek maradtak.
OL - úgy 26-28 percen keresztül egész jól megvédték Romót, aztán egy kihagyás miatt mindenkit elkapott a para. 5 penalty/40 yard, nem vészes, főleg hogy a másik oldalon is elnéztek ezt-azt. a végére talán kicsit leengedtek, de meglett a W.

defense: a prevent látványosan nem működött, viszont 3 INT, 2 FF, 14 pont, 3 sack, meg egy hatalmas goal line stand az 1 yardos vonalról. a 450 yard nagy része +17-nél és +10-nél, amikor csak az volt a lényeg hogy ne két playből menjen át az ellenfél.
DL - Selvie egyelőre steal, Hayden szolíd kis DT, Hatcher egy állat, Ware pedig - hát mit mondjunk rá, amikor az év első defensive snapjéből interceptiont szerez? (két éve indult hasonlóan, akkor Sanchezt dózerolta le kvázi a középkezdésből).
LB - mindegyikük stabil játékot hozott, elütött passzokkal, csírájában elfojtott futójátékkal, Holloman egy puntot szerzett vissza, Lee meg a döntő pillanatban az onside kickre ugrott rá, Carter sacket csinált asszem.
CB, S - van hova fejlődni, de igazából egyedül Carr volt az, aki "meccsben" volt (Church majd egy egész évet hagyott ki, Mo az egész előszezont, Allen pedig most már career backup). kicsit még szokni kell a dolgokat, de ennél rosszabbak szerintem nem lesznek, HA nem sérül le senki sem közülük.

spec team:
talán egy nagyobb return ha volt, és tényleg ez volt az egyetlen szembeötlő hiba. no hát ez történik, ha camp body-k helyett olyan játékosok alkotják, akiket direkt ezért szereztek be. egyetlen nagyobb para a meccs végén az egyik Giants puntnál volt, de ott a bíró mutatta, hogy szerinte szándékosan rúgott át Weatherford bal oldalra, hogy így indukálja a kontaktot a blokkolóval. ott adhatónak tartottam a zászlót, de a volt, aki azt írta, hogy legjobb esetben is 5 yardos lett volna, és így nem first down, hanem 4th & 12 lett volna.

összességében mindegyik csapat villantott a meccsen, és mindegyik akkor, hogy a másik csapatrésznek besegítsen, nem volt szép meccs, de ugyanúgy 1W jár érte, mintha 35-0-ra nyerünk. a pontdifferencia pedig lényegesen csak a BCS formulába számít bele, és már ott sem sokáig 😊
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Aki látta a meccset és van ideje megköszönném ha írna kis összefoglalót,játékosokra is kitérve.
Romo úgy láttam sérülten nem tudott úgy dobálni,Dez? Ware no sack,T-A? Ofal?Frederick,Claiborne?futás? miért csak Murray futott? stb.

ha látta vki a meccset tényleg megköszönném.!!Kroos
Én láttam a meccset!
Offense: + Romo sérülése ellenére, szerintem jól játszott. Voltak gondok nem ment olyan olajozottan ez a gépezett, mint ahogy kellene. De első héten csak a W számít.
+ Ofal: 2 sack!!! Tyron remekül játszott, ahogy Leary és Frederick is. Frederick futásoknál is nagyon hasznosan blokkolt, remekül játszott. Bernadeau pad! Rengetegszer megverték, és betolták Romo arcába. Free közepes semmi extra!
Nyomás csak a meccs vége fele volt Romo-n! ( Utolsó negyed felétől)
+Miles Austin, Jason Witten EMBEREK ragad a labda 😀. Bryanten mindig 2 ember volt, így nem nagyon volt esélye 100+os meccsre. De így megnyitotta Miles, Terrance, Jason előtt az utat.
- Nem tűnik mélynek a RB depht.. Tanner labdát veszített utána ült. Randle-t nem láttuk a pályán.
- Nehezen haladtunk előre, Red Zone O nem volt valami mesés.
Defense: + Manning végig nyomás alatt játszott. Ware is sokszor nyomás alá helyezte Manninget, bár levinni nem sikerült neki, de jól játszott DeMarcus.
+turnoverek. Ennyi labdát utoljára mikor szereztünk?😀
+ LB sor. Lee, Carter, Durant brutális😀 Mindenhol ott voltak.
-secondary: Ez számomra az érthetetlen kategória. 3 NEGYEDEN át jól tartjuk magunkat, ha jól emlékszem a 3. negyed közepe fele Manning 230 passzolt yardnál járt. Utána viszont WTF? Minden passza complete. Carr jól játszott nem is nagyon dobott Manning rá. Scandrick is megtette a magáét. Claiborne szerintem rosszul játszott. Akire ráállították meg is verte. Tudjuk be ezt annak, hogy nem volt preseasonja és nem játszhatott meccs szituációba.
Allen lassú, elnézi a dolgokat. Wilcoxot a helyére, ennél rosszabb úgy se lehet. Bár egy INT-je azért volt.
Church szenzáció😀 7 Tackle 1TD 1 FF ennél több nem is kell tőle.

Még van fejlődni valónk, de minden esély megvan rá, hogy idén PO legyen, és ne feledjük a következő 3 meccs Chiefs,Rams,Chargers. 3-1, 4-0 simán lehet belőle
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Aki látta a meccset és van ideje megköszönném ha írna kis összefoglalót,játékosokra is kitérve.
Romo úgy láttam sérülten nem tudott úgy dobálni,Dez? Ware no sack,T-A? Ofal?Frederick,Claiborne?futás? miért csak Murray futott? stb.

ha látta vki a meccset tényleg megköszönném.!!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Bryant-en dupla cover volt , aggódni szerintem nem kell😊 Idén MVP szezonja lehet!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Remelem fordul a trend. Itt az ideje hogy ránk mosolyogjon a szerencse.Blevi
Így van! Kerüljön be a vakszerencse is a rosterbe (állandóra)!
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nekem látatlanban az ugrik be hogy elmúlt n+1 szezonban követem a csapatot az ilyen meccseken mi szoktunk a himtag rosszabb végén állni. Hány ilyen meccset lehetne mondani amin fektetünk egy valag yardot a pályára es szivtunk? Remelem fordul a trend. Itt az ideje hogy ránk mosolyogjon a szerencse.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Nem volt valami hú de meggyőző, de W. A szezon elején ennyi elég, főleg csoporton belül.
Sok azonban az aggasztó jel: a kisebb sérülések, a rengeteg levegőben benyelt yard (beigazolódott, amitől féltem; nincs olyan safety, aki rendesen tudna passz ellen védekezni. Church Sensi egy upgradelt változata, remek box safety, nagyokat üt, de passz ellen...Allen meg botrány volt szerintem, iszonyat lassú, nagyon nem érzi még a helyezkedést), futójáték? Ok, Murray tavalyhoz képest egész jól cipekedett, de rajta ívül volt más érdemleges futásunk? Az nfl.com szerint Tanner volt a második legeredményesebb futónk, 1 carry 2 yard. Ez így csapatszinten nagyon vékony.
Mindegy, örüljünk a győzelemnek, tudtuk, hogy foltos még ez a csapat sok helyen. A Chiefs ellen több minden kiderülhet. Ők nem fognak ennyi labdát odaadni nekünk, az tuti.gorbel
Tanner eldobta a két labdaérintése egyikénél, várható volt, hogy többet nem látjuk a pályán.
első félidőben 12:33 volt a run:pass arány, de nem érzem, hogy rossz lett volna a playcall. 43. játéknál beütött a krach, és azt utána egész meccsen lehetett érezni, a második félidőt 10:16-os run:pass aránnyal hoztuk le, az egyáltalán nem rossz.
amikor kellett, akkor ott volt a futás.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Ez egy W, szóval szomorkodni nem fogok, de valóban van pár aggasztó jel. Spec teamet kivéve mindegyik egységben volt valami gigszer. Viszont Churchöt max a Giants topicban kritizálhatod Gorbel, 8 tackle, 1 TD és 1 FF van a neve mellett, ha ezt hozná hétről hétre senkit nem nagyon zavarna, hogy nem egy Byrd. Allen sem volt rossz szerintem, utoljára 2005ben volt INTje, statisztikailag reneszánszát élheti, első éles meccs a szezonban, lesz még jobb is. A D-line "ismeretlen" arcai mind tettek valami emlékezeteset, szépen hálálják meg a lehetőséget. Az O-line jobb oldalát kivéve a fal király volt, Bernadeaut már látom is a cserepadon ha becsukom a szemem. Murray nagyon szépen törte a Giants D-t nem voltak nagy futásai, de negatív yardokra sem emlékszem, ezt kell bírnia szezon során és Romo is belelendül majd a játékba. Ahogy remélem Dez is, nem ez volt beigérve szezon előtt.

Hosszú évek utánelőször látok egy olyan jelenséget, hogy amiről edzőtáborban beszélnek az megvalósul a pályán is. Eddig a Cowboys statisztikái TO-kat kivéve szinte mindig jobb volt mint az ellené, most nem bánnám ha gyakran átélhetném milyen érzés fordítva. Ha ezen a pályán haladnak tovább a játékosok, cizellálják még egy kicsit a technikát, a sérülés csapot elzárják, végre lehet egy élvezetes szezonunk.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nem volt valami hú de meggyőző, de W. A szezon elején ennyi elég, főleg csoporton belül.
Sok azonban az aggasztó jel: a kisebb sérülések, a rengeteg levegőben benyelt yard (beigazolódott, amitől féltem; nincs olyan safety, aki rendesen tudna passz ellen védekezni. Church Sensi egy upgradelt változata, remek box safety, nagyokat üt, de passz ellen...Allen meg botrány volt szerintem, iszonyat lassú, nagyon nem érzi még a helyezkedést), futójáték? Ok, Murray tavalyhoz képest egész jól cipekedett, de rajta ívül volt más érdemleges futásunk? Az nfl.com szerint Tanner volt a második legeredményesebb futónk, 1 carry 2 yard. Ez így csapatszinten nagyon vékony.
Mindegy, örüljünk a győzelemnek, tudtuk, hogy foltos még ez a csapat sok helyen. A Chiefs ellen több minden kiderülhet. Ők nem fognak ennyi labdát odaadni nekünk, az tuti.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014


+ egy jó írás arról,miként készült a csapat a turnoverekre.
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/9651753/monte-kiffin-rod-marinelli-promised-turnovers-delivered
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
most akkor plusz ötös turnover marginból ennyire futotta?slowmotion
Teljesen jogos a felvetés... ez az O nagyon nem volt a helyzet magaslatán (a meccs nagyobbik felében) 😕 . Lesz mit elemezgetni, az biztos. Egyelőre örüljünk annak, hogy a Giants O több és nagyobb hibákat vétett - a W a végén úgyis "csak" egy W lesz 😕 .toxique
csak vicc volt, nem akartam lelőni a meccs végét, ha esetleg valaki ma akarná megnéznislowmotion
Az - gondolom - nem a csapatfórum olvasásával kezdi a napot... 😊 .
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
most akkor plusz ötös turnover marginból ennyire futotta?slowmotion
Teljesen jogos a felvetés... ez az O nagyon nem volt a helyzet magaslatán (a meccs nagyobbik felében) 😕 . Lesz mit elemezgetni, az biztos. Egyelőre örüljünk annak, hogy a Giants O több és nagyobb hibákat vétett - a W a végén úgyis "csak" egy W lesz 😕 .toxique
csak vicc volt, nem akartam lelőni a meccs végét, ha esetleg valaki ma akarná megnézni