Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.Tehenész
ez szerintem nem is volt igazából kérdés
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
WR Anthony Armstrong az első távozó.iktriad
Akkor ezzel kb el is dőlt,hogy beasley marad,én örülök neki.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
WR Anthony Armstrong az első távozó.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Spencer? Róla sincs sok hír,néha megjelenik a szokásos day-to-day,meg,hogy giants elleni meccsen játszani fog,de lassan már itt van a meccs,és gondolom 1 héttel előre csak tudják,főleg az USAba,hogy képes lesz e játszani.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
....
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000235212/article/report-jay-ratliff-dallas-cowboys-staff-have-tension
Valami elbaszodott itt nagyon. Nem úgy tűnik mint aki akar meg itt játszani... Tan a Jerruhhal történt balhé az oka tán a lé, de ez így a csapatra nézve nagyon káros.Blevi
"...best strength and conditioning program in the league..." Úgy is van! Lásd tavalyi IR lista! Hülyék... 😀

Amúgy nem csoda, hogy Ratliff sérve ilyen lassan gyógyul, 60 felett ez megszokott:


blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kwut22m4i8dgbwhxwyqg
Report: Jay Ratliff, Dallas Cowboys staff have tension
The Dallas Cowboys moved Jay Ratliff to the PUP list Monday. The nose tackle hasn't committed to rehab sessions with the team's staff, and he kept his lips sealed when asked to explain.

Valami elbaszodott itt nagyon. Nem úgy tűnik mint aki akar meg itt játszani... Tan a Jerruhhal történt balhé az oka tán a lé, de ez így a csapatra nézve nagyon káros.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ratlifet nem értem mi tartja a csapatban kb tavaly ősz óta.Gondolom a nagy lóvé miatt amit ész nélkül odaadtunk neki,másra nem tudok gondolni mert egyébként az elmúlt másfél évben gyakorlatilag folyamatosan sérült,öreg,ja és tavaly sikerült összehozni egy pár "off the filed" baromságot is ami egyébként rá soha nem volt jellemző.Ráadásul rajta már a sérüléshulláma előtt elkezdtek nagyon komolyan látszódni hogy "elhasználódik".Asszem pont Gyeek beszélte itt valakivel hogy a 2011es PBt is csak névre kapta már,teljesítmény nem nagyon volt mögötte(vagy legalábbis nem PB szint).
Persze ha jobban belegondolok így is szép amit Rat össze hozott nálunk,megbízható kezdő volt cirka 4 és fél szezonon át,ebből kettőben a liga legjobbjai között volt,egy olyan rendszerben amiben ő végig undersized volt.Ha egész karrierjét egy 4-3as csapatnál játszotta volna le,vagy mi lépjük meg a váltást kb 3 évvel korábban talán még most is a jobb DT között lehetne emlegetni.Cowboykarcsi
Gondolom egyrészt a pénz része,cut esetén szarul járna JJ,de ez csak tipp,pontos infókat nem tudok .Másrészt jelenleg nincs jobb megoldás,DT-t szerezni már nincs értelme,Ratliff meg 6 hét után visszatér,aztán játszik 4-6 meccset,mert többet úgy se fog 😀Tehenész
Igen, úgy néztem van még 6 milla garantáltja, de az idei fizuja csak 4 lett volna. Jövőre 8at keres, akkor már mehet.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ratlifet nem értem mi tartja a csapatban kb tavaly ősz óta.Gondolom a nagy lóvé miatt amit ész nélkül odaadtunk neki,másra nem tudok gondolni mert egyébként az elmúlt másfél évben gyakorlatilag folyamatosan sérült,öreg,ja és tavaly sikerült összehozni egy pár "off the filed" baromságot is ami egyébként rá soha nem volt jellemző.Ráadásul rajta már a sérüléshulláma előtt elkezdtek nagyon komolyan látszódni hogy "elhasználódik".Asszem pont Gyeek beszélte itt valakivel hogy a 2011es PBt is csak névre kapta már,teljesítmény nem nagyon volt mögötte(vagy legalábbis nem PB szint).
Persze ha jobban belegondolok így is szép amit Rat össze hozott nálunk,megbízható kezdő volt cirka 4 és fél szezonon át,ebből kettőben a liga legjobbjai között volt,egy olyan rendszerben amiben ő végig undersized volt.Ha egész karrierjét egy 4-3as csapatnál játszotta volna le,vagy mi lépjük meg a váltást kb 3 évvel korábban talán még most is a jobb DT között lehetne emlegetni.Cowboykarcsi
Gondolom egyrészt a pénz része,cut esetén szarul járna JJ,de ez csak tipp,pontos infókat nem tudok .Másrészt jelenleg nincs jobb megoldás,DT-t szerezni már nincs értelme,Ratliff meg 6 hét után visszatér,aztán játszik 4-6 meccset,mert többet úgy se fog 😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ratlifet nem értem mi tartja a csapatban kb tavaly ősz óta.Gondolom a nagy lóvé miatt amit ész nélkül odaadtunk neki,másra nem tudok gondolni mert egyébként az elmúlt másfél évben gyakorlatilag folyamatosan sérült,öreg,ja és tavaly sikerült összehozni egy pár "off the filed" baromságot is ami egyébként rá soha nem volt jellemző.Ráadásul rajta már a sérüléshulláma előtt elkezdtek nagyon komolyan látszódni hogy "elhasználódik".Asszem pont Gyeek beszélte itt valakivel hogy a 2011es PBt is csak névre kapta már,teljesítmény nem nagyon volt mögötte(vagy legalábbis nem PB szint).
Persze ha jobban belegondolok így is szép amit Rat össze hozott nálunk,megbízható kezdő volt cirka 4 és fél szezonon át,ebből kettőben a liga legjobbjai között volt,egy olyan rendszerben amiben ő végig undersized volt.Ha egész karrierjét egy 4-3as csapatnál játszotta volna le,vagy mi lépjük meg a váltást kb 3 évvel korábban talán még most is a jobb DT között lehetne emlegetni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ratliff hivatalosan is PUP listán. Kicsit Big Al beütésű a játéka (és a távol maradása) a szerződés hosszabítás óta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Én mondjuk szívesebben látnám Hatcher-t 1tech poszton, nemcsak azért mert valamivel nehezebb, de talán Ratliffnél is jobban illik oda. Főleg hogy Ware mellett játszhatna. Kicsit csalódott vagyok afelől, hogy Allen lett a kezdő safety, eddig nem sokszor sikerült elnyernie ezt a posztot karrierjében, bíztam benne hogy valamelyik Rookie sikeresen megelőzi. Ezt már olvastad valahol, vagy még csak projekció?Wirtschaftsteil
DC.com-ot olvasgatom,és ott egyre inkább ez a kezdő kerül szóba,de nem hivatalos.Wilcoxnak én is örülnék,de nem biztos,hogy már megérett egy kezdő szintre.Tegyük hozzá,hogy 2? éve játszik safety-t 😀 Ami tetszik vele kapcsolatba,és szerintem ezért illik bele tökéletesen Kiffin rendszerébe > "This kid is always around the ball"Tehenész
nem 2 éve, hanem 2. éve asszem. mármint hogy senior season-re került át a labda másik oldalára.
ami hátrányt összeszedett a szerelési technikában meg a poszt ismeretében az évfolyamtárs védőkkel szemben, azt valamennyire pótolni tudja az route-ok ismeretével. ő tud a másik oldal fejével is gondolkodni.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ratliff talán PUP listás lesz - vagy nem

"In the four preseason games, veteran Nick Hayden has started inside at defensive tackle, next to Jason Hatcher. Hayden’s play has been impressive enough for him to leapfrog Sean Lissemore on the depth chart. As it stands now, Hayden and Hatcher will likely start against the Giants on Sept. 8, with Lissemore and Ben Bass providing depth in the middle." dc.com

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Én mondjuk szívesebben látnám Hatcher-t 1tech poszton, nemcsak azért mert valamivel nehezebb, de talán Ratliffnél is jobban illik oda. Főleg hogy Ware mellett játszhatna. Kicsit csalódott vagyok afelől, hogy Allen lett a kezdő safety, eddig nem sokszor sikerült elnyernie ezt a posztot karrierjében, bíztam benne hogy valamelyik Rookie sikeresen megelőzi. Ezt már olvastad valahol, vagy még csak projekció?Wirtschaftsteil
DC.com-ot olvasgatom,és ott egyre inkább ez a kezdő kerül szóba,de nem hivatalos.Wilcoxnak én is örülnék,de nem biztos,hogy már megérett egy kezdő szintre.Tegyük hozzá,hogy 2? éve játszik safety-t 😀 Ami tetszik vele kapcsolatba,és szerintem ezért illik bele tökéletesen Kiffin rendszerébe > "This kid is always around the ball"
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Durant jobb mint Sims. En sok Lions meccset láttam tavaly es örültem mint majom a farkanak h idejött.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Az Offense elég brutál lesz ha ez a fal -- ami lehet Smith-Leary-Frederick-Free-Parnell is 0_o -- ad legalább 3 másodpercet Romonak. Amúgy Dez preseason statjai alig három negyedben: 13/138/1 Oké. hogy csak preseason, de ha ebben a formájában marad, az a többiekkel sima top5 O. Igazából Murrayen lesz bazinagy teher, hogy a pályán tudjon maradni.

A D-Line egy vaskoks kérdőjel, hála Ratliff öregedő alvázának, nem tudom ki kezd majd középen: Lissemore vagy Hayden, egyik sem az igazi... Durant helyett visszont jobb lett volna Simsel szerintem, mert amellett, hogy Sims többször bekerült a highlightokba, Durantot egyszer sem láttam. A Safety poszt inog, én személy szerint bízom Churchben, de elég mellette Allen, ha ő elcseszi mindketten szarul néznek ki. Remélem Wilcox gyakran lehetőséghez jut majd. Óriási lehetőséget látok a srácban.

A Specről meg annyit, hogy idén remélem végre Ladouceur Pro-Bowl LS lehet. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
az meg hogy kihagytál egy ekkora esélyt amit a mamád kínált
hogy Giants drukker lehess.. nagy pech! 😉yooker
szerintem ez is csak azt bizonyítja, hogy a nők jelentős része nagyon nem ért a sporthoz 😀
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
szóval ez nálam 65%-35% a Dallasnak!yooker
Az attól függ, hogy Eli nagy haverja - a piszok nagy mázli 😛 - mennyire lesz aznap este a pályán 😊! Ezért nem szabad a nyújórkot lebecsülni. Még akkor sem, ha az a veresegyházi asszonykórust játszatja...

Tehenész... keress a mackóval egy kerti budit és... tedd a dolgod! Aláááázd meeeeg! 😀 😀 😀
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Jövőhét vasárnap sunday night football,és remélem Giants végre kikap a mi kis stadionunkba.
UI.:
Most találtam meg a régi Giantses mackót hátul a fészerbe,amit még mamám hozott New Yorkból ,amikor még nem is néztem NFL-t,és lehet megwoodoozom egy kicsit,hátha segít 😀 )Tehenész
most azért elég komoly esélyetek van egy akár viszonylag sima győzelemre sajnos !egyben vagytok, off. remek , D is javult,
nálunk még mindig csak alakul az O fal a sérülések miatt (Baas,Diehl sincs) nem lesz JPP , stb nem sorolom!
szóval ez nálam 65%-35% a Dallasnak!
az meg hogy kihagytál egy ekkora esélyt amit a mamád kínált
hogy Giants drukker lehess.. nagy pech! 😉
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én mondjuk szívesebben látnám Hatcher-t 1tech poszton, nemcsak azért mert valamivel nehezebb, de talán Ratliffnél is jobban illik oda. Főleg hogy Ware mellett játszhatna. Kicsit csalódott vagyok afelől, hogy Allen lett a kezdő safety, eddig nem sokszor sikerült elnyernie ezt a posztot karrierjében, bíztam benne hogy valamelyik Rookie sikeresen megelőzi. Ezt már olvastad valahol, vagy még csak projekció?Wirtschaftsteil
Én is mocskosul bíztam benne, hogy megelőzi valaki, mondjuk Wilcox,ezért remélem, hogy csak projekció.
Ware helyett a B csapatban ha jól tudom Selvie játszott jobb oldali DE-t, és nagyon ment neki ez a poszt. (Ha nem ő volt javítsatok ki, mert most ebben nem vagyok 100°%-ig biztos) Most a Bengals ellen be is tették a másik oldalra de ott szinte észrevehetetlen volt, nem tudott maradandót alkotni. Pedig mondjuk ha csak szar napja volt és nem jött ki neki a lépés és ez kiderülne még az utolsó Preseason weeken akkor ütős kis pass rush lenne ám itt.. 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én mondjuk szívesebben látnám Hatcher-t 1tech poszton, nemcsak azért mert valamivel nehezebb, de talán Ratliffnél is jobban illik oda. Főleg hogy Ware mellett játszhatna. Kicsit csalódott vagyok afelől, hogy Allen lett a kezdő safety, eddig nem sokszor sikerült elnyernie ezt a posztot karrierjében, bíztam benne hogy valamelyik Rookie sikeresen megelőzi. Ezt már olvastad valahol, vagy még csak projekció?
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Egyre inkább úgy néz ki,hogy Ratliff kimarad Giants ellen..azért az brutális,hogy már "melegítés" közbe lesérült majd 1-2 hónapra 😀 Helyette ki kezd? Hayden? Ha Spencer vissza tud térni,akkor egy Spencer-Hatcher-Hayden-Ware nem nézne ki rosszul,főleg ha hátulról Lee-Carter-Durant triumvirátus támogatja .

Claiborne már edz,ami bíztató,bár sokat hagyott ki,de legalább lesz 1 bő hete valamennyire belerázódni a ritmusba.Kezdő Safetyk is megvannak Church és Allen személyébe.Majd látjuk,de eddig olyan nagy playt nem kaptunk róluk.

O fal egy nagy kérdőjel,főleg,hogy Mackenzy ankle injury,még nem tudni milyen súlyos.Remélem Leary feltud épülni kezdésre,és Mackenzy se sérült komolyabban. Smith-Leary-Frederick-Mackenzy-Free nem egy álom,de látok bennük potenciált egy közepes teljesítményre .(Frederick nagyon jó pick volt,még ha nem is a legnagyobb hiányposztra jött,de meghatározó falember lesz a jövőben.Nekem leginkább az IQjával tűnik ki,nyilatkozatai során is látszik,nem egy hülyegyerek,ami Center poszton nem is árt 😀)

Blevivel egyetértrek,ha a mostani WR-TE állomány egézséges tud maradni,vakarhatják a fejüket a secondaryk.Dez-t top5 WRek közé várom,ezt nem nagyon kell indokolni.Miles viszont farvízen(HA egézséges tud maradni) jó kis szezont futhat.Williams nálam fekete ló,de megengedem,hogy bizonyítson .

ST remélem feljavul,mert eddig borzasztó,amit csinálnak,bár Jones puntja megér egy dícséretet,rendesen felrúgta a lasztit 😀

RB téren is bíztató a helyzet,van minőség és depth is,bár sok fog a falon múlni. Egy kis szösszenet Murraytől:  www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Murray_Makes_Defenders_Miss_For_TD/ac7eb1b2-68b2-4b23-a4c7-c15ccd943322
nem volt csúnya

Kiffin-Marinelli duó eddig szépen hozza,amit várnak tőlük,úgy,hogy a defensből még hiányoznak meghatározó emberek.

Callahan pedig megmutatta,hogy kell RZba TD-t szerezni.

Jövőhét vasárnap sunday night football,és remélem Giants végre kikap a mi kis stadionunkba.
UI.:
Most találtam meg a régi Giantses mackót hátul a fészerbe,amit még mamám hozott New Yorkból ,amikor még nem is néztem NFL-t,és lehet megwoodoozom egy kicsit,hátha segít 😀 )
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ez egész életképes volt. A Wr-Te állomány liga elit. Nem sok jobb van ha mindenki egészséges. Nagyon sok fog múlni idén a gameplane-en es a play callingon. Mondok egy példát, első hét Giants. Senkinek nem kell bemutatni az LB sorukat. Ha ezt nem használjuk ki akkor.... Connor a KEZDŐ MLB... Aláírom h a D-line brutális, de gyors panaszokkal operálva meg kell őket verni, persze kérdés a mi védelmünk is, de sztem itt felénk dőlhet a mérleg ha okosan megyünk ki a pályára. Gyenge az East idén is kar lenne tagadni.
Nekem ez vörös utolsó esélye ennél gyengébb nem hiszem lesz a csoportunk.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Claiborne, Beasley, Sims edzettek ma...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Romo inkább lefeküdt, mert egyébként ezeket szokta így megoldani:


mondjuk lehet ez még jobb is, de azért a fal Arkinnal volt súlyosbítva, szóval nézzük ennek fényében.slowmotion
Ettől annyira látványos az O játéka 😀 .
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Na ez már a jobb fajta volt. Romo,Dez,Miles bejáratve, Demarco fumble,de szép TD, futás is jó volt viszonylag, volt 4 sack az O fal nem tudom milyen volt.
D végül is csak egy TDt engedett,Warek még nem játszottak. Holloman biztató minden meccsre sierül neki valami(sack,Int stb)Kroos
négyből kettőt kapott a first team offense, jó volt a coverage, csak az elsőnél ezt megtoldották talán két blitzelő linebackerrel, a másodiknál meg Romo inkább lefeküdt, mert egyébként ezeket szokta így megoldani:


mondjuk lehet ez még jobb is, de azért a fal Arkinnal volt súlyosbítva, szóval nézzük ennek fényében.