Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?beltazor
Scandrick venné át Claiborne helyét szélen,Webb meg gondolom a slotot kapná.De persze ez mind attól függ,hogy Mo mennyire lesz a helyzet magaslatán,most azért nem egy Nicks-Cruz páros lesz az ellenfél.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 285
Na srácok régen írtam már ide, de azért jelezném, hogy igen van itt egy aránylag régi szurkolója csapatnak (2007, 5. forduló MNF megvan vkinek? amúgy régen vadászok egy torrentre vagy legalább egy highlightra a meccsről, de eddig kevés sikerrel, tudna valaki ebben segíteni?) még akkor is, ha kevéssé vagyok aktív itt, inkább csak olvasom a fórumot meg nézem a meccseket. 😊 Most viszont megpróbálom aktívizálni magam. 😉

A meccsről már leírtatok majdnem mindent, alapvetően nekem is tetszett még akkor is ha simábbnak kellett volna lennie, de én ezt Romo sérülésére fogom inkább. Ennek ellenére elégedett voltam a csapattal, még az O fal is meglepően jó volt, egyedül a védelem meccs végi összeesése zavart, de hát új rendszer, meg Claiborne is sérült volt lesz az jobb is bízok benne.


Kicsit ráfordulva a hétvégére:
Azt írják, fontos lesz Austin szerepe (én is bízom benne nagyon), Freddy és Poe párharca center-dt poszton (sok minden kiderülhet a mi kedves szakállasunkról), a stádium hangereje (na arról mindenkinek a tavalyi seehawks meccs ugrik be).
A szakértők vegyesen tippelnek, mindkét csapatot esélyesnek tartják.
Én term. nézni fogom, remélem dzsokival együtt)Charlie Firpo
Én nem várok sokat Austintól, nekem pont elég ha megismétli a legutóbbi Chiefs elleni meccsen nyújtott játékát és statisztikáit. 😉
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit ráfordulva a hétvégére:
Azt írják, fontos lesz Austin szerepe (én is bízom benne nagyon), Freddy és Poe párharca center-dt poszton (sok minden kiderülhet a mi kedves szakállasunkról), a stádium hangereje (na arról mindenkinek a tavalyi seehawks meccs ugrik be).
A szakértők vegyesen tippelnek, mindkét csapatot esélyesnek tartják.
Én term. nézni fogom, remélem dzsokival együtt)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit meglepett, hogy JG azt nyilatkozta, ha Waters képes lesz játszani, akkor Bernadeaut tenné LG helyére, ergó Leary-t padoztatná. Remélem azért észhez tér, legalábbis vsz. a Leary-Waters páros jobban teljesítene.Wirtschaftsteil
Ez sokunkat meglepett, de rozsdi ilyen! 😊 Szeret játszani az élettel. De ha ki is próbálja és nem válik be akkor rotálja még élesben aztán gond megoldva, emiatt én nem parázok.Wong
Hagyjuk ezt a Bernadeau dolgot, Jason! 😛 A lábamra hugyoznak és azt mondják eső, de én erősen kétkedek. Bernadeau kiváló csere 2 misiért.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ezen nagyot nevettem:

“We just had this conversation the other day,” Waters said. “Believe me, I told him, I said, ‘Man, we didn’t have a clue who you were.’ All of a sudden we’re all looking at each other like, ‘Who in the world is 19?’ But he hit us for 250... I hope he has that kind of day again. I hope I’m on the right side of that one.”

 www.dallascowboys.com/news/article-RowanKavner/Former-Chiefs-Now-In-Dallas-Hope-Austin-Repeats-Magical-Day/d4919ad3-29bd-4ac2-b4b6-e2de9dc77814

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a Lee hitet nem is értem. Ez tényleg ennyire veszélyes volt? Alig volt kontakt...Blevi
Veszélyesnek az elmét tartom aki meggyőzte magát, hogy ez mekkora vicious hit volt. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit meglepett, hogy JG azt nyilatkozta, ha Waters képes lesz játszani, akkor Bernadeaut tenné LG helyére, ergó Leary-t padoztatná. Remélem azért észhez tér, legalábbis vsz. a Leary-Waters páros jobban teljesítene.Wirtschaftsteil
Ez sokunkat meglepett, de rozsdi ilyen! 😊 Szeret játszani az élettel. De ha ki is próbálja és nem válik be akkor rotálja még élesben aztán gond megoldva, emiatt én nem parázok.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsit meglepett, hogy JG azt nyilatkozta, ha Waters képes lesz játszani, akkor Bernadeaut tenné LG helyére, ergó Leary-t padoztatná. Remélem azért észhez tér, legalábbis vsz. a Leary-Waters páros jobban teljesítene.
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ezt a Lee hitet nem is értem. Ez tényleg ennyire veszélyes volt? Alig volt kontakt...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
azóta már láttam, hogy visszakozott az öreg, mondjuk azt is írták ugye, hogy vastagon benne van a keze abban, hogy a szabály úgy van leírva, ahogy.legalább van még egy judgment call flag, amivel esetleg el tudnak dönteni meccseket, és még meg is tudják magyarázni.
ez a szabály lesz az amerikai futball balk rule-ja 😊slowmotion
😀 ez igen!
De - legalább - belefért az a 7 pont az előnyünkbe és nem lett perdöntő.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
A videó visszajátszás is érdekes volt, mert arról az oldalról, ahol először láttuk nem tűnt TD-nek de ahogy a bírók kitalálták, hogy TD azonnal kaptunk egy "megerősítő" képet erről... és láss csodát.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
azóta már láttam, hogy visszakozott az öreg, mondjuk azt is írták ugye, hogy vastagon benne van a keze abban, hogy a szabály úgy van leírva, ahogy.legalább van még egy judgment call flag, amivel esetleg el tudnak dönteni meccseket, és még meg is tudják magyarázni.
ez a szabály lesz az amerikai futball balk rule-ja 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
Na szép! 😊 Aki nézte az eredménykövetőt az észrevehette, mennyi kritikát kaptak a zebrák a Giants drukkereitől. Különösen Lee egy olyan mozdulatára, amikor Eli futott pár yardot majd becsúszott, Lee pedig hozzáért és dobott egy tigrisbukfencet. Most meg kiderül, hogy Cruznak megadtak egy kamu TD-t. ENNYI. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
volt pár olyan play amikor Romo-t elég jól megvédték, de csomó ideig volt a kezében a labda.
azon gondolkoztam hogy lehet, hogy a elkapók nem tudtak elszakadni vagy a routek voltak rosszak?
én a Wr/ TE részlegtől is többet várok 😊


a védelemből mennyi fizetés hiányzott az első fordulóban? 17 millió?beltazor
zsebpénz 😀

A Giants Defense kemény ellenfél. Feladja a leckét - gyakorlatilag - bármelyik offense-nek a ligában. Van egy olyan érzésem, hogy a P. Manning alakulatnak jobban meg fog gyűlni a baja ezzel a védelemmel, mint a Ravens D-vel a nyitón. Úgyhogy nagyon nem merném megtippelni annak a párharcnak sem a végét (de tuti megnézem).
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
volt pár olyan play amikor Romo-t elég jól megvédték, de csomó ideig volt a kezében a labda.
azon gondolkoztam hogy lehet, hogy a elkapók nem tudtak elszakadni vagy a routek voltak rosszak?
én a Wr/ TE részlegtől is többet várok 😊


a védelemből mennyi fizetés hiányzott az első fordulóban? 17 millió?

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
RB: semmi extra. Nem vesztettek labdát, amikor kellett ültek a futások, de azért van hol javulni.

LB: kicsit több bigplayt várok tőlük. De ne legyünk telhetetlenek. Ligaelit sor lehet ez ebben a formában.

Sec: itt kurva nagy homáylok voltak. Fogtak 2 INT-et de egyik sem a kitünő védekezést dícséri. Claibornenak javulnia kell mert kurva sokat kaptak el róla. Értem h prevent D volt második félidőben angyrészt, de elsőben is szokszor keresték a labdát.
Szereztek két TD-t ezért viszont nem lehet őket kirivóan fikázni. Azért itt javulni kell erősen, nem szerzünk mindig 6 labdát, bár inkább legyen úgy. 😊Blevi
Murray tolta végig a meccset, első perctől az utolsóig keményen futott és hozott yardot ott is ahol csak nagyon kevesen tudtak volna. Szerintem ezek alapján simán pozitív előjelű volt az "RB-k" teljesítménye. Amúgy nekem tetszik ez a rendszer, hogy ha kiköhögi a labdát a játékos, akkor megy a padra. Jó motiváció a köv meccsre. 😊

A LB-knek Durantot kivéve nagy napjuk volt. Durant nem játszott rosszul, de a felvételen keresni kell, statisztikailag meg kb fent sem volt a pályán, szóval azt sem mondanám hogy jó volt. Az első Giants play viszont 50%ban Carter eredménye, és Leevel végig a labda körül voltak. Nem lenne reális ha még tőlük is takeawayeket várnánk el a 6 után.

A sec ugyan a 2. félidőüre mintha leeresztett volna, de a kritikus pillanatokban ott voltak ahol kellett és Carr is zárta le a meccset. Amúgy Allen INTje kifejezetten szép volt szerintem, klasszikus Tampa-2, ahol jó mélyen védekezett és remek helyzetben volt a túldobás begyűjtéséhez. Ugyanez áll kb Carr pick 6ére, egyértelmű, hogy a kóválygó RB sokat segített neki, de láttam elég INT dropot ahhoz, hogy értékelni tudjam a figyelmét. Ha nem is pozitív a teljesítményük, de a nagy hibákat nagy játékokkal tették jóvá. Van hova fejlődni, de legalább van bőven mire építkezni.

A többivel egyetértek, Harris pedig remélem a hét spec teamere lesz. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Free szószó de egy LB seggre fejelte. Blevi
Free-t nem kell emiatt basztatni, felvette az emberét, a másik látószögön kívülről jött kilőni. nincs olyan tackle a ligában, aki ezt kivédené. annak örülök, hogy ebből nem szedett össze valami idióta sérülést, mondjuk nyakrándulást vagy -húzódást.
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Na lecsekkoltam felvételről a meccset nem vagyok elragadtatva.
O: Romo jó volt de ez kevés lesz Tőle is. Nagyot harcolt a sérülés után remélem vasárnap 100% lesz.
WR-ek: Austin jó volt. Terenceről jött egy INT, de ilyenek DEztől is voltak. Kelleni fog a jó játék mert Dezt kettőzték folyamatosan. Bryant azért nem volt valami éles. Több olyan dropnak nem nevezhető nem sikerült elkapása volt, amit egy elit WR behúz. Remélem azért Ő is 100% lesz.
TE: Escobarnak jó momentumai voltak, remélem mutat még idén vmit. Witten pedig Witten, végre keressük end zoneban is. Vannak one year wonderek, meg LB méretű elkapó gépek de belőle egy van ebben a ligában.
RB: semmi extra. Nem vesztettek labdát, amikor kellett ültek a futások, de azért van hol javulni.
OL: Tyron-Leary- Fredi hármas korrekt volt, volt egy két holding de Tyron szépen dolgozott egész meccsen. Fasza lesz a fal ezen fele ha egészséges mindenki. Bernadeu pad, Free szószó de egy LB seggre fejelte. CSerék nem hibáztak nagyot.
Red zone offense kritikán aluli, meg úgy egészében is az offensenek tán két értelmes driveja volt. Sokat köszönhetünk a Giants balfaszságainak, mert ezzel az O teljesítményel szopi lett vna.
D: D-line: nekem tetszett jók voltak. Selvie is kitett magáért, jó rotáció lesz egy egészséges Spencerrel. DT poszton Hatcer csak a szokásos magas teljesítményt hozta. Futást elég szépen fogták. Hayden gyerek sem volt rossz, egy fumblet összehozott. Sztem őket pozitivan lehet értékelni.
LB: kicsit több bigplayt várok tőlük. De ne legyünk telhetetlenek. Ligaelit sor lehet ez ebben a formában.
Sec: itt kurva nagy homáylok voltak. Fogtak 2 INT-et de egyik sem a kitünő védekezést dícséri. Claibornenak javulnia kell mert kurva sokat kaptak el róla. Értem h prevent D volt második félidőben angyrészt, de elsőben is szokszor keresték a labdát.
Szereztek két TD-t ezért viszont nem lehet őket kirivóan fikázni. Azért itt javulni kell erősen, nem szerzünk mindig 6 labdát, bár inkább legyen úgy. 😊
Spec: Harrisnek nagy napja volt, jelölték is a hét spec teamaerének.Bailey nem hibázott ismét 😊 26 ha jól tudom 😊 keep counting. ezzel a csapatrésszel maradéktalanul meg vagyok elégedve.

Nem tudom a vörös mit akar kezdeni a REd zone offnesel, mert vannak jó elkapók jó futók szóval nem vágom miért nem megy a dolog mostmár évek óta. Kicsit előre tekintve ez a KC nem egy 1/1es csapat. Brutál O-line jó elkapók ligaelit futó, szolid írányítójuk is van már. Andy papa ráadásul biztos felkészíti Őket. Védelmük sztem iszonyat erős. Jó próbája lesz ez az O-linenak is. Nálam ha összevetjük a múlt heti teljesítméyneket zakó, de nem legyen igazam. szenvedős meccs lesz, ahol remélem be tudjuk húzni a győzelmet.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.dallascowboys.com/news/article-RowanKavner/Mid-Day-Report-All-61-Players-On-Practice-Field-Garrett-Notes-/a8c80c33-d5d4-424c-b725-3e5d048baa69

Defensive end Anthony Spencer, running back Lance Dunbar and safety Danny McCray all missed the season opener but returned to practice Wednesday to some degree. It’s the first time this year all 61 players on the roster were on the field, including Spencer, who was back on the field in pads for the first time since his knee surgery.

Egész jó hírek,csak maradna így egész évben...kopp-kopp-kopp.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Most nézem vissza a meccseteket a Giantsel . Lehet hogy halucináltam , de mintha a Gumimaci című nagy sikerű slágert hallottam volna . Lehetséges ez? Persze magyarul.Petikievak01
van olyan anyag, aminek ilyen hatása van az emberi szervezetre, igen 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.
több mint 10 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
Most nézem vissza a meccseteket a Giantsel . Lehet hogy halucináltam , de mintha a Gumimaci című nagy sikerű slágert hallottam volna . Lehetséges ez? Persze magyarul.