Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Garrett és az egész O stáb takarodjon el már végre? ez mi volt? Jobb fal, jobb elkapók, erre még vissza fejlődünk. Nevetségesen gyenge. D-vel nem volt gond.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Offense oldal megint 0. Így nem fogunk semmit nyerni.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
run happy már nem lesz KC fronton...Reid név mond valamit?

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Na srácok régen írtam már ide, de azért jelezném, hogy igen van itt egy aránylag régi szurkolója csapatnak (2007, 5. forduló MNF megvan vkinek? amúgy régen vadászok egy torrentre vagy legalább egy highlightra a meccsről, de eddig kevés sikerrel, tudna valaki ebben segíteni?) még akkor is, ha kevéssé vagyok aktív itt, inkább csak olvasom a fórumot meg nézem a meccseket. 😊 Most viszont megpróbálom aktívizálni magam. 😉

A meccsről már leírtatok majdnem mindent, alapvetően nekem is tetszett még akkor is ha simábbnak kellett volna lennie, de én ezt Romo sérülésére fogom inkább. Ennek ellenére elégedett voltam a csapattal, még az O fal is meglepően jó volt, egyedül a védelem meccs végi összeesése zavart, de hát új rendszer, meg Claiborne is sérült volt lesz az jobb is bízok benne.


Kicsit ráfordulva a hétvégére:
Azt írják, fontos lesz Austin szerepe (én is bízom benne nagyon), Freddy és Poe párharca center-dt poszton (sok minden kiderülhet a mi kedves szakállasunkról), a stádium hangereje (na arról mindenkinek a tavalyi seehawks meccs ugrik be).
A szakértők vegyesen tippelnek, mindkét csapatot esélyesnek tartják.
Én term. nézni fogom, remélem dzsokival együtt)Charlie Firpo
Én nem várok sokat Austintól, nekem pont elég ha megismétli a legutóbbi Chiefs elleni meccsen nyújtott játékát és statisztikáit. 😉Jughead
beszoptad többszörösen is.
egyrészt, mert a 2007-es teljes szezon megvan DVD-n, csak költözés óta még mindig nem pakoltuk szét, tehát kb hat különböző zsák bármely pontján lehet, és nincs is nagyon időm átnézni egyelőre.
a másik, ami miatt beszoptad, mert technikai félanalfabéta vagyok, és ha meg is találnám, nem tudok torrentet vagy ilyesmit csinálni a fájlból, ftp-hez meg hülye vagyok.
ki meg nem szívesen adnám a kezemből, érted ugye? 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Claibornera visszatérve lehet kicsit erős v provokatív kérdés?:

De eddig szerintetek azt hozza eddig amit egy 1/6-os embertől,2. kört beáldozva várni lehetne,sérülések ide v oda?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?beltazor
Scandrick venné át Claiborne helyét szélen,Webb meg gondolom a slotot kapná.De persze ez mind attól függ,hogy Mo mennyire lesz a helyzet magaslatán,most azért nem egy Nicks-Cruz páros lesz az ellenfél.Tehenész
én mondjuk ezt próbálnám:
ugye Bowe-ra megy Carr , Webb a másik WR-en és Scandrick maradna slotba
(Bowe után elég erős minőségi esés van elkapok terén.)beltazor
Bowe-Carr páros szerintem egyértelmű vasárnapra,és az is igaz,hogy Bowe után nincs ilyen szintű elkapójuk,viszont Avery,asszem ő a 2. számú elkapó Chiefsbe,ő azért annyira nem rossz,és ha Webb tartja a formáját,akkor ott lehetnek bajok.Tehenész
scandricket viszont nem raknám ki szélre. mondjuk így, hogy játszik Charles run heavy lesz, és Lee, Carterrel a futás megfogására van remény.beltazor
Szerintem is ott fog eldőlni a meccs,hogy a futást megtudjuk e fogni,mert Smith nem rossz,de inkább egy game manager qb.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?beltazor
Scandrick venné át Claiborne helyét szélen,Webb meg gondolom a slotot kapná.De persze ez mind attól függ,hogy Mo mennyire lesz a helyzet magaslatán,most azért nem egy Nicks-Cruz páros lesz az ellenfél.Tehenész
én mondjuk ezt próbálnám:
ugye Bowe-ra megy Carr , Webb a másik WR-en és Scandrick maradna slotba
(Bowe után elég erős minőségi esés van elkapok terén.)beltazor
Bowe-Carr páros szerintem egyértelmű vasárnapra,és az is igaz,hogy Bowe után nincs ilyen szintű elkapójuk,viszont Avery,asszem ő a 2. számú elkapó Chiefsbe,ő azért annyira nem rossz,és ha Webb tartja a formáját,akkor ott lehetnek bajok.Tehenész
scandricket viszont nem raknám ki szélre. mondjuk így, hogy játszik Charles run heavy lesz, és Lee, Carterrel a futás megfogására van remény.

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?beltazor
Scandrick venné át Claiborne helyét szélen,Webb meg gondolom a slotot kapná.De persze ez mind attól függ,hogy Mo mennyire lesz a helyzet magaslatán,most azért nem egy Nicks-Cruz páros lesz az ellenfél.Tehenész
én mondjuk ezt próbálnám:
ugye Bowe-ra megy Carr , Webb a másik WR-en és Scandrick maradna slotba
(Bowe után elég erős minőségi esés van elkapok terén.)beltazor
Bowe-Carr páros szerintem egyértelmű vasárnapra,és az is igaz,hogy Bowe után nincs ilyen szintű elkapójuk,viszont Avery,asszem ő a 2. számú elkapó Chiefsbe,ő azért annyira nem rossz,és ha Webb tartja a formáját,akkor ott lehetnek bajok.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én nem várok sokat Austintól, nekem pont elég ha megismétli a legutóbbi Chiefs elleni meccsen nyújtott játékát és statisztikáit. 😉Jughead
Nem lenne utolsó, ha a szezon egy Austin-Bryant pontversengybe torkollana...mivel Beasley már nagyon kergeti őket slotban 😀.

Az Offense-ben nagyon bízom, így - szerintem is - a védelem teljesítménye lesz a perdöntő. Ha Kiffin rendszere konzisztens (és miért ne lenne az), akkor a D-ből máris sokan gyúrnak Alex passzaira. Bár... könnyen előfordulhat, hogy - látva a Giants elleni meccset - a Chiefs talán kevésbé épít majd a passzjátékra. Az eddigiekből kiindulva sok engedett yardot, de sok labdaszerzést és működő passrush-t várok... aztán majd kiderül.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?beltazor
Scandrick venné át Claiborne helyét szélen,Webb meg gondolom a slotot kapná.De persze ez mind attól függ,hogy Mo mennyire lesz a helyzet magaslatán,most azért nem egy Nicks-Cruz páros lesz az ellenfél.Tehenész
én mondjuk ezt próbálnám:
ugye Bowe-ra megy Carr , Webb a másik WR-en és Scandrick maradna slotba
(Bowe után elég erős minőségi esés van elkapok terén.)

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?beltazor
Scandrick venné át Claiborne helyét szélen,Webb meg gondolom a slotot kapná.De persze ez mind attól függ,hogy Mo mennyire lesz a helyzet magaslatán,most azért nem egy Nicks-Cruz páros lesz az ellenfél.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.Tehenész
Akkor ki kezdene Mo helyén? Scand-et kirakjuk? vagy Webb kezd?

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne meccs alatt a kificamodott vállára valamilyen hámot(?) fog viselni,bár így is kérdéses,hogy hogyan fog tudni majd teljesíteni,Kicsit sajnálom a srácot,hogy sikerült megint összeszednie egy sérülést,főleg azt,ahogyan összeszedte..
Sims se fog játszani,ami azért lehet baj mert a kezdő LB-k mögött csak Holloman és Bosworth lesz,tehát egy rookie és főleg egy ST játékos.Bár a cornereknél se jobb a helyzet,főleg ha MO meccsenként összeszed +1 sérülést valamilyen testrészére.
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 230
Na srácok régen írtam már ide, de azért jelezném, hogy igen van itt egy aránylag régi szurkolója csapatnak (2007, 5. forduló MNF megvan vkinek? amúgy régen vadászok egy torrentre vagy legalább egy highlightra a meccsről, de eddig kevés sikerrel, tudna valaki ebben segíteni?) még akkor is, ha kevéssé vagyok aktív itt, inkább csak olvasom a fórumot meg nézem a meccseket. 😊 Most viszont megpróbálom aktívizálni magam. 😉

A meccsről már leírtatok majdnem mindent, alapvetően nekem is tetszett még akkor is ha simábbnak kellett volna lennie, de én ezt Romo sérülésére fogom inkább. Ennek ellenére elégedett voltam a csapattal, még az O fal is meglepően jó volt, egyedül a védelem meccs végi összeesése zavart, de hát új rendszer, meg Claiborne is sérült volt lesz az jobb is bízok benne.


Kicsit ráfordulva a hétvégére:
Azt írják, fontos lesz Austin szerepe (én is bízom benne nagyon), Freddy és Poe párharca center-dt poszton (sok minden kiderülhet a mi kedves szakállasunkról), a stádium hangereje (na arról mindenkinek a tavalyi seehawks meccs ugrik be).
A szakértők vegyesen tippelnek, mindkét csapatot esélyesnek tartják.
Én term. nézni fogom, remélem dzsokival együtt)Charlie Firpo
Én nem várok sokat Austintól, nekem pont elég ha megismétli a legutóbbi Chiefs elleni meccsen nyújtott játékát és statisztikáit. 😉
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit ráfordulva a hétvégére:
Azt írják, fontos lesz Austin szerepe (én is bízom benne nagyon), Freddy és Poe párharca center-dt poszton (sok minden kiderülhet a mi kedves szakállasunkról), a stádium hangereje (na arról mindenkinek a tavalyi seehawks meccs ugrik be).
A szakértők vegyesen tippelnek, mindkét csapatot esélyesnek tartják.
Én term. nézni fogom, remélem dzsokival együtt)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit meglepett, hogy JG azt nyilatkozta, ha Waters képes lesz játszani, akkor Bernadeaut tenné LG helyére, ergó Leary-t padoztatná. Remélem azért észhez tér, legalábbis vsz. a Leary-Waters páros jobban teljesítene.Wirtschaftsteil
Ez sokunkat meglepett, de rozsdi ilyen! 😊 Szeret játszani az élettel. De ha ki is próbálja és nem válik be akkor rotálja még élesben aztán gond megoldva, emiatt én nem parázok.Wong
Hagyjuk ezt a Bernadeau dolgot, Jason! 😛 A lábamra hugyoznak és azt mondják eső, de én erősen kétkedek. Bernadeau kiváló csere 2 misiért.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezen nagyot nevettem:

“We just had this conversation the other day,” Waters said. “Believe me, I told him, I said, ‘Man, we didn’t have a clue who you were.’ All of a sudden we’re all looking at each other like, ‘Who in the world is 19?’ But he hit us for 250... I hope he has that kind of day again. I hope I’m on the right side of that one.”

 www.dallascowboys.com/news/article-RowanKavner/Former-Chiefs-Now-In-Dallas-Hope-Austin-Repeats-Magical-Day/d4919ad3-29bd-4ac2-b4b6-e2de9dc77814

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a Lee hitet nem is értem. Ez tényleg ennyire veszélyes volt? Alig volt kontakt...Blevi
Veszélyesnek az elmét tartom aki meggyőzte magát, hogy ez mekkora vicious hit volt. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit meglepett, hogy JG azt nyilatkozta, ha Waters képes lesz játszani, akkor Bernadeaut tenné LG helyére, ergó Leary-t padoztatná. Remélem azért észhez tér, legalábbis vsz. a Leary-Waters páros jobban teljesítene.Wirtschaftsteil
Ez sokunkat meglepett, de rozsdi ilyen! 😊 Szeret játszani az élettel. De ha ki is próbálja és nem válik be akkor rotálja még élesben aztán gond megoldva, emiatt én nem parázok.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsit meglepett, hogy JG azt nyilatkozta, ha Waters képes lesz játszani, akkor Bernadeaut tenné LG helyére, ergó Leary-t padoztatná. Remélem azért észhez tér, legalábbis vsz. a Leary-Waters páros jobban teljesítene.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Ezt a Lee hitet nem is értem. Ez tényleg ennyire veszélyes volt? Alig volt kontakt...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
azóta már láttam, hogy visszakozott az öreg, mondjuk azt is írták ugye, hogy vastagon benne van a keze abban, hogy a szabály úgy van leírva, ahogy.legalább van még egy judgment call flag, amivel esetleg el tudnak dönteni meccseket, és még meg is tudják magyarázni.
ez a szabály lesz az amerikai futball balk rule-ja 😊slowmotion
😀 ez igen!
De - legalább - belefért az a 7 pont az előnyünkbe és nem lett perdöntő.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
A videó visszajátszás is érdekes volt, mert arról az oldalról, ahol először láttuk nem tűnt TD-nek de ahogy a bírók kitalálták, hogy TD azonnal kaptunk egy "megerősítő" képet erről... és láss csodát.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 813 — Cowboys fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
azóta már láttam, hogy visszakozott az öreg, mondjuk azt is írták ugye, hogy vastagon benne van a keze abban, hogy a szabály úgy van leírva, ahogy.legalább van még egy judgment call flag, amivel esetleg el tudnak dönteni meccseket, és még meg is tudják magyarázni.
ez a szabály lesz az amerikai futball balk rule-ja 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Pereira szerint az egyik Cruz TD érvénytelen volt (incomplete pass). Mondjuk... tök mindegy, mert nem lett perdöntő, csak... +1 bírói tévedés a sok mellé. Eléggé sokat hibázgattak a bírók az első héten.toxique
amennyire én hallottam, pont azt ecsetelte, hogy Cruz TD-ja miért volt szabályos. Megatron egyik meg nem adott TD-ja miatt merült fel, és ezzel magyarázta, hogy minek kell érvényesülnie.slowmotion
 www.sportsmedia101.com/newyorkgiants/2013/09/11/former-head-of-nfl-officiating-mike-pereira-questions-victor-cruz-touchdown-vs-cowboys/
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/09/11/pereira-officials-wrongly-gave-victor-cruz-a-td-on-incomplete-pass/toxique
Na szép! 😊 Aki nézte az eredménykövetőt az észrevehette, mennyi kritikát kaptak a zebrák a Giants drukkereitől. Különösen Lee egy olyan mozdulatára, amikor Eli futott pár yardot majd becsúszott, Lee pedig hozzáért és dobott egy tigrisbukfencet. Most meg kiderül, hogy Cruznak megadtak egy kamu TD-t. ENNYI. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.