NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns

A tuti befutó 😊!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/09/18/nfl_szavazas3

Dallas-San d vs Broncos-Phillyy, szavazni, bár úgyis a másik nyer, igaz mind2 csapatot adták már...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Austinról valaki olvasott valamit, ami említésre méltó a hétvégével kapcsolatban?Wong
Semmi hír = Jó hír
Nem tudom pontosan miért kérdezed, de tudomásom szerint nincs semmi sérülése. (\o/)

Az Afro-Kohn elhagyta a csapatot érkezett a helyére ő... Marinéni jó pedagógus, Selvieből és Haydenből már-már hihető kezdő produkciót hozott ki két meccs alapján, bízom benne ez Carterrel is így lesz. Legalább ő is a 300asok klubjába tartozik.

A tegnapi enyhe optimizmusom elszállt... Vagyis inkább csak eszembe jutott a sokéves vesszőfutás. Ti kit látnátok szívesen jövőre HC-nak? 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns

😊
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Austinról valaki olvasott valamit, ami említésre méltó a hétvégével kapcsolatban?
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Csekkoljatok a bowl.hu PR-t nagyon adja. 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Meg csak a Fisher fele epitkezes eleje, es jobban orulok az underdog szerepnek, mert mindenhol alabecsulnek minket. 😊
Nagy meccs lesz vasarnap, Romo menekulni fog remelem es ez lesz a kulcs.FBKrisz
El kell hogy szomorítsalak, Romo mostanában nem nagyon menekül. Persze ez is benne van, de szvsz. nem ez lesz a meghatározó faktor.Wirtschaftsteil
A Chiefs meccsen volt, hogy a kommentátorok bő 4 másodpercet is le tudtak számolni, ez a mi O falunkat ismerve bőséges idő. Igaz Freddy kétszer mellényúlt és átengedte Poe-t, de reméljük ezt kinövi.😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Meg csak a Fisher fele epitkezes eleje, es jobban orulok az underdog szerepnek, mert mindenhol alabecsulnek minket. 😊
Nagy meccs lesz vasarnap, Romo menekulni fog remelem es ez lesz a kulcs.FBKrisz
El kell hogy szomorítsalak, Romo mostanában nem nagyon menekül. Persze ez is benne van, de szvsz. nem ez lesz a meghatározó faktor.
több mint 10 éve
FBKrisz Los Angeles Rams Penn State Nittany Lions 643
Meg csak a Fisher fele epitkezes eleje, es jobban orulok az underdog szerepnek, mert mindenhol alabecsulnek minket. 😊
Nagy meccs lesz vasarnap, Romo menekulni fog remelem es ez lesz a kulcs.

'I BELIEVE'
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Gyönyörű számokkal es érvekkel alátámasztott vélemény...
En sem értek egyet Vele teljesen, de azert na vannak szabályok.Blevi
Mivel tényleg nem ismerem a Rams védelmét úgy igazán + a tömör utálat amit érzek irántuk lehet elfogultságot okozott nálam😀 + Cowboys fanként már tüzelem magam a következő hétre, hogy nem baj majd javítunk vasárnap. Ezt a kijelentést csak az nfl. com statisztikáira tudom fogni. Passz védelem Rams 27.én meccsenként 330 passzolt yardot nyelnek be átlagosan. Run D-jük azért hasonló lehet a KC-hez itt 6.ak átlagban 122 yradot tesznek meg ellenük, BÁR Atlantába mint azt tudjuk Jackson a meccs elején lesérült így csak 34 yardot rohant össze addig. Murray jobban élhet ellenük szerintem. Totál D 24. ek Finnegan a liga legundorítobb játékosa ennyi a véleményem róla:  www.youtube.com/watch?v=G4EIbYr2URE .. Szájharcos undorító😀 Remélem Bryant elkeni a szájátkrisz0621
2. hét van és a számok még sokat csalnak!Wong
Szegény kosokat mindenki lebecsüli.
Az a védelem ott nagyon rendbe lett téve, és bárkinek képesek kellemetlen perceket okozni 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végre egy bizakodó komment! Még csak a szezon elején vagyunk, sok minden romolhat 😊)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Nekem is nagyon bűzlik az O emberek, de tényleg várni kéne még pár hetet. Romo gatyába rázódik meg nem lesz mindig 120 decibeles közönség. És azért mondom hogy Romo fog belerázódni a ritmusba, mert kb csak ő tud meccset nyerni ennek a csapatnak: a rz és a futás marad olyan szar amilyen, a D labdaszerzései meg a két meccses trend alapján elég rapszódikusak lesznek.

7. hétig kell kibírni: Ratliff visszatér. remélhetően Spencer is rendszeresen fog addigra darálni és talán Claiborne is magához tér. Amúgy ne temessétek a srácot, félig sérült volt most is, de ami fontosabb: a sérülése miatt nagyon sok időt hagyott ki, egy fiatal cornernek meg nemúgy megy, hogy elolvassa a playbookot és shutdownolja Dezt. Egy jó meccs kéne a srácnak önbizalomboostnak, a Rams ellen lenne a legjobbesély rá.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Most tudtam csak ideülni a géphez,röviden leírnám a gondolataim a meccsről:
-Defense-t nagyon nincs értelme elemezgetni szerintem,Smith 223yds,ebből Bowe 56yds,Charles 55yds rush (Smith 57 yds rush,ezt se gondoltam volna meccs elött 😀),tehát emberi számokon tartottuk a KC offensét,persze voltak hibák,de azt nem lehet elvárni se ettől,se más Defense-től,hogy 0 ponton tartson egy ilyen nevekből álló egységet.0 turnover,ami talán szembetűnő,főleg egy 6os után,de Smith sose arról volt híres,hogy eladogatná a labdát.Összességében nagyon sokáig megtudták fogni a KC támadóegységét az első drive után,de a saját támadóegységünk nem segített rajtuk egy percig sem.

-Offense..erre írtam 1 hete Giants meccs után,hogy nem mennék bele hosszabb távú előrejelzésbe,majd csak a KC elleni meccs után,és milyen jól tettem.Dühítő ami play-calling szinten megy,főleg ha sikerül eljutni RZba.Ilyenkor jön a screen pass,ami szerintem sose volt a csapat erőssége,vagy csak túl sok ilyen semmitmondó screen playhívást láttam.Eközbe ott van egy Dez szintű elkapó,aki felmegy az egekbe a labdáért ha kell,van egy Austin-Harris-Beasley trió,akikre lehetne slantet hívni,ott van egy Witten akit LB/S nem hiszem,hogy túl gyakran fogna meg red zoneba,hoztunk egy Williams-Escobar párost is erősítésnek + ha kell ott van Murray-Dunbar-Tanner-Randle négyes futni,vagy egy rövid passzos játékra .
Lásd Giants ellen Witten középre passz 2td,Lásd KC ellen Bryant td elkapása.
Az a baj,hogy ez ilyen "egyszerű" lenne.De helyette van ez az impotens játékhívás.

Nagyon is nyerhető meccs volt,emellett elismerésem a KCnek,számomra szimpatikus kis csapat,és a tavalyi mérlegük igazából nem mérvadó.De ezt sajnos a Cowboys vesztette el.

Még a végére egy kis saját gondolat.
2 barátommal néztük a meccset tegnap,egyik Pats másik Saints drukker,így azokat a meccseket is láttam a héten.Mindkettő támadóegysége gyenge volt,se Brady se Brees nem volt a helyzet magaslatán,sőt a futás se ment egyiknél sem,mindkét meccsen a védelmük tartotta meccsbe őket,szintúgy mint a mi meccsünkön.És mégis ,Pats,Saints nyert,Cowboys kikapott. Persze minden meccs más és más,de ez a valami,ami hiányzik évek óta.Lehet ez a Belichick/Payton mágia,nem tudom.
Sokan írtátok,hogy menjen a vörös,de azért van még 14 meccs legalább.Bár hozzáteszem,én se fűzök jelenleg sok reményt hozzá.

Ja és utolsó mondatnak,senki se említette ahogy láttam Bailey-t,pedig azért elég magabiztosan rúgta az 51yd-os illetve 54yd-os (career high) FGokat .Tehenész
Ne is mond, én is láttam a Pats meccset ( gonosz leszek: azért néztem,mert mostanában ilyen gyengék nem voltak és gondoltam felvidít egy Pats alázás, mert a sok divatdrukker majd úgyis átpártol másik csapathoz -lásd igazam is lett mikor a sport tv-s közvetítésen be is olvastak egy hasonlót, hogy a csávó inkább átpártol a Ramshez. hurry up köcsög! - De azt biztosra mondom, hogy a Pats impotens O-ja is jobban teljesít mint a mi elit O-nk, és nem akarom elhinni, hogy ezt nálunk a vezetőségből senki nem látja, vagy ha igen ugyan mivel álltatja magát? Ossza meg velem hátha egyik reggel nem kelek csalódottan.

De lásd van kísérteties hasonlóság a két csapat közt. Míg a Patsnél összes értelmes elkapókét ott van Edelman, gondoltuk mi is leutánozzuk és csak Byrant-et célozzuk meg pontosan (vagy sokszor még őt sem), csak a baj ott kezdődik, hogy nálunk még legalább 4 elit van akit el tudNÁ kapni a lasztit.

RR és a Saints D: szerintem 2-3 évg lesz helye ott Robnak, úgy néz ki, hogy a szakértőknek ne volt igauk mikor azt mondták, hogy nincs emberállomány Rob sémájához a Saints D-ben, mert én úgy látom, hogy van. Szépen össze hozta a védelmet. Én személy szerint szorítok neki, mert nekem szimpatikus volt mint a faszi mint a habitusa.Lehet, hogy nekünk is olyan OC kellene mint Jim Harbaugh és akkor lenne élet is a play-callingan.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hülyeség ilyenekkel foglalkozni a második héten de borzasztó azt látni hogy ennél lényegesen gyengébb csapattal rendelkező egységek mit tudnak felmutatni csak azért mert a megfelelő fej van a megfelelő helyenCowboykarcsi
A támadó egységünk - idény előtt, papíron - mindenhol kb. top3 / top5 volt. Ilyen fegyverzettel és D támogatottsággal pl. a BB. stáb (O-yeah) lazán bajnokságot nyerne. Ez egy min. 25 pont/ meccs-es O alakulat. Az utód - a számomra - igazán nehéz kérdés lenne... csábítani valakit ncaa-ből (Brady Hoke - Michigan vagy Nick saban - Alabama... Bo Pelini - Huskers? 😊 ).
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Most tudtam csak ideülni a géphez,röviden leírnám a gondolataim a meccsről:
-Defense-t nagyon nincs értelme elemezgetni szerintem,Smith 223yds,ebből Bowe 56yds,Charles 55yds rush (Smith 57 yds rush,ezt se gondoltam volna meccs elött 😀),tehát emberi számokon tartottuk a KC offensét,persze voltak hibák,de azt nem lehet elvárni se ettől,se más Defense-től,hogy 0 ponton tartson egy ilyen nevekből álló egységet.0 turnover,ami talán szembetűnő,főleg egy 6os után,de Smith sose arról volt híres,hogy eladogatná a labdát.Összességében nagyon sokáig megtudták fogni a KC támadóegységét az első drive után,de a saját támadóegységünk nem segített rajtuk egy percig sem.

-Offense..erre írtam 1 hete Giants meccs után,hogy nem mennék bele hosszabb távú előrejelzésbe,majd csak a KC elleni meccs után,és milyen jól tettem.Dühítő ami play-calling szinten megy,főleg ha sikerül eljutni RZba.Ilyenkor jön a screen pass,ami szerintem sose volt a csapat erőssége,vagy csak túl sok ilyen semmitmondó screen playhívást láttam.Eközbe ott van egy Dez szintű elkapó,aki felmegy az egekbe a labdáért ha kell,van egy Austin-Harris-Beasley trió,akikre lehetne slantet hívni,ott van egy Witten akit LB/S nem hiszem,hogy túl gyakran fogna meg red zoneba,hoztunk egy Williams-Escobar párost is erősítésnek + ha kell ott van Murray-Dunbar-Tanner-Randle négyes futni,vagy egy rövid passzos játékra .
Lásd Giants ellen Witten középre passz 2td,Lásd KC ellen Bryant td elkapása.
Az a baj,hogy ez ilyen "egyszerű" lenne.De helyette van ez az impotens játékhívás.

Nagyon is nyerhető meccs volt,emellett elismerésem a KCnek,számomra szimpatikus kis csapat,és a tavalyi mérlegük igazából nem mérvadó.De ezt sajnos a Cowboys vesztette el.

Még a végére egy kis saját gondolat.
2 barátommal néztük a meccset tegnap,egyik Pats másik Saints drukker,így azokat a meccseket is láttam a héten.Mindkettő támadóegysége gyenge volt,se Brady se Brees nem volt a helyzet magaslatán,sőt a futás se ment egyiknél sem,mindkét meccsen a védelmük tartotta meccsbe őket,szintúgy mint a mi meccsünkön.És mégis ,Pats,Saints nyert,Cowboys kikapott. Persze minden meccs más és más,de ez a valami,ami hiányzik évek óta.Lehet ez a Belichick/Payton mágia,nem tudom.
Sokan írtátok,hogy menjen a vörös,de azért van még 14 meccs legalább.Bár hozzáteszem,én se fűzök jelenleg sok reményt hozzá.

Ja és utolsó mondatnak,senki se említette ahogy láttam Bailey-t,pedig azért elég magabiztosan rúgta az 51yd-os illetve 54yd-os (career high) FGokat .
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Gyönyörű számokkal es érvekkel alátámasztott vélemény...
En sem értek egyet Vele teljesen, de azert na vannak szabályok.Blevi
Mivel tényleg nem ismerem a Rams védelmét úgy igazán + a tömör utálat amit érzek irántuk lehet elfogultságot okozott nálam😀 + Cowboys fanként már tüzelem magam a következő hétre, hogy nem baj majd javítunk vasárnap. Ezt a kijelentést csak az nfl. com statisztikáira tudom fogni. Passz védelem Rams 27.én meccsenként 330 passzolt yardot nyelnek be átlagosan. Run D-jük azért hasonló lehet a KC-hez itt 6.ak átlagban 122 yradot tesznek meg ellenük, BÁR Atlantába mint azt tudjuk Jackson a meccs elején lesérült így csak 34 yardot rohant össze addig. Murray jobban élhet ellenük szerintem. Totál D 24. ek Finnegan a liga legundorítobb játékosa ennyi a véleményem róla:  www.youtube.com/watch?v=G4EIbYr2URE .. Szájharcos undorító😀 Remélem Bryant elkeni a szájátkrisz0621
2. hét van és a számok még sokat csalnak!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Nekem ez a edző váltás ültetett bogarat a fülembe,már most lusta vagyok vissza olvasni vagy Slow vagy Tox irta hogy reméli szezon végén elküldik Redet.Nem is lenne rossz.Tegyük fel hogy jön megint egy 8-8 vagy egy 7-9,most kb így is néz ki a csapat,és mondjuk Garrettet Callahannel együtt elküldenék valamelyik texasi olajmezőre robotolni,egy fasza edzővel ez egy nagyon jó csapat lehetne.A D oldalon marad mindenki,de ujj HC,OC minden,támadóoldalon teljes vérfrissülés.Igazábol a csapat fiatal egyedül a dline fog kiöregedni,azzal a következő 2-3 évben sürgősen kell kezdeni valamit,de ez mondjuk akkor is így van ha Garrett marad szóval ez nem oszt nem szoroz.De egy normális edzői stábbal a labda támadó oldalán meggyőződésem hogy ennél sokkal többet lehetne elérni.Persze nem ilyen egyszerű a helyzet,ki legyen a vörös utódja?Most meg még pláne nem lehet tudni mi lesz mondjuk február március környékén,meg egy ilyen helyzetben nem e inkább házon belülről rakna valakit a székbe JJ?Azzal meg ott lennénk ahol a part szakad...
Hülyeség ilyenekkel foglalkozni a második héten de borzasztó azt látni hogy ennél lényegesen gyengébb csapattal rendelkező egységek mit tudnak felmutatni csak azért mert a megfelelő fej van a megfelelő helyen.

Egyébként szvsz valóban veretőbb ellenfél a Rams mint a Chiefs(papíron legalábbis)főleg otthon,de én ezekre már azért nem adok évek óta mert a Dallas képes két egymást követő héten kikapni a liga kb leggyengébb csapatától a másikon meg megverni mondjuk az egyik legjobbat,volt már ilyen nem egyszer)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Gyönyörű számokkal es érvekkel alátámasztott vélemény...
En sem értek egyet Vele teljesen, de azert na vannak szabályok.Blevi
Mivel tényleg nem ismerem a Rams védelmét úgy igazán + a tömör utálat amit érzek irántuk lehet elfogultságot okozott nálam😀 + Cowboys fanként már tüzelem magam a következő hétre, hogy nem baj majd javítunk vasárnap. Ezt a kijelentést csak az nfl. com statisztikáira tudom fogni. Passz védelem Rams 27.én meccsenként 330 passzolt yardot nyelnek be átlagosan. Run D-jük azért hasonló lehet a KC-hez itt 6.ak átlagban 122 yradot tesznek meg ellenük, BÁR Atlantába mint azt tudjuk Jackson a meccs elején lesérült így csak 34 yardot rohant össze addig. Murray jobban élhet ellenük szerintem. Totál D 24. ek Finnegan a liga legundorítobb játékosa ennyi a véleményem róla:  www.youtube.com/watch?v=G4EIbYr2URE .. Szájharcos undorító😀 Remélem Bryant elkeni a szájátkrisz0621
Igazán en nem Tőled vártam az alátámasztást. Szólásszabadság van meg minden de ha Te ezt csinálod más topicban h odabufogsz egy haha-t szét savaznak.Blevi
Rá kell hagyni az ő szintjét mutatja már elnézést az illetőtől.😊
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Gyönyörű számokkal es érvekkel alátámasztott vélemény...
En sem értek egyet Vele teljesen, de azert na vannak szabályok.Blevi
Mivel tényleg nem ismerem a Rams védelmét úgy igazán + a tömör utálat amit érzek irántuk lehet elfogultságot okozott nálam😀 + Cowboys fanként már tüzelem magam a következő hétre, hogy nem baj majd javítunk vasárnap. Ezt a kijelentést csak az nfl. com statisztikáira tudom fogni. Passz védelem Rams 27.én meccsenként 330 passzolt yardot nyelnek be átlagosan. Run D-jük azért hasonló lehet a KC-hez itt 6.ak átlagban 122 yradot tesznek meg ellenük, BÁR Atlantába mint azt tudjuk Jackson a meccs elején lesérült így csak 34 yardot rohant össze addig. Murray jobban élhet ellenük szerintem. Totál D 24. ek Finnegan a liga legundorítobb játékosa ennyi a véleményem róla:  www.youtube.com/watch?v=G4EIbYr2URE .. Szájharcos undorító😀 Remélem Bryant elkeni a szájátkrisz0621
Igazán en nem Tőled vártam az alátámasztást. Szólásszabadság van meg minden de ha Te ezt csinálod más topicban h odabufogsz egy haha-t szét savaznak.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Gyönyörű számokkal es érvekkel alátámasztott vélemény...
En sem értek egyet Vele teljesen, de azert na vannak szabályok.Blevi
Mivel tényleg nem ismerem a Rams védelmét úgy igazán + a tömör utálat amit érzek irántuk lehet elfogultságot okozott nálam😀 + Cowboys fanként már tüzelem magam a következő hétre, hogy nem baj majd javítunk vasárnap. Ezt a kijelentést csak az nfl. com statisztikáira tudom fogni. Passz védelem Rams 27.én meccsenként 330 passzolt yardot nyelnek be átlagosan. Run D-jük azért hasonló lehet a KC-hez itt 6.ak átlagban 122 yradot tesznek meg ellenük, BÁR Atlantába mint azt tudjuk Jackson a meccs elején lesérült így csak 34 yardot rohant össze addig. Murray jobban élhet ellenük szerintem. Totál D 24. ek Finnegan a liga legundorítobb játékosa ennyi a véleményem róla:  www.youtube.com/watch?v=G4EIbYr2URE .. Szájharcos undorító😀 Remélem Bryant elkeni a száját
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ilyen futójátékkal teljesen esélytelenek vagyunk bárki ellen. Eleve a hívások...csupa középső futás, szinte csak az A lyukat támadtuk folyamatosan, semmi strech vagy akár pitch, play actionről ne is beszéljünk. Murray is rögtön lehajtott fejjel indul el, szinte számítva rá, hogy maximum 2-3 yard után úgyis leviszik. De az, hogy 10 perccel a vége előtt 4 pontos hátrányban már csak passzolunk, az sok mindent elmond.
De Romo sem volt pontos, főleg a második félidőben voltak érthetetlen dobásai, de ezt a sérüléssel meg lehet magyarázni.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Gyönyörű számokkal es érvekkel alátámasztott vélemény...
En sem értek egyet Vele teljesen, de azert na vannak szabályok.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Számok alapján ítélkezek mivel nem nézem a RAMS meccseket..😀 Cheifs total d helyzése nfl.comon 4. Ramsé 24😊
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Szerintem is a Chiefs jobb csapat mint a Rams+ pályaelőnyünk is van.... Futást szerintem meg tudjuk állítani Bradford pedig nem az a nagy playmaker+ clutch irányító. Igaz vannak elkapói de Tavon Austin rookie Chris Givens pedig nem egy lefoghatatlan WR. D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.