Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Spencer - Hát akkor ennyi:
Jerry Jones says Anthony Spencer could be out for the rest of the season with a knee injury. - EatmanCharlie Firpo
Műteni kell-e vagy sem...?gyeek
ha azt mondják, hogy nem, akkor igen. ha azt mondják, hogy igen, akkor igen.
nem mindegy? 😕
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Spencer - Hát akkor ennyi:
Jerry Jones says Anthony Spencer could be out for the rest of the season with a knee injury. - EatmanCharlie Firpo
Műteni kell-e vagy sem...?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Spencer - Hát akkor ennyi:
Jerry Jones says Anthony Spencer could be out for the rest of the season with a knee injury. - Eatman

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A gyenge napot kifogó ellenfél - általában - a rossz gameplan-nek köszönheti a kudarcot. A Rams nem gyenge csapat (gyakorlatilag ugyanaz a középmezőny, mint mi), csak nem működtek a játékok és képtelenek voltak a négy negyed alatt megújulni.
"Az edző részéről a meccs egy olyan taktikai kérdez-felelek, ahol az győz, aki több megválaszolatlan kérdést tud az ellenfelének feltenni".

Eddig fikáztam az edzői stábot, de most dícsérem őket, mert tökéletes volt a gameplan. Ha ezt látjuk, amit láttunk, akkor jól dolgoztak (remélem, hogy ez csak a kezdet :cool: )! A Garrett stábnak egy óriási +1.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az Austin es Hamstring kifejezések egy mondatban sose jó jel.Blevi
😕 Így van.
Van kihez dobálgatni Tony-nak, nem azért mondom, de nagyon szeretnék már látni egy olyan időszakot, ahol Miles nagyobb fenyegetést jelent az ellenfélre, mint Dez. Mert - szerintem - benne van a kezében... (de a lába nem akarja).
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 808 — Cowboys fan
Amit már az eredménykövetőben is hangsúlyoztam: ebből a meccsből komolyabb következtetéseket levonni nem érdemes, ilyen gyenge napot kifogó ellenféllel 2 szezononként egyszer játszunk. A Chargers elleni idegenbeli lesz a mérvadó szerintem, utána pedig Denver otthon. Ha ezt lehozzuk 2-0-val, na akkor fogok nekiállni hiperoptimistán a dolgoknak, az 1-1 szerintem az elvárható és reális, 0-2 esetén meg same old Cowboys 😀 Bár utána meg Skins és Eagles is, szóval inkább 4 meccsre érdemes kiterjeszteni ezt a prognózist, mindenesetre október közepére sokkal okosabbak leszünk. Annak örülök, hogy végre nem az első adandó alkalommal megyünk bye weekre.
Amit viszont ellenféltől függetlenül meg lehetett állapítani tegnap, hogy Wilcoxban bizony van potenciál, Selvie is ígéretes, valamint Ware egy kib*szott legenda.
Amúgy Broncosnál Von Miller 6 meccset kapott, vagy 4-et? Azért nem mindegy...gorbel
úgy emlékszem azt olvastam, hogy ellenünk még nem játszik.Wirtschaftsteil
hatot. de szerencséje volt, mert nemcsak pozitív mintát produkált, hanem állítólag megpróbálta az eü személyzetet korrumpálni, hogy cseréljék ki a vizeletét valami tisztára.
ha kisiklik a karrierje, még pont elmehet kalapácsvetőnek.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 www.dallascowboys.com/news/article-1/Infographic-Visual-Look-At-Wares-Journey-To-Sack-Record/2a377d43-03a1-4221-be57-afb111a3cbb7

Amit én kinéztem magamnak : "Ware has no sacks against SAN DIEGO,DENVER,Jacksonville and Miami"
itt az idő 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Amit már az eredménykövetőben is hangsúlyoztam: ebből a meccsből komolyabb következtetéseket levonni nem érdemes, ilyen gyenge napot kifogó ellenféllel 2 szezononként egyszer játszunk. A Chargers elleni idegenbeli lesz a mérvadó szerintem, utána pedig Denver otthon. Ha ezt lehozzuk 2-0-val, na akkor fogok nekiállni hiperoptimistán a dolgoknak, az 1-1 szerintem az elvárható és reális, 0-2 esetén meg same old Cowboys 😀 Bár utána meg Skins és Eagles is, szóval inkább 4 meccsre érdemes kiterjeszteni ezt a prognózist, mindenesetre október közepére sokkal okosabbak leszünk. Annak örülök, hogy végre nem az első adandó alkalommal megyünk bye weekre.
Amit viszont ellenféltől függetlenül meg lehetett állapítani tegnap, hogy Wilcoxban bizony van potenciál, Selvie is ígéretes, valamint Ware egy kib*szott legenda.
Amúgy Broncosnál Von Miller 6 meccset kapott, vagy 4-et? Azért nem mindegy...gorbel
úgy emlékszem azt olvastam, hogy ellenünk még nem játszik.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Amit már az eredménykövetőben is hangsúlyoztam: ebből a meccsből komolyabb következtetéseket levonni nem érdemes, ilyen gyenge napot kifogó ellenféllel 2 szezononként egyszer játszunk. A Chargers elleni idegenbeli lesz a mérvadó szerintem, utána pedig Denver otthon. Ha ezt lehozzuk 2-0-val, na akkor fogok nekiállni hiperoptimistán a dolgoknak, az 1-1 szerintem az elvárható és reális, 0-2 esetén meg same old Cowboys 😀 Bár utána meg Skins és Eagles is, szóval inkább 4 meccsre érdemes kiterjeszteni ezt a prognózist, mindenesetre október közepére sokkal okosabbak leszünk. Annak örülök, hogy végre nem az első adandó alkalommal megyünk bye weekre.
Amit viszont ellenféltől függetlenül meg lehetett állapítani tegnap, hogy Wilcoxban bizony van potenciál, Selvie is ígéretes, valamint Ware egy kib*szott legenda.
Amúgy Broncosnál Von Miller 6 meccset kapott, vagy 4-et? Azért nem mindegy...
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Az Austin es Hamstring kifejezések egy mondatban sose jó jel.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nem tudom hogy vagytok vele, de egyre inkább úgy érzem, hogy Selvi tudná pótolni Spencert. Persze még 13 meccsen kell ezt bizonyítania, de elég jól halad.

közben Austin-->HamstringWirtschaftsteil
Bennem már megfogalmazódott meccs elött,hogy szívesebben látom Selvie-t egyenlőre a pályán,mert minden héten van legalább egy jó megmozdulása,és ezt most is bizonyította.Hayden is szépen teljesít,nincs panasz,Marinelli eddig csillagos ötös,13sackel a 2.-ak vagyunk KC mögött (15),úgy,hogy alapvetően 2 kezdő játékos hiányzik.

Ja és pacsi Claiborne-nak,tegnap azt hozta,amit kellene mindig,a meccs végén szép volt az endzone-ba bemutatott mozdulata.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Nem tudom hogy vagytok vele, de egyre inkább úgy érzem, hogy Selvi tudná pótolni Spencert. Persze még 13 meccsen kell ezt bizonyítania, de elég jól halad.

közben Austin-->HamstringWirtschaftsteil
Én Selviet be is tettem a fantasy csapatomba, 0 pontot jósoltak neki, és lásd nekem lett igazam. Igen csak reményteljes a pali.

2011ben Murray franchise rekordott futott a Rams ellen így igazából nem volt meglepő, hogy próbálkoztunk a futással. Megpróbáltuk és bejött. Az érdekes az volt ahogy Dunbar és Tanner futott, azaz sehogy Murrayhez képest.
JJ Wilcox: nem ezt pofázom, hogy nálunk igen jó kis helyen van safety poszton?
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekünk is meg van ám a magunk baja 😊 A támadófal siralmasan rossz,és a probowler LT is IR-en van. A védelmünk ami magasan elit,és elképesztően mély.
Nagyon szoros lesz itt a vége 😊
Ja és azért elég kemény körbe verések mennek, Denver, és a Seattle emelkedik ki a mezőnyből egyelőre, rajtuk kivel szinte bárki elkaphat bárkit.
Kroos
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem tudom hogy vagytok vele, de egyre inkább úgy érzem, hogy Selvi tudná pótolni Spencert. Persze még 13 meccsen kell ezt bizonyítania, de elég jól halad.

közben Austin-->Hamstring
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ja és azért elég kemény körbe verések mennek, Denver, és a Seattle emelkedik ki a mezőnyből egyelőre, rajtuk kivel szinte bárki elkaphat bárkit.

Nagy esélyünk van idén azért "meneteln", ha sérülések elkerülnek, kis szerencsénk lesz, és normális O hívások lesznek.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát ez meglepően sima volt, nem tudom mikor volt ilyen meccsünk legutóbb.
Csoportban mindenki kikapott úgy hogy jól állunk, San Diego ütni kell,aztán jön a Broncos.

Végre voltak futások,sok elkapót használtunk valahogy így kell használni,játszania egy ilyen Offensenek, ez a MInimum!! Az O falra egy szavunk se lehet, elnézve sok csapatot még a középmezöny elejéhez tartozik a fal 😀

Védelem zsír volt ismét, nem sok esélyt hagytak, ha még Spencer és Ratliff is játszana az nem semmi lenne. Bár a védelemhez visszatérve hosszútávon ha van jó edző,séma,taktika, akkor a kevésbé jó játékosok is tudnak kiemelkedőt nyújtani, vagy ha illik a rendszerbe. A kalap miatt kell is elengedni embereket majd, de nem lesz gond, S,DE,DT posztokat kell erősíteni jövőre.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Ofall-nak küldök egy pacsit, mert azért a rams DL nem rossz.beltazor
Ne siesd el, mert jövő héten lehet visszavonnád azt a pacsit. Lehet a Rams D-line kelt fel 13 bal lábbal reggel.gyeek
Szerintem nem sieti el. KC DL-t és a Giants DL-t is jól tartották. Romonak látványosan több ideje van.krisz0621
Pont a KC meccs miatt mondom, hogy ne siessük el. Akkor bizony voltak erős kihagyások...gyeek
Volt 1-2 kihagyás, de hol nincs?😊 Frederick 1-2-szer elaludt ez tény én bizakodó vagyok legyél már te is az..
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ofall-nak küldök egy pacsit, mert azért a rams DL nem rossz.beltazor
Ne siesd el, mert jövő héten lehet visszavonnád azt a pacsit. Lehet a Rams D-line kelt fel 13 bal lábbal reggel.gyeek
Szerintem nem sieti el. KC DL-t és a Giants DL-t is jól tartották. Romonak látványosan több ideje van.krisz0621
Pont a KC meccs miatt mondom, hogy ne siessük el. Akkor bizony voltak erős kihagyások...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nagy grat a meccshez, eléggé szétdomináltátok a Rams támadófalát 😊
(remek aláírásod van gyeek 😀)
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Ofall-nak küldök egy pacsit, mert azért a rams DL nem rossz.beltazor
Ne siesd el, mert jövő héten lehet visszavonnád azt a pacsit. Lehet a Rams D-line kelt fel 13 bal lábbal reggel.gyeek
Szerintem nem sieti el. KC DL-t és a Giants DL-t is jól tartották. Romonak látványosan több ideje van.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ofall-nak küldök egy pacsit, mert azért a rams DL nem rossz.beltazor
Ne siesd el, mert jövő héten lehet visszavonnád azt a pacsit. Lehet a Rams D-line kelt fel 13 bal lábbal reggel.gyeek
Meg kell szoknunk (remélem) Frederick és Waters jenlétét és azt, hogy jobb az Oline, na!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ofall-nak küldök egy pacsit, mert azért a rams DL nem rossz.beltazor
Ne siesd el, mert jövő héten lehet visszavonnád azt a pacsit. Lehet a Rams D-line kelt fel 13 bal lábbal reggel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ofall-nak küldök egy pacsit, mert azért a rams DL nem rossz.

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Valaki tud írni valami érdekeset a meccsről amúgy? Én az utolsó 4 perc kivételével végignéztem, de végig olyan wtf hangulatom volt. Nem akarom leszólni a Ramst, de ennél többet vártam. Vagyis nem akarom elhinni, hogy a Cowboys tud tartósan ennyire domináns lenni. Rams drukkerek véleményét is szívesen veszem, mert totál tanácstalan vagyok a Cowboyst illetően. (Attól tartok ez valami aljas pavlovi kisérlet lehet a csapat részéről. 0_o )

Erre most térnék vissza:
D oldalon se olyan erős ez a Rams mint a Chiefs.. Győzni kell.krisz0621
Hahahaha 😀undisputedly
Chiefs topicban már kifejtettem, de az elmúlt két évben a Cowboys szezon elején játszott egy-egy meglepetésszerűen erős csapattal. Az egyiknek Alex Smith volt a QBja. Most nem mondok semmit a jinx veszély miatt, de... ...

Ezt meg Irónia Irén küldte:
Manning is getting zero help from his offensive line and running game...rotoworld
Vajon megvan-e Tony telefonszáma? Elit Elinak lehet kellene némi tanács az ilyen helyzetekre.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Porfikt víkend.