NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Leary-t mennyire érzitek jónak? Tavalyhoz képest kevésbé homály a fal.pedig Livingset az nfl.com nem tartotta rossznak.beltazor
ár-érték (pontosabban fizetés-teljesítmény) viszonylatban jobb G, mint Livings vagy Bernadeau. ne fejlődjön vissza, és ne sérüljön meg, aztán meglátjuk.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Leary-t mennyire érzitek jónak? Tavalyhoz képest kevésbé homály a fal.pedig Livingset az nfl.com nem tartotta rossznak.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
ma estig csoportspoiler (majd utána leszerkesztem róla a takarást):
| na, ha maximum 10 ponttal kapunk ki, akkor is vezetni fogjuk a csoportot. úgy látszik, Phillyben még mindig Reid a nyerő 😊 |
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Most olvasom yahoo-n, hogy Romot megint agyon kell szurkálni, mielőtt pályára lépWirtschaftsteil
Ez nagyon nem jó... 😕 . Mindenesetre a Rams elleni találkozó sok kérdésre választ adhat. Az Espn-en Wagoner egy hajszállal a Rams-nak adja, Archer egy hajszállal nekünk adja a meccset. Ami ebben a lehangoló, hogy - gyakorlatilag - félkarú óriásként vagyunk emlegetve - már megint. 😕 Romo (borda) és Bryant (hát) is edzett szerdán.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Most olvasom yahoo-n, hogy Romot megint agyon kell szurkálni, mielőtt pályára lép
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Két meccs után edzőcsere? Még a csoportunkat is vezetjük, ne mááár!😊
Tavasszal mintha olyat olvastam volna, hogy Tomlin nagyon szeretett Kiffin-nel dolgozni, ki tudja? Vonz az Öreg, mint a mágnes, és a vasasoknak sem megy úgy, khm....

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én személy szerint Brian Kelly nevezetű úriembert látnám szívesen a csapatnál. Jelenleg a ND edzője. Chris Petersen se lenne rossz, Boise-ból. Előbbi még csak a 3. szezonjában van, utóbbinál már időszerű lenne a váltás. Amúgy ilyen helyzetre Chip Kelly volt a favoritom, de az iglisz szépen elvitte., aminek nem nagyon örültem.Wirtschaftsteil
Hmmm, ez érdekes. Látva mit művel a Philivel.. akkor nem mondhatnánk unalmasnak a play-callingot az biztos. De persze még ki köthet nálunk, vagy Kellyn felbuzdulva majd JJ belenyúl a zsebébe és idehozza Petersent... 😉
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ware left Sunday's game with a shoulder injury, ESPN Dallas reports.

ez csak nekem kerülte el a figyelmemet? Elvileg nem komoly, de mintha ezt a vállát műtötték volna.Wirtschaftsteil
A meccsen én se vettem észre,de tegnap olvastam DC.com-on Garret nyilatkozta,de elvileg semmi komoly.Dez is összeszedett valami hát sérülést,de az se tűnik komolynak.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ware left Sunday's game with a shoulder injury, ESPN Dallas reports.

ez csak nekem kerülte el a figyelmemet? Elvileg nem komoly, de mintha ezt a vállát műtötték volna.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Fejétől bűzlik a hal!

@Blevi: tavaly volt O'Brien egy évet csak a Penn State élén, van az a pénz ami meggyőzi, hogy két év utáni váltás már jól venné ki magát... 😊gyeek
Te kit látnál szívesen a kormányrúdnál?Blevi
Gunnery Sergeant Hartmant, vagy valami hasonló habitusú mimózát...
gyeek
szerintem ő nem lenne jó.
akárhányszor néztem a filmet, félidőben mindig megmurdált.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Azért gyerekek az,hogy 2 meccs ment le 16ból és már edzőt keresünk a csapatnak az nem rossz 😀Tehenész
Ez egy hosszú és fájdalmas procedúra mellékterméke. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Fejétől bűzlik a hal!

@Blevi: tavaly volt O'Brien egy évet csak a Penn State élén, van az a pénz ami meggyőzi, hogy két év utáni váltás már jól venné ki magát... 😊gyeek
Te kit látnál szívesen a kormányrúdnál?Blevi
Gunnery Sergeant Hartmant, vagy valami hasonló habitusú mimózát...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Azért gyerekek az,hogy 2 meccs ment le 16ból és már edzőt keresünk a csapatnak az nem rossz 😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Én személy szerint Brian Kelly nevezetű úriembert látnám szívesen a csapatnál. Jelenleg a ND edzője. Chris Petersen se lenne rossz, Boise-ból. Előbbi még csak a 3. szezonjában van, utóbbinál már időszerű lenne a váltás. Amúgy ilyen helyzetre Chip Kelly volt a favoritom, de az iglisz szépen elvitte., aminek nem nagyon örültem.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/09/18/nfl_szavazas3

Dallas-San d vs Broncos-Phillyy, szavazni, bár úgyis a másik nyer, igaz mind2 csapatot adták már...Kroos
A Fradi drukkerekhez és a Peyton cult hívőihez is eljut az interwebz, we haven't got the slightest chance. Legalább Ricsi nem fogja bashelni Romot Jessica miatt...gyeek
Enyhén fura, hogy ez még kérdés a Sport1-nek. Minden héten Broncos meccset akarnak közvetíteni? Tavaly- tavalyelőtt meg állandóan Pats, Packers-t közvetítettek... Ugye a divatcsapatok itt Mo-n.. Gratulálni tudok csak a Sport TV-nek😊 Bár teljesen mindegy úgy is Cowboys meccset nézek akár közvetítik akár nem😊
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Fejétől bűzlik a hal!

@Blevi: tavaly volt O'Brien egy évet csak a Penn State élén, van az a pénz ami meggyőzi, hogy két év utáni váltás már jól venné ki magát... 😊gyeek
Te kit látnál szívesen a kormányrúdnál?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Fejétől bűzlik a hal!

@Blevi: tavaly volt O'Brien egy évet csak a Penn State élén, van az a pénz ami meggyőzi, hogy két év utáni váltás már jól venné ki magát... 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 345 — Giants fan
Toxilque: who is she?Wong
A Nemzet Egérkéje

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Garrett egy dolog de Callahan se jobb eddig mint OC,sőt...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Gyeek: nekem rozsdi is megfelelne ha észhez térne végre, de azon kívül passz, és nem tippelgetek vakon, ezt rátok hagyom válasszatok valakit 😊

Kroos: Szavaztam. De magát a felvetést is sértőnek találom, mert majdnem minden végén Broncos meccs van, és Phili is volt már, így nem is lehetne kérdés.
De leszarom, mert i've game pass!

Toxilque: who is she?
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bill O'Brian Penn State HC. De O úgyse lesz.Blevi
"O'Brien decided to stay at Penn State citing that it would send a poor message to leave after just one season." -- How about two seasons then? 😊gyeek
Tudom ezért írtam h nem lesz. De ettől en meg Őt szeretnem. 😊
Amugy fogalmam nincs ki lenne jo.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Bill O'Brian Penn State HC. De O úgyse lesz.Blevi
"O'Brien decided to stay at Penn State citing that it would send a poor message to leave after just one season." -- How about two seasons then? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Bill O'Brian Penn State HC. De O úgyse lesz.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/09/18/nfl_szavazas3

Dallas-San d vs Broncos-Phillyy, szavazni, bár úgyis a másik nyer, igaz mind2 csapatot adták már...Kroos
A Fradi drukkerekhez és a Peyton cult hívőihez is eljut az interwebz, we haven't got the slightest chance. Legalább Ricsi nem fogja bashelni Romot Jessica miatt...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan

A tuti befutó 😊!toxique
Bocs toxique, de ez csak marginális előrelépés lenne.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.