Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Én csak így sommáznám az estét:
- 3&6, pass incomplete
- 4th down, FG from 56 yds NOT GOOD

-field position out of the window -> easy 3 points for the Chargers.

Garrett, te zseni...!gyeek
tökös gyerek,megpróbálta 😀Tehenész
220as delejt kellene megpróbálnia a golyóiba imho.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azért van egy olyan érzésem, hogy jövőhéten nyerünk. Legyen így.krisz0621
Így van! Jövő héten nyernünk kell. A sorminta kötelez... 😊
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Azért van egy olyan érzésem, hogy jövőhéten nyerünk. Legyen így.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jason Garett takarodj Dallasbol de kurva messzire. Vidd Callahent is.Blevi
nem mehet fel elkapni a labdát a receiverek helyett, és nem fogja inkább benyelni a sacket egy könnyű oldalpassz helyett. ma igazából senki sem teljesített tökéletesen.slowmotion
Sose tökéletes semmi. De nagyon szar volt az offense gameplaneje. 56rol mi a faszert rugatta ra?
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Én csak így sommáznám az estét:
- 3&6, pass incomplete
- 4th down, FG from 56 yds NOT GOOD

-field position out of the window -> easy 3 points for the Chargers.

Garrett, te zseni...!gyeek
tökös gyerek,megpróbálta 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
Jövőhéten élőbe nézhetjük a Sport TV-n ahogy Manning szétdobál minket. Jah és Ricsi mindennek elhordja majd a fiúkat ez az már hiányzottkrisz0621
ha ma nyertünk volna, akkor is ugyanaz lenne a helyzet. sajnos ha nincs pass rush, akkor nincs jó védekezés sem. ma nem volt. annyira rágörcsöltünk az underneath-re, hogy megettek minket a flatben, amikor meg odamentünk a flatre, akkor jött az underneath meg a seam.
Woodhead-nek az a két ajándék TD nem kellett volna, nem is értem, hogy mit védekeztünk, amikor szinte mindig van hátul minimum két safety...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Én csak így sommáznám az estét:
- 3&6, pass incomplete
- 4th down, FG from 56 yds NOT GOOD

-field position out of the window -> easy 3 points for the Chargers.

Garrett, te zseni...!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
1 hete olvastam ezt az idézetet egy fórumon : " Now, when my buddies who are not Cowboys fans ask me, "How do you think your team will do Sunday?" I honestly answer, "We could win...and we could lose. I have no idea."

tökéletesen leírja az elmúlt évek Cowboysát..lehet meg is tartom 😊Tehenész
az biztos, hogy nem egysíkú
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Annyira elegem van hogy ezt a fost kapom az arcomba évek óta. Ezt a nyuglodest kell néznem ezzel a kerettel. Ligaalja felig serult D az ellenfél es fel teszünk 14 pontot?? Azert szoptunk mert ellenfélnek edzője van nekünk meg ez a...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
1 hete olvastam ezt a kommentet egy fórumon : " Now, when my buddies who are not Cowboys fans ask me, "How do you think your team will do Sunday?" I honestly answer, "We could win...and we could lose. I have no idea."

tökéletesen leírja az elmúlt évek Cowboysát..lehet meg is tartom 😊
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
That ain't that good. 😕
JJ-nek elő kellene kapnia azt a shotgunt végre, mert ez az edzői stáb ezzel a rosterrel pazarlás.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
Jason Garett takarodj Dallasbol de kurva messzire. Vidd Callahent is.Blevi
nem mehet fel elkapni a labdát a receiverek helyett, és nem fogja inkább benyelni a sacket egy könnyű oldalpassz helyett. ma igazából senki sem teljesített tökéletesen.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Jövőhéten élőbe nézhetjük a Sport TV-n ahogy Manning szétdobál minket. Jah és Ricsi mindennek elhordja majd a fiúkat ez az már hiányzott
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na két pozitívum:
1,még így is vezetjük a csoportot
2,senkinek nem kell innen hosszú litániákat írni hogy mi a szar,min kell változtatni,a támadó oldalon a komplett edzőgárda takarodhat a faszba.
ennyi...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 798 — Cowboys fan
tehát akkor 2-3, és jöhet a csoport maradéka is. érdekes lesz.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jason Garett takarodj Dallasbol de kurva messzire. Vidd Callahent is.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt érzem hogy hasonlóan kell ma dominálnunk mint múlt héten, szerintem jelenleg vn annyi a két csapat közöttKroos
Ha hasonlóan jó playbook-al készülünk, akkor nem lesz gond! Nem kell elkezdeni a "W-L-W-L" sormintát... 😕
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A PFF számai alapján eddig Church és (hoppá!) Free a pozícióik legjobbjai liga szinten. Murray a 2. (kellett hozzá ez a 175 futott yard), Hatcher és Ware 3-3.gyeek
Church és Wilcow, nekem tetszik. Free-n egy picit elmosolyodtam, de örülök neki.



Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.Wirtschaftsteil
nem is baj, nekem nem hiányzik Ricsi és az okosságai.Wong
Jövő héten pedig Ti jöttök a Denver ellen.somoskovig
Igen... alig várom már! Mekkora sírás-rívás lesz a studijóban, amikor a kakit kikalapáljuk a lófejekből :cool: (aztán még az sb-n is - alapos körültekintéssel ámde hanyagul légies mozdulattal - betörjük az orrukat 😉 ).
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Azt érzem hogy hasonlóan kell ma dominálnunk mint múlt héten, szerintem jelenleg vn annyi a két csapat között

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Azt tudom elmondani amit múlt heten is. Nem rossz csapat a Chargers de ha PO csapatnak akarunk tűnni akkor nyerni kell. A D-linenak ma is dominálnia kene elnézve az ellenfél várható OL felállását.Blevi
Igen, rendkívül kedvező lesz számunkra az ellenfél támadófala. Főleg a bal oldal ahogy néztem, úgyhogy nem tudom mennyire hátráltatja Ware-t a sérülése, de erős nyomást lehetne gyakorolni vak oldalról.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azt tudom elmondani amit múlt heten is. Nem rossz csapat a Chargers de ha PO csapatnak akarunk tűnni akkor nyerni kell. A D-linenak ma is dominálnia kene elnézve az ellenfél várható OL felállását.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Tegnap sikerült megálmodnom a meccset egy 51-49es W-t 😀 Ezt pedig úgy,hogy Romo 9yardot míg Hatcher 80 yardot passzol benne,Murray pedig 160yds 3td futás 😀 Nem mondom,hogy nem lenne izgalmas egy meccs
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na Austin ma se edzett, Williams kezd helyette, és remélem Beasley is sok lehetőséget fog kapni.Kroos
Be is jelentették, Austin nem játszik. Rosszabb lenne, ha rásérülne, pihenjen csak, kell majd az arany lába és keze a hazai két meccsünkön.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na Austin ma se edzett, Williams kezd helyette, és remélem Beasley is sok lehetőséget fog kapni.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A PFF számai alapján eddig Church és (hoppá!) Free a pozícióik legjobbjai liga szinten. Murray a 2. (kellett hozzá ez a 175 futott yard), Hatcher és Ware 3-3.gyeek
Church és Wilcow, nekem tetszik. Free-n egy picit elmosolyodtam, de örülök neki.



Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.Wirtschaftsteil
nem is baj, nekem nem hiányzik Ricsi és az okosságai.Wong
Jövő héten pedig Ti jöttök a Denver ellen.somoskovig
Én amúgy tök szívesen nézem a Denver játékát, de most, hogy a csapból (Sport TV) is ez folyik, lassan kezd egy kicsit sok lenni. Ezért nagyon remélem, hogy úgy elverjük őket, hogy 1 évig téma lesz!