Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
100+os QB ratinggel egyáltalán nem nevezném középszerűnek. Sose szarik be mint pl Schaub, sérüléssel is elfogadhatóan játszik.

Ezt viszont kicsit vitatom, 'interception irritációja' van. Idén csak egyszer kapta el, szerencsére.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
1 db 40+ os dobása volt idénCharlie Firpo
...ami egyből a duplája lenne, ha Dez nem fejjel akart volna levenni egy labdát a KC ellen. Az lett volna 60 yard és TD is. Romo szerintem nagyon is jól csinálja, ő megteszi a magáét, a csapat többi tagjának is ugyanezt kéne nyújtani.gyeek
Ebben pedig neked van igazad, ahogy mindig írom is, az elkapóink - sztárjaink???- elég közepesen teljesítenek. De nem is csak Dez pl. a gond, hanem Witten KC ellen 12/3 as mutató, ha jól emlékszem. Az meg mi az? Tudom, ők ikonok és én is szeretem a játékukat, és bele is férne, ha nem csak rájuk játszanánk. Azt tudjuk, hogy mennyire Callahan és mennyire Romo a playhívás? Mert együtt csinálják, szerintem Romo kicsiben Manninget próbál játszani, na majd most élőben figyelheti a mestert.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
1 db 40+ os dobása volt idénCharlie Firpo
...ami egyből a duplája lenne, ha Dez nem fejjel akart volna levenni egy labdát a KC ellen. Az lett volna 60 yard és TD is. Romo szerintem nagyon is jól csinálja, ő megteszi a magáét, a csapat többi tagjának is ugyanezt kéne nyújtani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Azért azt elkel ismernünk, hogy a RedZone offenst jól összerakták:
Dobd a labdát Dez irányába.

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kicsit félreérthető voltam ezek szerint:
Semmi bajom Romoval, csak azt szerettem volna mondani, hogy a középszerűséget átlépve meg kellene mutatni, hogy megérdemli a nagy zsekát. Ez a 4 meccs rendben volt, ahogy ti is mondtátok, ha idén ezt tartja is elégedett leszek, mert ha benne keresném a hibákat akkor szőrszálhasogató lennék és igazságtalan.Wong
Én neked adok igazat, eddig megbízható, de semmi rizikós teljesítmény, 1 db 40+ os dobása volt idén, igaz, hogy 105-ös a ratingje, de ez egyfelől a Rams meccs miatt van, másfelől pedig attól, hogy nem rizikózik. Kb. meg lehet mondani innen kishazánkból is, hogy ha nem Murray fut (miért is nem rotálják már), akkor vagy Dez vagy Witten kapja, és slussz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Kicsit félreérthető voltam ezek szerint:
Semmi bajom Romoval, csak azt szerettem volna mondani, hogy a középszerűséget átlépve meg kellene mutatni, hogy megérdemli a nagy zsekát. Ez a 4 meccs rendben volt, ahogy ti is mondtátok, ha idén ezt tartja is elégedett leszek, mert ha benne keresném a hibákat akkor szőrszálhasogató lennék és igazságtalan.Wong
100+os QB ratinggel egyáltalán nem nevezném középszerűnek. Sose szarik be mint pl Schaub, sérüléssel is elfogadhatóan játszik. Az előző meccsen Wittennek és Bryantnek voltak olyan dropjai ami miatt a hajamat téptem, ahogy Karcsi is írta. Ők tudnának segíteni Romo statjain egy picikét ha jobban koncentrálnának.

Én még továbbra is a stábot okolom. Garrett nem ad kifogásokat a D-linenak Ware és Selvie sérülései után. Én sem fogadok el kifogásokat egy flegma FGért ami a második félidő vége felé 1 possession game-et jelenthetett volna, a fantáziátlan O-playekért, az erősségek kiaknázatlanságáért, egy eddig kb haszontalan TE draftolásáért a 2. körben, mikor egy 6. körös majdnem ugyanazt tudja és egy megtévesztő módon túldicsért védelemért ami majdnem 500 yardot enged, a beígért turnovereik meg nem nagyon jönnek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit félreérthető voltam ezek szerint:
Semmi bajom Romoval, csak azt szerettem volna mondani, hogy a középszerűséget átlépve meg kellene mutatni, hogy megérdemli a nagy zsekát. Ez a 4 meccs rendben volt, ahogy ti is mondtátok, ha idén ezt tartja is elégedett leszek, mert ha benne keresném a hibákat akkor szőrszálhasogató lennék és igazságtalan.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Romo szerintem a Chiefs ellen gyenge/gyengébb volt,de eddigi 4 meccsből 3 szerintem rendben volt.Egyrészt - lehet hogy én emlékszem rosszul - de most vasárnapról sem tudnék olyan playt mondani amire igaz lenne hogy valóban kritikus volt és ő volt a saras.Ellenben,Bryant sima droppja 3& longnál,egy hibátlan dobás után,nem egy holding valamelyik guardon volt ami szintén legalább kétszer 3rd down vesztésbe került,a Williams féle catch'n'fumble-t meg még sem kell említeni.A harmadik negyed végén,negyedik negyed elején volt egy periódus amikor nagyon erőltettük Wittent és ott volt néhány ergya passz,de ez szvsz belefér másrészt Witten se volt a helyzet magaslatán,jobb napjain ezeket is elkapja,nem nagyon van elkapó a csapatban akiben jobban bízik Romo.

A másik hogy ha megnézzük a statjait.Valami 8 TD 1 int meg 90 körüli passer rating,ami magasan karrier legjobb az első 4 meccsen.Eddig meg mindenki azzal volt hogy túl sok int,megbízhatatlan,most meg a dc.comon is már azt tárgyalják hogy milyen szar hogy Romonak ezen a négy mecssen a legalacsonyabb a YPA mutatója.Vannak hibái és azt sem mondom hogy elit irányító,mert nem az,de szerencsétlent tényleg mindig megtalálják mindenért.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Romoról meg annyit, hogy lassan elő kéne húzni a nyulat a kalapból, mert azok az irányítók akik hasonló lóvét tesznek zsebre (kevés PO részvételes nincs még1) azoknál látszik, hogy tudja vinni a csapatot a hátán szarabb állomány esetén, normális keretnél pedig rekord döntögetések mennek. Így szerény véleményem szerint ebben a szezonban ilyen roster mellett és ennyi pénzel a zsebben kezdhetne valami maradandót alkotni.Wong
1részt nagyon igaz. Másrészt Romo nyakába varrni az egészet kicsit túlzás; azért minden irányító mögött ott van a minőségi OC/HC.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Már az a baj, hogy munka közben sem tudok másra gondolni.
Ha idén ilyen emberállománnyal és kritikusabb sérülések nélkül, megint 8-8 vagy 7-9 akkor lesz baj. Jövőre már le kell tenni a nagy lóvékat vagy el kell engedni embereket és nemsokára a sok átstrukturálás is vissza fog ütni... ilyen jövővel nem lehet ekkora linkeskedést bemutatni. Simán ott kéne lennünk a 4-0 táborában. Muszáj hogy elinduljon valami Dallasban, mert hiába a nagy lóvé ha mögötte nincs szakértelem, azt nem lehet venni.
Romoról meg annyit, hogy lassan elő kéne húzni a nyulat a kalapból, mert azok az irányítók akik hasonló lóvét tesznek zsebre (kevés PO részvételes nincs még1) azoknál látszik, hogy tudja vinni a csapatot a hátán szarabb állomány esetén, normális keretnél pedig rekord döntögetések mennek. Így szerény véleményem szerint ebben a szezonban ilyen roster mellett és ennyi pénzel a zsebben kezdhetne valami maradandót alkotni.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt gondolom, hogy a meccs mindig a gameplan nevű nyavajánál indul. Az eleje ment, mert a Chargers nem igazán volt a helyzet magaslatán, de amint normalizálódott a helyzet és mi kerültünk lépéskényszerbe, a józan eszüket az öltözőben hagyva Garrett-ék szétrúgatták a hátsónkat. Nagyjából ezt láttam vasárnap.
Nem használjuk ki a játékosokban rejlő potenciált, ócska és kiszámítható playeket hívunk nyakra-főre, a D pedig fárad. Garrett szerezzen szerződést vmi high-school league-ben Arizonában, vagy Indiában valami kisegítő-osztályban, akik hobbiból fociznak a krikett mellett: mert az való neki, nem egy NFL franchise.

A Pats-hez nem igazán lehet hasonlítani minket, mivel ott... azt gondolom, hogy idén a Pats teljesítménye újra önmagáért beszél. Van egy olyan izé... no; elképzelés a playhívások mögött. Értitek: valami edzői agymunka, ami próbálja hasznosítani az anyagot, ami kijutott + relevánsan reagálni a helyzetre, ami éppen van. A Chargers ellen ennek nyoma nem volt: az első taktikai "feladatba" belebuktunk. Dallasban - talán - JJ az igazi (vak vagy naív) p.cs, mivel még nem tünt fel neki, hogy máshol jóval szerényebb emberállományból hoznak ki jóval többet. 😕 Hiába szerencsétlenkednek be minket a PO-ba a csoporttársak, ha ott az első ellenfél belepaszíroz a földbe - nagy élmény lesz...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sajnos hiányzott Austin biztos keze (talán a végén hozzá ment volna Williams elrontott passza), és - bár ti is leírtatok sok mindent - én még hozzá tenném, hogy a sztárjaink megint mintha lebecsülték volna az ellenfelet, a DL nyomása egész meccs alatt minimális volt egy elvben nem összeszokott OL ellen, Dez mondjuk még ok, de pl. Witten 30 yardnál páncélmellel nem kapta el, az máskor sima lefordulás és TD. A védelmet már ne is említsük, a második félidőben folyamatosan szabadon volt legalább egy elkapójuk vagy Gates. Jobban elemezték az első félidőt, mint mi.
Jobban kell játszani, nincs mese, Tony-nak is kezdik majd az orra alá dörgölni a nagy zsét, mert most az O falra nem foghat semmit, a meccs nagy részében hosszú másodpercekig álldogálhatott.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kinn mi a visszhang? mert oké h sok játékosnak nem ment, de ez a stáb egyszerűen 0!! őket nem veszik elő?
San Diego stábja összevissza szívatott minket...
Ilyen Oval ez az átlag kb. 14 pont/meccs lóf....
na meg persze előjöttek az O-fal.Sec,pass Rush(ha Warenek nem megy vagy nem 100%-os) hiányok.
Guard,T, S,Cb,Dt/De kell..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
az a legnagyobb baj, hogy próbálnak kiegyensúlyozottan játékot hívni Callahan bácsiék. ez annyit tesz, hogy ha a futás működik, akkor 50:50-be hívnak, ha pedig a futás nem működik, akkor csak passz jön utána.

tegnap szerintem már ott elcseszték a dolgot, hogy a tízyardos nyitány után egyből egy rolloutot kértek. az első futás megvan, és egyből play action. ráadásul ez ugye olyan fajta, hogy az irányítónak senki sem blokkol, tehát ha egy end vagy linabacker nem eszi meg a cselt, akkor szabad prédává válik az irányító. na tegnap kettő ilyen üldöző is volt.
az meg már Tony hibája, hogy ahelyett, hogy kidobta volna oldalra a labdát, inkább megpróbált visszapördülni, és 2nd&10 helyett 2nd&14 lett a vége, és emiatt a második sacknél is inkább lefeküdt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ennek a csapatnak egy normális stábbal, látva az eddig ellenfeleket stb. 4:0-val kelene állnia....
nézzük már meg Brady kiknek dobál.....edző van ennyi.
Escobart minek draftoltuk? Hanna? ennyit a nagy Tight end játékokról...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Az "ő" védelme szerezte a TD-t miért gondolta volna, hogy ez az utolsó előtti alkalom, hogy megállítják a Chargers támadását?
gyeek
olvasd már el a kettővel későbbi hszt is.
nem Lee-re kentem a vereséget, hanem azt mondtam, hogy paradox módon mégis azt érzem a meccs fordulópontjának, mert túl gyorsan jött a 2 támadásnyi pontelőny, és a szünet előtt-utáni támadási lehetősége a Chargersnek simán magában hordozhatta volna a vezetés visszavételét is. ha egy perccel több ideje van Riversnek, akkor szerintem be is vitte volna TD-re a félidő vége előtt, akkor pedig a harmadik negyed közepére már a vezetés is odaát lett volna.slowmotion
Minek reagálod túl az egyszerű egysorosom? Vagy értetted félre... 18 tackle és egy interception után nem lehet hibáztatni egy vesztes meccsért. Én arra utaltam, hogy szerintem Lee bízik az általa fémjelzett védelemben és nem hitte volna, hogy az ő pick 6-e az utolsó előtti alkalom, hogy a védelem megállítja a Chargerst pont nélkül. Még én sem hittem volna...gyeek
mert félreértettem. sorry.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Az "ő" védelme szerezte a TD-t miért gondolta volna, hogy ez az utolsó előtti alkalom, hogy megállítják a Chargers támadását?
gyeek
olvasd már el a kettővel későbbi hszt is.
nem Lee-re kentem a vereséget, hanem azt mondtam, hogy paradox módon mégis azt érzem a meccs fordulópontjának, mert túl gyorsan jött a 2 támadásnyi pontelőny, és a szünet előtt-utáni támadási lehetősége a Chargersnek simán magában hordozhatta volna a vezetés visszavételét is. ha egy perccel több ideje van Riversnek, akkor szerintem be is vitte volna TD-re a félidő vége előtt, akkor pedig a harmadik negyed közepére már a vezetés is odaát lett volna.slowmotion
Minek reagálod túl az egyszerű egysorosom? Vagy értetted félre... 18 tackle és egy interception után nem lehet hibáztatni egy vesztes meccsért. Én arra utaltam, hogy szerintem Lee bízik az általa fémjelzett védelemben és nem hitte volna, hogy az ő pick 6-e az utolsó előtti alkalom, hogy a védelem megállítja a Chargerst pont nélkül. Még én sem hittem volna...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 925 — Cowboys fan
Az "ő" védelme szerezte a TD-t miért gondolta volna, hogy ez az utolsó előtti alkalom, hogy megállítják a Chargers támadását?
gyeek
olvasd már el a kettővel későbbi hszt is.
nem Lee-re kentem a vereséget, hanem azt mondtam, hogy paradox módon mégis azt érzem a meccs fordulópontjának, mert túl gyorsan jött a 2 támadásnyi pontelőny, és a szünet előtt-utáni támadási lehetősége a Chargersnek simán magában hordozhatta volna a vezetés visszavételét is. ha egy perccel több ideje van Riversnek, akkor szerintem be is vitte volna TD-re a félidő vége előtt, akkor pedig a harmadik negyed közepére már a vezetés is odaát lett volna.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Félidő előtt egy olyan öt perccel gondoltam ezt nem éri meg nézni, megyek aludni. Vártam egy kicsit hátha jön egy Bryant TD, és meg is kaptuk. Aztán volt olyan 2 perc hátra, megint mentem volna, de mivel az előbbi bejött, ezért hátha látok egy INT-t maradtam. Jött a Lee INT, ahogy tavaly is amikor már nagyon kellett valami D# részről.
Mo.-t gatyába kell rázni jövő hétre, mert SEC részről maximális munka kell majd a Broncos fegyverei ellen. Nem mondom hogy olyan szarvashibái voltak, mert ha nincs passrush, akkor a CB se tudja örökké fogni az emberét, de ezt meg lehetett volna oldani. Scandricknek nagy munka lesz majd távol tartani a labdát Welkertől.
Nem tudom a második félidőben hogy ment a támadófalnak, de az elsőben siralmas volt. Amikor kicsit összeszedték magukat. talán akkor jött a TD.
Mindenesetre Manning eddig kiválóan játszott, jó lenne lerontani kicsit a statjait.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Egy 4-3-as rendszerben az OLB-nek tudnia kell passz ellen védekezni! Én Carterre nagyon mérges vagyok, egész héten a coverage-t gyakoroltatnám vele, meg persze futtatnám, amíg van levegője. Hihetetlen bosszantó vereség, 2-3, innentől kezdve nagyon nehéz lesz. A Skinsnek erőt fog adni ez a győzelem, a Philly elleni meccstől is nagyon félek...Week 7 után lehet, hogy már a következő évre kell készülnünk.
Amúgy meg már valaki említette, de azért ül Orton 3 millióért a padon, hogy ha Romo nem egészséges, akkor se legyen vége a világnak! Mert ennek így semmi értelme. Nagyon frusztrál a vereség (főleg sonkafej Riversék ellen), meg is verek egy gyenge, ovis lányt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
4 meccs után szerintem bátran mondhatjuk,hogy az offense vitte a meccseket eddig.rams ellen "villogott" max.Ja és sok értelme van 4 rb-t tartani,ha Murray-n kívül senki nem kap lehetőséget.Tehenész
Gondolom egy nem kimaradt a mondatból. Az offense idén nekem csalódás.Blevi
Amennyire jól működött tavaly 2. felébe a szezonnak,most annyira gondolkodják túl az egészet.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
kövezzetek meg, de szerintem Lee INT returnje volt a fordulópont a meccsen.
túl gyorsan visszament a labda, maradt ideje a Chargersnek egy támadásra, plusz ugye félidő után is ők jöhettek. ha úgy az 5 yardos körül kilép Lee, akkor lett volna vagy 1:15 három playre, run-run-akármi, amennyire ment a futás, úgy valszeg meglehetett volna az az öt yard meg a hét pont. és akkor 21-7 a félidő, és akkor nem lett volna az, hogy a mádosik félidő második Chargers-támadása után már csak egy pont legyen az előny (ha ugyanúgy megy a meccs, akkor a negyedik negyed elején max. kiegyenlít a Chargers, és akkor Gates TD-je is csak egy támadásnyi előny, és akkor talán Williams sem vállalja túl magát, és nyugodtan lemegy az egy yardoson).slowmotion
Az "ő" védelme szerezte a TD-t miért gondolta volna, hogy ez az utolsó előtti alkalom, hogy megállítják a Chargers támadását?

4 meccs után szerintem bátran mondhatjuk,hogy az offense vitte a meccseket eddig.rams ellen "villogott" max.Ja és sok értelme van 4 rb-t tartani,ha Murray-n kívül senki nem kap lehetőséget.Tehenész
Randle még elég gyenge úgy tűnik, Dunbar meg Tanner összesen tesz ki kb egy egészet. Ennyi muszály sajna.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ja és az,hogy mit keresett az offensbe Parnell..volt egy sikeres megmozdulása,holding 😀
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
kövezzetek meg, de szerintem Lee INT returnje volt a fordulópont a meccsen.
túl gyorsan visszament a labda, maradt ideje a Chargersnek egy támadásra, plusz ugye félidő után is ők jöhettek. ha úgy az 5 yardos körül kilép Lee, akkor lett volna vagy 1:15 három playre, run-run-akármi, amennyire ment a futás, úgy valszeg meglehetett volna az az öt yard meg a hét pont. és akkor 21-7 a félidő, és akkor nem lett volna az, hogy a mádosik félidő második Chargers-támadása után már csak egy pont legyen az előny (ha ugyanúgy megy a meccs, akkor a negyedik negyed elején max. kiegyenlít a Chargers, és akkor Gates TD-je is csak egy támadásnyi előny, és akkor talán Williams sem vállalja túl magát, és nyugodtan lemegy az egy yardoson).slowmotion
Annyiban nem értek egyet hogy nem volt kötelező 0 azaz nulla pontot csinalni az utso ket negyedben. Ha egy Fg-t fel tudunk rakni mar one posession game.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
kövezzetek meg, de szerintem Lee INT returnje volt a fordulópont a meccsen.
túl gyorsan visszament a labda, maradt ideje a Chargersnek egy támadásra, plusz ugye félidő után is ők jöhettek. ha úgy az 5 yardos körül kilép Lee, akkor lett volna vagy 1:15 három playre, run-run-akármi, amennyire ment a futás, úgy valszeg meglehetett volna az az öt yard meg a hét pont. és akkor 21-7 a félidő, és akkor nem lett volna az, hogy a mádosik félidő második Chargers-támadása után már csak egy pont legyen az előny (ha ugyanúgy megy a meccs, akkor a negyedik negyed elején max. kiegyenlít a Chargers, és akkor Gates TD-je is csak egy támadásnyi előny, és akkor talán Williams sem vállalja túl magát, és nyugodtan lemegy az egy yardoson).slowmotion
Sztem nem. A 4. negyed SD 3&1 situációjában (a meccs vége előtt 6-7 perccel) látom a meccs bukását. Ott 1,5mp-el lejárt a támadóidő és nem érkezett a dealy of game. Abból lett egy TD-is, meg időhúzogatás is, ahol az összes időt kikértük, Williams meg már csak a ráadás volt. Onna jött az Armageddon! 😕Wong
Szeretjük mi a Williams-eket! Emlékszünk még Roy-ra? hatalmas volt ahogy egy 30 yardos passz után, kiütik a kezéből.. minden meccsen legalább egyszer 😀