Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A PFF számai alapján eddig Church és (hoppá!) Free a pozícióik legjobbjai liga szinten. Murray a 2. (kellett hozzá ez a 175 futott yard), Hatcher és Ware 3-3.gyeek
Church és Wilcow, nekem tetszik. Free-n egy picit elmosolyodtam, de örülök neki.



Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.Wirtschaftsteil
nem is baj, nekem nem hiányzik Ricsi és az okosságai.Wong
Jövő héten pedig Ti jöttök a Denver ellen.somoskovig
Nem magunk miatt.. 😥
Nekem mindegy hol nézem.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 768 — 49ers GM
A PFF számai alapján eddig Church és (hoppá!) Free a pozícióik legjobbjai liga szinten. Murray a 2. (kellett hozzá ez a 175 futott yard), Hatcher és Ware 3-3.gyeek
Church és Wilcow, nekem tetszik. Free-n egy picit elmosolyodtam, de örülök neki.



Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.Wirtschaftsteil
nem is baj, nekem nem hiányzik Ricsi és az okosságai.Wong
Jövő héten pedig Ti jöttök a Denver ellen.

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A PFF számai alapján eddig Church és (hoppá!) Free a pozícióik legjobbjai liga szinten. Murray a 2. (kellett hozzá ez a 175 futott yard), Hatcher és Ware 3-3.gyeek
Church és Wilcow, nekem tetszik. Free-n egy picit elmosolyodtam, de örülök neki.



Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.Wirtschaftsteil
nem is baj, nekem nem hiányzik Ricsi és az okosságai.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.Wirtschaftsteil
túl sokan néztek South Parkot, ez van.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Church egy kurva jó kis rover az biztos amúgy,tavaly jó volt ameddig játszott.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
A PFF számai alapján eddig Church és (hoppá!) Free a pozícióik legjobbjai liga szinten. Murray a 2. (kellett hozzá ez a 175 futott yard), Hatcher és Ware 3-3.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Igen, ráadásul náluk vagy 5 kezdő nem edz, köztük támadó falemberek.
Most néztem nem sikerült megszavazni hogy a mi meccsünket adják, megint Broncos lesz.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A Chargers kerete azert gyengébb a miénknél. Ha tényleg azt a látszatot akarjuk kelteni hogy mi vagyunk az East esélyesei nyernünk kell.
Szerintem esélyesek vagyunk. Ilyenkor szoktunk bukni, azt mondom itt a változás ideje 😉. A D-ben azert sztem lehet bízni az eddigi meccsek alapján.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Te'O viszont igen, és azt csiripelik, hogy játszani is fog. Remélem nem most akarja bemutatni, hogy ő mennyire tehetséges...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Austinon és Harrisen kívül mindenki edzett így vagy úgy. Ők is megjelentek de csak nézelődtek.

Ha nem épülnek fel vagy csak egyikük,akkor gondolom Williamsr kaphat több labdát na meg a kiswelkerünk 😊 Na meg remélem a TEk is többen kapnak majd, főleg red zoneban.

San Diegoban 2 G és 1T se edzett, a pass rush remélem jól fog működni 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
A Chargers ellen fogjuk idén először(és elvileg utoljára)használni a tengerészkék away mezeket,az elmult 4-5 évben magasan pozitív a mérlegünk ezekkel a mezekkel.Hirtelen ,most csak a '11-es Pats elleni vereséget tudom felidézni,jó lenne ezt a nyerő szériát folytatni 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Austin's hamstring injury is not considered to be a serious one, but due to his noted history with similar ailments, he is likely sitting out as a precautionary measure. Expect his status to receive clarification as the week draws to a close.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Még nem biztos hogy meg kell műteni, de miért lennék derűlátó? Júliusban sérült meg és nagyon rosszul mérték fel a helyzetet. :/

Érkezett Drake Nevis valószínőleg Long helyére, Danny Coalet pedig kitették a PS-ból.gyeek
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000250225/article/anthony-spencer-to-undergo-seasonending-surgery
úgynézki már hivatalosTehenész
Az... nagyon nagy szopás. Hiába játszik jól Selvie, azért nem egy Spencer. Nem lepődnék meg egy jobb játékos megszerzésében cserén keresztül ezek után, mert Selvie mögött nincs olyan játékos akit szívesen látnék kezdeni.gyeek
Nem tudom,én most nem érzem ezt akkora bajnak,persze Spencer tavaly allpro szinten játszott,de ki tudja,hogy mennyire feküdt volna neki a 4-3.Lehet mondani,hogy egyenlőre Ware is szépen szerepel,de azért hozzá hasonlítani bárkit is 😀 Inkább a depth része aggasztó,mert ha Selvie lesérül,mögötte tényleg nehéz lesz megfelelő embert találni.Én reménykedem,hogy Caesar Rayford lesz a mi emberünk.
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 768 — 49ers GM
Peppers egy hetedik körösért? 😊slowmotion
Egy kondícionális 7ért!gyeek
Mi a kettő közt a különbség? (bocs a hülye kérdésért de tényleg nem tudom)Wong
A kondicionális azt jelenti, hogy valamilyen feltétel teljesülése esetén jár csak a pick. Pl. most a Seattle kidobta D'Anthony Smith DT-t, akit egy kondicionális 7. körért vittek a csapathoz Jacksonville-ből. A feltétel az volt, hogy legalább 4 meccsen pályára lép az alapszakaszban, de mivel a 3. meccs után kidobták (felgyógyultak a sérültek, akiket helyettesített), így a Jacksonville nem kap semmit a végén. A feltétel persze bármi lehet, statisztikai mutató, csapat rájátszásba jutása, pályára lépések száma, stb.

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Peppers egy hetedik körösért? 😊slowmotion
Egy kondícionális 7ért!gyeek
Mi a kettő közt a különbség? (bocs a hülye kérdésért de tényleg nem tudom)
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Peppers egy hetedik körösért? 😊slowmotion
Egy kondícionális 7ért!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Még nem biztos hogy meg kell műteni, de miért lennék derűlátó? Júliusban sérült meg és nagyon rosszul mérték fel a helyzetet. :/

Érkezett Drake Nevis valószínőleg Long helyére, Danny Coalet pedig kitették a PS-ból.gyeek
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000250225/article/anthony-spencer-to-undergo-seasonending-surgery
úgynézki már hivatalosTehenész
Az... nagyon nagy szopás. Hiába játszik jól Selvie, azért nem egy Spencer. Nem lepődnék meg egy jobb játékos megszerzésében cserén keresztül ezek után, mert Selvie mögött nincs olyan játékos akit szívesen látnék kezdeni.gyeek
Peppers egy hetedik körösért? 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Még nem biztos hogy meg kell műteni, de miért lennék derűlátó? Júliusban sérült meg és nagyon rosszul mérték fel a helyzetet. :/

Érkezett Drake Nevis valószínőleg Long helyére, Danny Coalet pedig kitették a PS-ból.gyeek
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000250225/article/anthony-spencer-to-undergo-seasonending-surgery
úgynézki már hivatalosTehenész
Az... nagyon nagy szopás. Hiába játszik jól Selvie, azért nem egy Spencer. Nem lepődnék meg egy jobb játékos megszerzésében cserén keresztül ezek után, mert Selvie mögött nincs olyan játékos akit szívesen látnék kezdeni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Még nem biztos hogy meg kell műteni, de miért lennék derűlátó? Júliusban sérült meg és nagyon rosszul mérték fel a helyzetet. :/

Érkezett Drake Nevis valószínőleg Long helyére, Danny Coalet pedig kitették a PS-ból.gyeek
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/o1qmvzx1gun8whwhvwmv
Anthony Spencer to undergo season-ending surgery
The Dallas Cowboys will go the rest of the way without Anthony Spencer on their defensive line. Spencer's agent confirmed Tuesday that Spencer will undergo season-ending knee surgery.

úgynézki már hivatalos
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Még nem biztos hogy meg kell műteni, de miért lennék derűlátó? Júliusban sérült meg és nagyon rosszul mérték fel a helyzetet. :/

Érkezett Drake Nevis valószínőleg Long helyére, Danny Coalet pedig kitették a PS-ból.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Selvie akár milyen jó is, Spencer tavalyi teljesítménye nem volt semmi. + idén mit hasíthatott volna.
Bár remélem Selvie végig hozza ezt,mert akkor nagy gond nem lesz. meg ugye ha sérülés lesz...
Akkor most buktuk Spencert meg a pénzt is??
Ratliff és Spencerrel is jól megszívtuk sérülés,money nagy, legjobb lett volna elküldeni őket,és szabadul fel pénz...persze utólag könnyű..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
milyen jó ezt olvasni: "Dallas D line: consistently good"
toxique
És ezt úgy,hogy 2 meghatározó játékos hiányzik a falból.Spencer 10millió$ és volt a pályán 10 snapet 😀 Még jó,hogy van egy Selvie.Tehenész
Selvie-t jobban bírom már most mint Spencert 😀
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
milyen jó ezt olvasni: "Dallas D line: consistently good"
toxique
És ezt úgy,hogy 2 meghatározó játékos hiányzik a falból.Spencer 10millió$ és volt a pályán 10 snapet 😀 Még jó,hogy van egy Selvie.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
milyen jó ezt olvasni: "Dallas D line: consistently good"
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
nfl.com PR-ből szedtem ki, de érdekes:

The Cowboys' defense has been a huge bright spot, ranking second in the NFL in rushing yards allowed (66.3), sacks (13) and opponent time of possession (25:52). The unit is allowing opponents to convert on third down just 29.7 percent of the time (fifth best in the league).