Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az biztos hogy Carr liga szinten az egyik legjobb press corner,és arra is emlékszem hogy kifejezetten ezért lett idehozva,ahogy Claiborne is.RR sémája - lebutítva - gyakorlatilag arról szól hogy kívül a WReket fizikális press cornerekkel jól szájba vágjuk,szétcsesszük a timing-ot,meg a route running-ot,aztán erre épülve belül mehetnek az akár kimondottan agresszív blitzek is.Ez a két CB direkt erre lett ide hozva,és ahogy Tehenész is írta amíg nem jöttek a sérülések,ez szépen működött is(Cruz-Nicks kettős valami 100 yard 1 TD körül tartása az első héten,Jackson gyakorlatilag lenullázása a Tampa ellen)csak ugye aztán jött a sérülés tsunami,ami egyáltalán nem kímélte a secondaryt sem,a front7-ről nem is beszélve,így aztán a szezon közepétől már alig tudtuk ezt játszani és ez a védelem hatékonyságán is kezdett erősen látszani.

De persze akkor is volt egy vezetősége a csapatnak aki(ik) ezt az egyszerű korrelációt nem tudta(tudták) vagy nem akarta(akarták) átlátni és ahelyett hogy már akkor megtette volna a megfelelő lépést,elküldte azt az embert az edzői stából aki igazán megérdemelte volna a helyét a csapatnál.Aztán most gyakorlatilag két év után megint diffenzív filozófia váltás,ráadásul igen gyökeres,aztán csodálkoznak rajta hogy azoknak a játékosoknak,akiknek amúgy sem az e séma által megkövetelt képességek az erősségei,azoknak vannak problémái.Szvsz Carr sem a régi önmaga ebben a sémában,de elmenedzsel nem csinál olyan nagy hibákat,mert van egy kurva nagy előnye Mo-val szemben,neki ez a hatodik TELJES szezonja,TELJES TC-vel,preseason,minden,Claibornenak van ebből háromnegyed.Aztán még megemlíthetjük azokat az apróságokat hogy amúgy is talán a legnehezebben tanulható poszt a CB,a srácnak tavaly semmi előszezonja nem volt,idén séma váltás,és most is volt sérült rendesen.Mindegy nem Claiborne egvédésére akartam én kihegyezni ezt a hszt,hanem arra hogy nagyon remélem hogy ha már ismét sikerült egy remek D stábot összerakni,akkor azt ne basszuk már majd szét jövőre a második év után,és megint séma váltás,meg faszom,most szezon végén kell picsán rúgni a megfelelő két embert,a Dline-t rendbe rakni és fasza lesz minden.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Claiborne vergődésének oka lehet a zone coverage is. Ha jól emlékszem még a scouting reportjában is említették, hogy zone coverben lehetnek hátrányosságai. Nem védeni akarom, de arra konkrétan emlékszem amikor off-seasonben Kiffin azt állította, hogy ez nem a klasszikus Tampe-2 lesz, a cornerek pl. gyakran lesznek emberfogáson. Tipikus 12-personnel szindróma: elmesélik milyen jó lesz ha majd Pats szerű 2 TE-s felállásokkal stunnolják az ellenfelet, erre tessék... Ebbe belejátszhat persze, hogy Escobar és Hanna sem nőtt fel a feladathoz. De Claiborne-t nem zone cover mannek hozták, és az edzőinek igenis az erőire kellene játszania, nem a saját elméletére kényszeríteni a játékost.gyeek
Carr-nak is feküdne,tavaly szépen teljesített RR sémájában.Gondolom azért eröltetik a zónázást,mert így könnyebben jöhetnek a turnoverek..bár őszintén megvallva nem vagyok a téma nagy szakértője.Azt nem lehetne,hogy Tampa 2,cornerek meg nagyrész man-to-man? mennyire zavarna bele az eredeti Tampa 2be?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy az emberek elég sokat beszélnek mostanában az 56 yardos homályról, de csak azt a játékot elemzik. Engem sokkal jobban aggaszt az előző játék fényében. Mintha Garrett és Callahan nem is kommunikálna egymással. Ha Garrett mindenképp pontot akar a táblán, akkor felszól Callahannek, hogy ne passz játékot hívjon, elég ha csökkentik a távolságot, ezzel is segítve Bailey-t. De úgy ahogy lefolyt a dolog, elég high school-szerű bénázásnak tűnt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Claiborne vergődésének oka lehet a zone coverage is. Ha jól emlékszem még a scouting reportjában is említették, hogy zone coverben lehetnek hátrányosságai. Nem védeni akarom, de arra konkrétan emlékszem amikor off-seasonben Kiffin azt állította, hogy ez nem a klasszikus Tampe-2 lesz, a cornerek pl. gyakran lesznek emberfogáson. Tipikus 12-personnel szindróma: elmesélik milyen jó lesz ha majd Pats szerű 2 TE-s felállásokkal stunnolják az ellenfelet, erre tessék... Ebbe belejátszhat persze, hogy Escobar és Hanna sem nőtt fel a feladathoz. De Claiborne-t nem zone cover mannek hozták, és az edzőinek igenis az erőire kellene játszania, nem a saját elméletére kényszeríteni a játékost.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Most már erre sem hivatkozhatunk:

Here's a look at where each Cowboys offensive lineman ranks versus his NFL peers at his position after four games - PFF:

Player
Doug Free 1/ 72
Tyron Smith 25 / 72
Travis Frederick 11 / 33
Brian Waters 24 / 70
Ronald Leary 46 / 70Charlie Firpo
Szerintem Romonak hiányzik a megszokott rend,és azért nem osztogatja a lasztit,hogy hátha megkergetik végre 😀
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Mondjuk a fal nem rossz, ha Free hozná ezt a szintet+ Smith is T poszt meg van, Travis fejlődik tovább C poszt pipa, egyedül Guard kell draftról,FAról.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most már erre sem hivatkozhatunk:

Here's a look at where each Cowboys offensive lineman ranks versus his NFL peers at his position after four games - PFF:

Player
Doug Free 1/ 72
Tyron Smith 25 / 72
Travis Frederick 11 / 33
Brian Waters 24 / 70
Ronald Leary 46 / 70

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
A játékosok képesek lennének rá, ez az Offense normális HC/OC-val bárkinek képes lenne 30-40 pontot felrakni....erre ilyen 14pontokat szereznek, gy hogy azt 1-2 negyed alatt a többi full homály... de tavaly ugyanez volt, de jött Escobar,Williams a draftról,alig használjuk őket, Randleről ne is beszéljünk... Sz.ar körforgásban vagyunk évek óta,amiből nem tudunk kimászni.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
amúgy ezt hogy Carter sem fog kezdeni,ezt hol olvastátok?mert erről én sehol nem láttam/hallottam semmit,Mo-t viszont tényleg írják.Cowboykarcsi
bocs ezt én olvastam félre,gondolom Denver ellen majd rotálják.

Egyébként, amikor megláttam az idei schedule-t,és végignéztem a meccseken,elsőnek az tűnt fel,hogy Eagles lesz az utolsó.És volt egy olyan megjegyzésem haveromnak,hogy figyeld meg,idén az eagles fog minket megsz*patni.Ugyebár 2 éve Giants,tavaly Skins.Még mindig így gondolom,és jelenleg az Eagles-be látok egyedül fantáziát,aki még rajtunk kívül vihetné a csoportot.Ha így lesz,akkor bocs srácok,majd legközelebb a lottó 5öst vonzom be így 😀 De ne legyen igazam.

Vasárnapra meg annyit,hogy szerintem nem a védelem itt a lényeg,Manning jelenleg(ha csak nem eszik túl sok Papa John'st a meccs elött) olyan formába van,és olyan játékosokkal rendelkezik,hogy 30-40 pontot szinte biztosan szereznek.Legnagyobb kérdés,hogy az offensünk fel tud e rakni ennyi pontot az eredményjelzőre?Itt látom a meccs kulcskérdését.Képesek vagyunk rá,még egy jobb defensel szemben is,de ehhez nem lesz elég ez a konzervatív játék,.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én meg most pont leszarok mindent!

Mi olyan csapat vagyunk akik képesek az egyik héten ocsmányul játszani, a másik héten meg úgy játszani egy meccset mintha nem is mi lennénk a pályán. Én biztos, hogy magunkra fogadok, legalább nagyobb az odds.
Claiborne gyenge idén, nagyon. Ha a sérülése hátráltatja akkor tényleg adni kell neki pár hetet, hogy össze tudja magát szedni testben és fejben is. Ő nem egy Vaccaro na, hogy felkerül az NFL-be és mindjárt szinte alap emberként számíthatunk rá. De ott van nekünk a szakáll akit bizony olyan fából faragtak. Jó meccs lesz, hazai pályán nem vagyunk idén rosszak, nem a magaslati levegőtlen stadionban kell játszanunk és ez jócskán felénk hajtja a vizet + a hazai légkör miatt talán a coachokra is nagyobb nyomás helyeződik. Ideje lenne vkinek elkenni a Denver száját és remélem azok mi leszünk! És most mondom, hogy az O-t el kell felejteni nem azon lesz a hangsúly, hanem a D-n! Bízok Kiffnben, bízok a védelmünkben, bízok a srácokban és a sikerben! Nagyon várom már a Sundayt!
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha követjük a sormintát, akkor nincs miért aggódni a Denver ellen... most a W jön.

A gondunk az, hogy nem vagyunk innovatívak playcalling szinten. Az ellenfelek tudják, hogy mire számíthatnak és ha nem tudjuk erőből megoldani, akkor bevéshetünk egy újabb L-t.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
amúgy ezt hogy Carter sem fog kezdeni,ezt hol olvastátok?mert erről én sehol nem láttam/hallottam semmit,Mo-t viszont tényleg írják.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
2. es 3. évét töltő fiatal tehetséges játékosról beszélünk. Tény hogy kettejükről sokat szoptunk idén. Elfogadom hogy ki kerüljenek a kezdőből, de az h ne is számítsanak rajuk az meredek.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
most mi az hogy itt nyilvánosan 2 játékosra vn kenve minden? kiemelten rájuk húzni a meccset??
a stáb miket hibázott? milyen play hívások voltak? field goal 56 yardról?? stb?
mi az h Carterre nem számítanak? mi van?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ez a Claiborne dolog sztem csak jelképes, mert a Denver úgy is 3 WR-rel jön úgy, hogy muszáj kezdeni-e és akkor inkább legyen ő Deckeren, és Scan legyen Welkeren.beltazor
Simán el tudom képzelni, hogy Webbet rotálják slotban Scandrick helyett.gyeek
én is pont erre gondoltam,de Webbet ráállítani Decker-Thomas-Welker bármelyikére is,hát gyönyrű lesz..
Most olvasom,hogy Carter helyén Sims fog kezdeni vasárnap,és Carterre nem is számítanak.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ezt a tenyeres-talpas héter maszlagot az SB Nation Broncos-os arca böfögte fel. Úgy látom alulreprezentáltnak érzi a Broncost... Kicsit megártott az agyának az 1600m-es levegőhiány.

Mile High Report (Broncos):15th (10th). "Tony Romo did what he does best and that's lose. The Cowboys face Denver next week in a showdown in Dallas. The media will be all over it I'm sure, because we all know how great the NFC East is and Dallas in particular. Out of all of the NFC East teams, Dallas could pose the biggest challenge though, so it will be important for the Broncos to remain focused and not full of themselves."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Ez a Claiborne dolog sztem csak jelképes, mert a Denver úgy is 3 WR-rel jön úgy, hogy muszáj kezdeni-e és akkor inkább legyen ő Deckeren, és Scan legyen Welkeren.beltazor
Simán el tudom képzelni, hogy Webbet rotálják slotban Scandrick helyett.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Ez a Claiborne dolog sztem csak jelképes, mert a Denver úgy is 3 WR-rel jön úgy, hogy muszáj kezdeni-e és akkor inkább legyen ő Deckeren, és Scan legyen Welkeren.

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
pont most akartam belinkelni,végre valahol kimondják....

Hate to say it, but coaching failed the Cowboys on Sunday in San Diego -- which, considering all the cheering going on for the visiting team, actually felt more like Dallas. But we digress.

First, the Cowboys failed to adjust on defense; Bruce Carter and Sean Lee were consistently left to cover Antonio Gates, who caught 10 passes for 136 yards and a touchdown. Jason Garrett's decision to attempt a 56-yard field goal on grass (rather than punt or go for it on fourth down) midway through the second quarter was an equally significant mistake, as Dan Bailey's miss gave the Chargers premium field position and, ultimately, a field goal of their own. Those three points loomed large at the end, when the Cowboys were scrambling for two scores instead of just pushing for one.

itt az egész, bár sokkal több hiba volt,játékhívások stb...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
NFL.com póver renking: "Hate to say it, but coaching failed the Cowboys on Sunday in San Diego..."

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Azért Dez-t többször is meg lehetne játszani. A srác mindenkit megver ha nem duplázzák. Austin keze hiányzik. Ez a fránya harmstring hihetetlen már. Claiborne-ra meg ráfér az önbizalom javulás. De nem tudom, hogy ezzel azt adunk-e neki vagy még jobban elbizonytalanítjuk. Potenciál van benne, de még sokat kell tanulnia.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Claiborne elbukta a kezdő pozícióját. Hoppá! Megértem, mert a Chargers ellen legalább 3 csúnya engedett passza volt ami nagyon nem hiányzott. Scandrick nagyon példásan bizonyítja miért is kapott szerződést két éve. Nekem sosem volt bajom Scandrickkel, de szívesebben láttam volna több sorsdöntő játékot. Claibornenak meg kellett a timeout, ügyes gyerek de a sérülésével meg egy-két (véleményes) DPIvel eléggé megingott az önbizalma, gatyába rázódik még ebben a szezonban szerintem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kövezzetek meg, de a kommentek alapján csak erősödik bennem az az érzés, miszerint Dallasban csak azt játszák ami 95%, hogy működni fog, ami 85 vagy annál kevesebb azt meg sem próbáljuk, csak ha 95%, hogy kikapunk a meccsen.. ^_^
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt tudjuk, hogy mennyire Callahan és mennyire Romo a playhívás? Mert együtt csinálják, szerintem Romo kicsiben Manninget próbál játszani, na majd most élőben figyelheti a mestert.Charlie Firpo
Elviekben bevonták Romo-t a playcalling-ba, de nem igazán emlékszem precedensre, hogy Tony áthívta volna a játékot amikor melegedett a pite. Pedig; aki így menekül és abból tud is passzolni, az lát a pályán, mert muszáj neki. Ez is csak duma lehetett, mint a no huddle offense. A futás - szerintem- idén is felemás: azok ellen futunk, akik ellen amúgy is lehet (az eddig is ment). A Murray-Dunbar (+ az újoncok) párosra alapozva lehetne egy egészséges 40%-60% körüli futás / passz híváskombót alapul venni a játéktervezéskor, a pályán pedig éppen azt erőltetni, ami megy.
Azt gondolom, hogy a hívások alapján kevésbé preferált játékosoknál akár motivációs gondok is lehetnek; különösen akkor, ha a másik potyogtat és Ő ennek ellenére sem kap lehetőséget.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Az a baj, hogy azt nem tudjuk, hogy akkor milyen ratingel rendelkezne ha használná rendesen Wittent, ha lenne tényleg több (mert jelenleg 1x ha volt) 2TE play, ami nagy ígérgetés volt, vagy elkapó poszton Dezen kívül mást is célba venne/tudna venni!

De az okosok biztos tudják mi lenne ha lenne ha ... stb, hogy odaadták neki a nagy lóvét, mert ugye mi ok nélkül soha senkinek nem adunk nagy lóvét.

Az amerikai foci mindig is olyan játék volt, hogy valaki dobja akkor azt valakinek el is kell kapnia. Van, hogy együtt örülnek van, hogy együtt szomorkodnak. Hibázhat csak az egyik és csak a másik is, csak abból elég ritkán van pont... úgy ahogy a HA-val kezdődő mondatoknak sem..