Dallas Cowboys

32 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
Allent cutolták. Ez kicsit meglepő, remélem valami egyéb meglepi is lesz még. 😊gyeek
Mégsem megy úgy neki mint anno a Tampa-ban Kiffin-el? 😊
Vagy kell a hely valakinek (Ratliff?)betmen
Ratliff csak a hatodik hét után kezdhet el edzeni, ha PUP-on van.
Allen? gondolom inkább úgy vélték, hogy máshova kell ember, a védőfalban mos per pillanat Hayden az egyetlen egészséges ember, és két hónapja még ő is csak a tévét bámulta a kanapéról egész nap...
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Allent cutolták. Ez kicsit meglepő, remélem valami egyéb meglepi is lesz még. 😊gyeek
Mégsem megy úgy neki mint anno a Tampa-ban Kiffin-el? 😊
Vagy kell a hely valakinek (Ratliff?)
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 586 — sapka
toxique
jó régi kép
Casey Rabach a centerben és 47-essel Cooley mint TE, régi szép idők 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
Allent cutolták. Ez kicsit meglepő, remélem valami egyéb meglepi is lesz még. 😊gyeek
Darren Woodsont reaktiváljuk 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Allent cutolták. Ez kicsit meglepő, remélem valami egyéb meglepi is lesz még. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns

Úgy gondolom, hogy lassan ideje befejezni a kesergést a Broncos elleni L miatt és elkezdeni ráhangolódni a Rézbőrűek elleni csoportrangadóra. Okés, hogy 2-3 ez is, mint tavaly... ennek ellenére ez mégsem egy olyan 2-3. No mindegy! Akármennyire is üzemelt az O a Manning-sereg elleni derbin, Vigyori és csapata tuti tartogat pár ránk szabott meglepetést a playbookban...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most így visszanézve asz utolsó pick6 nagyon nem az övé volt hanem... dande
pick6? Azért annyira még nem gyenge a srác, hogy minden eladott labdája után 6 pontot is kap az ellenfél 😊gorbel
Jó van na nem kell mindenbe belekötni 😉 😛
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most így visszanézve asz utolsó pick6 nagyon nem az övé volt hanem... dande
pick6? Azért annyira még nem gyenge a srác, hogy minden eladott labdája után 6 pontot is kap az ellenfél 😊
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 353 — Giants fan
Én csak annyit tennék hozzá, hogy felrakott a táblára 48 pontot az általa vezetett O. Nem tudom tehetett-e volna még valamit. Aki most a nyakába varja a vereséget az kb ugyanazt csinálja mint az egyszeri soccer playa aki azt mondja a kapusának, hogy ha nem kapsz gólt, mi tuti hozzuk a 0-0-át, lefordítva, ha tökéleteset játszol, ha szerzel egy csomó pontot, akkor talán mi nem kapunk annyit, hogy legyen esélyünk nyerni, úgyhogy ne merj hibázni egyszer sem. Erre lehoz egy all time rekord közeli meccset passzokban, majdnem tökéletes ratinget, kevés futás mellett, majd a végén az Oline két playre beszarik, és a végén Intet dob, ami erősen kérdéses, hogy az övé.
Ennél többet nem tehetett volna. Egyszer "hibázott", ami szerintem, ahogy többen is mondták egy hatalmas védőjáték volt. Szerintem jó helyre ment a labda, ott volt az elkapó, a timing sem volt rossz, a védő odaért úszva a levegőben. Egyszerűen nem tudom, hogy Romo-nak mit kellett volna.
Azt azért megnézném, a fenti statisztika vonatkozásában, hogy a 97 győztes meccseken hány pontot nyeltek be a D-k. 51-et nem hiszem hogy találnánk, 38-at meg nem sokat.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
.979: The winning percentage for quarterbacks with a passer rating of 140.0 or more (on at least 30 attempts). In NFL history, teams are 97-2 when their QB has at least 30 attempts and compiles a 140.0 or higher passer rating. The two losses? Stunningly, both belong to Tony Romo - in yesterday's game and the home loss to the Giants in 2011.

Ez rohadtul durva... 97 győztes meccs min 140 QB ratinggel. És 2 L Romónak... -_-gyeek
Ezt jól értelmezem?
140 ratingel rendelkező QB-k esetében legalább 30 kísérletnél van 97 győztes meccs, és 2 vesztes és mindkét Romoé?
Tényleg kezdem sajnálni a srácot!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 635 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most így visszanézve asz utolsó pick6 nagyon nem az övé volt hanem a védő bravúrja illetve talán az elkapó lehetett volna erőszakosabb. Maga játék jó volt oda kellett azt rakni. Nem foglalkozzatok a Romo haterekkel házon belül se, inkább azért drukkoljatok egészséges maradjon, Remélem azért ellenünk kicsit visszább esik a formája 😀 😉
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
.979: The winning percentage for quarterbacks with a passer rating of 140.0 or more (on at least 30 attempts). In NFL history, teams are 97-2 when their QB has at least 30 attempts and compiles a 140.0 or higher passer rating. The two losses? Stunningly, both belong to Tony Romo - in yesterday's game and the home loss to the Giants in 2011.

Ez rohadtul durva... 97 győztes meccs min 140 QB ratinggel. És 2 L Romónak... -_-

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Szerintem mindenki ugyanazért dühös, amiért tavaly is. Akkor is két nüanszon ment el az egész szezon (valaki hozzászólásában kint írta, húsz centi a Baltimore ellen, 20 milliméter a Giants ellen). Most ez lehet az idei első. Sajnos nem vagyunk még domináns csapat, mondjuk mi persze reménykedünk benne, hogy azok leszünk. Jöhet a vasing ton! Szét kell őket dobni, a védőfal meg sack-hegyek!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A gond az, hogy mindenkinek igaza van és - ugyanakkor - senkinek sincsen teljesen igaza. A D szidalmazásában azért meg kell említeni azt is, hogy egy Manning-Welker-Decker-Thomas1-Thomas2-Moreno ellen kellett hasítani a bandának, ami a miénknél sokkal-sokkal erősebb és összeszokottabb védelmeket is gondolkodóba fog ejteni. Tony élete formájában élvezetes meccset vezényelt le, de a végén az O hibázott; mindegy, hogy Garrett-Callahan pléjkólinja vagy Tony bólszekjuritija mondott éppen csődöt... a lényeg az L és hogy tovább kell lépni. Remélem, hogy sikerül.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
én azért sem haragszok Romo-ra mert meg kellett csinálni azt a 16 yardot. 3. & 16 vagy több még nehezebb lett volna, és ha punt jött volna, Manning befejezte volna a meccset.
egy esély volt, menni előre!

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Itt meg egy picit szakmaibb cikk, ezt érdemes minden angolul beszélő szurkolónak elolvasni. Kielemzik Romo INTjét és arra a megállapításra jutnak, hogy a dobás pillanatában alapvetően jó döntést hozott.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Tudom, hogy kvázi-bulvár oldalról megerősítést nyerni nem a legjobb visszaigazolás, de ez a faszi -- aki még off-seasonben a Cowboyst várta az NFC East leggyengébb csapatának -- higgadtabban és objektívebben látja a helyzetet mint én, szóval pár dolgot idéznék belőle, talán olvassa valaki olyan értelmesebb NFL szurkoló is, aki csak néha ugrik be egy-egy Cowboys meccsre héterkedni.


"Romo dropped back to pass on second-and-16, and his throw was off the mark, picked off by Danny Trevathan. It was a brilliant defensive play. Cue the refrain. Twitter nearly exploded. "Classic Romo in a big spot," the haters cried."

"If Romo truly were ordinary, Dallas would have lost by 20 points. If he put up just the strong numbers I projected in Thursday's Schein Nine column, the Cowboys would have lost by 10. But Romo did what an opposing quarterback had not done all season: He outplayed Peyton Manning. A lights-out performance from its QB is the only way a team can beat the Broncos, and that's what Romo delivered. It cannot, it should not, it will not be overlooked, even though Dallas lost 51-48."

"Yeah, blame Romo. What is this, amateur hour?"

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Egyrészt a cornerek dolga a legnehezebb az átállással, mert az NFLben a QBk és a WRek többsége nem szarral gurigázik. Gyorsabbnak, pontosabbnak kell lenni. Másrészt Mo nem zónázott az egyetemen, press cornernek lett titulálva, ahhoz ért. Most második évében egy teljesen más rendszert kell tanulnia úgy, hogy még az előzőt se sajátította el teljesen, szezon elején meg lemaradást szerzett a sérülésével. Ezek ellenére nem adta fel, villantott is végre valamit, még mindig elég döcögős lesz az út, de idővel jó lesz szerintem.gyeek
Nagyon sok itt az "idővel jó lesz" és itt-ott villannak is meg dolgok, aztán egy teljesen más típus csapat ellen elhalnak.
Értem én, hogy egyetemen emberezett Claiborne de bakker, 2012-ben az egyik legnagyobb tehetségnek volt kikiáltva. Ha én tehetséges vagyok, az azt is jelenti, hogy gyorsan tanulok, nem?

Félre ne értsd, nem vagyok meggyőződve, hogy a Kiffin féle Tampa2 konverzió helyes lépés, de meg lett lépve és ez valamire alapult. Gondolom ugyanarra amire én is alapozom a véleményemet: hogy a srácok képesek ezt megtanulni és alkalmazni.
Hát éppen itt lenne az ideje 😊

azt meg hogyan mondja meg a védőjátékos full kontakt közben, hogy "na, megvan a first down, akkor inkább beengedem"? slowmotion
Ebben igazad van, ez nekik nyilván ellenkezik a logikával a neveltetéssel meg úgy mindennel ami őket védőjátékossá teszi. Ezért kellene a coordinatornak eszébe jutnia. Nem hibáztattam a védőket 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Amúgy nem tudom miért jutott eszembe, de Gyeek, már jól vagy? Már nem csak a pépes megy?Wong
Köszönöm kérdésed, igazából pépes kajára sosem fanyalodtam rá, inkább dacoltam a fájdalommal. Még egy picit érződik az impakt evés közben, de egyébiránt minden a megszokott kerékvágásban halad... bár a jobb kezem középső ujjas bütyke még mindig fáj. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Preseasonban mit károgtam? Hogy a rövid slot szituációk nagyon üresek, akkor azt kaptam, hogy ez a Kiffin féle rendszer "szokjak hozzá". Most, hogy kihasználja az ellenfél tényleg látszik, hogy vissza kéne lépni párszor a defensive endeknek, és kéne bemutatni pár blitzet is, valami zavar kell a rendszerbe, mert nem csak a Denveri O-t fogják levideózni hanem a mi D-nket is...

Amúgy nem tudom miért jutott eszembe, de Gyeek, már jól vagy? Már nem csak a pépes megy?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Folyamatosan olvasom a külföldi véleményeket és azért az államokban is az a vélemény, hogy a védelemnek nem fekszik a Kiffin féle "zónázás" én nem értek egyet ezzel. Claiborne féle All-American tehetségek nem hiszem el, hogy nem tudnak egy másféle defenzív sémához alkalmazkodni.betmen
Egyrészt a cornerek dolga a legnehezebb az átállással, mert az NFLben a QBk és a WRek többsége nem szarral gurigázik. Gyorsabbnak, pontosabbnak kell lenni. Másrészt Mo nem zónázott az egyetemen, press cornernek lett titulálva, ahhoz ért. Most második évében egy teljesen más rendszert kell tanulnia úgy, hogy még az előzőt se sajátította el teljesen, szezon elején meg lemaradást szerzett a sérülésével. Ezek ellenére nem adta fel, villantott is végre valamit, még mindig elég döcögős lesz az út, de idővel jó lesz szerintem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Romo 2-t hibázott, mindkettőt a legvégén... Sajnos van benne valami, hogy choker, kár tagadni, de az is biztos, hogy tegnap ha ő nincs akkor nincs mit elchokerkednie (mint ahogy a tvalyis szezon is ilyen volt), csak kár, hogy sose tudja befejezni azt, amit elkezdett. 😕 Jughead
Miért Romo a choker? Miért nem a támadófala ami nem tudta kétszer biztosítani, az INTnél pl a 3-man-rush két helyen is behorpasztotta a zsebet, valakit rá is toltak szó szerint Romora. Ha kapott volna elég időt, megcsinálja. És ha a D képes lett volna legalább egyszer puntoltatni a Broncost, akkor nem Romo vállán lett volna megint a teher.gyeek
NFL.com-on ki is lassították,ott asszem Smith lábába botlott bele pont a dobásnál,amellett,hogy még így is egész pontos passz lett,Escobar eltudta volna kapni,csak ott volt egy Denveri LB.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
én továbbra is úgy gondolom, hogy nyolcvan yardról, 160 másodperc alatt, 3 időkérési lehetőséggel (plusz a two-minute warning, plusz az ellenfél is biztos kér időt, hogy maradjon ideje esetleg visszatámadni, hát még ha hozzávesszük, hogy Bailey-nek elég az is, ha csak ötven yardot sikerül megcsinálni, mert 48-ról már beveri) nem kell elsietni semmit. főleg hogy előtte gyakorlatilag úgy mentünk át a Broncos secondary-n, mint híg fos a libán, figyeltek a két receiverre, figyeltek a tight endre, csak a running backre nem figyeltek. sőt továbbmegyek, 2nd&16, teljesen nyilvánvaló, hogy passzolni kell. mit csinál a Broncos? kettőzi a Dez-t, Escobaron van Murray embere is. ha csinálunk egy draw playt, akkor Murray simán kifut first down-ig, mire a védők feleszmélnek. hát, nem kimondottan így sikerült, ugye?

voltak biztató jelek a meccsen, például még hátrányban is képes volt futást hívni Callahan, meg is lehet nézni, hogy Witten hányszor volt egy az egyben az emberével. ezt most kicsit tovább kellene fejleszteni, és nem elhagyni azért, mert nem lett meg a győzelem.
most már csak egy kicsit a védelmen kell csiszolni, mondjuk némi press coverage-et kérni, hátha nem tud két másodperc alatt passzolni az ellenfél irányítója, és esetleg a szanaszét tizedelt defensive line-nak kicsivel több ideje marad odaérni hozzá. azokon a meccseken játszott a legjobban a védelem - nem az elmúlt fél vagy egy, hanem inkább tíz évben -, amikor a cornerek odaálltak a line of scrimmage-re, és igenis első szándékból szájbabaszták a receiverüket. és így sikerült lényegtelen értékeken tartani Santana Moss-t, amikor általában szétszopatott, vagy Steve Smith-t, vagy a D-Jax-Maclin duót, amikor a csoportgyőzelem és a hazai pálya volt a tét (2009).
ilyen picsafüst nyomással csak annyit tudunk majd elérni, hogy Romo nem fog kiesni a ritmusból, mert átlag két-három perc után már mehet is vissza a pályára. vagy ha erre megyünk rá, akkor csináljunk mondjuk valami zone blitz-félét, vagy egyszer-egyszer a defensive endek lépjenek vissza rövid zónára, hogy az ilyen slanteket a slotba le tudjuk védekezni, vagy legalábbis elütni. tudomásul kell venni, hogy a keretet nehezebben lehet lecserélni, mint a taktikát, tehát lehet, hogy szezon közben több értelme van a sémákat kicsit a játékosok erősségei felé tologatni, mintsem arra várni, hogy a cornerek egy hétvége alatt belejönnek a zónázásba, amikor az emberfogás fekszik nekik inkább.
nehéz munkára nem használunk Ferrarit, versenyezni pedig lehet, hogy nem egy F-150-essel kellene...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 8 003 — Stromfeld Aurél fan
Romo 2-t hibázott, mindkettőt a legvégén... Sajnos van benne valami, hogy choker, kár tagadni, de az is biztos, hogy tegnap ha ő nincs akkor nincs mit elchokerkednie (mint ahogy a tvalyis szezon is ilyen volt), csak kár, hogy sose tudja befejezni azt, amit elkezdett. 😕 Jughead
Miért Romo a choker? Miért nem a támadófala ami nem tudta kétszer biztosítani, az INTnél pl a 3-man-rush két helyen is behorpasztotta a zsebet, valakit rá is toltak szó szerint Romora. Ha kapott volna elég időt, megcsinálja. És ha a D képes lett volna legalább egyszer puntoltatni a Broncost, akkor nem Romo vállán lett volna megint a teher.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 971 — Cowboys fan
A meccs végén viszont szerintem Jason Garrett is hibázott. Hagyni kellett volna, hogy ott harmadik és 1-nél Moreno (vagy bárki aki labdához jut) besétáljon az endzone-ba és a még hátralévő kb másfél perc alatt felrajzolni ugyanazt a 7 pontot a táblára. Vagy legalább megpróbálni. De így, hogy konkrétan lemondtak erről a lehetőségről... hmm. Engem elszomorított.
Mert akkor már mindegy, hogy 7-el kapunk ki vagy csak 3-al.
Persze olyan felfokozott idegállapotban csak a tv előtt lehet ilyet kitalálni könnyen, ezt is elismerem 😊betmen
szerintem ez nettó baromság, de hát az a szép, ha különböznek a vélemények...
3rd&1, DAL2-ről. alap az, hogy ha megállítod nullán, akkor 4th&1 on DAL3, ha mínusz egyen, akkor 4th&2 on DAL 4 stb. és akkor az ellenfélnek el kell döntenie, hogy nekimegy-e a 4th & akármennyinek döntetlennél - de egy megfogott futás után ki az az edző, aki bevállalja a biztos 3 pont helyett a rizikós hármat vagy hetet?
azt meg hogyan mondja meg a védőjátékos full kontakt közben, hogy "na, megvan a first down, akkor inkább beengedem"? Sims sem tudta a már elindított szerelést abbahagyni a második negyedben, meg is kapta rá a nagyon fasz zászlót... szóval szerintem igenis meg kellett próbálni megállítani, mert ha csak FG-t kap a csapat, akkor nemcsak az egyenlítésre van esély, hanem akár a győzelemre is. nem jött be.