Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Srácok kevés mecset várhattok olyan nyugalommal mint az ellenünk lévőt. Még ha a támadóink fel is raknak 30 pontot ti Romoval Dezzel és Wittennel a mi védelmünk??? ellen tuti 40-t. Úgyhogy nyugodt lélekkel fogom nézni a meccset minden nem pontjaitokkal végződő drive ajándék lesz. Szép hetet 😀dande
figyi, értékeljük, hogy pont ugyanúgy altattok, mint a San Diego szurkolói, de az a nagy helyzet, hogy a Skins ellen sem villogtunk sokat.
persze, rendben, nekik legalább vannak linebackereik, de attól még statisztikák alapján szénné kellett volna támadni őket.

csoportrangadó, ahhoz tartjuk magunkat, és remélem, a fiúk is ezt teszik. (belenéztem a tegnapi eredménykövetőtökbe, kész élvezet lesz a meccs 😛 )slowmotion
Bár úgy lenne, hogy altatnánk de sajnos inkább a védelmünk szokott bealudni. Hihetetlen volt amit tegnap is 3d downál műveltünk egy Tampa O ellen, akkor Witten mit fog játszani ellenünk. Tudod mit legyen úgy ahogy mondod, mi fogunk a legjobban örülni ha másként lesz mint ahogy várjuk és a D összeszedi magát. A sec gyengeségén kívül még az is a gondunk hogy mostanság DL is nulla ellenünk minden O fal játékos pro bowler. Meglátjuk győzzön az egyik azaz mi 😛dande
legyen az, hogy ha a Lincolnba' kiütünk Titeket, akkor vendégem vagy egy sörre?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Mert annyira komoly gondja van?
Randle-el az a gond szerintem, hogy gyenge, hiányzik róla kb 10 kiló izom...
Fredericknek pedig lehet gratulálni az első TD-hez! 😉Wong
a kis vörös azt mondta a sajttájon, hogy MCL sprain.
azt is mondta, hogy day-to-day, tehát alsó hangon 4-6 hétslowmotion
Azt már reggel nem vártam meg, mert aludtam még gyorsan 1,5 órát...Wong
én sem néztem (Gamepass azt sajnos nem ad csillió-billió dollárért sem), mondjuk nem alvás miatt - én meccs után mésfél óráig nem tudok aludni.
a kinti fórumokon írták, hogy ezt mondta.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok kevés mecset várhattok olyan nyugalommal mint az ellenünk lévőt. Még ha a támadóink fel is raknak 30 pontot ti Romoval Dezzel és Wittennel a mi védelmünk??? ellen tuti 40-t. Úgyhogy nyugodt lélekkel fogom nézni a meccset minden nem pontjaitokkal végződő drive ajándék lesz. Szép hetet 😀dande
figyi, értékeljük, hogy pont ugyanúgy altattok, mint a San Diego szurkolói, de az a nagy helyzet, hogy a Skins ellen sem villogtunk sokat.
persze, rendben, nekik legalább vannak linebackereik, de attól még statisztikák alapján szénné kellett volna támadni őket.

csoportrangadó, ahhoz tartjuk magunkat, és remélem, a fiúk is ezt teszik. (belenéztem a tegnapi eredménykövetőtökbe, kész élvezet lesz a meccs 😛 )slowmotion
Bár úgy lenne, hogy altatnánk de sajnos inkább a védelmünk szokott bealudni. Hihetetlen volt amit tegnap is 3d downál műveltünk egy Tampa O ellen, akkor Witten mit fog játszani ellenünk. Tudod mit legyen úgy ahogy mondod, mi fogunk a legjobban örülni ha másként lesz mint ahogy várjuk és a D összeszedi magát. A sec gyengeségén kívül még az is a gondunk hogy mostanság DL is nulla ellenünk minden O fal játékos pro bowler. Meglátjuk győzzön az egyik azaz mi 😛
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mert annyira komoly gondja van?
Randle-el az a gond szerintem, hogy gyenge, hiányzik róla kb 10 kiló izom...
Fredericknek pedig lehet gratulálni az első TD-hez! 😉Wong
a kis vörös azt mondta a sajttájon, hogy MCL sprain.
azt is mondta, hogy day-to-day, tehát alsó hangon 4-6 hétslowmotion
Azt már reggel nem vártam meg, mert aludtam még gyorsan 1,5 órát...

Srácok kevés mecset várhattok olyan nyugalommal mint az ellenünk lévőt. Még ha a támadóink fel is raknak 30 pontot ti Romoval Dezzel és Wittennel a mi védelmünk??? ellen tuti 40-t. Úgyhogy nyugodt lélekkel fogom nézni a meccset minden nem pontjaitokkal végződő drive ajándék lesz. Szép hetet 😀dande
lesz itt meglepetés, és a Cowboyst ismerve sajnos nincs olyan, hogy én nyugalommal is várhatok valamit, többek között ezért is szeretem őket a legjobban az összes NFL csapat között!
Milyen volt a tegnapi meccsetek? Must letöltős, te biztos láttad?!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Srácok kevés mecset várhattok olyan nyugalommal mint az ellenünk lévőt. Még ha a támadóink fel is raknak 30 pontot ti Romoval Dezzel és Wittennel a mi védelmünk??? ellen tuti 40-t. Úgyhogy nyugodt lélekkel fogom nézni a meccset minden nem pontjaitokkal végződő drive ajándék lesz. Szép hetet 😀dande
figyi, értékeljük, hogy pont ugyanúgy altattok, mint a San Diego szurkolói, de az a nagy helyzet, hogy a Skins ellen sem villogtunk sokat.
persze, rendben, nekik legalább vannak linebackereik, de attól még statisztikák alapján szénné kellett volna támadni őket.

csoportrangadó, ahhoz tartjuk magunkat, és remélem, a fiúk is ezt teszik. (belenéztem a tegnapi eredménykövetőtökbe, kész élvezet lesz a meccs 😛 )
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok kevés mecset várhattok olyan nyugalommal mint az ellenünk lévőt. Még ha a támadóink fel is raknak 30 pontot ti Romoval Dezzel és Wittennel a mi védelmünk??? ellen tuti 40-t. Úgyhogy nyugodt lélekkel fogom nézni a meccset minden nem pontjaitokkal végződő drive ajándék lesz. Szép hetet 😀
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
Mert annyira komoly gondja van?
Randle-el az a gond szerintem, hogy gyenge, hiányzik róla kb 10 kiló izom...
Fredericknek pedig lehet gratulálni az első TD-hez! 😉Wong
a kis vörös azt mondta a sajttájon, hogy MCL sprain.
azt is mondta, hogy day-to-day, tehát alsó hangon 4-6 hét
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudna valaki írni egy meccsösszesítőt? Pl. milyen volt a secondary? Dez-t és Witten-t kettőzték, hogy nem kaptak labdát? Kösz

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
"Olyan szép, a haja lobog" - PUF


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mert annyira komoly gondja van?
Randle-el az a gond szerintem, hogy gyenge, hiányzik róla kb 10 kiló izom...
Fredericknek pedig lehet gratulálni az első TD-hez! 😉
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jon dunbar?

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 778 — Cowboys fan
nyamnyam, de finom lesz Murray nélkül...
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Remélem ma este jó déliek módjára úgy bánunk majd a rézbőrűekkel, mint a jenkik a történelem folyamán úgy általában 😊 Nagyon várom már! Go 'Boyz!
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sziasztok! Régóta olvaslak Titeket, most rászántam magam, hogy aktív tagja legyek ennek a közösségnek! 😊 Rólam annyit, hogy Romo miatt lettem Cowboys szurkoló, az összes hibájával együtt szeretem!!! Egy belépő videó link, természetesen róla, Nektek és az összes Romo haternek sok szeretettel! 😊  www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000260992/Mind-blowing-stats-for-Tony-Romospeeedy1
Szevasz, üdv itt! Este újra meccs, jöhet a reváns a tavalyiakért!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Sziasztok! Régóta olvaslak Titeket, most rászántam magam, hogy aktív tagja legyek ennek a közösségnek! 😊 Rólam annyit, hogy Romo miatt lettem Cowboys szurkoló, az összes hibájával együtt szeretem!!! Egy belépő videó link, természetesen róla, Nektek és az összes Romo haternek sok szeretettel! 😊  www.nfl.com/videos/nfl-network-total-access/0ap2000000260992/Mind-blowing-stats-for-Tony-Romo
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érdekes 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
nem hiszem h ennyire gyengék lennének, Williams se kapott volna kb semmi labdát ha Austin nem sérül le, Escobarban is több van,illetve lesz vele hosszú ávon jól járunk majd.
Randle jól jön majd,friss,kipihent lesz a szezon közepére,végére....Murray meg rem nem lesz kifacsarva.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dunbar viszont nem játszik. Engem most már érdekelne, hogy addig töretjük-e Murray-t, amíg le nem sérül? Nulla rotáció RB poszton szerintem luxus.Charlie Firpo
Szerintem a többiek annyira gyengék, hogy inkább maradtnak Murraynél.gyeek
Igen, de meddig? Egy full szezont nyom egymaga?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Dunbar viszont nem játszik. Engem most már érdekelne, hogy addig töretjük-e Murray-t, amíg le nem sérül? Nulla rotáció RB poszton szerintem luxus.Charlie Firpo
Szerintem a többiek annyira gyengék, hogy inkább maradtnak Murraynél.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dunbar viszont nem játszik. Engem most már érdekelne, hogy addig töretjük-e Murray-t, amíg le nem sérül? Nulla rotáció RB poszton szerintem luxus.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Miles Austin újra csatasorban.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
The cowboys will sign LB Cameron Lawrence from the practice squad to 53-man roster .. Lawrence takes spot opened by cutting Will Allen.

Ennyit Hamiltonról 😊
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most beszéltek róla, hogy Hamilton kitweetelte, hogy az első csapattal van blablabla, és emiatt Garrett berágott rá 😀 Jelen pillanatban Heath az esélyesebb.gorbel
Heath eddig is rosteren volt. 😊gyeek
Mármint arra, hogy ő vegye át Allen snapjeit.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Most beszéltek róla, hogy Hamilton kitweetelte, hogy az első csapattal van blablabla, és emiatt Garrett berágott rá 😀 Jelen pillanatban Heath az esélyesebb.gorbel
Heath eddig is rosteren volt. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Most beszéltek róla, hogy Hamilton kitweetelte, hogy az első csapattal van blablabla, és emiatt Garrett berágott rá 😀 Jelen pillanatban Heath az esélyesebb.gorbel
este úgyis lehozta volna a valamilyen cowboys kötődésű lap , úgyhogy nem értem mért rágott be.