Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
3-4 hetes kihagyást írnak neki (mmint Warenek)kristof
Ez épp most érkezett be, de ami fontosabb, hogy Scheftertől, aki tévedett eleget ahhoz, hogy kételkedjek a szavában. 😊gyeek
Elég sok helyen lehozták már ezt a 3-4 hetet.Ha igaz,akkor Waret leghamarabb bye week után látjuk..4 kezdőből 3 sérült,sőt Hatcher válla se 100%.Úgy látszik,idén a Dline a szerencsés kiválasztott sérülések terén.

Egyedül ami pozitívum lehet,hogy Ware legalább kicsit regenerálódni tud a stringer/back sérülésekből is,mert látszott azért a játékán,hogy hátráltatják .Tehenész
Nekem is pont ez jutott eszembe, felgyógyul és egyben kigyógyul.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
3-4 hetes kihagyást írnak neki (mmint Warenek)kristof
Ez épp most érkezett be, de ami fontosabb, hogy Scheftertől, aki tévedett eleget ahhoz, hogy kételkedjek a szavában. 😊gyeek
Elég sok helyen lehozták már ezt a 3-4 hetet.Ha igaz,akkor Waret leghamarabb bye week után látjuk..4 kezdőből 3 sérült,sőt Hatcher válla se 100%.Úgy látszik,idén a Dline a szerencsés kiválasztott sérülések terén.

Egyedül ami pozitívum lehet,hogy Ware legalább kicsit regenerálódni tud a stringer/back sérülésekből is,mert látszott azért a játékán,hogy hátráltatják .
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Sziasztok!
Tervezünk közös meccsnézést vasárnapra a Maláta Bisztróban.
www.facebook.com/events/612610495444686/?ref_newsfeed_story_type=regular

Ha van kedvetek csatlakozzatok hozzánk egy kultúrált trashtalkingra pár sör mellett 😉Eazzy
Én Pécsről fogom tolni szólóban. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
3-4 hetes kihagyást írnak neki (mmint Warenek)kristof
Ez épp most érkezett be, de ami fontosabb, hogy Scheftertől, aki tévedett eleget ahhoz, hogy kételkedjek a szavában. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 469 — No one likes us, cause no one like us
Sziasztok!
Tervezünk közös meccsnézést vasárnapra a Maláta Bisztróban.
www.facebook.com/events/612610495444686/?ref_newsfeed_story_type=regular

Ha van kedvetek csatlakozzatok hozzánk egy kultúrált trashtalkingra pár sör mellett 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most úgy néz ki, se Ware, se Murray nem fog játszani az eagles ellen. 😕Charlie Firpo
Murrayben biztos voltam, de Ware még életében nem hagyott ki meccset. Összedrótozzák, kap pár szurit és játszik. Ez presztízs kérdés. 😊gyeek
Azt írják, inkább Detroit-ra tartogatják, de azért reménykedjünk! Helyette Wilber és Cézár melózik majd.Charlie Firpo
Őszintén szólva nem hittem volna, hogy Wilber akár 1 sacket is összekapar ebben a szezonban, de szépen fejlődik. Viszont még se őt, se Rayfordot nem érzem elég erősnek hogy kezdjen, Ware még így is többet érhet szvsz.gyeek
Tökéletesen igazad van, csakhogy most azt érzem a stábon, hogy inkább rögtön leveszik a játékosokat, nehogy rásérüljenek, aztán csá!! Ha igaz a 3-4 hét, akkor legalább a Szentek ellen legyen már velünk!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
3-4 hetes kihagyást írnak neki (mmint Warenek)
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Most úgy néz ki, se Ware, se Murray nem fog játszani az eagles ellen. 😕Charlie Firpo
Murrayben biztos voltam, de Ware még életében nem hagyott ki meccset. Összedrótozzák, kap pár szurit és játszik. Ez presztízs kérdés. 😊gyeek
Azt írják, inkább Detroit-ra tartogatják, de azért reménykedjünk! Helyette Wilber és Cézár melózik majd.Charlie Firpo
Őszintén szólva nem hittem volna, hogy Wilber akár 1 sacket is összekapar ebben a szezonban, de szépen fejlődik. Viszont még se őt, se Rayfordot nem érzem elég erősnek hogy kezdjen, Ware még így is többet érhet szvsz.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most úgy néz ki, se Ware, se Murray nem fog játszani az eagles ellen. 😕Charlie Firpo
Murrayben biztos voltam, de Ware még életében nem hagyott ki meccset. Összedrótozzák, kap pár szurit és játszik. Ez presztízs kérdés. 😊gyeek
Azt írják, inkább Detroit-ra tartogatják, de azért reménykedjünk! Helyette Wilber és Cézár melózik majd.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Most úgy néz ki, se Ware, se Murray nem fog játszani az eagles ellen. 😕Charlie Firpo
Murrayben biztos voltam, de Ware még életében nem hagyott ki meccset. Összedrótozzák, kap pár szurit és játszik. Ez presztízs kérdés. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most úgy néz ki, se Ware, se Murray nem fog játszani az eagles ellen. 😕

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Azért a védelem teljesítményéhez azt is hozzá kell tenni,hogy Griffin homály volt szinte egész meccs alatt,tisztán emlékszem amikor 2. félidőbe Garcont túldobta,mert ha az pontos,akkor az egy 50+os TD.

Ja és nem tudom,említette e valaki már Cartert,de szépen dolgozott egész este.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Lee egy Isten, Carr is önmagára emlékeztetett. Leírtatok már mindent, Murray és Ware hivatalos eredményeire még várunk. Beasley nagyon hasznos slot receiver lehet, Harrisnek meg végre megtaláltuk a helyét.
Amiben sokakkal nem értek egyet, az Romo játéka. Nekem nagyon nem tetszett az első félidőben, folyamatosan lábhoz dobálta a labdákat, a pick ugyan nem az övé volt, de meg lehet nézni, hogy hot read volt, Wittent akarta megjátszani, az LB ezt tökéletesen olvasta, de volt már Wittenen egy CB is, lehet, hogy a beleérés nélkül is interception lett volna. A második félidőre feljavult Tony, a Williams TD álomszerű volt, de ennek ellenére tud ő sokkal jobbat.
Murray sérülése aggasztó, Randle nagyon súlytalannak tűnik, Tanner sem több egy átlagos 3rd string RB-nél, kíváncsi vagyok, hogy oldja ezt meg a redhead és brigádja.
Ezek ellenére nekem nincs édesebb, mint a 'Skins elleni győzelem íze. Szóval ezen most csámcsogok, amíg lehet 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
DeMarcus Ware says he's fine, but he'll have an MRI on his quadriceps.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudna valaki írni egy meccsösszesítőt? Pl. milyen volt a secondary? Dez-t és Witten-t kettőzték, hogy nem kaptak labdát? KöszCharlie Firpo
Csak, hogy foglalkozzunk veled is, mint törzs szurkolóval, megpróbálom összefoglalni..

Az elején jól bekezdtünk egy hosszú drive-al, a végén Murray TD-vel. Gyors 7-0ás vezetés.
....

Nagyon köszönöm, .... hm...én mint szurkolók törzse.... maximum örzse!
Szóval köszönöm, minden nyertes meccs után ilyen klassz összefoglalókat kívánok!!!!!

Dzsoki kérdezte a napokban, hogy idén mire lehet ez a játék elég, és hát még mindig fenntartom, hogy rájátszás csoportgyőzelemmel, aztán meglátjuk. Végül is az idő nekünk dolgozik, hátha lassan-lassan a védelem is belerázódik. Az offense meg mindig hoz 30 pontot, az azért elég kell, hogy legyen.Wong

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tudna valaki írni egy meccsösszesítőt? Pl. milyen volt a secondary? Dez-t és Witten-t kettőzték, hogy nem kaptak labdát? KöszCharlie Firpo
Próbállak kisegíteni némi infoval.

Múlt héthez képest alaposan variálódott a helyzet: a D egyetlen TD-t engedett egy szétesett játék során, egyébként még mindig kicsit átjáróház-szerű volt és a tight endek továbbra is komoly gondot jelentenek. Az option-védekezés még mindig elég döcögős, annak ellenére, hogy nyílt titok volt, hogy Shanahan a Cowboys ellen akarja újra bevetni kedvenc fegyverét. Lee és Carr nagyot játszott, előbbi ismét felírt 10 tacklet és megakadályozott egy TD-t, utóbbi ha jól emlékszem egy passzt engedett Garconon egész meccsen. Claiborne-t teszteleték ismét kritikus szituációkban 3rd és 4th downoknál, úgy-ahogy helytállt, lassan talán magához tér. Lehet mondjuk a cornerek javulásának van némi köze a zone cover hanyagolásához... lehet Kiffin ért magyarul és ide szokott lesni néha némi tanácsért. A D-line Hatcherrel az élen és a no-name-crew asszisztenciájával erőn felül teljesített, de ez nem hiszem hogy hétről-hétre mehet így tovább, remélem Ware sérülése nem túl súlyos.

Az O az első driveban úgy kezdett ahogy a Denver ellen játszott, elég simán vitték végig a labdát majd egy 4 yardos futással (talán az idei leghosszabb TD run) könnyedén le is zárták a driveot. Utána már jóval döcögősebben ment a dolog. A jó mezőny pozíciók miatt nem kellett nagy statokat felírni, részben emiatt nem tündököltek a sztárok, összességében egy közepes jegyet adnék a teljesítményükre. Dezt elég jól fogta Hall és nem igazán volt helye elkapás után. Austin sajna távolról sem volt 100%os, szomorú hogy ezt mondom, de egyre biztosabb, hogy ez az utolsó szezonja Dallasban. Williams mindkét elkapása nagyon szép volt, a múltkori meccs elég sok önbizalmat adott neki, kezd hasonlítani a játéka a college felvételeire. Beasley is sok dicséretet érdemel mellette, nehéz szituácikban hozott fontos yac-t. Wittennek becsúszott egy elég nagy tackle, azután ha jól emlékszem nem volt több elkapása, nem lepődnék meg, ha felkerülne az injury listre. A'propos injury list: Murray kidőlésével olyan blitz áradat kezdődött, hogy az O-linenak is jár egy nagy pacsi, szépen semlegesítették az egyébként nagy nevekkel megtömött tollas cigányok front 7jét. Nagyon fontos lenne, hogy ha Murray nem tud jövő héten játszani akkor Tanner vagy Randle fel tudjon nőni a feladathoz, mert a tegnapi futó teljesítmény a végén még közvetetten kórházba juttatja Romot.

És a spec team: no comment. 😊 Harris idén jó eséllyel pályázhat a Pro Bowlra, a meccsen nagyon ügyesen szökdécselt el a játékosok elől és simán beléjük rohan teljes gőzzel ha éppen azt kívánja meg a szituáció. A tegnapi meccs egyértelmű sztárja ő volt.gyeek
Köszönöm, sajnos nem tudtam fennmaradni, így már azért jobb a leányzó fekvése. Valahogy éreztem, hogy a védelem fejlődni fog, vagyis reméltem, mert ha az egyszer összeállna, akkor reszkess ellen!!
Kicsit mindenki legyen jobb, most jöhetne Selvie vagy Hayden meccse vasárnap.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Tudna valaki írni egy meccsösszesítőt? Pl. milyen volt a secondary? Dez-t és Witten-t kettőzték, hogy nem kaptak labdát? KöszCharlie Firpo
Csak, hogy foglalkozzunk veled is, mint törzs szurkolóval, megpróbálom összefoglalni..

Az elején jól bekezdtünk egy hosszú drive-al, a végén Murray TD-vel. Gyors 7-0ás vezetés. Nagyon tetszik az, hogy mostanság tényleg akarunk TD szerezni az első támadássorozatunkból, és nem csak ismerkedni az ellenféllel. Aminek van az a pozitív hatásai is pl. nem nekünk kell futni az eredmény után, és ezért egy kicsit tisztábban lát mindenki mindent.
Nos, erre a drivera a Washington tudott válaszolni egy FG-al.
2. negyed érdemi történései egy Tony INT vel vették kezdetüket, amit inkább egy szerencsés momentumnak köszönhet a Washington. Beasley felé irányult pass amibe Wilson bele tudott ütni és azt összeszedve jutottak támadáshoz a félpályánál, amiből pont nem született.
Aztán a 2. negyed végén kezdődött a Dwayne's world ciklus.
4.re Washington punt, amit visszafújtak vmilyen szabálytalanság miatt (nem emlékszem már mi miatt) amit hagyunk pattogni és 15 körül szedtük össze. Majd újrarúgás után Harris visszahordás mellett dönt és TD-ig viszi. VÉGRE!!! Már kibaszottúl vártam tőle valami ilyesmit...
A negyed végén a Washington intéz egy sikeres Field gólt , és ismét egy 7-3as negyed.
3.negyed: Dwayne's world második felvonás.
Ez a video mindent elmond, de itt nem is őt emelném ki, hanem Cameron Lawrencet. Azt a blokkot amit kiosztott, ott volt egy kisebb fajta orgazmusom!



( www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap2000000262162/Dallas-Cowboys-wide-receiver-Dwayne-Harris-90-yard-kick-return)
Ebből lett egy Williams TD. A védelem blitzel két ember át is ér a falon, megkergetik Romot, aki mozgásból olyan TD passzt adott Williamsnek, hogy először el sem akartam hinni, ahogy a felesége sem... Utána volt egy képi bejátszás, hogy Romo "agyondicsérte" Williamst fülig érő szájjal. Nagyon egymásra találtak, és ennek fogunk mi még nagyon örülni.
Aztán elérkeztünk egy Washington TD-hez is Morris kivitelezsével, ahol is a kulcs játék az volt, hogy Leet most az egyszer ki tudták kapcsolni egy jó blokkal,amitől ki is borult a bili a secondarynél, mert nem volt aki megállítsa Morrist. A jó hír, hogy tavaly is futott ellenünk TD-t, az első meccsen egyet a másodikon 2, de ezen a megmozdulásán kívül jól kivettük a játékból, bár a Washington O-t nem nagyon ismerem idén, így pontosan nem tudom, hogy mi vettük őt ki a játékból az ők a sját futójukat.
a 4. negyedben egy FG indítottunk, amit én kevesellettem. Ugyanis a 3. harmad végén kezdett érződni egyfajta leamortizálás Dallas módra, hogy a meccs megvan alapon, aztán majdnem úgy nézett ki, hogy beérnek a FG-okkal a Washingtoniak. Volt több 3 and out, és witten is tököndobatta magát labdákkal, ahelyett, hogy elkapta volna, de itt inkább dicsérném meg a washingtoni D-t és London F-t. Jól zónáztak és ki vették szépen Dezt és Wittent a játékból. de szerencsére van nekünk Beasleynk, meg Williamsünk is.
Randle TD: 1 yardról úgy született, hogy Frederick konkrétan betolta a srácot, mert különben nem jutott volna át. Vannak hiányosságai a srácnak, de szerintem csak egy kis izom hiányzik róla, és jó Murray back up lehetne. Frederickkel meg nagyon nagy szerencsénk van, hogy rookie évében ekkora sztár! Scandrick INT, is igen szép volt a végére, először nem is értettem, hogy kerül ő oda egyedül és Griffin miért neki passzolt, de a visszajátszásból megoldódott ez a kérdés is merthogy összeakadt a lába az egyik WR-el, a bírók nem találtak benne szabálytalanságot és szépen el is kapta a lasztit, ahogy kellett! bravó!
Összegezve: nem volt egy hú de nagy meccs, de a végén ugye csakis a W számít. A D összeszedett 400+ yradot (megint) de a meccset akkor ők hozták. Akiket ki kell emelni, az Lee, Church, Carr, Hatcher (!) Harris, Selvie (akit kezdek nagyon bírni) , nálam az ő tegnapi teljesítményük az 5*!
Legnagyobb csalódás: Claiborne! tegnap sem találta meg a ködből kivezető utat
D meglepetés: Wilber aki tökéletes Ware back up volt
O: impotens volt rendesen. Williamsen, és Beasleyen kívül Romot lehet még kiemelni. nem voltak veszélyes kettőzések az elkapókon de mégsem ment tegnap sehogy nekik, de így is W, így lényegében tökmind1. Austin visszatért, de tegnap max csak lélekben.
A fal dicsértet érdemel, nagy hiányosságokat én véltem felfedezni, az eddigi falunkhoz képest teljesen elégedett vagyok!
Kb így láttam én!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Tudna valaki írni egy meccsösszesítőt? Pl. milyen volt a secondary? Dez-t és Witten-t kettőzték, hogy nem kaptak labdát? KöszCharlie Firpo
Próbállak kisegíteni némi infoval.

Múlt héthez képest alaposan variálódott a helyzet: a D egyetlen TD-t engedett egy szétesett játék során, egyébként még mindig kicsit átjáróház-szerű volt és a tight endek továbbra is komoly gondot jelentenek. Az option-védekezés még mindig elég döcögős, annak ellenére, hogy nyílt titok volt, hogy Shanahan a Cowboys ellen akarja újra bevetni kedvenc fegyverét. Lee és Carr nagyot játszott, előbbi ismét felírt 10 tacklet és megakadályozott egy TD-t, utóbbi ha jól emlékszem egy passzt engedett Garconon egész meccsen. Claiborne-t teszteleték ismét kritikus szituációkban 3rd és 4th downoknál, úgy-ahogy helytállt, lassan talán magához tér. Lehet mondjuk a cornerek javulásának van némi köze a zone cover hanyagolásához... lehet Kiffin ért magyarul és ide szokott lesni néha némi tanácsért. A D-line Hatcherrel az élen és a no-name-crew asszisztenciájával erőn felül teljesített, de ez nem hiszem hogy hétről-hétre mehet így tovább, remélem Ware sérülése nem túl súlyos.

Az O az első driveban úgy kezdett ahogy a Denver ellen játszott, elég simán vitték végig a labdát majd egy 4 yardos futással (talán az idei leghosszabb TD run) könnyedén le is zárták a driveot. Utána már jóval döcögősebben ment a dolog. A jó mezőny pozíciók miatt nem kellett nagy statokat felírni, részben emiatt nem tündököltek a sztárok, összességében egy közepes jegyet adnék a teljesítményükre. Dezt elég jól fogta Hall és nem igazán volt helye elkapás után. Austin sajna távolról sem volt 100%os, szomorú hogy ezt mondom, de egyre biztosabb, hogy ez az utolsó szezonja Dallasban. Williams mindkét elkapása nagyon szép volt, a múltkori meccs elég sok önbizalmat adott neki, kezd hasonlítani a játéka a college felvételeire. Beasley is sok dicséretet érdemel mellette, nehéz szituácikban hozott fontos yac-t. Wittennek becsúszott egy elég nagy tackle, azután ha jól emlékszem nem volt több elkapása, nem lepődnék meg, ha felkerülne az injury listre. A'propos injury list: Murray kidőlésével olyan blitz áradat kezdődött, hogy az O-linenak is jár egy nagy pacsi, szépen semlegesítették az egyébként nagy nevekkel megtömött tollas cigányok front 7jét. Nagyon fontos lenne, hogy ha Murray nem tud jövő héten játszani akkor Tanner vagy Randle fel tudjon nőni a feladathoz, mert a tegnapi futó teljesítmény a végén még közvetetten kórházba juttatja Romot.

És a spec team: no comment. 😊 Harris idén jó eséllyel pályázhat a Pro Bowlra, a meccsen nagyon ügyesen szökdécselt el a játékosok elől és simán beléjük rohan teljes gőzzel ha éppen azt kívánja meg a szituáció. A tegnapi meccs egyértelmű sztárja ő volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Fogadjunk hogy jövőhéten megint zónázni fogunk?! Mennyivel jobb volt ez így atya világ. Ezt kéne tovább fejleszteni, nem pedig a zonát.

Meccset Harris nyerte meg szerintem, 20yardról könnyebb TD-t vinni.
Austinak sztem uccsó éve itt. Túl jó lett a konkurencia.

Warenek és Murryanak gyors gyógyulást! Wilbernek ma ment ilyen jól vagy lehet ez tőle várni hosszabb távon? MO a teljesen homály után, most hozott egy gyenge teljesítményt. Fejlődés 😊

több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
A kedves kis hentest? 😊
- Kérek 20 deka parizert!
- 30 lett, maradhat? Még valamit szabad? 😊 😊 😊
Egyébként csípi a csávót, szerintem vele nincs semmi baja Ricsinek - most meg különösen nincs...
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
OFF

Az álmodozáshoz nem kell cucc elég csak magyar foci??? drukkernek és így nagyjából magyarnak lenni a többi megy magától 😛 😀

Ha már megtiszteltél, hogy megszólítasz Ricsitől kérdezd majd meg léci még mindig nem csípi Reidet 😀

On
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Mert annyira komoly gondja van?
Randle-el az a gond szerintem, hogy gyenge, hiányzik róla kb 10 kiló izom...
Fredericknek pedig lehet gratulálni az első TD-hez! 😉Wong
a kis vörös azt mondta a sajttájon, hogy MCL sprain.
azt is mondta, hogy day-to-day, tehát alsó hangon 4-6 hétslowmotion
Azt már reggel nem vártam meg, mert aludtam még gyorsan 1,5 órát...Wong
én sem néztem (Gamepass azt sajnos nem ad csillió-billió dollárért sem), mondjuk nem alvás miatt - én meccs után mésfél óráig nem tudok aludni.
a kinti fórumokon írták, hogy ezt mondta.slowmotion
ez most nem az a meccs volt, ami után ne tudtam volna aludni.. a múlt heti az igen, ott a meccs után 4 órával is még 180-as pulzusom volt.

Nem szeretem a sört 😉 dande
Foci szerető, férfi és nem szereti a sört? Látod, ezért van a te neved alatt sas és nem csillag! %/
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
DANDE: Nem bántásból kérdem, de mit szedsz??? 😊 😊 😊
Nekem is kell a cuccból, ha ilyeneket lehet álmodozni tőle... :o))))))))))))))))))))))))))))))
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Végignéztem a meccset, rég láttam ilyen secondary munkát Dallasba . Mi történt? Csak nem meguntuk a zónázást és átálltunk emberezésre?😊 Carr 1 állat😀 Hatcher is. Harris meg lehozta a meccset. Dez-t kettőzték végig ahogy láttam.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 555 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok kevés mecset várhattok olyan nyugalommal mint az ellenünk lévőt. Még ha a támadóink fel is raknak 30 pontot ti Romoval Dezzel és Wittennel a mi védelmünk??? ellen tuti 40-t. Úgyhogy nyugodt lélekkel fogom nézni a meccset minden nem pontjaitokkal végződő drive ajándék lesz. Szép hetet 😀dande
figyi, értékeljük, hogy pont ugyanúgy altattok, mint a San Diego szurkolói, de az a nagy helyzet, hogy a Skins ellen sem villogtunk sokat.
persze, rendben, nekik legalább vannak linebackereik, de attól még statisztikák alapján szénné kellett volna támadni őket.

csoportrangadó, ahhoz tartjuk magunkat, és remélem, a fiúk is ezt teszik. (belenéztem a tegnapi eredménykövetőtökbe, kész élvezet lesz a meccs 😛 )slowmotion
Bár úgy lenne, hogy altatnánk de sajnos inkább a védelmünk szokott bealudni. Hihetetlen volt amit tegnap is 3d downál műveltünk egy Tampa O ellen, akkor Witten mit fog játszani ellenünk. Tudod mit legyen úgy ahogy mondod, mi fogunk a legjobban örülni ha másként lesz mint ahogy várjuk és a D összeszedi magát. A sec gyengeségén kívül még az is a gondunk hogy mostanság DL is nulla ellenünk minden O fal játékos pro bowler. Meglátjuk győzzön az egyik azaz mi 😛dande
legyen az, hogy ha a Lincolnba' kiütünk Titeket, akkor vendégem vagy egy sörre?slowmotion
Nem szeretem a sört 😉 de amúgy köszi. Egyezzünk meg abban.hogy ezt és a nálatok lévőt lehozzuk x-re és aztán vhogy mindketten becsusszanva aPO-ba majd az NFC döntőben lerendezzük (szép álom 😛)