NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Foles kezd majd ellenünk,személy szerint örülök neki,mert ahogy skins ellen is látszott,Vicknek lett volna helye futkározni,Igaz Foles is tud,de azért nem olyan szinten.Passzokat meg hamarabb letudjuk védekezni,ha arról van szó.Tehenész
Szerintem is. Vagy csak altatnak. Mondjuk még mindig ott a bazi nagy 30 -as - a passz elleni védekezésünk rangsora.:-/Charlie Firpo
Az igaz,de itt a lehetőség fejlődni 😀 előző meccsen azért látszott,hogy man-to-man coverage-ba jobb a helyzet.Carr leszedi Desean-t.Tehenész
Most már van egy Cooperünk is 😉 Amúgy nagy pontháborúra számítok meglátjuk ki jön ki belőle jobban, azért az O-D matchup még mindig nektek kedvez, Azaz a ti O-tok és ami D-nk között nagyobb a tudásbeli különbség az O-tok javára mint a mi O-nk és a ti D-tek közti különbség.dande
Pont most keresgéltem,hogy ki lesz Cooperre állítva,és úgynézki Mo,ott viszont lehetnek bajok
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles kezd majd ellenünk,személy szerint örülök neki,mert ahogy skins ellen is látszott,Vicknek lett volna helye futkározni,Igaz Foles is tud,de azért nem olyan szinten.Passzokat meg hamarabb letudjuk védekezni,ha arról van szó.Tehenész
Szerintem is. Vagy csak altatnak. Mondjuk még mindig ott a bazi nagy 30 -as - a passz elleni védekezésünk rangsora.:-/Charlie Firpo
Az igaz,de itt a lehetőség fejlődni 😀 előző meccsen azért látszott,hogy man-to-man coverage-ba jobb a helyzet.Carr leszedi Desean-t.Tehenész
Most már van egy Cooperünk is 😉 Amúgy nagy pontháborúra számítok meglátjuk ki jön ki belőle jobban, azért az O-D matchup még mindig nektek kedvez, Azaz a ti O-tok és ami D-nk között nagyobb a tudásbeli különbség az O-tok javára mint a mi O-nk és a ti D-tek közti különbség.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Foles kezd majd ellenünk,személy szerint örülök neki,mert ahogy skins ellen is látszott,Vicknek lett volna helye futkározni,Igaz Foles is tud,de azért nem olyan szinten.Passzokat meg hamarabb letudjuk védekezni,ha arról van szó.Tehenész
Szerintem is. Vagy csak altatnak. Mondjuk még mindig ott a bazi nagy 30 -as - a passz elleni védekezésünk rangsora.:-/Charlie Firpo
Az igaz,de itt a lehetőség fejlődni 😀 előző meccsen azért látszott,hogy man-to-man coverage-ba jobb a helyzet.Carr leszedi Desean-t.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Foles kezd majd ellenünk,személy szerint örülök neki,mert ahogy skins ellen is látszott,Vicknek lett volna helye futkározni,Igaz Foles is tud,de azért nem olyan szinten.Passzokat meg hamarabb letudjuk védekezni,ha arról van szó.Tehenész
Szerintem is. Vagy csak altatnak. Mondjuk még mindig ott a bazi nagy 30 -as - a passz elleni védekezésünk rangsora.:-/

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ware still hoping he can play this week. Said no way he's out three or four weeks and he's not sure who said that.

- Kavner tweeter

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Foles kezd majd ellenünk,személy szerint örülök neki,mert ahogy skins ellen is látszott,Vicknek lett volna helye futkározni,Igaz Foles is tud,de azért nem olyan szinten.Passzokat meg hamarabb letudjuk védekezni,ha arról van szó.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Austinnal mindenképp várjuk meg a szezon végét, különösen úgy, hogy futójáték hiányában valószínűleg sok 4-5 elkapós felállást fogunk majd látni. Meg ha egészséges, akkor azért még mindig nagyon sokat tehet hozzá.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha tradeljük akkor lehet olyat nem h valamennyit átvesz az új csapat a fizujából?
Trade,FA ,cap helyzet elég magas nekem még sokszor....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nehéz kérdés,minden évben sokat sérült, szerintem év végén max cut v trade vagy nem tudom.
Mondjuk sok csapatnak aranyat érhetne szerintem pl. Pats,49ers,Hawks stb

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
A Giants drukkerek biztos a hajukat tépik. Bosworth személyében nem csak egy backup linebackert buktak el amikor waivelték, de egy stabil special team játékost és fullbacket is. 😊 Volt egy kis képzavarom amikor megláttam a mezszámot az offenseben, meg most hogy van két barna Michael Bolton az aktív rosteren általában keverem őket, de tetszett a kreativitás, én is remélem hogy lassan checkdownok is mennek felé. 😛gyeek
annak idején volt nálunk is egy FB, akit LB-ből képeztünk át, talán Oliver Hoyte. mondjuk sokáig nem húzta, talán Deon Anderson szorította ki a keretből, aki aztán... nem ő volt az, akit ittasan, fegyverrel a kocsijában kaptak el?slowmotion
Korrekt! 😀
Anderson:  sports.espn.go.com/dallas/nfl/news/story?id=4881623

Egyre több helyen olvasok olyan véleményeket (fórum szinten), hogy Austin-tól meg kellene válnunk, vagy trade-elni kellene falemberre vagy a D-be erősíteni. Mit gondoltok? Nagy kedvencem Miles, de az is igaz, hogy az utóbbi időben nem sok hasznát látjuk...toxique
Ratliff cut után nehezen tudom elképzelni, az tényleg hazavágná a cap-et, viszont legalább egy tapasztalt receiverrel kevesebb lenne a rosteren (sose lehet tudni, mikor ki sérül meg). azért nincs értelme kitenni, hogy azért fizessünk, hogy nincs nálunk. majd szezon végén meglátjuk.
szerintem.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
A Giants drukkerek biztos a hajukat tépik. Bosworth személyében nem csak egy backup linebackert buktak el amikor waivelték, de egy stabil special team játékost és fullbacket is. 😊 Volt egy kis képzavarom amikor megláttam a mezszámot az offenseben, meg most hogy van két barna Michael Bolton az aktív rosteren általában keverem őket, de tetszett a kreativitás, én is remélem hogy lassan checkdownok is mennek felé. 😛gyeek
annak idején volt nálunk is egy FB, akit LB-ből képeztünk át, talán Oliver Hoyte. mondjuk sokáig nem húzta, talán Deon Anderson szorította ki a keretből, aki aztán... nem ő volt az, akit ittasan, fegyverrel a kocsijában kaptak el?slowmotion
Korrekt! 😀
Anderson:  sports.espn.go.com/dallas/nfl/news/story?id=4881623

Egyre több helyen olvasok olyan véleményeket (fórum szinten), hogy Austin-tól meg kellene válnunk, vagy trade-elni kellene falemberre vagy a D-be erősíteni. Mit gondoltok? Nagy kedvencem Miles, de az is igaz, hogy az utóbbi időben nem sok hasznát látjuk...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
A Giants drukkerek biztos a hajukat tépik. Bosworth személyében nem csak egy backup linebackert buktak el amikor waivelték, de egy stabil special team játékost és fullbacket is. 😊 Volt egy kis képzavarom amikor megláttam a mezszámot az offenseben, meg most hogy van két barna Michael Bolton az aktív rosteren általában keverem őket, de tetszett a kreativitás, én is remélem hogy lassan checkdownok is mennek felé. 😛gyeek
annak idején volt nálunk is egy FB, akit LB-ből képeztünk át, talán Oliver Hoyte. mondjuk sokáig nem húzta, talán Deon Anderson szorította ki a keretből, aki aztán... nem ő volt az, akit ittasan, fegyverrel a kocsijában kaptak el?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
Wells épp azért van csapat nélkül, mert hihetetlen sérülékeny, nem? Benson is hasonló. Turner meg csak simán szar.gorbel
Most direkt nem nézek utána, de Burner Turner tavalyig nem hagyott ki sok meccset emlékeim szerint, tip-top kis igásló (volt :p). Bensonnak volt egy lisfranc sérülése ami futónál necces dolog, de egyébként jó játékos. Wells nevét csak úgy bedobtam, szerintem a trió leggyengébbje. A lényeg: Tanner nem fog egyről a kettőre jutni, ha neadj'isten Randle lesántul akkor tényleg 0.0 lesz a futójáték, és még mindig van egy szabad hely a rosteren. (Vagy kettő... Ratliff a PUPon minek számított? 53, vagy 53+1?)gyeek
plusz egynek, a PUP nem számít bele az 53-as keretbe, viszont a 6-8. hét körül aktiválni kell, és 3 héten belül az 53-as listára tenni, asszem.

Turner meg nem volt sokat sérült vagy mi, de kezdett visszaesni a teljesítménye, annyi pénzért meg, amennyit adnánk neki, szerintem el sem küldi JJ-t a 'csába az ajánlatával együtt, hanem vissza sem hívja egész egyszerűen.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
Wells épp azért van csapat nélkül, mert hihetetlen sérülékeny, nem? Benson is hasonló. Turner meg csak simán szar.gorbel
Most direkt nem nézek utána, de Burner Turner tavalyig nem hagyott ki sok meccset emlékeim szerint, tip-top kis igásló (volt :p). Bensonnak volt egy lisfranc sérülése ami futónál necces dolog, de egyébként jó játékos. Wells nevét csak úgy bedobtam, szerintem a trió leggyengébbje. A lényeg: Tanner nem fog egyről a kettőre jutni, ha neadj'isten Randle lesántul akkor tényleg 0.0 lesz a futójáték, és még mindig van egy szabad hely a rosteren. (Vagy kettő... Ratliff a PUPon minek számított? 53, vagy 53+1?)gyeek
Maximum 50-60 passz kísérlet lesz a meccsen 😀

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
Wells épp azért van csapat nélkül, mert hihetetlen sérülékeny, nem? Benson is hasonló. Turner meg csak simán szar.gorbel
Most direkt nem nézek utána, de Burner Turner tavalyig nem hagyott ki sok meccset emlékeim szerint, tip-top kis igásló (volt :p). Bensonnak volt egy lisfranc sérülése ami futónál necces dolog, de egyébként jó játékos. Wells nevét csak úgy bedobtam, szerintem a trió leggyengébbje. A lényeg: Tanner nem fog egyről a kettőre jutni, ha neadj'isten Randle lesántul akkor tényleg 0.0 lesz a futójáték, és még mindig van egy szabad hely a rosteren. (Vagy kettő... Ratliff a PUPon minek számított? 53, vagy 53+1?)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
A Giants drukkerek biztos a hajukat tépik. Bosworth személyében nem csak egy backup linebackert buktak el amikor waivelték, de egy stabil special team játékost és fullbacket is. 😊 Volt egy kis képzavarom amikor megláttam a mezszámot az offenseben, meg most hogy van két barna Michael Bolton az aktív rosteren általában keverem őket, de tetszett a kreativitás, én is remélem hogy lassan checkdownok is mennek felé. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
igen és ezzel is most kezd visszaütni hogy az elmult 4-5 éveben JJ ennyire túlfizette a játékosokat.Cowboykarcsi
Jay Ratliff contract might be Jones' worst

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igen és ezzel is most kezd visszaütni hogy az elmult 4-5 éveben JJ ennyire túlfizette a játékosokat.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én ezt az összeget Eatman cikkéből másoltam ki, de valószínűleg ebben az idei is benne van, mert tényleg mindenhol azt írják, hogy jövőre 6,93 milla dead money-t eredményez a cut. Mindenesetre ma tuti megnézem a Breaket meg a Talkin' Cowboyst is, ott tuti szóba kerül.
 espn.go.com/blog/dallas/cowboys/tag/_/name/jay-ratliff
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hál Istennek! Engem már nagyon irritált a csávó, de azért köszönjük neki a szép éveket.
Ne tudom ez cap ügyileg most mit jelent? Kroos
By cutting him now, the Cowboys will stop paying his $1.34 million base salary. The majority of his $10.268 million cap charge will roll over into next year.gorbel
több helyen azt írják, hogy jövőre $6.9m lesz a cap hitslowmotion
Én számaim alapján most 6 milla van még hátra a garantáltból. Úgyhogy a kettő között fog jövőre kapni, és az már a 2014-es capat sújtja.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Hál Istennek! Engem már nagyon irritált a csávó, de azért köszönjük neki a szép éveket.
Ne tudom ez cap ügyileg most mit jelent? Kroos
By cutting him now, the Cowboys will stop paying his $1.34 million base salary. The majority of his $10.268 million cap charge will roll over into next year.gorbel
több helyen azt írják, hogy jövőre $6.9m lesz a cap hit
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Jaja amúgy,egy hetedik köröstől soha rosszabbat! 😊 Az nekem is izgatja a fantáziámat hogy mondjuk egy 2009es Ratlif mit hozna most ebben a Dline-ban,Hatcher mellett...Szerintem nem nagyon lenne gond a passrush-al 😊 A philly ellenit mindenképpen hozni kell,atán meg kihúzni valahogy a bye week-ig,utána meg remélem az a Ware fog visszatérni akit az első 3 meccsen láttunk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Imádtam Rat-et az egyik kedvencem ma is, de ez a lépés időszerű volt. Sok sikert ha egyáltalán meg pályára lép. 7. kört azert megérte az öreg 😊.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Ratliff cut! Pedig szerettem volna megnézni mit tud az új Marinelli D-lineban...speeedy1
😕
sajnos a legjobb éveit, meg az egészségét elvesztegette a 3-4-ben, ha 4-3-ban játszott volna, talán lehetne még benne egy-két jó év.

sok sikert vagy mi a szösz, csak ellenünk ne villantson, ha játszana még valaha is...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Nem éppen témába vág,csak érdekességként:Ha Cortland Finneganre dobnak az ellenfél irányítói, 158,3-as (tökéletes) passer ratingük van.

Ha jól emlékszem,anno Carr és Finnegan között ment a vita,hogy kit hozzanak dallasba.Én már akkor is Carr-t néztem ki magamnak,Finnegan-nak túl nagy volt a szája.Képzeljük el a mostani secondary-t egy jelenleg elveszett Mo-val és Finnegan párossal 😀Tehenész
Finnegan csak elméleti síkon lett megemlítve, de egyből ment St. Louis-ba Fisherrel együtt, idő nem lett volna leigazolni.