Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
Wells épp azért van csapat nélkül, mert hihetetlen sérülékeny, nem? Benson is hasonló. Turner meg csak simán szar.gorbel
Ezt azért kicsit erősnek tartom. Turner nem szar, már a statjai alapján sem. Ennek ellenére nem szeretném ha idejönne, de nem azért nem fog, mert szar. 😊
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Murray remélhetőleg a Detroit ellen már bevethető lesz. Azért nagyon látszik, hogy kiemelkedő RB, mert ha ő nincs, akkor futójáték sincs.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
Wells épp azért van csapat nélkül, mert hihetetlen sérülékeny, nem? Benson is hasonló. Turner meg csak simán szar.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
kiemelve a lényeg...
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.gyeek
Ez teljesen igaz, de ezt tudni lehetett preseason után is, akkor már kellett volna váltani, hogy Murray-t ne kelljen maxon járatni...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
Azért egy Turner/Benson/Wells veterán minimumért jobban beválhat mint Tanner, ha Randle tehermentesítéséről van szó -- persze csak ha egészségesek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
bloggingos póver renkingről, a 'skinsről szólva:

"At least they'll have a great draft pick. *Looks at RGIII trade* Well, at least the Rams will have a great draft pick. (KD)" 😛gyeek
nem szabad elfelejteni, hogy a Skinsnél jövőre iszonyat cap space fog felszabadulni. bár egy franchise-t a draftról kell építeni, azért egy-két jól irányzott FA-igazolás sokat tud számítani.slowmotion
Plö Big Al Haynesworth! :p (J-Rat spanja... hajj hol vannak az idők amikor Ratliff alázatáról és megbízhatóságáról volt szó...)

Ez a cikk elsősorban azoknak lehet tanulságos, akik kiröhögték JJ-t és a Cowboyst a Frederick pickért. Akárhogy is nézem eddig az első körös Wirtschaft nagyon bejött.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...Wong
a D-line mélyítésére szeretnék lépéseket látni én is, egy ho-huddle offense szerintem harmadik negyedre kinyírja a mostani defense-t...

szerk: a korábbi Ratliff-es tippem annyira nem jön be, hogy  www.dallascowboys.com/news/article-NickEatman/Jerry-Says-Murray-To-Miss-This-Week-Also-Talks-Ratliff-Ware--/de0f6c1b-d3b0-44f1-93c2-e2b149c047a8
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
bloggingos póver renkingről, a 'skinsről szólva:

"At least they'll have a great draft pick. *Looks at RGIII trade* Well, at least the Rams will have a great draft pick. (KD)" 😛gyeek
nem szabad elfelejteni, hogy a Skinsnél jövőre iszonyat cap space fog felszabadulni. bár egy franchise-t a draftról kell építeni, azért egy-két jól irányzott FA-igazolás sokat tud számítani.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Furcsa érzések kerülgetnek amikor arra gondolok, hogy van jó pár RB back upunk és csak hozunk még 1 RB-t...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
RB Davin Meggett -et leigazoltuk a PS-be. Ha nem lesz más, felvisszük 3. számú futónak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Tippek? 😊gorbel
Hamilton. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
The Cowboys officially waived defensive end David Carter and cornerback Chris Greenwood. They signed veteran defensive end Jarius Wynn, who worked out for the team on Monday and has four years of experience, including a Super Bowl ring with the Packers in 2010.

Ezzel ugye még van egy szabad roster spot. Tippek? 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
bloggingos póver renkingről, a 'skinsről szólva:

"At least they'll have a great draft pick. *Looks at RGIII trade* Well, at least the Rams will have a great draft pick. (KD)" 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
JJ bejelentette, hogy Dunbar nem játszik az Eagles ellen. Remélem a 2.0 yard átlag azért meglesz... Ja, és remélem egyikőjük sem veszti el a labdát.

Nem sokat tudok Randleről, de állítólag nem rosszak a kezei. Talán egy-két jól eladott screen feküdne neki, mert a LoS mögül legutóbb nem volt valami nagy szám. .

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 552 — Apu ökölbeszorított keze
nyugi ellenünk mindig lesz egy két új sztár látva a "védelmünket"

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Engem inkább aggaszt DM sérülése.
Nélküle a futójáték kevésbé lesz hatékony (= nem lesz 😕 ), bár az ifjú titánokat legalább ki lehetne próbálni...
DWare sérülése sem segít a sasok futójátékának megállításában, de ott még talán lehet keresnivalónk, mert ott van, aki segítsen a D-ben, nem neki egyedül kell megoldania a dolgot.
Minden esetre nagyon kellene a győzelem, hogy ne hozzuk lendületbe a kiscsirkéket... 😊 😊 😊VIZILÓ
Minkét sérülés rossz hír ez nem is kérdés, különben is melyik az a fajta sérülés ami nem aggasztó? 😛
Most kénytelenek leszünk kipróbálni az új futókat, ha máshogy nem akkor ebben a formában lesz "ránk erőltetve".
Wilber nekem szimpatikus volt, remélem hasonlót fog alkotni. Nagyon brutális felfogású romboló DE, aki nem bajlódik sérüléssel, van benne potenciál!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
Sziasztok!
Tervezünk közös meccsnézést vasárnapra a Maláta Bisztróban.
www.facebook.com/events/612610495444686/?ref_newsfeed_story_type=regular

Ha van kedvetek csatlakozzatok hozzánk egy kultúrált trashtalkingra pár sör mellett 😉Eazzy
😀
az ilyen családbarát hely? mármint, meg lehet ott fürdetni a két kis kölköt könnyen? 😊
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Engem inkább aggaszt DM sérülése.
Nélküle a futójáték kevésbé lesz hatékony (= nem lesz 😕 ), bár az ifjú titánokat legalább ki lehetne próbálni...
DWare sérülése sem segít a sasok futójátékának megállításában, de ott még talán lehet keresnivalónk, mert ott van, aki segítsen a D-ben, nem neki egyedül kell megoldania a dolgot.
Minden esetre nagyon kellene a győzelem, hogy ne hozzuk lendületbe a kiscsirkéket... 😊 😊 😊
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
csak én éreztem úgy, hogy a Witten felé menő labdák mind alacsonyak voltak?
és a két corner munkája tetszett a legjobban (Carr és Scandrick)betmen
Nem, én is írtam, hogy Romo nagyon sokat dobált lábhoz, főleg az első félidőben. Nem tudom, hogy ez valami új interception-elkerülő taktika volt-e, vagy csak simán ennyire pontatlanul hajigált?
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Sziasztok!
Tervezünk közös meccsnézést vasárnapra a Maláta Bisztróban.
www.facebook.com/events/612610495444686/?ref_newsfeed_story_type=regular

Ha van kedvetek csatlakozzatok hozzánk egy kultúrált trashtalkingra pár sör mellett 😉Eazzy
Jól hangzik, hátha még közelebb lenne Szombathelyhez... -_-
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
csak én éreztem úgy, hogy a Witten felé menő labdák mind alacsonyak voltak?
és a két corner munkája tetszett a legjobban (Carr és Scandrick)
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Terrance Williams az utóbbi bő héten kezdi bebizonyítani mekkora steal. Nagyon jól sikerült az idei draft 2.5 kezdővel a pályán, egyedül az Escobar picket sajnálom, az lehetett volna egy Gio Bernard is.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
3-4 hetes kihagyást írnak neki (mmint Warenek)kristof
Ez épp most érkezett be, de ami fontosabb, hogy Scheftertől, aki tévedett eleget ahhoz, hogy kételkedjek a szavában. 😊gyeek
Elég sok helyen lehozták már ezt a 3-4 hetet.Ha igaz,akkor Waret leghamarabb bye week után látjuk..4 kezdőből 3 sérült,sőt Hatcher válla se 100%.Úgy látszik,idén a Dline a szerencsés kiválasztott sérülések terén.

Egyedül ami pozitívum lehet,hogy Ware legalább kicsit regenerálódni tud a stringer/back sérülésekből is,mert látszott azért a játékán,hogy hátráltatják .Tehenész
Nekem is pont ez jutott eszembe, felgyógyul és egyben kigyógyul.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
3-4 hetes kihagyást írnak neki (mmint Warenek)kristof
Ez épp most érkezett be, de ami fontosabb, hogy Scheftertől, aki tévedett eleget ahhoz, hogy kételkedjek a szavában. 😊gyeek
Elég sok helyen lehozták már ezt a 3-4 hetet.Ha igaz,akkor Waret leghamarabb bye week után látjuk..4 kezdőből 3 sérült,sőt Hatcher válla se 100%.Úgy látszik,idén a Dline a szerencsés kiválasztott sérülések terén.

Egyedül ami pozitívum lehet,hogy Ware legalább kicsit regenerálódni tud a stringer/back sérülésekből is,mert látszott azért a játékán,hogy hátráltatják .