Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 743 — Sa da tay!
@AdamSchefter
Dallas Cowboys are the leading contender to face Jaguars next year in London, per sources. An announcement could come as early as Thursday.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dunbar újra teljes értékűen edz, Ware és Murray is ott van.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Titus Young (bár Sam még nem tart itt) is kapott egyet a Ramstől, ő nem élt vele, hátha most más lenne a helyzet.

Wirtschaftsteil
Leigazolták, majd másnap kidobták minden edzés vagy beszélgetés nélkül. 😀
Azóta vagy 10szer letartóztatták.Bazzani
Valahogy így értettem én is azt, hogy nem élt a lehetőséggel. 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Lee Named NFC Defensive Player of the Week
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus Young (bár Sam még nem tart itt) is kapott egyet a Ramstől, ő nem élt vele, hátha most más lenne a helyzet.

Wirtschaftsteil
Leigazolták, majd másnap kidobták minden edzés vagy beszélgetés nélkül. 😀
Azóta vagy 10szer letartóztatták.

több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A Texans kidobta Sam Mongomery újonc DE-t füvezés miatt. Nem tudom hogy milyen volt eddig, mert az NCAA szezon óta nem követtem, de talán megérné idehozni, hátha Marinelli összerakja a srácot.Wirtschaftsteil
külföldi cikkek annyi red flag-et emlegetnek a személyisége kapcsán, hogy ahhoz képest a régi november hetedikei díszszemlék a Lenin Mauzóleum előtt unalmas szürke kis szarnak tűnnek...slowmotion
Semmi kétség, és mind igaz, de nem vesztenénk semmit egy kipróbálással. Titus Young (bár Sam még nem tart itt) is kapott egyet a Ramstől, ő nem élt vele, hátha most más lenne a helyzet.
Tudna rapelni meccsek előtt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
A Texans kidobta Sam Mongomery újonc DE-t füvezés miatt. Nem tudom hogy milyen volt eddig, mert az NCAA szezon óta nem követtem, de talán megérné idehozni, hátha Marinelli összerakja a srácot.Wirtschaftsteil
külföldi cikkek annyi red flag-et emlegetnek a személyisége kapcsán, hogy ahhoz képest a régi november hetedikei díszszemlék a Lenin Mauzóleum előtt unalmas szürke kis szarnak tűnnek...
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A Texans kidobta Sam Mongomery újonc DE-t füvezés miatt. Nem tudom hogy milyen volt eddig, mert az NCAA szezon óta nem követtem, de talán megérné idehozni, hátha Marinelli összerakja a srácot.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Rá-ját-szás?????
Eddig úgy tűnt, mintha az 1/5 re mennénk. Ezért írtam már, na.Charlie Firpo
Charlie, azt hiszem neked még szoknod kell slowmotion és gyeek stílusát. Kitartás, egy-két év és megtanulsz a sorok közt olvasni. 😀


Na, húztam aludni, mert nem akarok holnap reggel liability lenni a 6os főúton, yo8!gyeek
majd megszokja a kolléga.
liability? ha Te nem leszel, megteszik helyetted mások 😊
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Persze nem SB, de akkor is.Charlie Firpo
Az nem gond... egyik Dzsájenc gyűrűnél se mondtam volna meg az alapszakaszban, hogy az egy sb winner csapat. Olyan átlagosnak tűntek... 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rá-ját-szás?????
Eddig úgy tűnt, mintha az 1/5 re mennénk. Ezért írtam már, na.Charlie Firpo
Charlie, azt hiszem neked még szoknod kell slowmotion és gyeek stílusát. Kitartás, egy-két év és megtanulsz a sorok közt olvasni. 😀


Na, húztam aludni, mert nem akarok holnap reggel liability lenni a 6os főúton, yo8!gyeek
Csá, örültem, vigyázz magadra!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Rá-ját-szás?????
Eddig úgy tűnt, mintha az 1/5 re mennénk. Ezért írtam már, na.Charlie Firpo
Charlie, azt hiszem neked még szoknod kell slowmotion és gyeek stílusát. Kitartás, egy-két év és megtanulsz a sorok közt olvasni. 😀gyeek
Öreg vagyok én már, nincs egy-két évem. Ja és már már most is jó nézni a Dallast, nem kutyaütök. Jöhet a Detroit, emlékszem arra a rohadt meccsre, talán plusz 20-ról buktuk el? Váúúúú

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Rá-ját-szás?????
Eddig úgy tűnt, mintha az 1/5 re mennénk. Ezért írtam már, na.Charlie Firpo
Charlie, azt hiszem neked még szoknod kell slowmotion és gyeek stílusát. Kitartás, egy-két év és megtanulsz a sorok közt olvasni. 😀


Na, húztam aludni, mert nem akarok holnap reggel liability lenni a 6os főúton, yo8!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Nézd vissza a tavalyi ravens meccset, én megtettem. Akkor játszottunk talán a legjobban. Nem nyertünk? 20 centin múlt, van hogy sok, van hogy kevés. egyébként igazad van, csak már sok a sírás, végül is nem állunk rosszul.
Ja és nincs Gowgirls, ezt utoljára a filisek íták, meg is járták!Charlie Firpo
Visszanéztem párszor, aztán szezon elején kitöröltem az összes tavalyit. Volt pár tipikusan Cowboyos elszúrás és még csak nem is a heartbreaker FGre gondolok. És pont ezt mondtam: az a Ravens örülhetett mint majom a farkának, hogy megnyerhette a meccset. Ahogy a Giants is, akiknek két centi kellett a győzelemhez és a Ravenshez hasonlóan az sem tőlük. Kiástam Kitisztítottam tavaly a csatabárdot 45ös Coltot, de nem beszélhetek a levegőbe, a Cowboysnak kell most lépnie. A Cowgirls és Cryboys kifejezéseket meg (amiket nem csak Eagles drukkerek használnak) szimpla iróniából használom. Ha valakinek az a perverziója, hogy egy ilyen általa megálmodott piperkőc/puhány banda kenje el a csapata és közvetve az ő száját, akkor én szívesen kiszolgálom ezekkel a primkó gúnynevekkel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
2014ben Murray elengedésén 780e$ körüli összeg lehet a saving (2015-ben jár le a szerződése), Austin menesztésén kb. 400e$ (2017-ben jár le a szerződése).
Az újoncok egészen jól teljesítenek. Egy jó draft-al és szabadügynök-piaci tevékenységgel - szerintem - lesz játékterünk jövőre is a sapka alatt.toxique
szerintem korai még ezen gondolkozni. majd jövő februárban ráérünk agyalni rajta. egyelőre még Randle sem váltotta meg a világot, csak szólok.slowmotion
...és nem is fogja. Viszont kell egy passing downban is használható fél kezdő futó, akivel Murray tud váltani a pálya-doki tengelyen. Mögötte meg egy szusszanásnyi időre jó lesz Dunbar és Randle.

Bár hozzáteszem: Randle elfogadható teljesítményt nyújtott, de ez egy szorosabb meccsen lehet elégtelenné minősült volna. Az egyik elkapása kifejezetten parádés volt, ahogy elkapta a tojást és egyből lefordult a védőről. Ahogy mondták róla: jól veszi észre a lehetőségeket és jól lát a pályán, de nem fog olyan trükköket bemutatni mint az újonc Felix Jones... ó emlékek, remények...gyeek
szerintem Randle csak megcsinálta az elkapást, de a védő annyira árnyékra vetődött. hogy az ütközéstől pördült le Randle az emberéről, mint amikor egy autó elbasz, az ürge meg végiggurul a szélvédőn.
Randle meg, hát persze volt egy nagyobb futása, de pl. a bolyt úgy nem tudja megtudni, mint a Harcos. amit másfél hete Randle Frederick segítségével abszolvált, az Murray-nek ment volna egyedül is.slowmotion
Randle fasza volt egész meccsen, már bocs.Charlie Firpo
nem mondtam, hogy rossz volt, csak hogy nem váltotta meg a világot. a fasza az olyan relatív kifejezés, talán a harmadik beöltözése volt, ahhoz képest persze hogy fasza. de Murray azért más liga, elég megnézni, hogy meccs végén ki maradt fent pass protection gyanánt. nem Randle... kicsit még fejlődnie kell, lehet még jó is, de azért Murray nélkül nem szívesen vágnék neki a szezon második felének meg az esetleges rájátszásnak.slowmotion
Rá-ját-szás?????
Eddig úgy tűnt, mintha az 1/5 re mennénk. Ezért írtam már, na.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Már ne haragudj, így éjnek évadján, de ez már nem az a csapat, főleg nem azokkal az edzőkkel. Persze nem SB, de akkor is.Charlie Firpo
A tavalyi se volt a tavaly előtti, de a forgatókönyvek vészesen hasonlítottak. Jó ellenfél ellen akarom látni szoros meccsen, hogy szájba vágják az ellenfelet, akik seggreülnek és csak pislognak hogy mi történt. Vagy elég is az aftermath-hez, hogy "olyan szarok voltunk, hogy még ez a szar Cowgirls is el tudott verni minket". A lényeg, hogy nyerjenek, a többi Dévényi Tibi bácsin múlik.

Amúgy meg come on! Én, aki kvázi-borulátón elemzem a Cowboyst simán elképzelhetőnek tartok egy SB nyújtást. Komolyan: megnézem az elmúlt 2 év győztesét és vérszemet kapok. Kell egy szikra és voilá!gyeek
Nézd vissza a tavalyi ravens meccset, én megtettem. Akkor játszottunk talán a legjobban. Nem nyertünk? 20 centin múlt, van hogy sok, van hogy kevés. egyébként igazad van, csak már sok a sírás, végül is nem állunk rosszul.
Ja és nincs Gowgirls, ezt utoljára a filisek íták, meg is járták!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
2014ben Murray elengedésén 780e$ körüli összeg lehet a saving (2015-ben jár le a szerződése), Austin menesztésén kb. 400e$ (2017-ben jár le a szerződése).
Az újoncok egészen jól teljesítenek. Egy jó draft-al és szabadügynök-piaci tevékenységgel - szerintem - lesz játékterünk jövőre is a sapka alatt.toxique
szerintem korai még ezen gondolkozni. majd jövő februárban ráérünk agyalni rajta. egyelőre még Randle sem váltotta meg a világot, csak szólok.slowmotion
...és nem is fogja. Viszont kell egy passing downban is használható fél kezdő futó, akivel Murray tud váltani a pálya-doki tengelyen. Mögötte meg egy szusszanásnyi időre jó lesz Dunbar és Randle.

Bár hozzáteszem: Randle elfogadható teljesítményt nyújtott, de ez egy szorosabb meccsen lehet elégtelenné minősült volna. Az egyik elkapása kifejezetten parádés volt, ahogy elkapta a tojást és egyből lefordult a védőről. Ahogy mondták róla: jól veszi észre a lehetőségeket és jól lát a pályán, de nem fog olyan trükköket bemutatni mint az újonc Felix Jones... ó emlékek, remények...gyeek
szerintem Randle csak megcsinálta az elkapást, de a védő annyira árnyékra vetődött. hogy az ütközéstől pördült le Randle az emberéről, mint amikor egy autó elbasz, az ürge meg végiggurul a szélvédőn.
Randle meg, hát persze volt egy nagyobb futása, de pl. a bolyt úgy nem tudja megtudni, mint a Harcos. amit másfél hete Randle Frederick segítségével abszolvált, az Murray-nek ment volna egyedül is.slowmotion
Randle fasza volt egész meccsen, már bocs.Charlie Firpo
nem mondtam, hogy rossz volt, csak hogy nem váltotta meg a világot. a fasza az olyan relatív kifejezés, talán a harmadik beöltözése volt, ahhoz képest persze hogy fasza. de Murray azért más liga, elég megnézni, hogy meccs végén ki maradt fent pass protection gyanánt. nem Randle... kicsit még fejlődnie kell, lehet még jó is, de azért Murray nélkül nem szívesen vágnék neki a szezon második felének meg az esetleges rájátszásnak.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Már ne haragudj, így éjnek évadján, de ez már nem az a csapat, főleg nem azokkal az edzőkkel. Persze nem SB, de akkor is.Charlie Firpo
A tavalyi se volt a tavaly előtti, de a forgatókönyvek vészesen hasonlítottak. Jó ellenfél ellen akarom látni szoros meccsen, hogy szájba vágják az ellenfelet, akik seggreülnek és csak pislognak hogy mi történt. Vagy elég is az aftermath-hez, hogy "olyan szarok voltunk, hogy még ez a szar Cowgirls is el tudott verni minket". A lényeg, hogy nyerjenek, a többi Dévényi Tibi bácsin múlik.

Amúgy meg come on! Én, aki kvázi-borulátón elemzem a Cowboyst simán elképzelhetőnek tartok egy SB nyújtást. Komolyan: megnézem az elmúlt 2 év győztesét és vérszemet kapok. Kell egy szikra és voilá!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végül ez a siránkozó bagázs nem kezdene végül úgy állni a dolgokhoz, ahogy azt Amerika Csapatához illene? 4-3-al állunk, vezetjük a csoportot, jók vagyunk, legyünk már optimisták.Charlie Firpo
Nem. 😀

Pontosabban: még nem. A szezonban először sikerült kétszer egymás után meccset nyerni, ez okot adhat a bizakodásra, de ahogy mondják (többek közt) Amerikában: greater height, deeper fall. Csoport meccs volt az utóbbi kettő, szóval a legfontosabbak, de elég csalódást okozott ugyanez a csapat az elmúlt két évben, hogy ne váltsak a 2007es vagy 2009es hangulatomra amíg nem tudom eldönteni idén melyik arcukat hozzák végül. Rohadtul unom azt, hogy látom a Cowboysban a potenciált (akár SB-t is, pláne, hogy olyan csapatok tudnak Super Bowlt nyerni mint a Ravens és a Giants), a sok héter meg nyomja az unalmas héter közhelyét évről-évre, mert a csapat nem tudja megmutatni mire is képes.

Szóval most rajtuk a sor, hogy bizonyítsák: megérdemlik a bizalmat és nem fognak két-három hetente olyan meccset játszani, ami után egy teáskanállal követnék el seppukut. Lions meccs után (memories...) visszatérünk az optimizmusra, addig is marad a sztoikus realizmus. 😉gyeek
Már ne haragudj, így éjnek évadján, de ez már nem az a csapat, főleg nem azokkal az edzőkkel. Persze nem SB, de akkor is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Végül ez a siránkozó bagázs nem kezdene végül úgy állni a dolgokhoz, ahogy azt Amerika Csapatához illene? 4-3-al állunk, vezetjük a csoportot, jók vagyunk, legyünk már optimisták.Charlie Firpo
Nem. 😀

Pontosabban: még nem. A szezonban először sikerült kétszer egymás után meccset nyerni, ez okot adhat a bizakodásra, de ahogy mondják (többek közt) Amerikában: greater height, deeper fall. Csoport meccs volt az utóbbi kettő, szóval a legfontosabbak, de elég csalódást okozott ugyanez a csapat az elmúlt két évben, hogy ne váltsak a 2007es vagy 2009es hangulatomra amíg nem tudom eldönteni idén melyik arcukat hozzák végül. Rohadtul unom azt, hogy látom a Cowboysban a potenciált (akár SB-t is, pláne, hogy olyan csapatok tudnak Super Bowlt nyerni mint a Ravens és a Giants), a sok héter meg nyomja az unalmas héter közhelyét évről-évre, mert a csapat nem tudja megmutatni mire is képes.

Szóval most rajtuk a sor, hogy bizonyítsák: megérdemlik a bizalmat és nem fognak két-három hetente olyan meccset játszani, ami után egy teáskanállal követnék el seppukut. Lions meccs után (memories...) visszatérünk az optimizmusra, addig is marad a sztoikus realizmus. 😉

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem tudnátok végre BÍZNI, nem kezdenétek végül úgy állni a dolgokhoz, ahogy azt Amerika Csapatához illene? 4-3-al állunk, vezetjük a csoportot, jók vagyunk, legyünk már optimisták.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
2014ben Murray elengedésén 780e$ körüli összeg lehet a saving (2015-ben jár le a szerződése), Austin menesztésén kb. 400e$ (2017-ben jár le a szerződése).
Az újoncok egészen jól teljesítenek. Egy jó draft-al és szabadügynök-piaci tevékenységgel - szerintem - lesz játékterünk jövőre is a sapka alatt.toxique
szerintem korai még ezen gondolkozni. majd jövő februárban ráérünk agyalni rajta. egyelőre még Randle sem váltotta meg a világot, csak szólok.slowmotion
...és nem is fogja. Viszont kell egy passing downban is használható fél kezdő futó, akivel Murray tud váltani a pálya-doki tengelyen. Mögötte meg egy szusszanásnyi időre jó lesz Dunbar és Randle.

Bár hozzáteszem: Randle elfogadható teljesítményt nyújtott, de ez egy szorosabb meccsen lehet elégtelenné minősült volna. Az egyik elkapása kifejezetten parádés volt, ahogy elkapta a tojást és egyből lefordult a védőről. Ahogy mondták róla: jól veszi észre a lehetőségeket és jól lát a pályán, de nem fog olyan trükköket bemutatni mint az újonc Felix Jones... ó emlékek, remények...gyeek
szerintem Randle csak megcsinálta az elkapást, de a védő annyira árnyékra vetődött. hogy az ütközéstől pördült le Randle az emberéről, mint amikor egy autó elbasz, az ürge meg végiggurul a szélvédőn.
Randle meg, hát persze volt egy nagyobb futása, de pl. a bolyt úgy nem tudja megtudni, mint a Harcos. amit másfél hete Randle Frederick segítségével abszolvált, az Murray-nek ment volna egyedül is.slowmotion
Randle fasza volt egész meccsen, már bocs.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Volt némi pazarolni való időm. Összedobtam egy spreadsheetet a Madden statjai alapján, ha lesz kedvem hétről-hétre átírom, ahogy változik a roster és a játékosok statjai. Eddig főleg csak javultak (Beasley gondolom e héten fog 2-3at lépni).

Érdemes lebontás alapján vizsgálni a rostert: View->List

p.s. ha valaki tudja hogy kell eltávolítani azokat az ótvar pivot tableöket, az kisegíthetne az információval. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
2014ben Murray elengedésén 780e$ körüli összeg lehet a saving (2015-ben jár le a szerződése), Austin menesztésén kb. 400e$ (2017-ben jár le a szerződése).
Az újoncok egészen jól teljesítenek. Egy jó draft-al és szabadügynök-piaci tevékenységgel - szerintem - lesz játékterünk jövőre is a sapka alatt.toxique
szerintem korai még ezen gondolkozni. majd jövő februárban ráérünk agyalni rajta. egyelőre még Randle sem váltotta meg a világot, csak szólok.slowmotion
...és nem is fogja. Viszont kell egy passing downban is használható fél kezdő futó, akivel Murray tud váltani a pálya-doki tengelyen. Mögötte meg egy szusszanásnyi időre jó lesz Dunbar és Randle.

Bár hozzáteszem: Randle elfogadható teljesítményt nyújtott, de ez egy szorosabb meccsen lehet elégtelenné minősült volna. Az egyik elkapása kifejezetten parádés volt, ahogy elkapta a tojást és egyből lefordult a védőről. Ahogy mondták róla: jól veszi észre a lehetőségeket és jól lát a pályán, de nem fog olyan trükköket bemutatni mint az újonc Felix Jones... ó emlékek, remények...gyeek
szerintem Randle csak megcsinálta az elkapást, de a védő annyira árnyékra vetődött. hogy az ütközéstől pördült le Randle az emberéről, mint amikor egy autó elbasz, az ürge meg végiggurul a szélvédőn.
Randle meg, hát persze volt egy nagyobb futása, de pl. a bolyt úgy nem tudja megtudni, mint a Harcos. amit másfél hete Randle Frederick segítségével abszolvált, az Murray-nek ment volna egyedül is.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
2014ben Murray elengedésén 780e$ körüli összeg lehet a saving (2015-ben jár le a szerződése), Austin menesztésén kb. 400e$ (2017-ben jár le a szerződése).
Az újoncok egészen jól teljesítenek. Egy jó draft-al és szabadügynök-piaci tevékenységgel - szerintem - lesz játékterünk jövőre is a sapka alatt.toxique
szerintem korai még ezen gondolkozni. majd jövő februárban ráérünk agyalni rajta. egyelőre még Randle sem váltotta meg a világot, csak szólok.slowmotion
...és nem is fogja. Viszont kell egy passing downban is használható fél kezdő futó, akivel Murray tud váltani a pálya-doki tengelyen. Mögötte meg egy szusszanásnyi időre jó lesz Dunbar és Randle.

Bár hozzáteszem: Randle elfogadható teljesítményt nyújtott, de ez egy szorosabb meccsen lehet elégtelenné minősült volna. Az egyik elkapása kifejezetten parádés volt, ahogy elkapta a tojást és egyből lefordult a védőről. Ahogy mondták róla: jól veszi észre a lehetőségeket és jól lát a pályán, de nem fog olyan trükköket bemutatni mint az újonc Felix Jones... ó emlékek, remények...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.