Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem! Mindamellett h igaza van! Ez tiszteletlenség a többiekkel szemben.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi!
Hát eléggé frusztrált lehetett miután lenyilatkozta,hogy van olyan jó mint CJ.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Én inkább Dezzel vágatnám pofán Garrettet. Ismét hülyét csinált magából, de ami sokkal rosszabb: a Cowboysból.gyeek
Mondjuk azt is megkérdezném hogy egy prevent D hogy a faszba kaphat 40 yardos!!!! passzt oldalvonal mellett!???Blevi
Úgy ahogy láttad, ez kb a legkisebb blama az összes közt. 5 istenverte labdaszerzéssel ennek a pimpelt támadó gépezetnek kutya-kib*szott-kötelessége egy gyenge védelem ellen nyerni. Callahan kitörölheti a seggét a gameplanjével.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Én inkább Dezzel vágatnám pofán Garrettet. Ismét hülyét csinált magából, de ami sokkal rosszabb: a Cowboysból.gyeek
Mondjuk azt is megkérdezném hogy egy prevent D hogy a faszba kaphat 40 yardos!!!! passzt oldalvonal mellett!???
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Mit tett Dez,hogy ilyen reakciókat váltott ki?undisputedly
Romoval üvöltözött, bár szerintem az edzőkkel volt baja.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Mit tett Dez,hogy ilyen reakciókat váltott ki?undisputedly
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Én inkább Dezzel vágatnám pofán Garrettet. Ismét hülyét csinált magából, de ami sokkal rosszabb: a Cowboysból.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit tett Dez,hogy ilyen reakciókat váltott ki?
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
A meccs legnagyobb pozitívuma az volt talán, amikor a végén Dez megint hisztizett, Witten meg mutatta neki, hogy kussoljon, és felvette a sityakját. Amúgy hányadék az egész.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Az egyébként fosrakás D összehoz 4 turnovert és egy 5. downokon, amiből lett mennyi... 13 pont? Garrett meg se próbált 1st down-t elérni az utolsó támadással, futtatta inkább a teljesen fogalmatlan futókat. Kedves Jason, kedves Bill, harapjátok magatokat jó erősen pöcsön. Vesztesek.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem tudom van-e ennél az edzői stábnál alkalmatlanabb a ligában. De Garrett ma ismét bizonyította h nem ide való. A szánalmas csoportnak köszönhetjük h még versenyben vagyunk. Értékelhetetlen szar volt ez ma.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Skacok, ezt hogyan sikerült? Csak nfl.comon követtem, és nem értem...Tocy
Én néztem végig, mégse értem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Skacok, ezt hogyan sikerült? Csak nfl.comon követtem, és nem értem...
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
Smith is egy agysebész. jövőhéten megint ezeknek fogok szurkolni. siralmas.

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Garrett takarodjon el innen jó messzire. Igazi balfaszok vagyunk. Szégyen volt a mai. Ne kerüljünk PO-ba, ez egy szar nem Po csapat.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Garret,Callahan takarodjon a büdös faszba, rohadjaon meg mindegyik,milyen hívások voltak,milyen játékok,beszari semmi,oda adtuk a labdát nekik......

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na,akármi lesz a meccs végeredménye be KELL szereznem egy Sean Lee mezt!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Úgy néz ki, Murray, Ware, Austin, Wilcox nem játszik, ez nagyjából várható is volt. Én Selvie-től várok megint nagy játékot, szerintem a védőfal lesz a kulcs. Olvastam azt is, hogy a 'silent countdown' miatt volt Free-nek 3 hibája a sasok ellen, kíváncsi vagyok, megtanulta-e a rendszert.

Na, hajrá COWBOYS!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Cowboys call up Jakar Hamilton" Cut Arkin
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 www.dallascowboys.com/multimedia/videos/Hype-Reel---Its-Our-Time/8f975a40-def3-41f1-87b4-0d32ae2b3443
It's Our Time!!! 😊

és a zene... óriási 😊  soundcloud.com/dorroughmusic-1/its-our-time-cowboys-anthem
Nyerni kell!!!! Go Cowboys!!!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
A Ratliff sagáról: Ratliff Simply Decided He Wasn’t Playing For Dallas. Ülepedjen ez csak le... Ahogy Sean Lee mondta (majdnem): ha játszod az eszed és nem érdekelnek a csapattársaid, húzz csak el a bús pics4ba, bon voyage!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
itt azért nyilván az is benne van a Ratliff dologban, hogy az egyik orvosnak ez adja a pénzt és ezért ezt mond, a másiknak meg más adja a pénzt és mást állít.
Ha a térdem tropa lenne, de épp most tett volna ki egy csapat, akkor lehet lefizetnék egy dokit, aki egészségesnek mond, hátha egy másik csapatot is be tudok húzni magamnak egy kis extra lovettáért. Csak győzzem addig injekciókkal, amíg fizetés napra kerül a sor 😊
Szóval ez nyilván kétélű erősen, és ráadásul mindenki a saját igazát akarja látni benne.
Én nem csodálkozom a Dallas-on, vagy JJ személyes döntésén. A cut szerintem helyes volt, kár lett volna nézni, hogy szimulál még pár évet azért, hogy felvegye a pénzeket. Ez szerintem máshol sem lesz jobb.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Közben áll a bál! JJ-ék Ratliffről azt a tájékoztatást kapták, hogy már nem játszhat idén azért cutolták, erre most bejelentették, hogy kész a játékra, már 6 csapat is érdeklődik iránta, köztük az eagles...speeedy1
Ja, nehéz egy méretes trágyakupac aljáról kiásni az igazságot mi is történt. Ratliff mindenesetre elég kellemetlen szituációban hagyta el a csapatot, látva mennyire elszállt tavaly év végén, még off-seasonben kellett volna meghozni ezt az egyébként nem könnyű döntést. Vigye csak az Eagles nyugodtan, Ratliff már nem fog Pro Bowlokra eljutni.gyeek
Ha a gyengécske angolom nem csal elvileg JJ jogi útra akarja terelni a problémát illetve ha valamelyik csapat leigazolná Rat-et akkor a garantált pénzéből egy részt ők fizetnének... úgyhogy nem is lenne rossz ez... Hátha JJ ügyvédei semmissé teszik azt a szerződést 😀 (persze nem fogják)
Időközben ehhez a témához Lee is hozzászólt... Azt mondta, hogy aki nem akar velük lenni az ne is legyen! "If you don't want to be here and you don't want to play with this team, then move on because we have guys who are ready to play, who work extremely hard, who care about this franchise, who care about each other as teammates,"speeedy1
Én csak a dc.com-os rövid cikkből olvastam hasonlót, de nagyon ködösen fogalmaz JJ. Az biztos, hogy a hivatalos jópofizás mögött füstöl a feje az öregnek és gondolom Garrettnek is. Amit Ratliff a hosszabbítása óta tett az tulajdonképpen csalás. Amikor anno olvastam egy interjút amiben Big Al-ről kérdezték, hogy mit is gondol azt felelte, hogy ő Haynesworth-tel ért egyet, az embernek magára is kell gondolnia, Al egyébként meg személyes barátja. Go figure... Csak a pénzért játszott és szvsz a legaljasabban használta ki JJ öregedő fejének filantróp gesztusát.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.