Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Közben áll a bál! JJ-ék Ratliffről azt a tájékoztatást kapták, hogy már nem játszhat idén azért cutolták, erre most bejelentették, hogy kész a játékra, már 6 csapat is érdeklődik iránta, köztük az eagles...speeedy1
Ja, nehéz egy méretes trágyakupac aljáról kiásni az igazságot mi is történt. Ratliff mindenesetre elég kellemetlen szituációban hagyta el a csapatot, látva mennyire elszállt tavaly év végén, még off-seasonben kellett volna meghozni ezt az egyébként nem könnyű döntést. Vigye csak az Eagles nyugodtan, Ratliff már nem fog Pro Bowlokra eljutni.gyeek
Ha a gyengécske angolom nem csal elvileg JJ jogi útra akarja terelni a problémát illetve ha valamelyik csapat leigazolná Rat-et akkor a garantált pénzéből egy részt ők fizetnének... úgyhogy nem is lenne rossz ez... Hátha JJ ügyvédei semmissé teszik azt a szerződést 😀 (persze nem fogják)
Időközben ehhez a témához Lee is hozzászólt... Azt mondta, hogy aki nem akar velük lenni az ne is legyen! "If you don't want to be here and you don't want to play with this team, then move on because we have guys who are ready to play, who work extremely hard, who care about this franchise, who care about each other as teammates,"speeedy1
Én csak a dc.com-os rövid cikkből olvastam hasonlót, de nagyon ködösen fogalmaz JJ. Az biztos, hogy a hivatalos jópofizás mögött füstöl a feje az öregnek és gondolom Garrettnek is. Amit Ratliff a hosszabbítása óta tett az tulajdonképpen csalás. Amikor anno olvastam egy interjút amiben Big Al-ről kérdezték, hogy mit is gondol azt felelte, hogy ő Haynesworth-tel ért egyet, az embernek magára is kell gondolnia, Al egyébként meg személyes barátja. Go figure... Csak a pénzért játszott és szvsz a legaljasabban használta ki JJ öregedő fejének filantróp gesztusát.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Közben áll a bál! JJ-ék Ratliffről azt a tájékoztatást kapták, hogy már nem játszhat idén azért cutolták, erre most bejelentették, hogy kész a játékra, már 6 csapat is érdeklődik iránta, köztük az eagles...speeedy1
Ja, nehéz egy méretes trágyakupac aljáról kiásni az igazságot mi is történt. Ratliff mindenesetre elég kellemetlen szituációban hagyta el a csapatot, látva mennyire elszállt tavaly év végén, még off-seasonben kellett volna meghozni ezt az egyébként nem könnyű döntést. Vigye csak az Eagles nyugodtan, Ratliff már nem fog Pro Bowlokra eljutni.gyeek
Ha a gyengécske angolom nem csal elvileg JJ jogi útra akarja terelni a problémát illetve ha valamelyik csapat leigazolná Rat-et akkor a garantált pénzéből egy részt ők fizetnének... úgyhogy nem is lenne rossz ez... Hátha JJ ügyvédei semmissé teszik azt a szerződést 😀 (persze nem fogják)
Időközben ehhez a témához Lee is hozzászólt... Azt mondta, hogy aki nem akar velük lenni az ne is legyen! "If you don't want to be here and you don't want to play with this team, then move on because we have guys who are ready to play, who work extremely hard, who care about this franchise, who care about each other as teammates,"
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@AdamSchefter
Dallas Cowboys are the leading contender to face Jaguars next year in London, per sources. An announcement could come as early as Thursday.BaltimoreDefense
Ez nem az NFL érdeke. A Cowboys addigra vitathatatlanul az NFL legjobbja lesz, a liga boxzsákját küldeni Londonba meg önmagában hülyeség. 😊gyeek
Nem feltétlenül - jövőre már Bridgewater vagy Mariota fog dobálni Blackmonnak és Shortsnak ami azért nem mindegy

Egyébként 100%ig biztos voltam abban, hogy ti játszotok velünk jövőre Londonban.iktriad
sőt, addigra Monroe szerződése lejár, tehát free agent-ként visszaviszitek, Joeckel felépül, lesz két bookend tackle, akik az új irányítót védik 😊
slowmotion
Pasztor azóta remek RTben, mióta berakták oda a Monroe trade után, Joeckel meg teljesen felépül jövőre ("csak" törése van, abból visszajöhet simán), szóval emiatt nem aggódóm. A O-fal belseje miatt már annál inkább...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
@AdamSchefter
Dallas Cowboys are the leading contender to face Jaguars next year in London, per sources. An announcement could come as early as Thursday.BaltimoreDefense
Ez nem az NFL érdeke. A Cowboys addigra vitathatatlanul az NFL legjobbja lesz, a liga boxzsákját küldeni Londonba meg önmagában hülyeség. 😊gyeek
Nem feltétlenül - jövőre már Bridgewater vagy Mariota fog dobálni Blackmonnak és Shortsnak ami azért nem mindegy

Egyébként 100%ig biztos voltam abban, hogy ti játszotok velünk jövőre Londonban.iktriad
sőt, addigra Monroe szerződése lejár, tehát free agent-ként visszaviszitek, Joeckel felépül, lesz két bookend tackle, akik az új irányítót védik 😊

(-És mondja, ez a kutya hazatalál?
- Természetesen. Már hatszor eladtam, de mindig visszajött hozzám.)
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Update on JJ Wilcox: Sprained Knee, no ligament damage. Out for Detroit, likely out for Minny. Normally a 2-3 week injury.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
@AdamSchefter
Dallas Cowboys are the leading contender to face Jaguars next year in London, per sources. An announcement could come as early as Thursday.BaltimoreDefense
Ez nem az NFL érdeke. A Cowboys addigra vitathatatlanul az NFL legjobbja lesz, a liga boxzsákját küldeni Londonba meg önmagában hülyeség. 😊gyeek
Nem feltétlenül - jövőre már Bridgewater vagy Mariota fog dobálni Blackmonnak és Shortsnak ami azért nem mindegy

Egyébként 100%ig biztos voltam abban, hogy ti játszotok velünk jövőre Londonban.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Közben áll a bál! JJ-ék Ratliffről azt a tájékoztatást kapták, hogy már nem játszhat idén azért cutolták, erre most bejelentették, hogy kész a játékra, már 6 csapat is érdeklődik iránta, köztük az eagles...speeedy1
Ja, nehéz egy méretes trágyakupac aljáról kiásni az igazságot mi is történt. Ratliff mindenesetre elég kellemetlen szituációban hagyta el a csapatot, látva mennyire elszállt tavaly év végén, még off-seasonben kellett volna meghozni ezt az egyébként nem könnyű döntést. Vigye csak az Eagles nyugodtan, Ratliff már nem fog Pro Bowlokra eljutni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Közben áll a bál! JJ-ék Ratliffről azt a tájékoztatást kapták, hogy már nem játszhat idén azért cutolták, erre most bejelentették, hogy kész a játékra, már 6 csapat is érdeklődik iránta, köztük az eagles...
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Para van: Wilcox edzésen sikeresen gallyra vágta a térdét. Szezonban még pályára lép vsz, de vasárnap tuti nem lesz. Jeff Heath fog kezdeni helyette.

(Bocs Tehenész, lemeradtama hsz-edről.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
a másik meg egy plusz némi apróslowmotion
Akkor utólag is szeretnék gratulálni a nem rég született 2. gyerekhez! 😉Wong
ó, a kisasszony nevében is köszönöm 😊
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
a másik meg egy plusz némi apróslowmotion
Akkor utólag is szeretnék gratulálni a nem rég született 2. gyerekhez! 😉
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
ajjaj... hogy fogom beadni az asszonynak, hogy pelenka meg nyaralás helyett repjegyet meg meccsbelépőt kéne venni? 😊slowmotion
The masterplan. Átsétáltok a Tower Bridgen, az Oxford streeten, a Tottanham Court Road környékén tudok egy olcsó (és megbízható) thai all you can eat éttermet, napijegyes metróval A-ból B-be simán eljuttok, este meccs. A szállásról nem sokat tudok mondani. 😊

Nem tudom hol leszek jövőre, egyszer a Mile Highban már láttam pár drive erejéig a 2008as brigádot, ha Európában leszek, akkor megyek családot látogatni Londiniumba.gyeek
köszi a segítséget, de nem játszik, sajnos nálam ezek a projektek csak elméleti síkon mozognak. az egyik kölök 3 lesz akkor, a másik meg egy plusz némi apró. biztos meg lehetne egyébként oldani, mert a sógornőm Londonban él, de két kisgyerekkel egyelőre nem szándékozunk repülni, akkor már inkább leszopok egy talicska aprómajmot önként.


ajjaj... hogy fogom beadni az asszonynak, hogy pelenka meg nyaralás helyett repjegyet meg meccsbelépőt kéne venni? 😊slowmotion
Há mond, hogy: "pelenkáért mentem, majd jövök!"Charlie Firpo
"na de kicsim, bőrönddel, útlevéllel?" 😊
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Csak,hogy legyen valami,ami elrontja a napot : Wilcox megsérült,megy MRI-re,nagy valószínűséggel nem játszik vasárnap,de örüljünk ha csak most vasárnap nem játszik..elvileg MCL sprain.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Minden infó jöhet, soha nem voltam még Londonban meccsen, de most szerintem eljött az ideje.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
ajjaj... hogy fogom beadni az asszonynak, hogy pelenka meg nyaralás helyett repjegyet meg meccsbelépőt kéne venni? 😊slowmotion
The masterplan. Átsétáltok a Tower Bridgen, az Oxford streeten, a Tottanham Court Road környékén tudok egy olcsó (és megbízható) thai all you can eat éttermet, napijegyes metróval A-ból B-be simán eljuttok, este meccs. A szállásról nem sokat tudok mondani. 😊

Nem tudom hol leszek jövőre, egyszer a Mile Highban már láttam pár drive erejéig a 2008as brigádot, ha Európában leszek, akkor megyek családot látogatni Londiniumba.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ajjaj... hogy fogom beadni az asszonynak, hogy pelenka meg nyaralás helyett repjegyet meg meccsbelépőt kéne venni? 😊slowmotion
Há mond, hogy: "pelenkáért mentem, majd jövök!"

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
ajjaj... hogy fogom beadni az asszonynak, hogy pelenka meg nyaralás helyett repjegyet meg meccsbelépőt kéne venni? 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Indulhat a jegyvadászat. Pádámm!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
London jövök!!!!!!!!!!!!!! hú nagyon menni kéne!! ha vki tud majd bármilyen infót azonnal ossza meg itt 😊
toxique: dupla öröm neked 😊Kroos
Ha érdekel majd valami info,nekem van egy ismerősöm aki kint volt anno Pats meccsen 2-3 éve(?),majd tőle kérdezősködik.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
London jövök!!!!!!!!!!!!!! hú nagyon menni kéne!! ha vki tud majd bármilyen infót azonnal ossza meg itt 😊
toxique: dupla öröm neked 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Cowboys elérhető távolgásba..el se hiszem.Úgy néz ki megvan mire fog elmenni a nyári kereset 😀
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
London baby! Megyek alsógatyát cseréni.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
@AdamSchefter
Dallas Cowboys are the leading contender to face Jaguars next year in London, per sources. An announcement could come as early as Thursday.BaltimoreDefense
Ez nem az NFL érdeke. A Cowboys addigra vitathatatlanul az NFL legjobbja lesz, a liga boxzsákját küldeni Londonba meg önmagában hülyeség. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Kicsit ledöbbentem. Vagyis hazudok, nem kicsit. Jövőre Londonban itt a Cowboys! #holazoxigenmaszkomgeci
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 742 — Sa da tay!
@AdamSchefter
Dallas Cowboys are the leading contender to face Jaguars next year in London, per sources. An announcement could come as early as Thursday.