Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Távol álljon tőlem hogy Redet védjem de...Ha jól emlékszem 1:24 volt hátra amikor 27-24nél megkaptuk a labdát,gyakorlatilag rögtön field goal távolságban.A Lionsnak volt két időkérése,meg nekünk is.Ha a 3rd down playnél nem szopjuk be azt a holdingot,akkor - lévén hogy a D már kifujta a timeoutjait - szépen az óra lepereg 0:44ig mi kérünk egy időt,Bailey ha belövi az 53 yardos FGt(ami látva az aznapi formáját egyáltalán nem volt egy vállalhatatlan dolog)a Lionsnak van cca 40 másodperce végig menni a pályán,időkérés nélkül.Azért nagyon nem mindegy hogy erre 1:02ed van vagy 40 másodperc.(még ha a Durham-Johnson féle hosszú passz valamelyikét így is benyeltük volna,a játékidő kb fele lemegy csak azzal hogy Staffordék felérjenek a LoSra)Cowboykarcsi
őszintén szólva vártam, hogy mikor fújnak holdingot, egész meccsen összesen kettő volt, ha jól emlékszem. egyszer ugye itt, egyszer meg egy punt során, amikor ránk fújtak holdingot, a Harris ellenit meg le se szarták.
nekem egyébként az is fájt, hogy draw playeket hívtak első két down-ra. hogy a picsába lehet két futásból mínusz két yardot menni ilyen szituációban? főleg, hogy szerintem egész meccsen egyetlen pozitív draw sem volt. ilyenkor azt a játékot kell elővenni, amit már próbáltunk aznap, és bejött, nem?

Konzervatív PC volt?Nyilván,ha már be lett linkelve ez a diagramm,azt is mondhatom hogy 99%os nyerési esélynél nem kockáztatott,nem véletlen hogy amikor a Lions bebukta a 4th down és megkaptuk a labdát Billick már arról beszélt hogy mi lesz a 'Boys-al most hogy 5-3al állnak...Ha hívtunk volna valami passz playt,incomplete,aztán a Lions jön szűk egy és egynegyed perccel a vége előtt(azt nem is említve hogy mondjuk esetleg pont Bailey is kihagyja a FGt,esetleg a Lionsnak még időkérése is maradhat),akkor meg azért lenne most hülye Garrett,itt mindenki szerint,mert miért nem futottunk.Nem azt mondom hogy a lehető legjobb döntés volt,de szerintem,1:24el a vége előtt,úgy hogy az ellenfélnek csak 2 időkérése van,gyakorlatilag rögtön field goal távolságban,elfogadható és magyarázható döntés volt egy olyan scenario választása a részéről,ami a lehető legkevesebb kockázattal jár.Személy szerint 2nd downál kiküldtem volna az Ot mondjuk egy 3WR 1TE 1RB felállásban,akár még shutgunba is,és súgtam volna Romonak két playt,egy viszonylag biztonságos passplayt,meg valami running playt,aztán a presnap read alapján Romo eldönti hogy mi legyen.De nem én vagyok az edző.Cowboykarcsi
nem akar kockáztatni, na de mi lett volna, ha blokkolja a FG-t a Lions, és labdát visszaviszik TD-re? az egyetlen kockázatmentes play a kneel down, de azt meg kell szolgálni. mi lett volna, ha mondjuk a kickoffot visszaviszi TD-re a Lions?

A 4 vereség közül mindegyik minimum PO contender csapatok ellen voltak,a négyből háromnak ligaszinten top10es irányítója van.Na ők azok akikkel az idei D semmit nem tud kezdeni a szarból várépített Dline miatt,pedig egy rájátszásban javarészt ők fognak szembe jönni.A Lions ellen az utolsó negyedben 24(!) azaz huszonnégy pontot kaptunk az utolsó negyedben(!).A Chargers ellen,kb ugyan ezt láttuk,csak ott jobban megoszlott a két utolsó negyed között,a Broncos elleni meccsre meg gondolom mindenki emlékszik.Arra akadok kilyukadni hogy mekkora faszság volt RR elküldése és egy teljesen új séma ide hozatala csak azért mert az majd milyen jó lesz.Itt tenném hozzá hogy nekem ez a majd három éve tartó akut sérülés hullám is nagyon gyanús,ez egyszerűen nem lehet véletlen,Ratlifel is mi volt már?Spencer helyzetének a kezelése az ultimate fail,mert 1.,Ratliffel ellentétben Spence talán idén is all pro szinten játszott volna,2.,szintén Ratliffel ellentétben vele hosszú távon számolt még a csapat,ehhez képest kb 90% az esély rá hogy jövőre máshol fog játszani(...khmm..saints...khmm),ja és persze idén fizetjük neki emellett a tag-et is ugy hogy volt vagy 5 snappet a pályán idén?Cowboykarcsi
38 snap az az 5, de persze a lényegen nem változtat.
tegnap nem láttam press coverage-et egyáltalán. amikor így játszottunk, akkor 400 yardot szívtunk Riverstől, és 400 yardot szívtunk Manningtől (igazából mindkét Manningtől).
mondjuk a végén állítólag nem volt Mo, Church, szóval a nickel secondary 60 százaléka csere volt, DE ez sem menti fel őket az alól, hogy egy perc alatt végigment a pályán a Lions. lehet, hogy pont a press coverage hiányzott ahhoz, hogy a hosszú passznál, amit Durham elkapott, odaérjen a DL.

Viszont annak ellenére hogy sem mérleg szerint,sem - összességében - mutatott játék szerint nem vagyunk előrébb mint tavaly vagy tavaly előtt ugyan ilyenkor,magasan most van a legnagyobb esélyünk egy POra az elmúlt 3 év közül.szerintem a bye-ig egy 6-5 simán hozható,onnan meg ha csak a 3 csoport meccset hozzuk(mondjuk kettő idegenben lesz)az már 9-7,az meg idén több mint valószínű hogy viszi ezt a csoportot.Persze az egy másik kérdés hogy a rájátszásban meddig jutnánk.Cowboykarcsi
bye week-ig 6-5 az fantasztikus lenne, mert már csak két meccsünk van addig (MIN o, NO i). az biztos, hogy a következő meccset hozni kéne, aztán NO-ban... nos, a két legutolsó ottani meccsből egyszer nyertünk (a 13-0-ás Saints ellen), egyszer pedig egy Roy Williams fumble-nyire (a Saints gólvonala előtt) voltunk a győzelemtől. én bizakodok.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Rendben volt a futás be hívása. Kivéve az utolsó külsőt, megadta az esélyt a bíroknak hogy másodszor visszahozzak a meccsbe a Lionst. A baj az hogy az O-line tegnap totális csődöt mondott. Ok nem volt sack, de Romo ugy futkározot a 4 man rush elől hogy nekem fajt nézni.
Futás pedig megint 0. 60 yard??? Hagyjuk mar. Amugy lehet mondani h a D be szopott n+1 pontot, de szereztek 4 labdát! Amiből ugy szedtunk ossze 10 pontot hogy egy 53 yardos FG + egy short field TD (5yard ?), ami Dez zsenije nélkül nem lett vna meg...offense nagyon gyenge volt idén 7. Alkalommal, Ja hogy nekünk offenzív minded HC zseninek van.... (n)
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Távol álljon tőlem hogy Redet védjem de...Ha jól emlékszem 1:24 volt hátra amikor 27-24nél megkaptuk a labdát,gyakorlatilag rögtön field goal távolságban.A Lionsnak volt két időkérése,meg nekünk is.Ha a 3rd down playnél nem szopjuk be azt a holdingot,akkor - lévén hogy a D már kifujta a timeoutjait - szépen az óra lepereg 0:44ig mi kérünk egy időt,Bailey ha belövi az 53 yardos FGt(ami látva az aznapi formáját egyáltalán nem volt egy vállalhatatlan dolog)a Lionsnak van cca 40 másodperce végig menni a pályán,időkérés nélkül.Azért nagyon nem mindegy hogy erre 1:02ed van vagy 40 másodperc.(még ha a Durham-Johnson féle hosszú passz valamelyikét így is benyeltük volna,a játékidő kb fele lemegy csak azzal hogy Staffordék felérjenek a LoSra)

Konzervatív PC volt?Nyilván,ha már be lett linkelve ez a diagramm,azt is mondhatom hogy 99%os nyerési esélynél nem kockáztatott,nem véletlen hogy amikor a Lions bebukta a 4th down és megkaptuk a labdát Billick már arról beszélt hogy mi lesz a 'Boys-al most hogy 5-3al állnak...Ha hívtunk volna valami passz playt,incomplete,aztán a Lions jön szűk egy és egynegyed perccel a vége előtt(azt nem is említve hogy mondjuk esetleg pont Bailey is kihagyja a FGt,esetleg a Lionsnak még időkérése is maradhat),akkor meg azért lenne most hülye Garrett,itt mindenki szerint,mert miért nem futottunk.Nem azt mondom hogy a lehető legjobb döntés volt,de szerintem,1:24el a vége előtt,úgy hogy az ellenfélnek csak 2 időkérése van,gyakorlatilag rögtön field goal távolságban,elfogadható és magyarázható döntés volt egy olyan scenario választása a részéről,ami a lehető legkevesebb kockázattal jár.Személy szerint 2nd downál kiküldtem volna az Ot mondjuk egy 3WR 1TE 1RB felállásban,akár még shutgunba is,és súgtam volna Romonak két playt,egy viszonylag biztonságos passplayt,meg valami running playt,aztán a presnap read alapján Romo eldönti hogy mi legyen.De nem én vagyok az edző.

A 4 vereség közül mindegyik minimum PO contender csapatok ellen voltak,a négyből háromnak ligaszinten top10es irányítója van.Na ők azok akikkel az idei D semmit nem tud kezdeni a szarból várépített Dline miatt,pedig egy rájátszásban javarészt ők fognak szembe jönni.A Lions ellen az utolsó negyedben 24(!) azaz huszonnégy pontot kaptunk az utolsó negyedben(!).A Chargers ellen,kb ugyan ezt láttuk,csak ott jobban megoszlott a két utolsó negyed között,a Broncos elleni meccsre meg gondolom mindenki emlékszik.Arra akadok kilyukadni hogy mekkora faszság volt RR elküldése és egy teljesen új séma ide hozatala csak azért mert az majd milyen jó lesz.Itt tenném hozzá hogy nekem ez a majd három éve tartó akut sérülés hullám is nagyon gyanús,ez egyszerűen nem lehet véletlen,Ratlifel is mi volt már?Spencer helyzetének a kezelése az ultimate fail,mert 1.,Ratliffel ellentétben Spence talán idén is all pro szinten játszott volna,2.,szintén Ratliffel ellentétben vele hosszú távon számolt még a csapat,ehhez képest kb 90% az esély rá hogy jövőre máshol fog játszani(...khmm..saints...khmm),ja és persze idén fizetjük neki emellett a tag-et is ugy hogy volt vagy 5 snappet a pályán idén?

Ettől még Garrett egy eléggé kaki edző,csak az a baj hogy egy ilyen D mellett a liga legjobb offense gurujával is max jobb alapszakasz mérleggel kerülnénk be a rájátszásba több esélyünk ott úgy sem lenne.

Viszont annak ellenére hogy sem mérleg szerint,sem - összességében - mutatott játék szerint nem vagyunk előrébb mint tavaly vagy tavaly előtt ugyan ilyenkor,magasan most van a legnagyobb esélyünk egy POra az elmúlt 3 év közül.szerintem a bye-ig egy 6-5 simán hozható,onnan meg ha csak a 3 csoport meccset hozzuk(mondjuk kettő idegenben lesz)az már 9-7,az meg idén több mint valószínű hogy viszi ezt a csoportot.Persze az egy másik kérdés hogy a rájátszásban meddig jutnánk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
The fine art of finding ways to lose:
gyeek
win háttérnek is elmegy ha túl jól érzed magad, vagy csak simán azt akarod, hogy fájjon.. 0.99WP-ről bukó, ...Istenem.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
jól van, Skins azért hozta a papírformát.

szerk: eddig azt hittem, a san diego-i 21-10-ről 21-30 csúnya, de ma a soon-to-be-bravehearts 21-7-ről tudott kikapni 21-45-re, na ez a nem semmi. mág akkor is, ha RGknee megint megsérült
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az első nyolc meccsnek - és sajnos a mainak is - az már tanulsága, hogyha a védőfal nem generál iszonyat nyomást, akkor szétdobálnak minket. A mai megint ilyen broncos-os volt, csak most Tony nem dobott szart, de végig az volt az érzésem, hogy nem is rizikózik. Ware majd visszatér, Murray is - ja sajnos túl sokat láttam Randle-be vagy a támadó fal nem tudott felyet csinálni, de 17 yard ? Észrevettétek, hogy Witten lassan, de fokozatosan kikopik?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
The fine art of finding ways to lose:

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Többször visszanézve a Dez kiborul c. videókat rájöttem, hogy Ware nem 1x meg 2x bunyózott élete során, nagyon ügyesen nyugtatta Byrant-et.
CJ -> 14 rec 329 yard 1TD
DB -> 3 rec 72 yrad 2TD
A meccs során is volt egy statisztikai adat, miszerint az 50 első meccsükön elért eredmények szerint Bryant jobban teljesített mint Johnson.
Természetesen itt adott a feltevés, hogy ha többször meg lett volna játszva Dez, akkor most verhetné a mellét, hogy ki az a Megatron, és valószínű, hogy a csapat is nyert volna.
De nálunk mindig ott van az a volna... És ez engem dühít, hát még Dezt, mint játékost.Wong
Az a baj hogy azért nem volt megjátszva többet mert a két csapat passrusha közt ég és föld volt a különbség. Nézd meg hányszor kapott normális labdát. A TD is csúnyán underthrow volt de valahogy össze szedte. Gondolom frusztrálta hogy jól ment és nem kap ladbát vagy ha kap szar.Blevi
Yep. Nem mentség a viselkedésére, de ugyanakkor érthető.
Azt a nyilvánvaló tényt meg majdnem elfelejtettem leírni, hogy Lee egy fél Isten !!Wong
háromnegyed, de egyébként igazad van.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Többször visszanézve a Dez kiborul c. videókat rájöttem, hogy Ware nem 1x meg 2x bunyózott élete során, nagyon ügyesen nyugtatta Byrant-et.
CJ -> 14 rec 329 yard 1TD
DB -> 3 rec 72 yrad 2TD
A meccs során is volt egy statisztikai adat, miszerint az 50 első meccsükön elért eredmények szerint Bryant jobban teljesített mint Johnson.
Természetesen itt adott a feltevés, hogy ha többször meg lett volna játszva Dez, akkor most verhetné a mellét, hogy ki az a Megatron, és valószínű, hogy a csapat is nyert volna.
De nálunk mindig ott van az a volna... És ez engem dühít, hát még Dezt, mint játékost.Wong
Az a baj hogy azért nem volt megjátszva többet mert a két csapat passrusha közt ég és föld volt a különbség. Nézd meg hányszor kapott normális labdát. A TD is csúnyán underthrow volt de valahogy össze szedte. Gondolom frusztrálta hogy jól ment és nem kap ladbát vagy ha kap szar.Blevi
Yep. Nem mentség a viselkedésére, de ugyanakkor érthető.
Azt a nyilvánvaló tényt meg majdnem elfelejtettem leírni, hogy Lee egy fél Isten !!
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Többször visszanézve a Dez kiborul c. videókat rájöttem, hogy Ware nem 1x meg 2x bunyózott élete során, nagyon ügyesen nyugtatta Byrant-et.
CJ -> 14 rec 329 yard 1TD
DB -> 3 rec 72 yrad 2TD
A meccs során is volt egy statisztikai adat, miszerint az 50 első meccsükön elért eredmények szerint Bryant jobban teljesített mint Johnson.
Természetesen itt adott a feltevés, hogy ha többször meg lett volna játszva Dez, akkor most verhetné a mellét, hogy ki az a Megatron, és valószínű, hogy a csapat is nyert volna.
De nálunk mindig ott van az a volna... És ez engem dühít, hát még Dezt, mint játékost.Wong
Az a baj hogy azért nem volt megjátszva többet mert a két csapat passrusha közt ég és föld volt a különbség. Nézd meg hányszor kapott normális labdát. A TD is csúnyán underthrow volt de valahogy össze szedte. Gondolom frusztrálta hogy jól ment és nem kap ladbát vagy ha kap szar.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Többször visszanézve a Dez kiborul c. videókat rájöttem, hogy Ware nem 1x meg 2x bunyózott élete során, nagyon ügyesen nyugtatta Byrant-et.
CJ -> 14 rec 329 yard 1TD
DB -> 3 rec 72 yrad 2TD
A meccs során is volt egy statisztikai adat, miszerint az 50 első meccsükön elért eredmények szerint Bryant jobban teljesített mint Johnson.
Természetesen itt adott a feltevés, hogy ha többször meg lett volna játszva Dez, akkor most verhetné a mellét, hogy ki az a Megatron, és valószínű, hogy a csapat is nyert volna.
De nálunk mindig ott van az a volna... És ez engem dühít, hát még Dezt, mint játékost.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Smith is egy agysebész. jövőhéten megint ezeknek fogok szurkolni. siralmas.beltazor
tíz ilyen volt a meccsen, ott pont befújták. semmit sem csinált senki sem másképpen, mint az előző kb 60 play során.

nulla sack-et csináltak Romón, csak szólok.slowmotion
Japp, de végig nyomás alatt volt Romo. A passprotection őőő nem volt az igazi.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem!Blevi
Igazad van. Nyilván van egy másik oldal is (Dezé) akiben bizonyítási vágy volt CJ-al szemben, és a tehetetlenség kiborította.
Elképzelhető, hogy nem Romo személye ellen szólt a kiborulás, hanem Romon keresztül Callahannek, ami elsülhet pozitívumként is ha JJ-nek felnyitja a szemét, hogy mit is eredményez ez a fajat edzői "hozzáértés".Wong
Rob Ryan, a tavalyi bűnbak már nincs a csapatnál, szóval J lassan rájön, hogy ki is az igazi rákfenéje a csapatának. O'Brien to Dallas, Garrett és Callahan mehetnek Jacksonvillebe... mascotnak.gyeek
Ezzel van a bajom, hogy J sok mindenre lassan jön rá... Jövőre Deznek nagy lóvét kellene perkálni, Romo megkapta a nagy lóvét. Ha megromlik a kapcsolatuk az edzők miatt, utána évekbe fog telni míg ismét eredmények lehetnek egy esetleges hozzáértő edzői stábbal.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 644 — Cowboys fan
Smith is egy agysebész. jövőhéten megint ezeknek fogok szurkolni. siralmas.beltazor
tíz ilyen volt a meccsen, ott pont befújták. semmit sem csinált senki sem másképpen, mint az előző kb 60 play során.

nulla sack-et csináltak Romón, csak szólok.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem!Blevi
Igazad van. Nyilván van egy másik oldal is (Dezé) akiben bizonyítási vágy volt CJ-al szemben, és a tehetetlenség kiborította.
Elképzelhető, hogy nem Romo személye ellen szólt a kiborulás, hanem Romon keresztül Callahannek, ami elsülhet pozitívumként is ha JJ-nek felnyitja a szemét, hogy mit is eredményez ez a fajat edzői "hozzáértés".Wong
Rob Ryan, a tavalyi bűnbak már nincs a csapatnál, szóval J lassan rájön, hogy ki is az igazi rákfenéje a csapatának. O'Brien to Dallas, Garrett és Callahan mehetnek Jacksonvillebe... mascotnak.gyeek
Amiylen majom Garrett kibaszatja Callahant hogy Ő átadta a playhívást, de jövőre visszaveszi és retteghet mindenki 😀
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem!Blevi
Igazad van. Nyilván van egy másik oldal is (Dezé) akiben bizonyítási vágy volt CJ-al szemben, és a tehetetlenség kiborította.
Elképzelhető, hogy nem Romo személye ellen szólt a kiborulás, hanem Romon keresztül Callahannek, ami elsülhet pozitívumként is ha JJ-nek felnyitja a szemét, hogy mit is eredményez ez a fajat edzői "hozzáértés".Wong
Rob Ryan, a tavalyi bűnbak már nincs a csapatnál, szóval J lassan rájön, hogy ki is az igazi rákfenéje a csapatának. O'Brien to Dallas, Garrett és Callahan mehetnek Jacksonvillebe... mascotnak.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nézd én is megértem. Mert egész meccsen olyan labdák szálltak felé h hányni tudtam volna. Azt nem értem hogy itt van a kibaszott intelligens edzőnk aki harmadik éve elbassza a kiélezett meccseket. Nem véletlen h az ilyen meccseket szopi szokott lenni. Sztem zárjuk le ezt a témát mert télleg baromság.
Callahannel kapcsolatban még egy gondolat Ő ugye O-line coach. Namost a 4 emberes Lions D-line 2 kezdője nélkül folyamatosan szétbaszta a zsebet. erről is megkérdezném a tisztelt urakat.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én itt blevivel értek egyet, akár milyen nagy és fontos játékos Dez, és akármilyen szánalmas az edzői stábunk egy része, ilyet akkor sem lehet, még ha igaza is van. Most köpött minket pofán és játszott ki minket egy egykor szintén fontos játékosunk, ne legyünk már az a hely, ahol a talent mindent megengedhet magának. Így is elég játékosorientált ez a kibaszott liga.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem!Blevi
Igazad van. Nyilván van egy másik oldal is (Dezé) akiben bizonyítási vágy volt CJ-al szemben, és a tehetetlenség kiborította.
Elképzelhető, hogy nem Romo személye ellen szólt a kiborulás, hanem Romon keresztül Callahannek, ami elsülhet pozitívumként is ha JJ-nek felnyitja a szemét, hogy mit is eredményez ez a fajat edzői "hozzáértés".
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Köszi!
Hát eléggé frusztrált lehetett miután lenyilatkozta,hogy van olyan jó mint CJ.undisputedly
Konkréten azt mondta, hogy ő is meg tudja csinálni azokat a dolgokat mint CJ és ebben nincs sok túlzás. Rajta ugyan nem múlt a meccs.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem! Mindamellett h igaza van! Ez tiszteletlenség a többiekkel szemben.Blevi
Nagyobb tiszteletlenség érte a csillagot, amiről puhapöcsű kócs garrett előszeretettel prédikál.gyeek
Ez így van de erről nem a többiek tehetnek, hogy egy balfasz a főnökük.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem! Mindamellett h igaza van! Ez tiszteletlenség a többiekkel szemben.Blevi
Nagyobb tiszteletlenség érte a csillagot, amiről puhapöcsű kócs garrett előszeretettel prédikál.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Te Lions és Cowboys fanként ne írogass kérlek ide ilyeneket. Nyugodj meg, nyert (ez) a csapatod (is).Wong
Nézd ez nem arról szól kinek szurkolsz. Akárhogy is nézzük ez egy munkahely ahol te alkalmazott vagy. Nem ugathatsz így a kollégáiddal és a főnökeiddel sem! Mindamellett h igaza van! Ez tiszteletlenség a többiekkel szemben.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 713 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi!
Hát eléggé frusztrált lehetett miután lenyilatkozta,hogy van olyan jó mint CJ.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Dezt remélem valaki pofán bassza. Hatalmas értéke a csapatnak de így SENKI nem viselkedhet.Blevi
Én inkább Dezzel vágatnám pofán Garrettet. Ismét hülyét csinált magából, de ami sokkal rosszabb: a Cowboysból.gyeek
Mondjuk azt is megkérdezném hogy egy prevent D hogy a faszba kaphat 40 yardos!!!! passzt oldalvonal mellett!???Blevi
Úgy ahogy láttad, ez kb a legkisebb blama az összes közt. 5 istenverte labdaszerzéssel ennek a pimpelt támadó gépezetnek kutya-kib*szott-kötelessége egy gyenge védelem ellen nyerni. Callahan kitörölheti a seggét a gameplanjével.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.