Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Arkin elment a Miami-hoz, Marvin Austin elküldve, van hely. Igazolunk?? Vihar előtti send.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Elvileg előző hétre várták vissza, úgyhogy bármikor jöhet.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Wilcox játszik vasárnap?Tehenész
Jakar Hamilton vissza lett igazolva, ha esetleg nem tud játszani Wilcox. De nem tudni rendbe jön-e J.J.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Wilcox játszik vasárnap?
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát nem tudom, ha még lesz esélyük WCre akkor biztos játszik, 2-3 meccset ha kihagy még ha vereségek is nagy hajrával bejuthatnak...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Rodgers is most sérül le amikor Philly,Giants ellen játszanak,mire velünk játszanak visszatér,+ Cutler a Bearsben... 😀
na mnd1 kár is ilyenekkel foglalkozni,csak ne sérüljön meg senki nálunk(meg azért máshol se nagyon...)Kroos
nem biztos, szerintem meglátják, hogy hova jutnak nélküle.
per pillanat nem állnak továbbjutó helyen(!), ha sokat csúsznak lefelé, akkor nem hiszem, hogy visszatér.

lásd Romo 2010-ben, amikor lesérült, akkor 2-4 helyett 1-5-re sikerült állni, zuhanórepülésben, nem is próbálták meg visszahozni szezon végére, mert nem volt értelme.
Packersnek most lesz egy meccse a kétarcú Eagles ellen, aztán Giants ellen, aztán két csoportrangadó a Vikings és a Lions ellen. olyan könnyen összeszedhetnek 2-3 meccs hátrányt két hét alatt, hogy csak na, és valószínűleg csak egy wild card hely lesz kiadó NFC West-től keletre.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Rodgers is most sérül le amikor Philly,Giants ellen játszanak,mire velünk játszanak visszatér,+ Cutler a Bearsben... 😀
na mnd1 kár is ilyenekkel foglalkozni,csak ne sérüljön meg senki nálunk(meg azért máshol se nagyon...)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
mert buzi a testükCowboykarcsi
😀😀 😀😀 😀😀
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Volt is Murray-nek egy gyönyörű futása, na mondtam magamban végre ez is menni fog... és onnantól nem is futottunk. Lehet, hogy megijedtek Redék, hogy ha így megy neki megint lesérül. Nem tudom, hogy a f..ba gondolják, hogy csak passzokkal szárnyalni fogunk. Egyszerűen nem lehet ilyen egyoldalú az O!!! Ezt még egy 5 éves amcsi kisfiú is tudja!!! Callahan rendszerének alapja a futás, ugye ezért is lett ő a play hívó... hogy javuljon a futó játék! Olvasgatva az amcsi fórumokat sokan azt gondolják, hogy továbbra is Red a fő O mester csak Callahan a báb hív, ő olvassa be Garrrett csodálatos vicckönyvét...speeedy1
az úgy volt, hogy Murray 27 yardosa után (akkor állt 2/25-tel) csinált egy 2/6-ot, a csapat összesen (Romo menekülését nem számítva) 6/3-at. persze miért is csodálkozunk, ha a fal nem tud passzblokkolni, de mi draw-t futtatunk, mert akkora arcok vagyunk.
szóval utána - a hívás miatt is - nem igazán ment a futás, főleg hogy a Vikings még a safety-ket is felhozta a boxba, ezért abból a kevés futásból, ami BC-nek eszébe jutott, Romo néhányszor áthívta passzra a játékot. ez van.

én azt nem értem, hogy ha egyszer az embereink inkább előrefelé tudnak menni, mint visszalépve blokkolni, akkor mi a szarért nem tudunk normális, konvencionális, arcon baszós, kő egyszerű futásokat hívni?slowmotion
Igazad van, ha meccsen belül nem megy akkor nem kell erőltetni sokat, viszont csak jegelni kell, altatni passzal majd mikor már nem számítanak futásra akkor futni, enyhe balanszra törekedni. De ez túl egyszerű... 😊
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
mert buzi a testük

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Volt is Murray-nek egy gyönyörű futása, na mondtam magamban végre ez is menni fog... és onnantól nem is futottunk. Lehet, hogy megijedtek Redék, hogy ha így megy neki megint lesérül. Nem tudom, hogy a f..ba gondolják, hogy csak passzokkal szárnyalni fogunk. Egyszerűen nem lehet ilyen egyoldalú az O!!! Ezt még egy 5 éves amcsi kisfiú is tudja!!! Callahan rendszerének alapja a futás, ugye ezért is lett ő a play hívó... hogy javuljon a futó játék! Olvasgatva az amcsi fórumokat sokan azt gondolják, hogy továbbra is Red a fő O mester csak Callahan a báb hív, ő olvassa be Garrrett csodálatos vicckönyvét...speeedy1
az úgy volt, hogy Murray 27 yardosa után (akkor állt 2/25-tel) csinált egy 2/6-ot, a csapat összesen (Romo menekülését nem számítva) 6/3-at. persze miért is csodálkozunk, ha a fal nem tud passzblokkolni, de mi draw-t futtatunk, mert akkora arcok vagyunk.
szóval utána - a hívás miatt is - nem igazán ment a futás, főleg hogy a Vikings még a safety-ket is felhozta a boxba, ezért abból a kevés futásból, ami BC-nek eszébe jutott, Romo néhányszor áthívta passzra a játékot. ez van.

én azt nem értem, hogy ha egyszer az embereink inkább előrefelé tudnak menni, mint visszalépve blokkolni, akkor mi a szarért nem tudunk normális, konvencionális, arcon baszós, kő egyszerű futásokat hívni?
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Volt is Murray-nek egy gyönyörű futása, na mondtam magamban végre ez is menni fog... és onnantól nem is futottunk. Lehet, hogy megijedtek Redék, hogy ha így megy neki megint lesérül. Nem tudom, hogy a f..ba gondolják, hogy csak passzokkal szárnyalni fogunk. Egyszerűen nem lehet ilyen egyoldalú az O!!! Ezt még egy 5 éves amcsi kisfiú is tudja!!! Callahan rendszerének alapja a futás, ugye ezért is lett ő a play hívó... hogy javuljon a futó játék! Olvasgatva az amcsi fórumokat sokan azt gondolják, hogy továbbra is Red a fő O mester csak Callahan a báb hív, ő olvassa be Garrrett csodálatos vicckönyvét...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
De most volt normális futónk, csak nem használtuk...ja de annyi elkapása volt mint Deznek és Beasleynek és több mint Williamsnek..
Persze az is fontos lenne,lesz h legyen olyan futó aki 16 meccsből 14-15-en tud játszani( persze sérülés mindig van,Peterson is volt stb.)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
AZ egy dolgog h nincs pont,de a másik h a kierőszakolt TOk után, szinte azonnal jön vissza aD,nincs sok idejük pihenni sem. Ezért is kéne többet futni, ezeket kihasználni h a 100 sebből vérző D minnél kevesebbet legyen a pályán + ugye az ellenfél támadó sora is.Kroos
És visszatérünk oda amit mondtam, ha lenne normális futó aki nem sérült, nem ejti ki a kezéből a labdát, stb akkor más lehetne a time management, lehetne futásokkal ölni az időt. Maradna idő pihenni a padon a defense-nek. 😊
(Ehhez pedig nem csak mondani kellene az edzői stábnak, hogy 'majd futunk többet' meg 'tényleg többet kellene futnunk', hanem meg is valósítani)
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
AZ egy dolgog h nincs pont,de a másik h a kierőszakolt TOk után, szinte azonnal jön vissza aD,nincs sok idejük pihenni sem. Ezért is kéne többet futni, ezeket kihasználni h a 100 sebből vérző D minnél kevesebbet legyen a pályán + ugye az ellenfél támadó sora is.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én abba látom az offense baját,hogy túl biztonsági a playhívás,és ezt úgy,hogy van egy Dez-Williams-Murray-Romo-Witten etc. sor,akik bármikor képesek egy nagy játékra.Sokszor úgy tűnik,hogy Callahan kivágta a playbook azon részét,hogy "big plays",és kockázat nélkül inkább rámegy egy 3andoutra.Persze logikus,csak kockázat nélkül nincs győzelem.

Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Miét nem a defense baját látod-látjátok? Nekem a tegnapi meccsen is főleg a védelemmel volt bajom. ha nincs Lee, ez kevés lesz. Carter és Durant elég visszafogott volt, és akkor finom voltam.Charlie Firpo
Én ezért mondom:
"In the past four games, the Cowboys have 10 takeaways. The Cowboys have scored two touchdowns following those turnovers and both drives started inside the opponents’ 5. Joseph Randle pushed his way into the end zone against the Washington Redskins with a little help from his friends. Dez Bryant pinned a Tony Romo pass against his helmet for a touchdown against the Detroit Lions. "

"They have not had a drive go longer than 17 yards following their last 10 takeaways. Six times Chris Jones had to punt. One time they took a knee. "

Hiába a turnover,ha nincs utána pont,akkor kb semmit nem ér.Tehenész
Pont most olvastam én is. Ez igaz. Mi lenne, ha még ezek is bejönnének? 50 pontokat csinálnánk meccsenként? 😕) Nektek semmi sem elég??😊 😥

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Én abba látom az offense baját,hogy túl biztonsági a playhívás,és ezt úgy,hogy van egy Dez-Williams-Murray-Romo-Witten etc. sor,akik bármikor képesek egy nagy játékra.Sokszor úgy tűnik,hogy Callahan kivágta a playbook azon részét,hogy "big plays",és kockázat nélkül inkább rámegy egy 3andoutra.Persze logikus,csak kockázat nélkül nincs győzelem.

Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Miét nem a defense baját látod-látjátok? Nekem a tegnapi meccsen is főleg a védelemmel volt bajom. ha nincs Lee, ez kevés lesz. Carter és Durant elég visszafogott volt, és akkor finom voltam.Charlie Firpo
Én ezért mondom:
"In the past four games, the Cowboys have 10 takeaways. The Cowboys have scored two touchdowns following those turnovers and both drives started inside the opponents’ 5. Joseph Randle pushed his way into the end zone against the Washington Redskins with a little help from his friends. Dez Bryant pinned a Tony Romo pass against his helmet for a touchdown against the Detroit Lions. "

"They have not had a drive go longer than 17 yards following their last 10 takeaways. Six times Chris Jones had to punt. One time they took a knee. "

Hiába a turnover,ha nincs utána pont,akkor kb semmit nem ér.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egy félig utcáról összeszedett Dvel ez nem csoda sőt, még igy is a turnoverekkel,pont szerzésekkel sokat segítenek.

A D olyan szinten van mintha az Oból hiányozna,Dez,Witten,Murray kb... Ha a felet nem vesszük ez az O liga szinten top3 kell hogy legyen, pontokba,nagy játékokban,kreativitásban.
Fal miatt ez csökken, dilettáns edzők miatt szintén nem keveset.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Én abba látom az offense baját,hogy túl biztonsági a playhívás,és ezt úgy,hogy van egy Dez-Williams-Murray-Romo-Witten etc. sor,akik bármikor képesek egy nagy játékra.Sokszor úgy tűnik,hogy Callahan kivágta a playbook azon részét,hogy "big plays",és kockázat nélkül inkább rámegy egy 3andoutra.Persze logikus,csak kockázat nélkül nincs győzelem.

Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Miét nem a defense baját látod-látjátok? Nekem a tegnapi meccsen is főleg a védelemmel volt bajom. ha nincs Lee, ez kevés lesz. Carter és Durant elég visszafogott volt, és akkor finom voltam.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ja és ki volt az az okos,aki hagyta,hogy Webb fogja Jenningset?Tehenész
A Vikings offensive koordinátora leginkább, folyamatosan a slotban játszatta, nem volt szép tőle 😊 Bár kétségtelen, jobban le lehetett volna reagálni.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Escobarnak időt kell adni( vagyis lehetőséget,lsd Williams esete,aki miután Austin megsérült került be,ha az nincs szerintem meccsenkénti 1 passzt kapna még most is...)
Escobar 1 hosszú távú befektetés, nagyon sok TE 2-3. évére érik be,idén nem egy példa volt rá.
Persze ha akartuk és itt van és így meg úgy be lett jelentve h 2 TE felállások meg stb...azóta is várjuk.
Szerintem még sok örömet fog okozni nekünk csak rakják be és győzzük ki várni.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Erről jut eszembe, az megvan, hogy Eddie Lacy második kör 61. pick, míg Escobar második kör 47. pick? 😊 csak olvastam twitteren, aztán megragadt bennem, hogy lehetne egy rendes futónk egy padozó TE helyett....
Arra építettek, hogy Witten kiég? Most meg, hogy megy neki a játék nem akarják leültetni?betmen
Hála a töménytelen mennyiségű spread formációnak, ritkán fér fel két TE a pályára, Wittent meg csak néha érdemes pihentetni. Ennek ellenére nehéz megmagyarázni még ezt a picket, de adjunk neki időt, elvégre idén az 1/1 is inkább prospect játékos.gorbel
Persze Witten mögött nem könnyű labdát kapni,és remélem,hogy egy nagyon jó TE válik majd belőle a jövőben,amihez a képességei meg is vannak,nem véletlen volt benne a top3 TE között a drafton,és nem is akárki mögött tanulhatja el a szakma fortélyait. Viszont az,hogy nagyon labda se megy felé..vagy ha igen,az TD 😀

Ja és ki volt az az okos,aki hagyta,hogy Webb fogja Jenningset?
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Erről jut eszembe, az megvan, hogy Eddie Lacy második kör 61. pick, míg Escobar második kör 47. pick? 😊 csak olvastam twitteren, aztán megragadt bennem, hogy lehetne egy rendes futónk egy padozó TE helyett....
Arra építettek, hogy Witten kiég? Most meg, hogy megy neki a játék nem akarják leültetni?betmen
Hála a töménytelen mennyiségű spread formációnak, ritkán fér fel két TE a pályára, Wittent meg csak néha érdemes pihentetni. Ennek ellenére nehéz megmagyarázni még ezt a picket, de adjunk neki időt, elvégre idén az 1/1 is inkább prospect játékos.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Erről jut eszembe, az megvan, hogy Eddie Lacy második kör 61. pick, míg Escobar második kör 47. pick? 😊 csak olvastam twitteren, aztán megragadt bennem, hogy lehetne egy rendes futónk egy padozó TE helyett....
Arra építettek, hogy Witten kiég? Most meg, hogy megy neki a játék nem akarják leültetni?betmen
Escobar helyet draftoltunk volna egy DT / G -t mennyivel jobb helyzetbe lennénk most....
kíváncsi lennék hogy jött ez a pick.

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Ja és Escobar merre nézelődik a meccsek alatt?Tehenész
Erről jut eszembe, az megvan, hogy Eddie Lacy második kör 61. pick, míg Escobar második kör 47. pick? 😊 csak olvastam twitteren, aztán megragadt bennem, hogy lehetne egy rendes futónk egy padozó TE helyett....
Arra építettek, hogy Witten kiég? Most meg, hogy megy neki a játék nem akarják leültetni?