Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Ezt vártam egész héten, dline és sec romokban, 4-3as átállás + sérültek egyre rosszabbak..... nem láttam a meccset,az O fal,hivások milyenek voltak? 10 elkapott passz????????what? droppok voltak v mi?? 1 Bryant,1 Williams..lol. A D tavaly is lesérült,még zalán jobban mint,idén de még is sokkal nagyobb tartás volt bennük,jobbak voltak, az a tavalyi védelem ha egézséges top10 lett volna simán. Csak ryant kellett volna megtartani a tavalyi stábból.erre ő megy el....
Ha kicserélnénk a Saints és a mi stábunkat állítom kb. pont fordítva állnánk.Kroos
elég lenne az offensive oldalt megcserélni. Payton megtalálja az ellenfél leggyengébb pontját, és olyan játékokat hív, hogy kihasználja őket. Garrett és Callahan megtalálja az ellenfél leggyengébb pontját, aztán hív egy játékot. ez óriási különbség.

persze, mellé lehetne tenni, hogy Romo nem volt elég pontos, vagy ha az volt, akkor az elkapók elejtették, volt egyetlen jó ötlete Garrett-nek (ötlet, ami bevált, tehát jó volt - ha nem vált volna be, akkor mekkora idiótának vélnénk), az onside kick, csak hát nem lett belőle semmi.

ami a védelmet illeti, azért ha az offense méltóztatott volna kicsivel több időt a pályán maradni, akkor nem kapnak ennyi yardot. persze, tudom, a tavalyi eredmény torzított volt, mert azért Payton nélkül a Saints sem ugyanaz, ennek ellenére sikerült ott is 560 yardot benyelni.
ez van, ha nincs pass rush, főleg ha Brees dob ellened, és még inkább, ha egy spec teamer az utolsó védvonalad.
az is le lett mondva, hogy a védelmi séma szíve a MLB. nos, Lee ugye egy negyed (két Saints drive után, 10-7-nél) után ment a levesbe, jött helyette Durant, aki szintán megsérült. ekkor abból a front seven-ből, akire terveztünk a szezonból, másfél játékos volt fent: Carter és Ware (ő láthatóan sérülten). Carter MLB-ben nem alkotott maradandót (persze hogy nem, mert a backup snapeket is Durant kapta egész eddig), mellette volt a teljesen súlytalan Sims és a spec teamer Bosworth. aztán a Stills TD-nél Pellerin (nem) védekezett rajta, Heath meg illusztrálta, hogy lelkesedéssel sok mindent lehet pótolni egy határig, de például a képességeket nem.

a spec team, nos igen, ők valóban jól teljesítettek egy penalty-tól eltekintve. ennyi.

most jön két hét, ami arra jó, hogy talán felépülnek a sérültek, mert pl bármilyen rosszul játszik Mo, akkor is jobb, mint Webb és Pellerin együtt, Wilcox fél lébon is jobb Heath-nél, Lee pótolhatatlan (persze szerintem minimum 4 hétre kiesett, ha nem többre), Hatcher dettó. és jó lenne, ha Ware is gyógyulna, mert most kicsit úgy tűnt, hogy egy lépést előre tett fizikai állapot terén, kettőt meg vissza.
ja, Austin sem fog szerintem visszajönni, de kezdenek idegesíteni Williams dropjai, szóval tessék sietni.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csupán az összefoglaló és a meccs elemzése alapján;kb azt kaptuk amit vártunk.Hatcher nem játszott ahogy olvastam Ware is csak néhány snappet,és azokon se látszott 100%osnak.Innentől kezdve nincs mit írni,az hogy a második negyed elejére Lee is lement csak feltette az I-re a pontot.Ami még plusz jól jött hogy senki nem tudott normálisan tacklet csinálni,Heath ebben kb verhetetlen volt tegnap este(és én csak az összefoglalót láttam)

A támadósortól is nagyon kevés a 17 pont de láttuk már őket ennél jóval gyengébb védelem ellen is szenvedni,Bryantat gyönyörűen lefogták az az egy elkapása egy bravúr catch volt de egyébként esély sem volt megjátszani.Murray viszont hasított csak hát ugye a második negyed végére már valami 28-10 volt az állás.Szar így kikapni de sajnos a jelenlegi helyzetben ez a reális,ebben a felállásban a Saints ennyivel jobb csapat.

Nekem is kinyílik a bicska a zsebemben ha eszembe jut hogy elküldték RR,mindent elmond a vezetőségről hozzá nem értéséről.Annyit mondjuk hozzá tennék,hogy tavaly akármilyen sérülés hullám is volt,Spencer talán egy meccs kivételével végigjátszotta a szezont,kb All-Pro formában,illetve Hatcher is volt ha jól tudom többé kevésbé egész évben,Ware is az év első felében abszolút egészséges volt,a 11 sackből kb 8at az első 8 meccsen hozott össze. Csak azt akarom ezzel kinyögni hogy azért az ideihez képest emberevő volt a passrush,mert hogy most lepkefing ami van,nyomás nélkül meg lhet bármilyen LB meg DB sor a védőfal mögött.Igazából a sérülésekkel az volt hogy először a RunD esett darabjaira,főleg Lee és Carter kiesése után,aztán meg jött szépen a többi.

A lehető legjobbkor jött a bye,csak ahogy Slow is irta lehet nem lesz elég hosszú.Ha a Ware-Hatcher-Lee hármas mindegyik tagja harcra kész lesz a Giants ellen,nagyjából a sérülésük előtti szinten,akkor van esély az utolsó hat meccsből 4et behúzni.Wilcox is visszatér elvileg,Murrayt meg használjuk már az ég szerelmére és akkor mondjuk az ezer sebből vérző D is kevesebbet van a pályán.De ilyen Madden szintű alap korrelációkat úgy látszik a mélyen tisztelt stáb nem tud meglátni.Mondjuk ha felteszem magamnak a kérdést,hogy mit választanék,egy nagy valószínűséggel első körös paccskerral kecsegtető PO részvételt,megkockáztatva hogy esetleg ez a dilettáns és a brigádja megint kap egy lehetőséget,vagy még egy lehangoló év végi leolvadást,és egy 8-8at(vagy annál rosszabbat)de ez esetben a vörös mehetne Alaszkába jég horgászni.Lehet inkább a másodikat választanám.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ezt vártam egész héten, dline és sec romokban, 4-3as átállás + sérültek egyre rosszabbak..... nem láttam a meccset,az O fal,hivások milyenek voltak? 10 elkapott passz????????what? droppok voltak v mi?? 1 Bryant,1 Williams..lol. A D tavaly is lesérült,még zalán jobban mint,idén de még is sokkal nagyobb tartás volt bennük,jobbak voltak, az a tavalyi védelem ha egézséges top10 lett volna simán. Csak ryant kellett volna megtartani a tavalyi stábból.erre ő megy el....
Ha kicserélnénk a Saints és a mi stábunkat állítom kb. pont fordítva állnánk.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
mi volt az egyetlen amiért könyörögtem?na és tippeljetek ki sérült meg?Sean Lee.elképesztő...ráadásul hamstring,koránt sem biztos hogy két hét mulva 100%os lesz.a vereség az kb az amire számítottunk,de a csapat sorsa úgyis a bye week után dől majd el.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Nem kell nekünk a PO tegnap ismét bebizonyosodott.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
jókor jön a bye week, csak nem elég hosszú...
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Sajnos úgy alakultak az eredmények hogy nyerni kéne. Nem nézem a meccset de reménykedek a meglepetésben. :/
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Leptünk mi már meg 13-0ás Saintset is .
Tehenész
Pont azt a meccset előzte meg egy olyan hét, amikor Ware játéka egész héten kérdéses volt, mert előző meccsen úgy talicskázták le a pályáról. Aztán teljesen szétszedte Brees-t a semmiből

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Én kelek és nyomom a live adást. Majd holnap melóhelyen passogok mint ahogy hétfőn szoktam ha későn játszunk, de dél körül már magamhoz szoktam térni. Látok esélyt a W-re, és nagyon fogok szurkolni érte!
több mint 10 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Holnap asszem nem fogok tudni meccset nézni. Győzött a magyar gazdasági helyzet, megyek vissza Angliába. Jó hogy nemrég nosztalgiáztam az emlékekkel, legalább megint ehetek kínait pálcikával amennyit akarok, találkozom régi cimborákkal, esetleg még a londoni meccsre is beugrom és közben élvezem a fogatlan angol prolik gyűlöletét, ami egy kelet-európai bevándorlót megillet.gyeek
Hu en ezt de ismerem....
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
részemről csak a munka miatt lesz egy rövidített meccsnézés, remény szerint 4.30-as keléssel és átugrott reklámblokkokkal. ha minden jól megy, még akár utol is érhetem a meccset a végére 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Holnap asszem nem fogok tudni meccset nézni. Győzött a magyar gazdasági helyzet, megyek vissza Angliába. Jó hogy nemrég nosztalgiáztam az emlékekkel, legalább megint ehetek kínait pálcikával amennyit akarok, találkozom régi cimborákkal, esetleg még a londoni meccsre is beugrom és közben élvezem a fogatlan angol prolik gyűlöletét, ami egy kelet-európai bevándorlót megillet.gyeek
nézd a dolgok pozitív oldalát: minden meccs egy órával korábban kezdődik, a meccsek nagy részénél éjfélre már sikerülhet lehiggadni. tehenészéknél ez nem kis előny...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Holnap asszem nem fogok tudni meccset nézni. Győzött a magyar gazdasági helyzet, megyek vissza Angliába. Jó hogy nemrég nosztalgiáztam az emlékekkel, legalább megint ehetek kínait pálcikával amennyit akarok, találkozom régi cimborákkal, esetleg még a londoni meccsre is beugrom és közben élvezem a fogatlan angol prolik gyűlöletét, ami egy kelet-európai bevándorlót megillet.gyeek
Jó utat,aztán kintről is kötelezően írni a fórumba 😉 ja és esernyő ne maradjon otthon 😀

Én ma érzek egy kis upsetet a dome-ba.Abba biztos vagyok,hogy a Brees-Graham-Sproles páros szivatni fogja a védelmet,de 1-2 turnover bármikor benne van ill. ma jó napot várok az offensetől,főleg Murray részéről.Leptünk mi már meg 13-0ás Saintset is .

Sajnos a meccset nem tudom élőbe nézni,remek büntetőjog vizsga miatt,de holnap első dolgom lesz felvételről kiszurkolni a wint 😀

UI.: Sasok ma kikapnak,ezt nagyon érzem,Clay Matthews és Nick Perry is visszatér ma Packersnél,szóval Folesnak nem egy Raiders defensel kell majd szembenéznie.Láttam azt a meccset,homály volt a oakland egy két tdnél,nem is kicsit.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát úgy érzem ez nem a mi fordulónk lesz...szerintem holnap már az Eagles és mi is 5-5el állunk majd.

A lényeg az lenne h senki se sérüljön meg, az egész Dline limitáltan edzett,szal épüljenek fel szépen.

GO COWS!!!!!!!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Holnap asszem nem fogok tudni meccset nézni. Győzött a magyar gazdasági helyzet, megyek vissza Angliába. Jó hogy nemrég nosztalgiáztam az emlékekkel, legalább megint ehetek kínait pálcikával amennyit akarok, találkozom régi cimborákkal, esetleg még a londoni meccsre is beugrom és közben élvezem a fogatlan angol prolik gyűlöletét, ami egy kelet-európai bevándorlót megillet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Legalább estére már tudjuk a többi csoportellenfél eredményét.
Részemről sok és jó futást várok, Murray dühből fog futni, Randle és Dunbar meg ritkán, de ügyesen.
Vagy nem😉 .Charlie Firpo
minden esetre azt már megtanultuk hogy 99% hogy nyerünk

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Legalább estére már tudjuk a többi csoportellenfél eredményét.
Részemről sok és jó futást várok, Murray dühből fog futni, Randle és Dunbar meg ritkán, de ügyesen.
Vagy nem😉 .

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Pár napja már majdnem írtam egy Lacy-s siránkozást, de nem láttam értelmét ezért inkább kitöröltem. Most megint jött a kisértés ezzel a cikkel.

Bűzlött a pick amint megláttam, sose hittem, hogy le tudnák utánozni a Pats támadó rendszerét és tekintve a futójáték egyre szarabb státuszát visszamennék az időben Star Trek módon, hogy megakadályozzam az Escobar picket.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ha nem sérült volna le AR akkor esélyes lenne, hogy kikap a Phily. Így viszont sztem behúzzák a meccset.Wong
Azért én ebbe nem lennék biztos.Lambeau Field-en nyerni nem egyszerű,ha van Rodgers ha nincs.És az is teljesen más,ha meccs közbe kell beállnod,vagy van egy heted gyakorolni az első csapattal (Wallace).
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Egy kis móka:

Man, don't you hate it when facts get in the way of an established narrative? Turns out , Tony Romo has 10 game-winning drives in fourth quarter or overtime since the start of the 2011 season, tied for the most in the NFL over that span.

Of course, everybody knows that in reality, this is just more proof that Romo is a choker, because if you exclude Romo's game-winning drives, almost every other QB has more game-winning drives than Romo. See? Order is restored to the universe.BTB
gyeek
funny 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 993 — Stromfeld Aurél fan
Egy kis móka:

Man, don't you hate it when facts get in the way of an established narrative? Turns out , Tony Romo has 10 game-winning drives in fourth quarter or overtime since the start of the 2011 season, tied for the most in the NFL over that span.

Of course, everybody knows that in reality, this is just more proof that Romo is a choker, because if you exclude Romo's game-winning drives, almost every other QB has more game-winning drives than Romo. See? Order is restored to the universe.BTB
We always say we have a new guy and another new guy and another new guy, you know. We call him 'new guy'. Who is the new guy this week?Monte Kiffinn
Hívhatnák "17es számúnak" is. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha nem sérült volna le AR akkor esélyes lenne, hogy kikap a Phily. Így viszont sztem behúzzák a meccset.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Közeleg a gameday,és én megint csak annyit kérnék a futbal istenektől,hogy ne sérüljön meg senki.Nem érdekel engem ha 30 ponttal kapunk ki,az sem,(egyébként szvsz még a Denveri meccsnél is nehezebb lesz ez,mert a Broncosal ellentétben a Saintsnek védelme is van,nem is akármilyen,ergo nem hiszem hogy a Domeban,ez ellen a a D ellen is felrakunk 48 pontot...)csak senki ne sérüljön már meg az isten szerelmére!Ha kell Hatch is ülje ki ezt,így lesz két hete,ha meg most rásérül vagy valami szenvedhet a szezon hátralévő részében ilyen 60-70%-on,nem kell.Jön a bye,ott szépen pihen mindenki és a Giants ellen ha minden jól megy már a Ware-Hayden-Hatcher-Selvie négyes megy fel a pályára.Ami utoljára a Redskins ellen volt ugye.Majd egy hónapja....És az is elmond mindent a helyzetünkről hogy ezt a felállást is úgy várjuk mint a messiást,holott ez a védőfal is csak az eredeti kezdőink felét tartalmazza.Megint csak azt tudom leírni,hogy lassan 3 éves sérülés hullám,ennyire csak a labda egyik oldalán,egyszerűen nem lehet véletlen.Valaki valamit rosszul csinál.

Lee pedig a 4. évére egyértelműen a csapat legfontosabb vezérei közé tartozik,kb Romo és Witten mellett,és ezt már nam csupán a játékával éri el,egyébként is.Lassan a védelem alapköve lesz,a következő években a védőfalt gyakorlatilag teljesen fel kell majd újítani,remélhetőleg belőlük is lesznek meghatározó játékosok,de a Ware-Hatcher garnitúra (Hatch szvsz már jövőre sem lesz itt)leváltása után,egyértelműen ő lesz A Kapitány.

Most látom hogy a Skins is meg lett csapkodva,ha a Phily is megtenné ezt a szívességet,méginkább beleférne a Saints elleni L.Azért beszarás ez a csoport idén...emlékezzetek amikor egy 9-7 éppen csak elég volt a WCre a 'Skinsnek,mi meg a Giants meg 13-3al meg 10-6al áltunk,asszem az utolsó Philly is 8-8as volt,most az sem elképzelhetetlen hogy ezzel meg lehet majd nyerni a csoportot.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000277737/Sound-FX-Tony-Romo

zseniális,aki nem látta volna még 😊Kroos
Amikor lábbal megtolja a labdát..ahányszor nézem csak nevetek 😀 örülök,hogy van egy Romo a csapatban.


“I think I was playing better at times last year,” Lee said. “I think I have room to improve. I still think there’s a handful of plays I leave on the field each week, and I’m trying to get rid of them.”

Ezért imádom ezt az embert.Alázat,ami sok játékosból hiányzik.Itt főként Cartert emelném ki,aki nem viseli túl jól,hogy Simset felváltva játszatják vele.De itt a bizonyítási lehetőség,Sproles nagyon hasonló feladat elé fogja állítani mint Woodhead..és eddig vesztésre áll
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
 www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/0ap2000000277737/Sound-FX-Tony-Romo

zseniális,aki nem látta volna még 😊

PunBB bbcode test