Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Két hét alatt kigyó-gyula, aztán mehetünk bele a hidegbe, ahol eddig szokás szerint elfagyott Tony dobókeze.
Más: A szezon első fele alapján-
Ha meg akarjuk tartani Lee-t, Cartert és Bryant-et, és még jó csapatunk is legyen jövőre, akkor: fájó szívvel, de Austin, Spencer, ROMO felejtős, igen a 108 millás... 30 ért maradhat. Talán Carr is, félek tőle, hogy ő sem marad, viszont új védelmet kell építeni. El ne felejtsem: Mo sajnos bust, egyszerűen 'kisérül' a csapatból...
Ha ez így megy végig, akkor szerintem egy szcenárió:
Az edzőknél változás: első lépés - Jerry Stephen fia kezébe teszi a gyeplőt, egészségére hivatkozva visszavonul (vagyis lebőg), Garret OC, egy db új vezetőedző. Kiffin nyugdíj, Marinelli teljes jogú DC (ha el nem viszik, remélem marad). Tampa alapú fejlesztés. Callahan elmegy.
Ha PO-ba megyünk, mert azért ennek is van esélye, akkor kizöldül a december-január.Charlie Firpo
Én Cartert is sajnálnám,de talán ő mehetne,Austin,Spencer nyilván nem lesznek már itt jövőre.Romot szerintem csak akkor küldik el a 2015os szezonnál hamarabb ha nagyon látványosan elfogy(pl ahogy Bledsoe elfogyott 2006ban)ebbe meg reménykedjünk hogy nem történik meg.az szerinem is hülyeség volt hogy kvázi előre oda adtuk neki a nagy pénzt,én simán megvártam volna az idei alapszakaszt,és ha úgy teljesít akkor megdobom a nagy dellával,de ha most lennénk tárgyalási helyzetben szerintem nem lenne ilyen magas az ára.az öregek közül én pont hogy Carrt tartanám meg mindenképpen,Leet leszámítva ő az egyetlen aki a tavalyihoz legalább hasonló teljesítményt tud hozni ebben a rendszerben is,egyébként is 28 éves talán?4-5 jó év még simán van benne,ráadásul nem is sérülékeny.Claiborne-ról se mondjuk még ki szerintem hogy bust,az első offseasonjét serülés miatt hagyta ki,majd mire már úgy ahogy kezdett belerázódni a Ryan féle sémába jött Kiffin meg a tampa2.Tedd hozzá még azt is hogy a CB talán a legnehezebben tanulható poszt a ligában egy ujjonc számára.Ha jövő ilyenkor sem lesz jelentősen előrébb akkor majd lehet ilyenekről beszélni.Akit te kifelejtettél az szerintem Hatcher,ha jól tudom neki is az utolsó éve és eddig pro bowler szinten játszik,igazából rajta múlik a dolog,de ha egy csapat majd megkínálja egy zsíros szerződéssel a szezon után én abszolút megérteném ha elfogadná,abban biztos vagyok hogy nekünk nem fér bele hogy egy 32 éves játékosnak olyan szerződést adjunk amilyet ő megérdemelne(tehát hosszútávút).

Ahogy abban is hogy ahhoz hogy JJ akárkinek is kiadja a csapatot,még a fiának is,hát nem is tudom hogy minek kéne történnie,nagyon komoly egészségügyi probléma vagy valami hasonló,ilyet meg nyilván nem kíván az ember senkinek,de ő az az ember aki soha nem fogja beismerni hogy kvázi 20 éve nagyon nagy mértékben miatta tart ott a csapat ahol tart,úgy egyébként,mikor hallottunk tőle akármikor is olyat hogy valamivel kapcsolatban belátta hogy ő hibázott?Nekem róla mindig az jut eszembe amikor Jimmy Johnson idejében olyanokat nyilatkozott hogy "ilyen csapattal másik 100 edző is bajnoki címet nyerne!"meg hogy mennyire betegesen próbálkozott minden lehetséges helyzetben odaférkőzni Jimmy mellé ha arról volt szó hogy a sikerekért kellett learatni a dicsőséget,szinte ordított róla hogy nem bírja elviselni ha nem kap legalább oroszlánrésznyit a sikerből.Mindent elmond ez róla...Nem fogja itt ő senkinek átadni a csapatot,ameddig egészségügyileg bírja(sőt még lehet azután se)nem hogy azért mert kvázi beismeri,20 éven át megbuktam mint GM.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Romo kb. 2 évet marad még sztem,aztán éri meg talán jobban kirakni.
És az élet sors...Austint és Spencert tavaly is mondták már, menjenek,cut, sérülések,magas fizu miatt és baromi nehéz lett volna,de utólag ugye.
Spencer de jó lenne, ha maradna vmi jutányos fizuval( most nem keveset keres a semmivel, hátha lenne annyira hű,de nem így működik tudom)Kroos
Egyetértek, de Romot én nem kiraknám, hanem érdemeire való tekintettel, azaz a csapat érdekében sokkal kevesebb pénzért foglalkoztatnám tovább, pl. egy jövőbeni qb-edzői poszt megpendítésével. Mert azért ő egy jó irányító és végleg a Boys-hoz nőtt.Charlie Firpo
azért azt ne felejtsük el, hogy mindig Romo pénzén spóroltunk, az ő pénzét vágtuk meg, hogy cap alatt legyünk. egyszer őt is megkel fizetni.

Ware és Witten sem lesz fiatalabb, és ők megérdemelnének egy gyűrűt, miattuk kéne igazán hajtani a csapatnak. (mint pl. a 2011es Mavs, Nowo és Kiddel.)

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ezt hívják Dez-kettőzésnek.


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Persze-persze. sztem még 2 évig min kezdő lesz,aztán módosítás valami,egy jó back-up is lehet,segítő vmi.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Romo kb. 2 évet marad még sztem,aztán éri meg talán jobban kirakni.
És az élet sors...Austint és Spencert tavaly is mondták már, menjenek,cut, sérülések,magas fizu miatt és baromi nehéz lett volna,de utólag ugye.
Spencer de jó lenne, ha maradna vmi jutányos fizuval( most nem keveset keres a semmivel, hátha lenne annyira hű,de nem így működik tudom)Kroos
Egyetértek, de Romot én nem kiraknám, hanem érdemeire való tekintettel, azaz a csapat érdekében sokkal kevesebb pénzért foglalkoztatnám tovább, pl. egy jövőbeni qb-edzői poszt megpendítésével. Mert azért ő egy jó irányító és végleg a Boys-hoz nőtt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Romo kb. 2 évet marad még sztem,aztán éri meg talán jobban kirakni.
És az élet sors...Austint és Spencert tavaly is mondták már, menjenek,cut, sérülések,magas fizu miatt és baromi nehéz lett volna,de utólag ugye.
Spencer de jó lenne, ha maradna vmi jutányos fizuval( most nem keveset keres a semmivel, hátha lenne annyira hű,de nem így működik tudom)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Két hét alatt kigyó-gyula, aztán mehetünk bele a hidegbe, ahol eddig szokás szerint elfagyott Tony dobókeze.
Más: A szezon első fele alapján-
Ha meg akarjuk tartani Lee-t, Cartert és Bryant-et, és még jó csapatunk is legyen jövőre, akkor: fájó szívvel, de Austin, Spencer, ROMO felejtős, igen a 108 millás... 30 ért maradhat. Talán Carr is, félek tőle, hogy ő sem marad, viszont új védelmet kell építeni. El ne felejtsem: Mo sajnos bust, egyszerűen 'kisérül' a csapatból...
Ha ez így megy végig, akkor szerintem egy szcenárió:
Az edzőknél változás: első lépés - Jerry Stephen fia kezébe teszi a gyeplőt, egészségére hivatkozva visszavonul (vagyis lebőg), Garret OC, egy db új vezetőedző. Kiffin nyugdíj, Marinelli teljes jogú DC (ha el nem viszik, remélem marad). Tampa alapú fejlesztés. Callahan elmegy.
Ha PO-ba megyünk, mert azért ennek is van esélye, akkor kizöldül a december-január.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Hát skacok én lemondtam erről a szezonról is..lehet korai,de én már a 8:8at is nehézkesnek érzem...
Ez a védelem gyakorlatilag 1-2 turnoveren kívül nem tud senkit se megállítani. Alapjáraton tehetségesek,van 1-2 lyukas poszt, de jó drat+FAval és persze sérülések elkerülésével egy Saintsi fordulat benne van a védelemben. Köv. drafton kb. csak a Dbe draftolnék( na jo G,T is kell,de Waters szerű emberkék kellenek FAn inkább).
Bár a pénzügyi helyzet sem fog segíteni a köv. években...
Leeért meg nagy kár,bár én nem erőltetném h a Giants ellen? minek h lesérüljön megint, Ware,Spencer se ért semmit szar állapotban inkább épüljön fel rendesen mindenki..
hát igen írták a dc.comon is h LEE a szíve és lelke a védelemnek.Kroos
Én erőltetném, hisz leírtad ő a szív és a lélek + az ész is a védelemben. Bár ha rásérül még rosszabb. Na de mit akarunk? PO-t vagy egy jó draft cetlit? Én szívem szerint már PO-t szeretnék látni, ahol bármi előfordulhat, nem biztos az hogy kikapnánk. Ezért szeretném látni Lee-t a pályán a Giants ellen is mert akkor simán nyerhetünk New Yorkba. Amúgy emlékeztek Carter mennyivel jobb volt a Ryan sémába? Mikor kidőlt Lee tavaly Carter átvette a helyét és nem is akárhogyan... Most meg szinte semmi. a Secondaryval meg fogalmam sincs mi a gond komolyan. Ilyen nevekkel mi lehet ilyen szar? Carr ligaelit Claiborne bárki bármit mond ügyes srác, van még hova fejlődnie de tehetség van bőven. Church 1 állat. Heath mondjuk kurva nagy homály szánalmas mit keres egy ilyen az NFL-be. Scandrick szerintem ligaelit. Úgy leszedi a slot WR-ket ahogy illik. Welker kapott el ellene kb 50 yardot. Wilcox-ban is van tehetség meg mindig a labdakörül van. Valaki tudja a választ?😊 MI ITT ILYEN SZAR? COACH ?krisz0621
nem kell itt a Lee-témán túrázni. a Giants meccs két hét múlva lesz, Lee meg 3-4 hetet hagy ki, ebből mondjuk szerintem lesz úgy 5-6 is, de meglátjuk, mi lesz a hálaadással záródó 5 napon. (@ Giants, vs Raiders).
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Egyértelműen az edzői stáb rovására írom a töketlenkedésünket mindkét oldalon. Ha megfigyeltétek év elején szar volt a D mert Kiffin erőltette a sec-ben a zónázást, ezt észre is vette és volt is két jó meccsünk utána, Phily, Redskins. Csakhogy elkezdtek kőkeményen fogyni a kezdők és a no name D line sem muzsikált úgy ezért óriási hanyatlás ment végbe ami Lee sérülésével teljesedett ki! Az ész, a csapatkapitány és a fő motivációs tényező kiesésével teljesen összeszakadtunk a meccsen, addig kb. pariban voltunk. Az offense oldalon pedig Garrett és Callahan óriási szakértelme mutatkozik meg hétről hétre, na jó egyszer véletlenül a Denver ellen összejött. Ők nálam abszolút megbuktak de kérdés Jerry-nél hogy áll a szénájuk. Elcsépelt és már írtam is és most sem érzem másképp - nem tudom, hogy minek örülnék jobban, PO vagy Red-Callahan páros lábbal kirúgása! (istenem ha mindkettő összejönne!)
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Hát skacok én lemondtam erről a szezonról is..lehet korai,de én már a 8:8at is nehézkesnek érzem...
Ez a védelem gyakorlatilag 1-2 turnoveren kívül nem tud senkit se megállítani. Alapjáraton tehetségesek,van 1-2 lyukas poszt, de jó drat+FAval és persze sérülések elkerülésével egy Saintsi fordulat benne van a védelemben. Köv. drafton kb. csak a Dbe draftolnék( na jo G,T is kell,de Waters szerű emberkék kellenek FAn inkább).
Bár a pénzügyi helyzet sem fog segíteni a köv. években...
Leeért meg nagy kár,bár én nem erőltetném h a Giants ellen? minek h lesérüljön megint, Ware,Spencer se ért semmit szar állapotban inkább épüljön fel rendesen mindenki..
hát igen írták a dc.comon is h LEE a szíve és lelke a védelemnek.Kroos
Én erőltetném, hisz leírtad ő a szív és a lélek + az ész is a védelemben. Bár ha rásérül még rosszabb. Na de mit akarunk? PO-t vagy egy jó draft cetlit? Én szívem szerint már PO-t szeretnék látni, ahol bármi előfordulhat, nem biztos az hogy kikapnánk. Ezért szeretném látni Lee-t a pályán a Giants ellen is mert akkor simán nyerhetünk New Yorkba. Amúgy emlékeztek Carter mennyivel jobb volt a Ryan sémába? Mikor kidőlt Lee tavaly Carter átvette a helyét és nem is akárhogyan... Most meg szinte semmi. a Secondaryval meg fogalmam sincs mi a gond komolyan. Ilyen nevekkel mi lehet ilyen szar? Carr ligaelit Claiborne bárki bármit mond ügyes srác, van még hova fejlődnie de tehetség van bőven. Church 1 állat. Heath mondjuk kurva nagy homály szánalmas mit keres egy ilyen az NFL-be. Scandrick szerintem ligaelit. Úgy leszedi a slot WR-ket ahogy illik. Welker kapott el ellene kb 50 yardot. Wilcox-ban is van tehetség meg mindig a labdakörül van. Valaki tudja a választ?😊 MI ITT ILYEN SZAR? COACH ?
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Letöltöttem és megnéztem a meccset, én is vereségre számítottam az is lett.
Viszont eleje egész tűrhető volt, addig a pontig amikor 2f végén még vissza tudtak támadni. Ott el is ment sajna a meccs.
Mennyivel másképp lehetett volna, ha ott egy FG-ig eljutunk.... "ha"....

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát skacok én lemondtam erről a szezonról is..lehet korai,de én már a 8:8at is nehézkesnek érzem...
Ez a védelem gyakorlatilag 1-2 turnoveren kívül nem tud senkit se megállítani. Alapjáraton tehetségesek,van 1-2 lyukas poszt, de jó drat+FAval és persze sérülések elkerülésével egy Saintsi fordulat benne van a védelemben. Köv. drafton kb. csak a Dbe draftolnék( na jo G,T is kell,de Waters szerű emberkék kellenek FAn inkább).
Bár a pénzügyi helyzet sem fog segíteni a köv. években...
Leeért meg nagy kár,bár én nem erőltetném h a Giants ellen? minek h lesérüljön megint, Ware,Spencer se ért semmit szar állapotban inkább épüljön fel rendesen mindenki..
hát igen írták a dc.comon is h LEE a szíve és lelke a védelemnek.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
"This D is proved that it can handle not having Ware and Claiborne and it can probably even survive without Hatcher. But without Lee, it is inoperative. "

via Brad Gagnon, BleachersReport

No f'kin comment.
több mint 10 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Lee!!! Remélem vissza tud térni valami csoda folytán már a Giants ellen is . Hihetetlen, hogy milyen sérülékeny ő is 😕 Murray-vel együtt. De lassan ott tartunk, hogy D Ware se tud végigjátszani 16 meccset.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Furi mert eddig hamstringet írtak mindenhol.Cowboykarcsi
Meg ahhoz is kapott oda...nem tudom.Tocy
a válasz ott keresendő, hogy a hamstringet magyarra térdínként szokás fordítani. a 3-4 hetet meg azért írták oda, mert járni tud, az átlagos gyógyulási idő meg kb. ennyi.

nem kell mögé gondolni semmit.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 608 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért ordas nagy mákjaink voltak amelyek bőven elfedik a gyengeségeket, nekem most Foles sem volt olyan meggyőző mint amennyire szeretem. A Skins rush játéka legyen szó QB-ról vagy RB-ról komoly teszt elé fogja állítani a csapatot, tartok a meccstől rendesen. Meg hát otthon játszunk az a mi esetünkben ugye.... 😛
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ha nem sérült volna le AR akkor esélyes lenne, hogy kikap a Phily. Így viszont sztem behúzzák a meccset.Wong
Azért én ebbe nem lennék biztos.Lambeau Field-en nyerni nem egyszerű,ha van Rodgers ha nincs.És az is teljesen más,ha meccs közbe kell beállnod,vagy van egy heted gyakorolni az első csapattal (Wallace).Tehenész
"Nem megy a Packersnek Aaron Rodgers nélkül, a Nick Foles vezette Eagles viszonylag könnyed győzelmet aratott a Lambeau Fielden" forrás: bowl.hu
Én biztos vagyok benne!
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Furi mert eddig hamstringet írtak mindenhol.Cowboykarcsi
Meg ahhoz is kapott oda...nem tudom.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Furi mert eddig hamstringet írtak mindenhol.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezt honnan?Cowboykarcsi
Térdínsérülést szenvedett a Dallas Cowboys linebackere Sean Lee. Előreláthatólag 3-4 hetet lesz kénytelen kihagyni a védő.

Fűzővel kifelé, ők nem írtak forrást, de hülyeséget, vagy bizonytalant nem szoktak kiírni.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezt honnan?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Lee 3-4 hét.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én abban bízom hogy azért az ilyen hamstring sérülés erősen függ attól is ki melyen típusú.Van aki tényleg 1-2 hét alatt kijön belőle,nem százszázalékosra,csak hogy tisztességesen helyt álljon,aztán van a másik véglet akinek kb a karrierjét teszi tönkre(sajna úgy néz ki hogy például Austin iskola példája ennek).Azt is hozzá tenném még hogy akármekkora kedvenc is Lee azt is észre kell venni hogy igenis injury prone játékos akárcsak Murray,egyikük sem tudod még egy szezonjában sem 16 meccset végig játszani.Persz Lee most olyan szinten játszik hogy így is megéri akár hosszútávon is,inkább ő 13 meccsen mint Durant vagy valami puhapöcs 16 meccsen keresztül.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 917 — Cowboys fan
Csupán az összefoglaló és a meccs elemzése alapján;kb azt kaptuk amit vártunk.Hatcher nem játszott ahogy olvastam Ware is csak néhány snappet,és azokon se látszott 100%osnak.Innentől kezdve nincs mit írni,az hogy a második negyed elejére Lee is lement csak feltette az I-re a pontot.Ami még plusz jól jött hogy senki nem tudott normálisan tacklet csinálni,Heath ebben kb verhetetlen volt tegnap este(és én csak az összefoglalót láttam)Cowboykarcsi
Ware ennél azért többet volt a pályán, de a meccs felétől sántított. ennek ellenére volt 1 sack-je, 1 majdnem strip sack (így csak incomplete pass lett belőle) meg egy brutál hit Brees-en.
persze a védelem leolvadásával egyedül a támadósorban lehetett volna bízni, de ők két egész értelmes drive-ot voltak képesek összehozni egész meccsen.

A támadósortól is nagyon kevés a 17 pont de láttuk már őket ennél jóval gyengébb védelem ellen is szenvedni,Bryantat gyönyörűen lefogták az az egy elkapása egy bravúr catch volt de egyébként esély sem volt megjátszani.Murray viszont hasított csak hát ugye a második negyed végére már valami 28-10 volt az állás.Szar így kikapni de sajnos a jelenlegi helyzetben ez a reális,ebben a felállásban a Saints ennyivel jobb csapat.Cowboykarcsi
Bryant felé ment még egy passz, amivel simán be tudott volna sétálni, ha nem hosszabb vagy 5 yarddal. hosszabb lett.
Murray-t még mindig nem tudom, miért futtatjuk shotgun-ból, draw-ban stb. egy jó fal mögött mehetne, de ez a fal nem jó fal, G posztról rendre összetörik a zsebet, Murray meg DT-k ellen kevésbé hatékonyan harcol, mint LB-ek ellen.

Nekem is kinyílik a bicska a zsebemben ha eszembe jut hogy elküldték RR,mindent elmond a vezetőségről hozzá nem értéséről.Annyit mondjuk hozzá tennék,hogy tavaly akármilyen sérülés hullám is volt,Spencer talán egy meccs kivételével végigjátszotta a szezont,kb All-Pro formában,illetve Hatcher is volt ha jól tudom többé kevésbé egész évben,Ware is az év első felében abszolút egészséges volt,a 11 sackből kb 8at az első 8 meccsen hozott össze. Csak azt akarom ezzel kinyögni hogy azért az ideihez képest emberevő volt a passrush,mert hogy most lepkefing ami van,nyomás nélkül meg lhet bármilyen LB meg DB sor a védőfal mögött.Igazából a sérülésekkel az volt hogy először a RunD esett darabjaira,főleg Lee és Carter kiesése után,aztán meg jött szépen a többi.Cowboykarcsi
gondolkoztam ezen tegnap, de szerintem ebben nem csak a sérüléshullám van benne. egész egyszerűen szerintem végre rájöttek, hogy a játékosállomány nem volt annyira jó a 3-4-hez, pontosabban a 4-3-hoz jobban illik. Ryan viszont 3-4-es edző, szóval egyszerűbb volt egy új edzőt hozni, mint a roster felét lecserélni.

A lehető legjobbkor jött a bye,csak ahogy Slow is irta lehet nem lesz elég hosszú.Ha a Ware-Hatcher-Lee hármas mindegyik tagja harcra kész lesz a Giants ellen,nagyjából a sérülésük előtti szinten,akkor van esély az utolsó hat meccsből 4et behúzni.Wilcox is visszatér elvileg,Murrayt meg használjuk már az ég szerelmére és akkor mondjuk az ezer sebből vérző D is kevesebbet van a pályán.De ilyen Madden szintű alap korrelációkat úgy látszik a mélyen tisztelt stáb nem tud meglátni.Mondjuk ha felteszem magamnak a kérdést,hogy mit választanék,egy nagy valószínűséggel első körös paccskerral kecsegtető PO részvételt,megkockáztatva hogy esetleg ez a dilettáns és a brigádja megint kap egy lehetőséget,vagy még egy lehangoló év végi leolvadást,és egy 8-8at(vagy annál rosszabbat)de ez esetben a vörös mehetne Alaszkába jég horgászni.Lehet inkább a másodikat választanám.Cowboykarcsi
eddig úgy voltam vele, hogy ha a playoff-ot elérjük, akkor ott bármi lehet.
az a baj, hogy - mint leggyengébb csoportelső - valószínűleg a legjobb csoportmásodikat kapnánk, az meg vagy a Saints lesz, vagy a Panthers. a Saints ellen nem lenne sok keresnivalónk, Panthers-t még nem láttam idén játszani, de gyanítom nem kutyaütők, tavaly is erősen rezgett a léc ellenük, és azóta sokadszor futnak neki az "építsük Cam köré a támadósort" projektnek, harmadszorra azért most már csak bejön nekik.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Tele van a f.szom az egésszel. Vereségre számítottunk, igen na de nem ilyenre. Legalábbis én nem. Az első félidő annyira siralmas volt, hogy akkor értünk el first downt ha Murray meg tudta futni, vagy ha az ellenfél büntetéssel megkönyörült rajtunk egyel. A D 1000 sebből vérzett, de ki és mit vár el tőlük, ha 15 percből 11.02-van fenta pályán? Aztán feljön az O, 1.2.3 & out 35mp alatt majd mehet vissza a D. Egész meccsen ez volt, vagy épp halálra futattuk Murrayt (persze csak az első félidőben), amit persze nem bírt sokáig. Rozsdi szabály volt megint. Tudják, hogy mi a passzból élünk ezért akkor most passzolni sem fogunk nemhogy futni, inkább nem is akarunk játszani. Viccesen hagzik de abszolút ezt lehetett látni.
A Saint okos volt, vagyis Payton, mert amíg Lee játszott, tudták, hogy a futásuk sikere azon múlik ki tudják e szedni a játékból. És ki tudták, olyan védekezési domino elvet mutattak be, hogy biztos, hogy rendesen készültek erre. Meg is lett az eredménye, szépen tudták húzni az időt. Szinte úgy ketyegett az óra, ahogy ők akarták.Amikor Lee kiesett, utána már had ne mondjam, hogy nem volt kérdés se a futás. A meccsen a 3. negyed utolsó másfél percén kívül, közünk nem volt a játékhoz. Rozsdi köpökdött, az ment neki.
Byrantet áll. kettőzték, sokszor Wittent is, bár amiket Romo dobált nem kellett sokszor a dupla, mert összeszedni is lehetetlen volt. TW konkrétan egyszer a TD pillanatában lett megjátszva, vicc. Amit nem értettem, hogy ennyi kettőzés kellett, hogy szabadabbon hagyjon elkapókat, de se Beasley se senki nem boldogult, kimondom én Ryan rendszere 100%-osan leszopatott minket. Annyira le volt bénitva az O, hogy komolyan a sírás határán voltam.

60 percből 20at töltött a támadósor a pályán, 10 kivitelezett elkapás, 9 first down volt a 40el szemben, 9-ből 0 third down, áááá, nem sorolom, nézzétek meg, gusztustalan leírni is.

Amitől még felfordult a gyomrom, pontosabban akitől az Heath. Teljesen fogalmatlan, erőtlen, agyatalan. 1000 misstakle, már a végén játszottak is rá és a kommentárok is rajta röhögtek. Én nem tudtam. ....
Szóval vereség, mert erre számítottunk. De ez alázás volt nem vereség, játszani sem akartunk, a sarki csövesben is több kitartás van télen mint tegnap bennünk volt. Egy szóval tudom jellemezni ezt a mérőzést: MEGÉRDEMELTÜK!