Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Wilber, mint Will LB? Nem hangzik túl jól...
Amúgy is várhatóan a földön fog eldőlni a meccs, nagyon erős szelet és hideget mondanak, ráadásul 30% esély van a hóra is. Én ezen a meccsen sajnos vereséget várok, Lee nélkül nem tudom, hogyan lehetne esélye az amúgy is vérszegény védelmünknek. Halvány reménysugárként Austin visszatérésébe lehet kapaszkodni, ő azért megkavarhatja az erőviszonyokat a nem túl acélos Giants secondary ellen.gorbel
Semmi gondom Austinnal, sőt az egyik nagy kedvencem, de célpontból ugye eddig sem volt hiány...
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Wilber, mint Will LB? Nem hangzik túl jól...
Amúgy is várhatóan a földön fog eldőlni a meccs, nagyon erős szelet és hideget mondanak, ráadásul 30% esély van a hóra is. Én ezen a meccsen sajnos vereséget várok, Lee nélkül nem tudom, hogyan lehetne esélye az amúgy is vérszegény védelmünknek. Halvány reménysugárként Austin visszatérésébe lehet kapaszkodni, ő azért megkavarhatja az erőviszonyokat a nem túl acélos Giants secondary ellen.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
"Jerry Jones: These are my best years as Cowboys GM"
És ezt komolyan gondolja....

(azt csak így zárójelben jegyzem meg hogy én határozottan emlékszem hogy tavaly meg még volt egy olyan - szintén nagyon szellemes - megjegyzése hogy ha nem ő lenne a GM is,már régen kirugta volna azt.de akárhogy keresem nem találom,csak én emlékszem erre?)Cowboykarcsi
Nem, nekem is dereng valami. Az oreg korral jar. Talan meg Al Davis dementia-szintjenek elerese elott atadja a stafetat gyermekenek... csak hogy utana visszasirjuk.

A Garrett tamogatasrol, amihez immaron a jatekosok is csatlakoztak: "Show me the money!"

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Hollómanben nagyon bíztam h robbantani fog már most, és brutál lesz, d az a nyaksérülés nem akar rendbe jönni...milyen lb sor lesz....Kroos
Azt írják, hogy Wilber kezd helyette. Szegény gyerek lassan QB is lesz! 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hollómanben nagyon bíztam h robbantani fog már most, és brutál lesz, d az a nyaksérülés nem akar rendbe jönni...milyen lb sor lesz....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Lássuk hát, hogy, öt héttel a december 26-ig tartó szavazás lezárulta előtt, ki az első 10 helyezett a 2013-as Pro Bowl szavazáson!

Peyton Manning – QB – Denver Broncos – 654 309 szavazat
Drew Brees – QB – New Orleans Saints – 540 036 szavazat
Jamaal Charles – RB – Kansas City Chiefs – 453 761 szavazat
Calvin Johnson – WR – Detroit Lions – 449 346 szavazat
Marshawn Lynch – RB – Seattle Seahawks – 443 533 szavazat
Adrian Peterson – RB – Minnesota Vikings – 410 002 szavazat
Jimmy Graham – TE – New Orleans Saints – 376 637 szavazat
A.J. Green – WR – Cincinatti Bengals – 368 708 szavazat
LeSean McCoy – RB – Philadelphia Eagles – 349 706 szavazat
Dez Bryant – WR – Dallas Cowboys – 345 850 szavazat

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
"Jerry Jones: These are my best years as Cowboys GM"
És ezt komolyan gondolja....

(azt csak így zárójelben jegyzem meg hogy én határozottan emlékszem hogy tavaly meg még volt egy olyan - szintén nagyon szellemes - megjegyzése hogy ha nem ő lenne a GM is,már régen kirugta volna azt.de akárhogy keresem nem találom,csak én emlékszem erre?)Cowboykarcsi
Pontosabban azt nyilatkozta hogy a GM tuti nem lesz kirúgva 😊
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
"Jerry Jones: These are my best years as Cowboys GM"
És ezt komolyan gondolja....

(azt csak így zárójelben jegyzem meg hogy én határozottan emlékszem hogy tavaly meg még volt egy olyan - szintén nagyon szellemes - megjegyzése hogy ha nem ő lenne a GM is,már régen kirugta volna azt.de akárhogy keresem nem találom,csak én emlékszem erre?)

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ezt még visszatérve az Allen témához :

"Yeah, we can't do much right around here, I guess," tight end Jason Witten deadpanned. "You'd rather have it that way than country club."

😀
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
jaa,aha

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
répatorta = vörös = guesswho
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ez a répatortás hír sokkolt, el se tudtam aludni... az kéne még. :#Kroos
???

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Hát nem tudom srácok, de ha JJ-nek nincs valami hátsó szándéka a kijelentéssel, nem lesz változás jövőre. Nézem a meccseiteket, és hát nem nagyon értem miért ragaszkodik Redhez.gyurczi
erre csak azt tudom mondani, hogy ha úgy látták, hogy Rob nem érdemel még egy esélyt egy szinte kész védelemmel, akkor Garrett sem érdemelhet még egyet ilyen Offense-el!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ez a répatortás hír sokkolt, el se tudtam aludni... az kéne még. :#

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Hát nem tudom srácok, de ha JJ-nek nincs valami hátsó szándéka a kijelentéssel, nem lesz változás jövőre. Nézem a meccseiteket, és hát nem nagyon értem miért ragaszkodik Redhez.gyurczi
mi sem, de ez Nektek így jobb, azt hiszem...
több mint 10 éve
gyurczi New York Giants 2 346 — Giants fan
Hát nem tudom srácok, de ha JJ-nek nincs valami hátsó szándéka a kijelentéssel, nem lesz változás jövőre. Nézem a meccseiteket, és hát nem nagyon értem miért ragaszkodik Redhez.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát nem megint sérült lett hollóember? pedig van benne potenciál. Reméljük, vasárnapig rendbe jön.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
De hogy nincs meg az a kapocs az edzők és a játékosok közt az nem JJ miatt van... Kiffin,Marinelli azért papíron rendeben vannak, itt a Callahan,Garrett szál továbbra is a bibis (szerintem), nem egy Sean Payton,Belichik,Carrol akiket tisztelnek,szeretnek a játékosok,akiknek van respektjük stb..Kroos
Ott a pont! 😊 Grudent ide!!!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
De hogy nincs meg az a kapocs az edzők és a játékosok közt az nem JJ miatt van... Kiffin,Marinelli azért papíron rendeben vannak, itt a Callahan,Garrett szál továbbra is a bibis (szerintem), nem egy Sean Payton,Belichik,Carrol akiket tisztelnek,szeretnek a játékosok,akiknek van respektjük stb..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Will Allen kommentelt a csapatról:

“It was a very micro-managed atmosphere. Everything was heightened. Everything was very hyped. I didn’t feel the relationship and the bonding between players and coaches,” Allen said. “…I think that’s the rift that you get and everybody wonders why Dallas can’t win; why Dallas isn’t completing everything it needs to. The players are great. The players are tremendous. The coaches are some of the best in the business. You just need a cohesion there that allows players and coaches to really execute and do their jobs and it’s not something hanging over their heads.”

“That’s not fun for anybody,” Allen said. “…We understand that it’s a business but football is a business. Winning is our business. But if we’re not a team, if we’re not together in it all, then we have nothing.”Wirtschaftsteil
Szép gondolatmenet és már itt is tárgyaltuk, hogy igaz is. Látjuk ezt mi is, ők is majdnem mindenki, még lehet, hogy JJ is, de, hogy félre soha nem fog állni (sajnos) abban is biztos vagyok!
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Will Allen kommentelt a csapatról:

“It was a very micro-managed atmosphere. Everything was heightened. Everything was very hyped. I didn’t feel the relationship and the bonding between players and coaches,” Allen said. “…I think that’s the rift that you get and everybody wonders why Dallas can’t win; why Dallas isn’t completing everything it needs to. The players are great. The players are tremendous. The coaches are some of the best in the business. You just need a cohesion there that allows players and coaches to really execute and do their jobs and it’s not something hanging over their heads.”

“That’s not fun for anybody,” Allen said. “…We understand that it’s a business but football is a business. Winning is our business. But if we’re not a team, if we’re not together in it all, then we have nothing.”
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Azért én csak így nagyon halkan,picit bízom Hollomanben,nem tudom,valahogy azt érzem be fog válni,preseasonben király volt,és a szezon elején sem voltak rossz megmozdulásai amíg játszott.Wilcoxnak nagyon örülök hogy visszatér,remélem ott folytatja ahol az Eagles ellen abba hagyta,és most nagyon úgy tűnik hogy Hatcher is közel 100as lesz,Ware-t nem tudom,a Holloman-Sims-Carter hármas meg szvsz alapszinten,de meg kell hogy tudja oldani a feladatot,mondjuk a runD és a "playmaker" faktor kb a felére esik vissza Lee nélkül de nincs mit tenni.

Ja és Garrett alatt 0-3 a csapat bye week után.(egyébként all-time a Giants ellen 0-2)ideje lenne ezen változtatni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
no para, innentől legalább egy héten keresztül szaladunk az első helyezett után, az általában inkább jól jön ki, mint rosszul.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Papírforma szerint jövő héten szopo. Aztán olyan 7-9, 6-10 környéken becsapódás. Garrett pedig mehet amerre lat. Remelem legalább is.
Aki megnyeri az Eastet és PO-ba jut... Hat 😊 nem lesz jo neki. Megy egy kört vhogy (sztem nem, az egész csoportban senki nem tudott egy normális contender csapatot elverni), 99% h NO v Seatle s következő állomás...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na Garrett! Jelen állás szerint ha a giants is nyer és jövő héten kikapunk tőlük, kezdhet viszketni a segged a padon!!! Addig töketlenkedtünk ebben a mostani gagyi eastben, hogy felhoztunk mindenkit a nyakunkra! Gratulálok!!!speeedy1
Sajnos mindkét eredmény várható volt. Nyerni kell a Giants ellen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.