Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hát nem nyertük rommá magunkat(és akkor még finoman fogalmaztam)de az kifejezetten jól esik a lelkemnek,a győzelmen kívül természetesen,hogy az egész heti pofázás után el lett baszarintva a New Yorkiak szája,mert amit JPP meg a többiek csináltak,az valami igen csak bicska nyitogató volt,szerencsére visszanyalt a fagyi 😊 (az meg külön cseresznye volt a tejszínhabon hogy a két legtöbbet ekézett emberük nyerte meg a meccset egy GW driveban)

Igy most egyelőre egész jó helyzetben vagyunk,a következő 3 meccsből igazából az is elég lehet ha csak egyet,mondjuk az Oakland ellenit hozzuk,utána meg a két csoportmeccset kell behúzni valahogy és megvan a csoport.Lee nagyon kéne vissza,mert ratyi volt a runD,remélem valamikor a Washington elleni meccs környékén már bevethető lesz.

Meg azért mondjuk jó lenne ha Carter rendelkezne legalább fele akkora aggyal mint bicepsszel....

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Thomast innen puszilom.Blevi
a meccs utáni nyilatkozata már meglepően korrekt volt, azt mondta, hogy a jobb csapat nyertkristof
Ha en is korrekt akarok lenni, azt írom, hogy a szerencsésebb.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Amugy most hallgatom az nfl.com osszefoglalot. Meg kell vedenem Richardot, neon majom nagyobb kreten, SB gyuru, anusz gyuru, hasselHOFf ide vagy oda. osztja az eszt mikor egy kiskorpadi traktorosnak tobb van mint neki es aljas modon gyalazza Dezt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Thomast innen puszilom.Blevi
a meccs utáni nyilatkozata már meglepően korrekt volt, azt mondta, hogy a jobb csapat nyertkristof
Biztos komolyan gondolta... :p

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Thomast innen puszilom.Blevi
a meccs utáni nyilatkozata már meglepően korrekt volt, azt mondta, hogy a jobb csapat nyert
több mint 10 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szép volt srácok! De drukkoltam nektek! 😀 Mindegy csak ne NYG!!! További sok sikert!


Liverpool Fc fan
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Claiborne ismet megserult... a komforterzete es a magabiztossaga csunya torest szenvedett, en IRre tennem lassan, nehogy career-ending embarassmentet szenvedjen. A combja is ujra meghuzodott amugy.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Richardot nem vagyok hajlando hallgatni a Jessicas musora ota. Max masik meccset, ha rohogni akarok rajta.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
nem nézek sport1-et. ki nem állhatom Faragót.
majd talán rájátszásban, hang nélkül.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
egyébként nem akarok menőzni, de ezt írtam a Dezről elpattanó interception után:
slowmotion
Cowboys fan
Csapat: Dallas Cowboys
Lakhely: Budapest, néha Kaposvár
Post: 2 922
3 órája

megvan a meccs.
slowmotion
Én akkor éreztem, amikor elkezdtek poénkodni a mindentelvesztő Dallas-on Ricsiék, no meg szegény Gyulán. A mi Gyulánkon!!! 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
egyébként nem akarok menőzni, de ezt írtam a Dezről elpattanó interception után:
slowmotion
Cowboys fan
Csapat: Dallas Cowboys
Lakhely: Budapest, néha Kaposvár
Post: 2 922
3 órája

megvan a meccs.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
ez nem volt fontos meccs. Tony soha nem nyer meg fontos meccset.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Megfele lehetne nyugodni már a játékosoknak, mindenki vadul hibázott, de a győzelem számít. Meg hogy Jeff Heathet senki sem ismeri, meg Dez megrángatta az anyja haját ! 😊))
Ja és remélem, meccs után nem gyalázzák meg Cartert, mert még kell az ő JÓ játéka.

Harris és Claiborne is megsérült...nem örülök.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Dez amekkora fasz volt egész meccsen akkora clutch volt az utso driveban. Thomast innen puszilom.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ez kellett. Nem volt mindig szep, a birok sem voltak a helyzet magaslatan (ami a jatek elvezetebol igen sokat elvesz), de a vege megerdemelt gyozelem. Johet a Raiders!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
"We got a good game plan for them," Church said. "We're going to let our corners play and choke them out and get down in their face and hopefully we’ll have a better outcome than we did in the first week when they put 450 on us."

Csak nem egy kis man-to-man coverage?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Wilber, mint Will LB? Nem hangzik túl jól...
Amúgy is várhatóan a földön fog eldőlni a meccs, nagyon erős szelet és hideget mondanak, ráadásul 30% esély van a hóra is. Én ezen a meccsen sajnos vereséget várok, Lee nélkül nem tudom, hogyan lehetne esélye az amúgy is vérszegény védelmünknek. Halvány reménysugárként Austin visszatérésébe lehet kapaszkodni, ő azért megkavarhatja az erőviszonyokat a nem túl acélos Giants secondary ellen.gorbel
Ezen a logikán elindulva akkor mi is futunk, neem?
Én nem aggódom, ha Selvie párszor megveri Pugh-ot és betakarja Elit, akkor nem lesz baj.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
QB coach Wade Wilson will be relocated from the sideline to the booth in order to help Callahan read coverages. Callahan will send the offensive play calls in to Jason Garrett who will relay them to Tony Romo on the field.
Nincs változás mi? 😊 megy itt a parasztvakítás...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Elméletben,de a csapatot,edzőt,ismerve+ sérülések, ez a meccs szerintem duplán számít akármi is lesz.
Persze ha a többiek is szerencsétlenkednek akkor ucsó hét,és akkor bukunk ugye...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Tippem: Vereség amivel a rájátszás is úszik.

Lehet fura de szerintem ezen a meccsen múlik a rájátszásunk, ha vereség Sasok megelőznek v a Giants, ha nyerünk és aztán papírforma W Oakland ellen, na onnan már nehéz lenne elszúrni( bár Garrett...)Kroos
Szerintem bármit csináltok, az utolsó héten fog eldőlni a dolog. Ha 7-5, akkor is még Chicago, Rodgerses Packers, a Redskinsből is bármi lehet, és ha 8-7-tel mentek Phillybe. akiknek ARI, DET, CHI otthon, MIN idegenben, simán lehet akár 0-4 is, de ha kettőt nyernek ( ami azért nem lehetetlen ), akkor egállal vágtok neki az utolsónak. De ha kikaptok a Giantstől, vagy akárkitől még és mjuk 7-8-cal értek oda, akkor sem hiszem, hogy 8-nál több győzelme lesz az Eaglesnek, tehát ha nyertek, megint csak megvan. Giants sorsolása kb a legnehezebb, ők nem hinném, hogy ott lennének a végén.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Tippem: Vereség amivel a rájátszás is úszik.

Lehet fura de szerintem ezen a meccsen múlik a rájátszásunk, ha vereség Sasok megelőznek v a Giants, ha nyerünk és aztán papírforma W Oakland ellen, na onnan már nehéz lenne elszúrni( bár Garrett...)

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
In just looking at the bodies that Monte Kiffin has, there is a way that he could play his own version of this defense by using Barry Church as that linebacker, with Jeff Heath and J.J. Wilcox as the safeties. Morris Claiborne, Orlando Scandrick and Brandon Carr can matchup up with the receivers and Church would be in position to handle the run but also play the pass underneath with Ernie Sims or Bruce Carter.

Ez is érdekes, és nem is hülyeség.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Wilber, mint Will LB? Nem hangzik túl jól...
Amúgy is várhatóan a földön fog eldőlni a meccs, nagyon erős szelet és hideget mondanak, ráadásul 30% esély van a hóra is. Én ezen a meccsen sajnos vereséget várok, Lee nélkül nem tudom, hogyan lehetne esélye az amúgy is vérszegény védelmünknek. Halvány reménysugárként Austin visszatérésébe lehet kapaszkodni, ő azért megkavarhatja az erőviszonyokat a nem túl acélos Giants secondary ellen.gorbel
Semmi gondom Austinnal, sőt az egyik nagy kedvencem, de célpontból ugye eddig sem volt hiány...Wong
Williams az utóbbi időben visszaesett, őt egy átlagosnál jobb press corner még leszedi. Austin pedig sokak szerint a legjobb route runner a csapatban. Ha másért nem, arra mindenképp jó, hogy kicsit elvonja az őrzők figyelmét a Dez-Witten duóról. Ráadásul Miles a szerződéséért is küzd, beszéltek róla Broaddusék, hogy év végén várhatóan neki is "felajánlanak" egy paycut or leave üzletet, mint Freenek tavaly.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
Wilber, mint Will LB? Nem hangzik túl jól...
Amúgy is várhatóan a földön fog eldőlni a meccs, nagyon erős szelet és hideget mondanak, ráadásul 30% esély van a hóra is. Én ezen a meccsen sajnos vereséget várok, Lee nélkül nem tudom, hogyan lehetne esélye az amúgy is vérszegény védelmünknek. Halvány reménysugárként Austin visszatérésébe lehet kapaszkodni, ő azért megkavarhatja az erőviszonyokat a nem túl acélos Giants secondary ellen.gorbel
Semmi gondom Austinnal, sőt az egyik nagy kedvencem, de célpontból ugye eddig sem volt hiány...Wong
célpontból sosem elég, főleg ha egy nagy darab célpontról van szó, aki gyors, és olyan hintába ültet, hogy kiesel a stoplisból