Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
"He’s made some plays, not only close to the end zone but also from out a little bit, which has been a positive thing," Jason Garrett said. "You know, for a number of years, Witt was the master of getting tackled at the 1. The players used to kill him on it. But he’s found his way to get in the end zone a little bit more."
na igen, ha valakit tényleg volt esély pont egy yardra a célterülettől megállítani, az Witten volt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Hú, szépen lemaradtam. Még csak nem is hallottam vagy olvastam róla. Akkor viszont a +cap már az egekben járhat.Wirtschaftsteil
megkapta a millióit, de 1,5-2 milliós játékidő-bónusz van benne évente
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hatcher távozására nem 70% az esély, inkább 95. Ő inkább már a jövőre gondolva spurizik ennyire idén.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hú, szépen lemaradtam. Még csak nem is hallottam vagy olvastam róla. Akkor viszont a +cap már az egekben járhat.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
igy van Leenek már van szerződése

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Lee aláírt idén 6 évre. Ha jol emlékszem.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
ráadásul ugyanúgy ahogy Hatcher,jövőre kb 70% hogy ő sem fog nálunk játszani.Cowboykarcsi
Én azért örülnék ha valahogy sikerülne megegyezni. Persze tény, hogy még többek közt Lee is hátra van jövőre, és hogy rekord összeg van bekönyvelve 2014re.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Williams fogja a visszahordásokat vinni, amíg Harris vissza nem tér. Most nézem, hogy az új fiú már 500 elkapott yard fölött van 5 TD-vel...edig nem rossz! Asszem valahol már értékelték az idei draftunkat és elég jól beváltak az újak. Egyébként is, volt már itt arról szó, hogy kb. a csapat fele 1-2. szezonját futja? Nagyon fiatalok vagyunk, ezért is sok a hiba, azt hiszem. Viszont hosszú távon kell gondolkodni. Lásd Waters, pl. 😕) Jó lenne, ha jövőre visszajönne.
Ápropó, hallott valaki valamit Spencer-ről? Vagy kibekkeli a szezont sérülten?Charlie Firpo
Spencer évek óta IR-en van.
játszott 34 snapet a Chiefs ellen, aztán eldöntötték, hogy nem megy, és operálni kéne, úgyhogy neki annyi meg egy bambi.slowmotion
Akkor az ő lóvéját is bebuktuk?Charlie Firpo
ráadásul ugyanúgy ahogy Hatcher,jövőre kb 70% hogy ő sem fog nálunk játszani.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Williams fogja a visszahordásokat vinni, amíg Harris vissza nem tér. Most nézem, hogy az új fiú már 500 elkapott yard fölött van 5 TD-vel...edig nem rossz! Asszem valahol már értékelték az idei draftunkat és elég jól beváltak az újak. Egyébként is, volt már itt arról szó, hogy kb. a csapat fele 1-2. szezonját futja? Nagyon fiatalok vagyunk, ezért is sok a hiba, azt hiszem. Viszont hosszú távon kell gondolkodni. Lásd Waters, pl. 😕) Jó lenne, ha jövőre visszajönne.
Ápropó, hallott valaki valamit Spencer-ről? Vagy kibekkeli a szezont sérülten?Charlie Firpo
Spencer évek óta IR-en van.
játszott 34 snapet a Chiefs ellen, aztán eldöntötték, hogy nem megy, és operálni kéne, úgyhogy neki annyi meg egy bambi.slowmotion
Akkor az ő lóvéját is bebuktuk?Charlie Firpo
szerintem igen, de nem vagyok szagértő.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Williams fogja a visszahordásokat vinni, amíg Harris vissza nem tér. Most nézem, hogy az új fiú már 500 elkapott yard fölött van 5 TD-vel...edig nem rossz! Asszem valahol már értékelték az idei draftunkat és elég jól beváltak az újak. Egyébként is, volt már itt arról szó, hogy kb. a csapat fele 1-2. szezonját futja? Nagyon fiatalok vagyunk, ezért is sok a hiba, azt hiszem. Viszont hosszú távon kell gondolkodni. Lásd Waters, pl. 😕) Jó lenne, ha jövőre visszajönne.
Ápropó, hallott valaki valamit Spencer-ről? Vagy kibekkeli a szezont sérülten?Charlie Firpo
Spencer évek óta IR-en van.
játszott 34 snapet a Chiefs ellen, aztán eldöntötték, hogy nem megy, és operálni kéne, úgyhogy neki annyi meg egy bambi.slowmotion
Akkor az ő lóvéját is bebuktuk?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
Williams fogja a visszahordásokat vinni, amíg Harris vissza nem tér. Most nézem, hogy az új fiú már 500 elkapott yard fölött van 5 TD-vel...edig nem rossz! Asszem valahol már értékelték az idei draftunkat és elég jól beváltak az újak. Egyébként is, volt már itt arról szó, hogy kb. a csapat fele 1-2. szezonját futja? Nagyon fiatalok vagyunk, ezért is sok a hiba, azt hiszem. Viszont hosszú távon kell gondolkodni. Lásd Waters, pl. 😕) Jó lenne, ha jövőre visszajönne.
Ápropó, hallott valaki valamit Spencer-ről? Vagy kibekkeli a szezont sérülten?Charlie Firpo
Spencer évek óta IR-en van.
játszott 34 snapet a Chiefs ellen, aztán eldöntötték, hogy nem megy, és operálni kéne, úgyhogy neki annyi meg egy bambi.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Williams fogja a visszahordásokat vinni, amíg Harris vissza nem tér. Most nézem, hogy az új fiú már 500 elkapott yard fölött van 5 TD-vel...edig nem rossz! Asszem valahol már értékelték az idei draftunkat és elég jól beváltak az újak. Egyébként is, volt már itt arról szó, hogy kb. a csapat fele 1-2. szezonját futja? Nagyon fiatalok vagyunk, ezért is sok a hiba, azt hiszem. Viszont hosszú távon kell gondolkodni. Lásd Waters, pl. 😕) Jó lenne, ha jövőre visszajönne.
Ápropó, hallott valaki valamit Spencer-ről? Vagy kibekkeli a szezont sérülten?Charlie Firpo
Én az idei draftot úgy látom,hogy vagy nagyon el lett találva egy-egy pick,vagy épp az ellenkezője.Frederick,Williams,Wilcox,és talán Holloman(?) nagyon jónak tűnnek , viszont 2ndroundEscobar sehol,Webb lehet,hogy jó,csak túl sok az a +2m-es előny az elkapóknak,Randle se mutatott sokat,bár sok lehetőséget nem is kapott igaz.


Falról meg annyit,hogy jobb,de ismerjük be,az elmúlt évekbe nyújtott teljesítményhez képest nem nehéz 😛
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Williams fogja a visszahordásokat vinni, amíg Harris vissza nem tér. Most nézem, hogy az új fiú már 500 elkapott yard fölött van 5 TD-vel...edig nem rossz! Asszem valahol már értékelték az idei draftunkat és elég jól beváltak az újak. Egyébként is, volt már itt arról szó, hogy kb. a csapat fele 1-2. szezonját futja? Nagyon fiatalok vagyunk, ezért is sok a hiba, azt hiszem. Viszont hosszú távon kell gondolkodni. Lásd Waters, pl. 😕) Jó lenne, ha jövőre visszajönne.
Ápropó, hallott valaki valamit Spencer-ről? Vagy kibekkeli a szezont sérülten?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Sokat javult a fal az tuti, Freredrick teli találat,Smith zseniálsi,Free nem rossz,sőt,.... Guard poszt ami gyengébb főleg amióta Waters nincs.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
PFFF szerint 7. legjobb OL-ünk van a ligában. Ezt egy kicsit erősnek érzem, bár tavalyhoz képest, sztem egyértelmű javulás látható.
Végre a snapek 98% Romohoz megy, és felnézni is van ideje.

több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Tony Romo is currently the only QB in NFL history with 200+ TD's and fewer than 100 INT's."

no commentspeeedy1
ez mondjuk csak a statisztikák csavarása.
Romo most 200 TD/ 98 INT pozícióban van. melyiket választanánk: 200/98 (~2,04:1) vagy a 351/130-at (2,7:1) vagy a 472/216-ot (2,18:1)?slowmotion
Velük természetesen nem lehet összehasonlítani, de mást sem nagyon! Ettől függetlenül még meglehet neki 😊 Brady-hez még van korban 3 éve, Manninghez meg vagy 100! 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Tanney-t elvitte a Browns PS-ből. Nem örülök.Charlie Firpo
Kocsog Barnak elloptak Mageet is most meg Tanneyt. Szarjal sunt, Lombardi!

Ja, meg a cukros fasznak kell kecsegteto QB prospecteket PSben tarolni, amikor olyan arcok vannak az 53as keretben meg mindig, akik egyszer sem oltoztek meg be iden egy meccsre sem.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
"Tony Romo is currently the only QB in NFL history with 200+ TD's and fewer than 100 INT's."

no commentspeeedy1
ez mondjuk csak a statisztikák csavarása.
Romo most 200 TD/ 98 INT pozícióban van. melyiket választanánk: 200/98 (~2,04:1) vagy a 351/130-at (2,7:1) vagy a 472/216-ot (2,18:1)?
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
"Tony Romo is currently the only QB in NFL history with 200+ TD's and fewer than 100 INT's."

no comment
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Tanney-t elvitte a Browns PS-ből. Nem örülök.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
Martez Wilson in da house:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/11/26/looking-for-rushers-cowboys-give-martez-wilson-a-shot/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Fura, hogy ott tartunk, hogy az ertelemszeru dolgokert dicserjuk a stabot. Az ember azt hinne a legjobb jatekosaban megbiznak es legjobb jatekoshoz illo mennyisegu labdat adnak a kezebe mint liga szerte mindenhol mashol, itt meg azert jar a pacsi mert erre most rajottek. 😊

En azert dicserem Garrettet, mert mert passzolni nem csak az utols drive elejen, de a vegen is. Es pontosan ugyanezert kaptam kis hijan gutautest a Lions ellen, mert puha modon nem torekedett arra, hogy 100%ra lezarja a meccsett es olyan futokkal futtatok jatekokat, akikkel orulhettunk, ha 0 yardra hozzak a playt. Ott egy 1st down most 7-4et jelentene. Sebaj, legalabb most nem qrta el.gyeek
Nem néztem utána, de azért érzésre a passzok legalább harmadát elejtettük (Witten tán 4-ből csak kettőt kapott el), ezek egy része teljesen Tony sara volt, viszont a többségük elkapható lett volna. Idegesség, a hideg, a hideg szél? Szóval volt-lett volna ráció a sok futásban, az utolsó drive viszont pont így volt jó. Pont, mint a vikingek ellen. Majd belejön a stáb ebbe az 'edzősködésbe' is idővel...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan

ez is abba a bizonyos no comment kategóriába tartozik!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Fura, hogy ott tartunk, hogy az ertelemszeru dolgokert dicserjuk a stabot. Az ember azt hinne a legjobb jatekosaban megbiznak es legjobb jatekoshoz illo mennyisegu labdat adnak a kezebe mint liga szerte mindenhol mashol, itt meg azert jar a pacsi mert erre most rajottek. 😊

En azert dicserem Garrettet, mert mert passzolni nem csak az utols drive elejen, de a vegen is. Es pontosan ugyanezert kaptam kis hijan gutautest a Lions ellen, mert puha modon nem torekedett arra, hogy 100%ra lezarja a meccsett es olyan futokkal futtatok jatekokat, akikkel orulhettunk, ha 0 yardra hozzak a playt. Ott egy 1st down most 7-4et jelentene. Sebaj, legalabb most nem qrta el.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Eatmenék arról beszéltek, hogy amikor Freddie magasan adta a snapet, az elvileg egy trükkes direct snap lett volna Dunbarnak, csak Romo elnézte.
És ha máskor szidjuk a coaching staff-ot, akkor most dicsérjük meg őket; okosan kevertük a játékokat, a time management is megfelelő volt, döntetlennél kellően agresszíven rámentünk a W-re a végén, Bryant felé sok labda szállt...Szóval most piros pont vöröskééknek.
Hatcher meg egy állat, nagyon fog hiányozni jövőre...