Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Sziasztok! Beleolvastam, mit vártok az ellenünk. Amit tudnotok kell, sajnos az egykor legendás védelem sajnos mára romhalmaz, különösen futás ellen, de passzolni is lehet ellenünk. A playmakerek kiesésével már az eddig többé-kevésbé jellemző labdaszerzések is megritkultak, sajnos ezekkel sem nagyon számolhatunk. A támadók viszont feltámadtak, a Marshall-Jeffery- Bennett elkapó/tight end hármas idén jó szezont fut, így Cutler hiányában McCown-nak sincs olyan nehéz dolga, ráadásul a tavaly még okádék OL is végre képes valamennyire megvédeni. MCown számai 4 teljes, egy 3 negyedes és egy 1 negyedes meccsen: 1461 yard, 9TD, 1INT, 103,6 rating....
Forte is jó, szerintem futni fogunk ebben az időben sokat, főleg a hóviharban, lehetőleg minél kevesebb időt adva a mi védelmünknek.....

Nem figyeltelek mostanában titeket túl sokszor, de Demarco Murraynek nagy napot jósolok. Akkor tudnánk nyerni, ha újra beindulna a turnover machine, mert a hazai pályán és a hidegen kívül nem sok minden szól mellettünk...... 😊
Go Bears! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Csak nekem van rossz érzésem,hogy Lee -15fokba tér vissza? Mo is sikeresen rásérült new yorkban a hidegbe,pedig ott azért melegebb volt.Tehenész
Én féltem Romo-t is, végül is ők csinálták ki Rodgers-t is... Marinelli hátha segít ebben is.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Beszarás, szegényekre nagyon rájár a rúd időjárás terén. Ráadásul hét közben volt olyan nap, amikor 26-7 fok volt napközben Dallasban, rá 1-2 napra meg ez.gorbel
Erre mondta Garrett, hogy így legalább nagy vidáman tudnak edzeni kint, készülve a csikágói télre.
Nem lehet öröm összefagyni. Én is kíváncsi vagyok arra, hogy dome-ból át lehet-e állni erre az időre.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Beszarás, szegényekre nagyon rájár a rúd időjárás terén. Ráadásul hét közben volt olyan nap, amikor 26-7 fok volt napközben Dallasban, rá 1-2 napra meg ez.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Az korrekt...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Csak nekem van rossz érzésem,hogy Lee -15fokba tér vissza? Mo is sikeresen rásérült new yorkban a hidegbe,pedig ott azért melegebb volt.Tehenész
ja és Briggs,Cutler,Tillman outTehenész
like
az se érdekelne ha a másik kettő játszana,csak Cutler ne,ahogy hallom McCown sem rossz,de azért jelentősen mások a D kilátásai hogy nem Cutler fog dobálni Marshallnak.

Morris és Harris kivételével mindenki full edzésen volt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Csak nekem van rossz érzésem,hogy Lee -15fokba tér vissza? Mo is sikeresen rásérült new yorkban a hidegbe,pedig ott azért melegebb volt.Tehenész
Ez nehéz kérdés, a szezonnak abban a szakaszában vagyunk, ahol minden meccset muszáj (lenne) megnyerni. Ráadásul a rövid passzok levédekezésénél (Fortét sokszor betalálják ilyenekkel) pótolhatatlan. Az aggodalom ettől függetlenül jogos, de reméljük, a stáb tudja, mit csinál.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Csak nekem van rossz érzésem,hogy Lee -15fokba tér vissza? Mo is sikeresen rásérült new yorkban a hidegbe,pedig ott azért melegebb volt.Tehenész
ja és Briggs,Cutler,Tillman out
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Csak nekem van rossz érzésem,hogy Lee -15fokba tér vissza? Mo is sikeresen rásérült new yorkban a hidegbe,pedig ott azért melegebb volt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
például hogy Cluttsnak írják a nevét nem Cuttsnak 😊Cowboykarcsi
Egy nyelvtan-nacival allsz szemben, jobban teszed, ha meghatralsz. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Szerintem ez a meccs főleg a védelmünkön fog múlni. Ahogy írtátok, egyáltalán nincs pass-rush kb. 1 sack/game átlaggal állhatunk, de még a siettetések meg hitek sincsenek meg. Oké hogy elvileg Ware és Hatcher se százas, de valamit tenni kéne ez ügyben, mert a medvéknek nem alibi elkapói vannak és pont ezért nehéz dolga lesz a SECnek (Marshall-Jeffery- és a Dallasban közkedvelt Martellus Bennett is jól nyomja eddig). Ráadásul ha hagyunk időt Cutlernek, akkor oda teszi a labdát ahova kell.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
például hogy Cluttsnak írják a nevét nem Cuttsnak 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Karcsi, az utobbi idoben nagyon negativva valtal. 7-5tel all a csapat, a legjobbak ellen nagyon szoros meccsen kaptak ki, a csoportot eddig soprik. A D engedhet barmennyi yardot, az utobbi ket meccsen amikor kellett bizonyitotta, hogy nem kell oket leirni, az O pedig barmilyen docogos, ha felveszik Romo ritmusat, akkor hatradolve nezem ahogy megtesznek 80 yardot a TDig. Emlekszem milyen sivalkodas volt a Giantsnel az utobbi SB menetelesukkor is... aztan megtaltosodott a csapat es mind tudjuk meddig jutottak... Amugy meg neha annyira vanilla a Cowboys a labda mindket oldalan, hogy az a kepzetem tamadt, hogy direkt alcazzak az igazi potencialjukat es az utosebb jatekokat. Remelem igy van! :p

Amit erdemes tudni Tyler Cluttsrol.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a védelemnek alapvetően annyibaja van,hogy legjobb esetben is a szezon előtt kezdőnek várt 4 védőfalemberből 2 tud játszani,közülük is Hatcher hozza csak azt amit tényleg tud,Ware vagy sérülten játszik vagy öregszik,de az biztos hogy egyszerűen nincs passrush,illetve a runD is ezért döcög,egyszerűen a dline súlytalansága túl nagy terhet rak a linebackerekre,nyilván a sérülések sem segitenek ezen sem a secondaryben,sem a LB sorban.a baj az hogy ezen idén nem nagyon fog tudni mitkezdeni a stáb.persze lehet játszani a különféle felállásokkal,azzal hogy hogy,mikor és milyen blitzeket hívnak Kiffinék,de ez csak lyuktömködés.(abban lehet még bizni hogy Ware vagy valaki megtáltosodik és repíti a csapatot akár egy rövidebb PO runra is,de ez azért inkább a vágyálom kategória,nem pedig reális szkenárió) ez a D viszont igenis képes bigplayeket csinálni,akár clutch momentumban is. Ergo akkor van esélye a Dallasnak a komolyabb csapatok ellen,ha az offense mondjuk úgy játszik hogy az utolsó 5 percben mondjuk még egy labdabirtokláson belül van a csapat.ilyen helyzetben akárki ellen képesek megcsinálni egy kulcs stopot,sacket vagy akár TO-t,ezt iden is bizonyitották már nem is egyszer.a 'boysnak úgy kell játszania hogy hosszú driveokal,azokból pontokkal operáljon már a meccs elején(az ilyen balfasz kezdés mint a Raiders elleni nem fér bele),igy van esélye a védelemnek komoly szopás nélkül lehozni a meccset.az emberanyag meg van ehhez a többi Garretten múlik

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 786 — Cowboys fan
nem kell túlmisztifikálni Dunbar szárnyalását, szünet előtt neki sem ment a futás. azt mondják az okosok, hogy a 2 és 3 TE-s felállások miatt túl sok nagy védő volt a pályán a másik oldalon, a félidő előtti kétpercesnél váltott át 11-esre a stáb (TE+RB+3WR), ott az egyik linebackert cornerre cserélte a Raiders, onnantól feküdt a futásunk, és nemcsak Dunbar (neki egyébként az az 50 yardos szépen felrántotta az átlagát).

egyébként azért kell futókat kipróbálni, mert most egydimenziós a futójáték, lévén Dunbarral együtt az igazi gyorsaság eltűnt a RB-csapatból, Randle lényegében Murray 2.0, Tanner meg egy faltörő kos, de nem jitterbug.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Garrett-el kapcsolatban már nagyon rég van egy "érzésem" vagy meglátásom, esetleg hívhatjuk elméleti gondolta fröccsnek is.
Van ez a fránya halftime adjustment.Na már most, többször észre lehetett venni, hogy az első fél idei játékunk nagyban eltér a másodiktól. Figyeltem ezt, előnyben, hátrányban, nagy hátrányban, megjátszott WR-ek típusát, "fajtáját", kit erőltetünk és kit nem, futás/passz hányadot stb. Szerintem Garretnek van egy nagyon konzervatív első fél idei taktikája, és mint a pókerben inkább megkockáztat egy magasabb fél idei vereséget, de semmiképp nem fedné fel a kártyáit amit a második félidőben akar játszani, hogy az ellenfél ne tudja azt kielemezni és így biztosítva be a W-t. Szerinte, ugye...
Deznek hányszor volt 20yard alatti elkapása az első félidőben és 2TD, meg 100yard a másodikban, de ide lehet sorolni Wittent is, vagy Austint.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mikor nézetem a hétvégi meccseket, sorra ezek a gondolatok jutottak az agyamban főszerephez, például akkor is amikor láttam, hogy 5TD-t és 400 yard felett dobott a KC-nek Manning, vagy ahogy a Seattle nullázta a New Orleanst és csinált lényegében hülyét Rob-ból is. Sajnálom ha ezzel megsértek valakit. De az a plusz ami belőlünk hiányzik az nem egy nagy valami, csak egy kis finomhangolás, vagy éppen kevesebb sérült. Nem Kiffint akarom védeni.....




Egyetértek veled. Ami engem kicsit zavar, de ezek már tényleg nüanszok, hogy pl. miért nem tud menet közben váltani a D? Az Oakland ellen is csak szüneti eligazítás után javultunk fel. Arra gondolok, hogy - mivel sok a fiatal - nehezebben-óvatosabban??? váltanak menet közben az edzők. Pl. nekem azért tetszett Dunbar, mert (szerintem) arra következtettek, hogy most egy relatíve kicsi de gyors RB kell, bedobták, be is jött. Ilyenből miért nem mernek többet húzni? Vagy pl. Wilber fáintos LB, futás ellen is kiváló, ki sem teszik, ez miért nem látszott eddig?
Amit írtál, hogy apróságok kellenek csak, olyan, mintha nem pontosan értenék a védelemben, mit is akarnak velük játszatni. Ehhez kell majd a rutin, idő azonban nincs. Viszont ha a védőfal rombol, akkor nincs miről beszélni. Ez a lényege a 4-3-as védelemnek. Hátha ők is kipihenték magukat, oszt hajrá!
Bruce Lee meg a legnagyobb - Mondom én, Bud!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Tudom, hogy nagy siránkozások mennek a Kiffin vezérelt D-vel, és sokak szerint szarrá dobálnak minket, és stb, viszont:

Mikor néztem a hétvégi meccseket, sorra ezek a gondolatok jutottak az agyamban főszerephez, például akkor is amikor láttam, hogy 5TD-t és 400 yard felett dobott a KC-nek Manning, vagy ahogy a Seattle nullázta a New Orleanst és csinált lényegében hülyét Rob-ból is. Sajnálom ha ezzel megsértek valakit. De az a plusz ami belőlünk hiányzik az nem egy nagy valami, csak egy kis finomhangolás, vagy éppen kevesebb sérült. Nem Kiffint akarom védeni, csak egy kicsit elnyomni a siránkozást. Ha például most a NO elverte volna a Seattle-t 34-7re akkor egy csomó siránkozós hozzászólást olvasnék, miszerint Jerry a legnagyobb balfasz, hogy elküldte tavaly Robot. Más kérdés, hogy szerintem hibázott, csak arra szeretnék rávilágítani, hogy ha savazzuk őket, akkor ne egy hét távlatban tegyük, hanem egy kicsit hosszabb intervallumban gondolkodjunk.

A liga legjobb D-je is kaphat súlyos yardokat, behúzhatják fülüket farkukat egy olyan környezetben ahol nem érzik magukat komfortosan és hibát hibára halmozhatnak... ettől szép ez a játék.

Más, mennek a latolgatások, a PO-ról. Én nem merek latolgatni, mert nem érzem a csapatot annyira ütőképesnek, hogy messze jutnánk a rájátszásban. Ez nem negatív hozzáállás, és nem siránkozás, csak pl a Seattlet nézve engem a hideg rázott ahogy a csapat tagjai és a csapat kontra közönség vagy éppen fordítva viszonyulnak egymáshoz. A kölcsönös tisztelet, a 12. ember, az összetartás, hogy meghalnak egymásért és főleg a csapatért, az egységért mint a katonák, mert ez egy háború. Nálunk szépen csillog minden, van pénz dögivel, de van amit nem lehet megvenni... én "csak" ezt hiányolom most. Amit én szeretnék látni ebben a csapatban az talán az amit Lee képvisel.

Hétvégén ha Lee visszatér és Carter is pályán lesz, akkor nálunk lesz a legütősebb LB páros, Bruce Lee!
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Dunbart már meg is műtötték. Érdekes, hogy megint egy rakat futót próbálgatunk, kimondatlanul sem bíznak Randle-ban és Tanner-ben? Nem értek hozzá, de gondolom, a labdabiztonság a fő szempont, a védők veszett sok fumblit csinálnak az RB-ken.

"Cowboys working out 4 RB and 1 FB this morning Armando Allen. Curtis Brinkley Delone Carter Shaun Draughn Tyler Clutts. Clutts is FB."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nekem egyszerubb a matek: a Cowboys behuzza a maradek 4 meccset, aztan PO. Aki ott szembe jon, azt szepen megverik, SB az evtized meccse es nyer a Cowboys, Romo/Lee MVP, gyuru, stb, a karorvendok es heterek meg kizarandokolhatnak Kent megyebe metszofoggal szorteleniteni a bal heremet. Teljesen realis...

gyeek
Kiffin coach of the year, Heath Super Bowl MVP...ja, és kapunk ajándékba +50 misi cap space-t, mert olyan szépek texasi lányok fogai!gorbel
oké gyerekek legyen,feláldozom a saját jövőbeli elképzeléseim ennek érdekében,de akkor jöjjön is be 😀
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Nekem egyszerubb a matek: a Cowboys behuzza a maradek 4 meccset, aztan PO. Aki ott szembe jon, azt szepen megverik, SB az evtized meccse es nyer a Cowboys, Romo/Lee MVP, gyuru, stb, a karorvendok es heterek meg kizarandokolhatnak Kent megyebe metszofoggal szorteleniteni a bal heremet. Teljesen realis...

gyeek
Kiffin coach of the year, Heath Super Bowl MVP...ja, és kapunk ajándékba +50 misi cap space-t, mert olyan szépek texasi lányok fogai!
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én nekem meg annyira az az érzésem a hogy akkor lenne ez az év is igazán "cowboys"-os ha a előző két évben bemutatott "bukjuk el a PO-t az utolsó meccsen a Giants,majd másik évben a 'Skins ellen" produkcióra felteszik a srácok a pontot és a harmadik évben sikerül ezt a bravúrt a harmadik csoportellenfél ellen is megcsinálni....igazi same old cowboys lenne.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Mivel már csak 4 meccs van hátra,lehet számolgatni:
Nekünk még: idegen Chicago,Redskins otthon Packers,Eagles

Chicago verhető,viszont Soldier Fielden decemberbe egyáltalán nem lesz egyszerű,és csak emlékezzünk tavaly ugyanúgy monday night bears ellen..
Packers szerintem azon fog múlni,hogy lesz Rodgers vagy nem.
Skins idegenbe,ez lehet a kulcs,mert itt ha nyerni tudunk,5-0 a csoportba,ami utolsó körbe nagyon jól jöhet.
Eagles Véleményem szerint megint az utolsó héten fog eldőlni a PO,itt győzni kell majd.

Én egy 2-2t kinézek ebből,ami ugyebár 9-7

Nézzük a fő riválist,a Sasokat:
otthon Detroit,Chicago idegen Minnesota,Dallas

Még Cardinals meccs elött úgy éreztem,hogy vagy ezt,vagy a Lions elleni meccset behúzza az eagles,de a kettőből csak egyiket,tehát ez legyen egy loss mondjuk.
Vikings kötelező nekik,ha idegenbe ha nem.
Bears otthon,ez nagyban függ attól is,hogy lesznek e még maci oldalon PO remények,remélem mi azt megoldjuk már jövőhét hétfőn 😊
Utolsónak pedig mi,reméljük tét nélkül,de erre talán kisebb az esély.

Jelenlegi formáját nézve az Eaglesnek,egy 2-2 itt is kinéz,tehát 9-7

Persze ez csak úgy,ha utolsó héten verjük őket otthon,akkor az 5-1es csoportbeli mérleggel irány a PO.

Viszont ha az Eagles behúzza a Lions elleni meccset,onnan lehet izgulni.Tehenész
Nekem egyszerubb a matek: a Cowboys behuzza a maradek 4 meccset, aztan PO. Aki ott szembe jon, azt szepen megverik, SB az evtized meccse es nyer a Cowboys, Romo/Lee MVP, gyuru, stb, a karorvendok es heterek meg kizarandokolhatnak Kent megyebe metszofoggal szorteleniteni a bal heremet. Teljesen realis...

Mar csak 4 kis uveg sorom maradt... :[

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mivel már csak 4 meccs van hátra,lehet számolgatni:
Nekünk még: idegen Chicago,Redskins otthon Packers,Eagles

Chicago verhető,viszont Soldier Fielden decemberbe egyáltalán nem lesz egyszerű,és csak emlékezzünk tavaly ugyanúgy monday night bears ellen..
Packers szerintem azon fog múlni,hogy lesz Rodgers vagy nem.
Skins idegenbe,ez lehet a kulcs,mert itt ha nyerni tudunk,5-0 a csoportba,ami utolsó körbe nagyon jól jöhet.
Eagles Véleményem szerint megint az utolsó héten fog eldőlni a PO,itt győzni kell majd.

Én egy 2-2t kinézek ebből,ami ugyebár 9-7

Nézzük a fő riválist,a Sasokat:
otthon Detroit,Chicago idegen Minnesota,Dallas

Még Cardinals meccs elött úgy éreztem,hogy vagy ezt,vagy a Lions elleni meccset behúzza az eagles,de a kettőből csak egyiket,tehát ez legyen egy loss mondjuk.
Vikings kötelező nekik,ha idegenbe ha nem.
Bears otthon,ez nagyban függ attól is,hogy lesznek e még maci oldalon PO remények,remélem mi azt megoldjuk már jövőhét hétfőn 😊
Utolsónak pedig mi,reméljük tét nélkül,de erre talán kisebb az esély.

Jelenlegi formáját nézve az Eaglesnek,egy 2-2 itt is kinéz,tehát 9-7

Persze ez csak úgy,ha utolsó héten verjük őket otthon,akkor az 5-1es csoportbeli mérleggel irány a PO.

Viszont ha az Eagles behúzza a Lions elleni meccset,onnan lehet izgulni.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Ha nyer az Eagles, az se akkora tragédia, mert így a WC-ben is bízhat az East 2. ( Meg amúgy is ütjük majd őket az ucsó fordulóban. 😀 )