Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Hát ha van mitől félni,az a Jeffrey-Marshall páros,főleg amiatt,hogy a secondarynk nagy kuka idén,sajnos Claiborne ide hozatala is kezd teljesen csődbe menni,már hetek óta a kezdőbe sincs.Church kivételével,nincs normális Safetynk se,ás Churchnél azt se tudni,hogy meddig nem sérült sajnos.Viszont a másik oldalon nagy Qb kérdések vannak,ami meg nekünk kedvez.Illetve kérdés még,hogy a front seven,hogy teljesít a futások ellen,mert idén eddig borzalmasak voltak,igaz múlt héten McFadden-t már letudtuk nagyon szépen kapcsolni.Offenseről meg annyit,hogy Romo szerintem már más fél-2éve nagyszerűen játszik,szerintem ma se az Offensen fog múlni a W.Dezito88
Claiborne mar csak azert sincs a kezdoben hetek ota, mert serult es egyaltalan nem jatszik. Carr es Scandrick viszont alapvetoen nem jatszanak rosszul, a turnover mindig benne van a jatekban. Jeff Heathtol (UDFA) meg nem igazan lehet elvarni, hogy ProBowl szintet hozzon, ahogy a masik ujonctol Wilcoxtol sem.

QB kerdes nincs a Bearsnel; Cutler nem jatszik. (Ha egeszseges lenne akkor se lenne QB kerdes: o kezdene.)

A front sevent leszukitenem front 4ra, mert a linebackerekkel semmi gond nincs jelenleg, a vedofalban meg utcarol osszeszedett jatekosok jatszanak meg a kezdoben is, szoval a helyzethez kepest eleg szep amit eddig tettek. McFadden cserejatekossa minosult vissza, mert szarul jatszik, szoval az o levedekezese nem egy nagy fegyverteny, de Rashad Jennings se tudott valami nagyot doboritani (bar megserult), ha mar muszaj kiemeli a futas elleni vedelmet.

Romoval kapcsolatos eszrevetellel egyetertek, es megfejelnem meg azzal, hogy 2006 ota nagyszeruen jatszik.gyeek
Igen Mcfadden-t elírtam,de Jennings is parádés formában volt akkoriba,és simán megfogtok,Romohoz meg úgy értem a másfél-2évet,hogy azóta vigyázz a labdára,nem megy bele teljesen felesleges buta passzokba,ami vagy 80 yardos TD ,vagy egy hatalmas és buta interception,tehát erre gondoltam igazán azt a másfél-2évet.Dezito88
Illetve ha jól emlékszem,amikor Claiborne még nem volt sérült,már akkor is a Carr-Scandrick volt a kező Cb páros.
több mint 10 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Hát ha van mitől félni,az a Jeffrey-Marshall páros,főleg amiatt,hogy a secondarynk nagy kuka idén,sajnos Claiborne ide hozatala is kezd teljesen csődbe menni,már hetek óta a kezdőbe sincs.Church kivételével,nincs normális Safetynk se,ás Churchnél azt se tudni,hogy meddig nem sérült sajnos.Viszont a másik oldalon nagy Qb kérdések vannak,ami meg nekünk kedvez.Illetve kérdés még,hogy a front seven,hogy teljesít a futások ellen,mert idén eddig borzalmasak voltak,igaz múlt héten McFadden-t már letudtuk nagyon szépen kapcsolni.Offenseről meg annyit,hogy Romo szerintem már más fél-2éve nagyszerűen játszik,szerintem ma se az Offensen fog múlni a W.Dezito88
Claiborne mar csak azert sincs a kezdoben hetek ota, mert serult es egyaltalan nem jatszik. Carr es Scandrick viszont alapvetoen nem jatszanak rosszul, a turnover mindig benne van a jatekban. Jeff Heathtol (UDFA) meg nem igazan lehet elvarni, hogy ProBowl szintet hozzon, ahogy a masik ujonctol Wilcoxtol sem.

QB kerdes nincs a Bearsnel; Cutler nem jatszik. (Ha egeszseges lenne akkor se lenne QB kerdes: o kezdene.)

A front sevent leszukitenem front 4ra, mert a linebackerekkel semmi gond nincs jelenleg, a vedofalban meg utcarol osszeszedett jatekosok jatszanak meg a kezdoben is, szoval a helyzethez kepest eleg szep amit eddig tettek. McFadden cserejatekossa minosult vissza, mert szarul jatszik, szoval az o levedekezese nem egy nagy fegyverteny, de Rashad Jennings se tudott valami nagyot doboritani (bar megserult), ha mar muszaj kiemeli a futas elleni vedelmet.

Romoval kapcsolatos eszrevetellel egyetertek, es megfejelnem meg azzal, hogy 2006 ota nagyszeruen jatszik.gyeek
Igen Mcfadden-t elírtam,de Jennings is parádés formában volt akkoriba,és simán megfogtok,Romohoz meg úgy értem a másfél-2évet,hogy azóta vigyázz a labdára,nem megy bele teljesen felesleges buta passzokba,ami vagy 80 yardos TD ,vagy egy hatalmas és buta interception,tehát erre gondoltam igazán azt a másfél-2évet.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/dkmsbvx5ziul62pw1rzb
Aaron Rodgers still not cleared for Green Bay Packers
Green Bay Packers coach Mike McCarthy revealed Monday that Aaron Rodgers still is not cleared for game action. Quarterback Matt Flynn might see his number called again in Week 15.


A támadógépezetük két elég fontos embere lehet kimarad ellenünk
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
az a baj a gondolat menettel hogy amiben ez a Marshall-Jeffrey páros a legjobb az a fizikális jumpball route-ok.ezekben a legtöbbször azért nincsenek anklebreaker irányváltások,meg double move-ok,egyszóval ezeket elég hatékonyan lehet használni akár hóban is.Cowboykarcsi
Én a szélre gondolok legfőképp,mert 30km/h körüli lesz,és annál 20+yard feletti passzt már könnyen el tud téríten.és ők inkább hosszabb playekbe jók,nem feltétlen a slant játékban.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Hát ha van mitől félni,az a Jeffrey-Marshall páros,főleg amiatt,hogy a secondarynk nagy kuka idén,sajnos Claiborne ide hozatala is kezd teljesen csődbe menni,már hetek óta a kezdőbe sincs.Church kivételével,nincs normális Safetynk se,ás Churchnél azt se tudni,hogy meddig nem sérült sajnos.Viszont a másik oldalon nagy Qb kérdések vannak,ami meg nekünk kedvez.Illetve kérdés még,hogy a front seven,hogy teljesít a futások ellen,mert idén eddig borzalmasak voltak,igaz múlt héten McFadden-t már letudtuk nagyon szépen kapcsolni.Offenseről meg annyit,hogy Romo szerintem már más fél-2éve nagyszerűen játszik,szerintem ma se az Offensen fog múlni a W.Dezito88
Claiborne mar csak azert sincs a kezdoben hetek ota, mert serult es egyaltalan nem jatszik. Carr es Scandrick viszont alapvetoen nem jatszanak rosszul, a turnover mindig benne van a jatekban. Jeff Heathtol (UDFA) meg nem igazan lehet elvarni, hogy ProBowl szintet hozzon, ahogy a masik ujonctol Wilcoxtol sem.

QB kerdes nincs a Bearsnel; Cutler nem jatszik. (Ha egeszseges lenne akkor se lenne QB kerdes: o kezdene.)

A front sevent leszukitenem front 4ra, mert a linebackerekkel semmi gond nincs jelenleg, a vedofalban meg utcarol osszeszedett jatekosok jatszanak meg a kezdoben is, szoval a helyzethez kepest eleg szep amit eddig tettek. McFadden cserejatekossa minosult vissza, mert szarul jatszik, szoval az o levedekezese nem egy nagy fegyverteny, de Rashad Jennings se tudott valami nagyot doboritani (bar megserult), ha mar muszaj kiemeli a futas elleni vedelmet.

Romoval kapcsolatos eszrevetellel egyetertek, es megfejelnem meg azzal, hogy 2006 ota nagyszeruen jatszik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Hát ha van mitől félni,az a Jeffrey-Marshall páros,főleg amiatt,hogy a secondarynk nagy kuka idén,sajnos Claiborne ide hozatala is kezd teljesen csődbe menni,már hetek óta a kezdőbe sincs.Church kivételével,nincs normális Safetynk se,ás Churchnél azt se tudni,hogy meddig nem sérült sajnos.Viszont a másik oldalon nagy Qb kérdések vannak,ami meg nekünk kedvez.Illetve kérdés még,hogy a front seven,hogy teljesít a futások ellen,mert idén eddig borzalmasak voltak,igaz múlt héten McFadden-t már letudtuk nagyon szépen kapcsolni.Offenseről meg annyit,hogy Romo szerintem már más fél-2éve nagyszerűen játszik,szerintem ma se az Offensen fog múlni a W.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az a baj a gondolat menettel hogy amiben ez a Marshall-Jeffrey páros a legjobb az a fizikális jumpball route-ok.ezekben a legtöbbször azért nincsenek anklebreaker irányváltások,meg double move-ok,egyszóval ezeket elég hatékonyan lehet használni akár hóban is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Amikor a Saints ellen volt SNF másnap vizsgáztam,akkor meghúztak,és utána még végignéztem a meccset
Ma ugyanabból vizsgáztam,és átmentem,szval jöhet az alázás Cowboys módra 😛

Amúgy jól jöhet nekünk a szél/hideg mert akkor a passzjáték is limitálva van,ezáltal Marshall-Jeffery is,ami nem hátrány.Nekünk pedig idén passzjáték terén nem a big playek mennek,szval a slantek,hookok simán feküdhetnek .
Lehet,hogy Forte szétfut ellenben,de így,hogy Lee visszatért,nagyobb eséllyel fogjuk meg a futást,és ha kell inkább ott verjenek meg,mint pl Giants ellen.

Nagyon várom már az estét,nem kis meccs lesz!

GO COWBOYS
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Most a Phili jo passzban van. Minden nekik kedvez mostanában(bírok, időjárás).
Nekünk a Bears iszonyat mumus. Mondjuk nekünk a Skinst kell megverni mert akkor a Tie nekünk kedvező. Így ha meccs előnnyel is jönnek a sasok, akkor is mienk a tiebreker.
Azert kene nyerni holnap mert McCown ellen tobb az esély mint Áron ellen.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
azért ez az eagles se lesz egyszerű falat még otthon sem,ráadásul simán benne van hogy ők már 10-5el fognak állni mire a két csapat találkozik.nekünk meg most talán egyedül a skins elleni mondható biztosabb meccsnek,a többi abszolut ki-ki meccs,főleg ha tényleg visszatér Rodgers is.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Remek kis este .. nyert az Eagles,nyert a Packers

Szóval most a medvék egy meccsre vannak a Lions-tól,Packers meg akkor jövőhéten nagy valószínűséggel nem padoztatja Rodgerst.

Ez a monday night kb must win jelenlegTehenész
Nem baj, nem lustulhatunk el, a nyakunkban lihegnek! 😉

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Remek kis este .. nyert az Eagles,nyert a Packers

Szóval most a medvék egy meccsre vannak a Lions-tól,Packers meg akkor jövőhéten nagy valószínűséggel nem padoztatja Rodgerst.

Ez a monday night kb must win jelenleg
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
az eddigi előrejelzések szerint azért ekkora hó nem lesz Chicagóban mint most Phillyben,de a mínuszok repkedni fognak bőven.Cowboykarcsi
 www.earthcam.com/usa/illinois/chicago/wrigleyfield/
ez egy élő webkamera, enyhe havazás van jelenleg
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az eddigi előrejelzések szerint azért ekkora hó nem lesz Chicagóban mint most Phillyben,de a mínuszok repkedni fognak bőven.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egyetértek veled. Ami engem kicsit zavar, de ezek már tényleg nüanszok, hogy pl. miért nem tud menet közben váltani a D? Az Oakland ellen is csak szüneti eligazítás után javultunk fel. Arra gondolok, hogy - mivel sok a fiatal - nehezebben-óvatosabban??? váltanak menet közben az edzők. Pl. nekem azért tetszett Dunbar, mert (szerintem) arra következtettek, hogy most egy relatíve kicsi de gyors RB kell, bedobták, be is jött. Ilyenből miért nem mernek többet húzni? Vagy pl. Wilber fáintos LB, futás ellen is kiváló, ki sem teszik, ez miért nem látszott eddig?
Amit írtál, hogy apróságok kellenek csak, olyan, mintha nem pontosan értenék a védelemben, mit is akarnak velük játszatni. Ehhez kell majd a rutin, idő azonban nincs. Viszont ha a védőfal rombol, akkor nincs miről beszélni. Ez a lényege a 4-3-as védelemnek. Hátha ők is kipihenték magukat, oszt hajrá!
Bruce Lee meg a legnagyobb - Mondom én, Bud!Charlie Firpo
Ez így van. Ne tudd meg, hogy mekkorára kerekedett a szemem a H1-et látva... főleg úgy, hogy összességében szerényebb képességű ámde hasonlóan viharvert gárdáról beszélünk (ráadásul stabil vezér nélkül) és - szerintem - az Oakland sem játszott kimagaslóan.

Hidd el nekem: a PO-ra összeáll ez. Arra tartogatjuk 😉 !
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Chicagoban legjobb esetben is 0°C várható, és 50% valószínűséggel fog "erősen" havazni.

Srácok kaptak egy kis ízelítőt abból hogy mire számítsanak.Wirtschaftsteil
Nem is a hideg lesz talán az igazi faktor, hanem a szél. A mi támadójátékunk passz nélkül azért nem volt eddig olyan ütős... Kíváncsi vagyok, mit eszelünk ki. Esetleg új fullback-ünket futtatjuk sokat? Vagy slote? Az is kérdés, a Bears is csak futni fog-e.Charlie Firpo
Egyetértek. Úgy gondolom, hogy O oldalon rövidpasszos játékokat próbálunk majd erőltetni a futások mellett. A fegyverzet - gyakorlatilag - megvan hozzá (akár TE akár WR játék), csak az edzői gárda nem igazán hasznosít belőle semmit... mi meg nem látjuk azt a Pats-style O-t, amit ígértek (kivéve a Denverrel szemben). Az majd elválik, hogy a koordináció mit fundál ki a Mackók védelme ellen: nekem más nem igazán jut az eszembe (talán pont ezért nem én vagyok a Cowboys HC-je 😀 ).
A védelemnek nagyobb szüksége van Kiffin mester zseniális oldalára, mint valaha. Ha a cudar időjárás kibabrál Tony passzolókájával és kevés ponton kell tartani a macikat... talán nem lett volna hülyeség egy jedi tanfolyam az offseasonban.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem tudom,valaki nézi mi van philly meccsen...embertelen 😀 remélem mi ezt megússzukTehenész
Háát, ezt ezért el kéne kerülnünk. Szép-szép a férfias játék, de ennek nem sok értelmét látom!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Nem tudom,valaki nézi mi van philly meccsen...embertelen 😀 remélem mi ezt megússzuk
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Chicagoban legjobb esetben is 0°C várható, és 50% valószínűséggel fog "erősen" havazni.

Srácok kaptak egy kis ízelítőt abból hogy mire számítsanak.Wirtschaftsteil
Nem is a hideg lesz talán az igazi faktor, hanem a szél. A mi támadójátékunk passz nélkül azért nem volt eddig olyan ütős... Kíváncsi vagyok, mit eszelünk ki. Esetleg új fullback-ünket futtatjuk sokat? Vagy slote? Az is kérdés, a Bears is csak futni fog-e.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Érdekes felvetés Ware és Hatcher jövőjéről:

 thelandryhat.com/2013/12/06/great-cowboys-gm-will-cut-ties-hatcher-ware/?utm_source=FanSided&utm_medium=Network&utm_campaign=Trending%20on%20FSCharlie Firpo
Hatcher-t sajnálom,de ő úgyis menni fog a jelenlegi teljesítménye alapján.Viszont Ware-t nem tudom elképzelni,hogy JJ elcserélné,még ha idén már nem is úgy teljesít mint évekkel ezelött,de ez nagyban köszönhető a sérüléseinek.Illetve egy ilyen franchise playert nem sok csapat küldene el,főleg azok után,amennyit a csapatért tett.Ware-ben lazán benne van még 1-2 jó szezon szerintem,és jelenleg amúgy is elég gyenge Dline-al rendelkezünk,nem kéne ezt tovább gyengíteni 😀
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Chicagoban legjobb esetben is 0°C várható, és 50% valószínűséggel fog "erősen" havazni.

Srácok kaptak egy kis ízelítőt abból hogy mire számítsanak.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Érdekes felvetés Ware és Hatcher jövőjéről:

 thelandryhat.com/2013/12/06/great-cowboys-gm-will-cut-ties-hatcher-ware/?utm_source=FanSided&utm_medium=Network&utm_campaign=Trending%20on%20FS

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Wade megint főedző lett 😀 😀 mondjuk csak ideiglenesen, de akkor is 😀

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Harris visszatérésére van némi esély, Mo úgy néz ki, még gyógyul.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Sziasztok! Beleolvastam, mit vártok az ellenünk. Amit tudnotok kell, sajnos az egykor legendás védelem sajnos mára romhalmaz, különösen futás ellen, de passzolni is lehet ellenünk. A playmakerek kiesésével már az eddig többé-kevésbé jellemző labdaszerzések is megritkultak, sajnos ezekkel sem nagyon számolhatunk. A támadók viszont feltámadtak, a Marshall-Jeffery- Bennett elkapó/tight end hármas idén jó szezont fut, így Cutler hiányában McCown-nak sincs olyan nehéz dolga, ráadásul a tavaly még okádék OL is végre képes valamennyire megvédeni. MCown számai 4 teljes, egy 3 negyedes és egy 1 negyedes meccsen: 1461 yard, 9TD, 1INT, 103,6 rating....
Forte is jó, szerintem futni fogunk ebben az időben sokat, főleg a hóviharban, lehetőleg minél kevesebb időt adva a mi védelmünknek.....

Nem figyeltelek mostanában titeket túl sokszor, de Demarco Murraynek nagy napot jósolok. Akkor tudnánk nyerni, ha újra beindulna a turnover machine, mert a hazai pályán és a hidegen kívül nem sok minden szól mellettünk...... 😊
Go Bears! 😊csi77
Ne feledkezzünk el a personal vendettákról sem, 6 ex-Cowboy van a Bears rosterén, a staffban pedig három. Sokban hasonlít a két csapat, a sérülések szétszedik a védelmet, hatékony passzjáték, két nagyon jó RB stb. Szoros meccset jósolok, szerintem 7 ponton belüli lesz a különbség, győzzön a jobbik!
Meg hát azért ha már Bears, a kis Chloe Trestman is biztos ott fog ülni a VIP-ben, ő a szívem csücske 😀 Remélem nem lesz túl szomorú a meccs után 😊