Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Learytol neha a fejem fogom, de összeségében van az említett fiatal emberekben potenciál. Kar hogy az O-line 5 tagú 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Amúgy szépen csöndben,a háttérbe de Murray összehozhatja az 1000 yardos szezont,valami 150 yard kell még neki.2006 óta első futónk lenne.Ha ennek ellenére se leszünk bent a rájátszásba,akkor mondják csak,hogy több futás kell..Tehenész
Tony sem fut rossz szezont és Dez sem, de védelem nélkül nehéz, bár nem lehetetlen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Amúgy szépen csöndben,a háttérbe de Murray összehozhatja az 1000 yardos szezont,valami 150 yard kell még neki.2006 óta első futónk lenne.Ha ennek ellenére se leszünk bent a rájátszásba,akkor mondják csak,hogy több futás kell..
Nagyban köszönhető azért a falnak, Smith-Leary-Frederick trió a jövőre nézve bíztató,végre lehet egy aránylag fiatal,és megbízható fal Dallasban
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Sztem Ware nem egészséges. Vagy lehet hogy csak ezt akarom gondolni. Offense összehozott dome csapatként 28 pontot a minusz nagyon sokban. SZóval reméljük nem lesz otthoni betli.Blevi
Biztos hogy nem egészséges, ő is ezt mondja. De már nem is fiatal, sajnos.
Ja és dicséret a giant-s topikos írásaidért, nem is értettem, miért személyeskedtek , totál korrekt voltál.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Leet max a PO-ra hoznám vissza, ami nélküle valszeg nem lesz meg.. szóval furcsa egy helyzet.
Szerintem akkor van esélyünk ha az offense három meccsen keresztül kiemelkedően játszik.Blevi
Ami benne is lenne simán az offensbe,de sajnos nem tudják valamik,valakik miatt megcsinálni.Top5be kéne lenni ennek az Onak a statok alapján,nem 22.nek....

ez a hétfői meccs teljes letargiába taszított...
Amugy Dezt jobban kéne tömni,többre képes, nem kapja meg azt a mennyiséget,mint amit kellene.persze ez csak 1 dolog, sokkal kreatívabbnak kéne lenni, bátrabbnak stb.Kroos
Én nem láttam a hétfői meccset, nem is nézem meg, de kicsit vitatkoznék veled. Dez-nek már van 3 fumblija, az oakland elleni nagyon csúnya volt, egyszerűen elbizonytalanodott, a védők ezt megérzik és kiverik a kezéből a labdát. Ahogy a fiú fejben összeáll, nem lesz gond. Tony szerintem ezért hanyagolja.Charlie Firpo
Offensel nem lesz gond szerintem,hozni fogják a kötelezőt,a defense pedig biztos megérzi Lee hiányát,de most a fejekben kéne ott rendet tenni,mert azért chicago ellen is látszott,hogy vele együtt volt szar a defense.Az alapja az egésznek pedig PRESSURE PRESSURE PRESSURE szval én Ware-től várok az utolsó 3 meccsre egy nagy visszatérést.Tehenész
Így van, ráadásul már Ware-t cseszegetik is az újságírók, meg gondolom a stáb is, szóval a jövőjéért - is - játszik.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Sztem Ware nem egészséges. Vagy lehet hogy csak ezt akarom gondolni. Offense összehozott dome csapatként 28 pontot a minusz nagyon sokban. SZóval reméljük nem lesz otthoni betli.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Leet max a PO-ra hoznám vissza, ami nélküle valszeg nem lesz meg.. szóval furcsa egy helyzet.
Szerintem akkor van esélyünk ha az offense három meccsen keresztül kiemelkedően játszik.Blevi
Ami benne is lenne simán az offensbe,de sajnos nem tudják valamik,valakik miatt megcsinálni.Top5be kéne lenni ennek az Onak a statok alapján,nem 22.nek....

ez a hétfői meccs teljes letargiába taszított...
Amugy Dezt jobban kéne tömni,többre képes, nem kapja meg azt a mennyiséget,mint amit kellene.persze ez csak 1 dolog, sokkal kreatívabbnak kéne lenni, bátrabbnak stb.Kroos
Én nem láttam a hétfői meccset, nem is nézem meg, de kicsit vitatkoznék veled. Dez-nek már van 3 fumblija, az oakland elleni nagyon csúnya volt, egyszerűen elbizonytalanodott, a védők ezt megérzik és kiverik a kezéből a labdát. Ahogy a fiú fejben összeáll, nem lesz gond. Tony szerintem ezért hanyagolja.Charlie Firpo
Offensel nem lesz gond szerintem,hozni fogják a kötelezőt,a defense pedig biztos megérzi Lee hiányát,de most a fejekben kéne ott rendet tenni,mert azért chicago ellen is látszott,hogy vele együtt volt szar a defense.Az alapja az egésznek pedig PRESSURE PRESSURE PRESSURE szval én Ware-től várok az utolsó 3 meccsre egy nagy visszatérést.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Leet max a PO-ra hoznám vissza, ami nélküle valszeg nem lesz meg.. szóval furcsa egy helyzet.
Szerintem akkor van esélyünk ha az offense három meccsen keresztül kiemelkedően játszik.Blevi
Ami benne is lenne simán az offensbe,de sajnos nem tudják valamik,valakik miatt megcsinálni.Top5be kéne lenni ennek az Onak a statok alapján,nem 22.nek....

ez a hétfői meccs teljes letargiába taszított...
Amugy Dezt jobban kéne tömni,többre képes, nem kapja meg azt a mennyiséget,mint amit kellene.persze ez csak 1 dolog, sokkal kreatívabbnak kéne lenni, bátrabbnak stb.Kroos
Én nem láttam a hétfői meccset, nem is nézem meg, de kicsit vitatkoznék veled. Dez-nek már van 3 fumblija, az oakland elleni nagyon csúnya volt, egyszerűen elbizonytalanodott, a védők ezt megérzik és kiverik a kezéből a labdát. Ahogy a fiú fejben összeáll, nem lesz gond. Tony szerintem ezért hanyagolja.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Leet max a PO-ra hoznám vissza, ami nélküle valszeg nem lesz meg.. szóval furcsa egy helyzet.
Szerintem akkor van esélyünk ha az offense három meccsen keresztül kiemelkedően játszik.Blevi
Ami benne is lenne simán az offensbe,de sajnos nem tudják valamik,valakik miatt megcsinálni.Top5be kéne lenni ennek az Onak a statok alapján,nem 22.nek....

ez a hétfői meccs teljes letargiába taszított...
Amugy Dezt jobban kéne tömni,többre képes, nem kapja meg azt a mennyiséget,mint amit kellene.persze ez csak 1 dolog, sokkal kreatívabbnak kéne lenni, bátrabbnak stb.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Most már azt mondják, hogy Lee out, és jövő hétre is questionable. Lacy meg játszik. Bajok lesznek.gorbel
Ezt hogy hozták össze? Reggel még expected to play,most meg már kérdéses a jövőheti megjelenés is.Azért Amerikától nagyobb szakértelmet várna az ember
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Leet max a PO-ra hoznám vissza, ami nélküle valszeg nem lesz meg.. szóval furcsa egy helyzet.
Szerintem akkor van esélyünk ha az offense három meccsen keresztül kiemelkedően játszik.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
In exchange for the guarantees, the deal allows the Cowboys to reduce Scandrick’s compensation and save $4.5 million on the salary cap over the next three seasons.

a lényeg

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Most már azt mondják, hogy Lee out, és jövő hétre is questionable. Lacy meg játszik. Bajok lesznek.gorbel
Lacy sérülésből jön, Wilber majd jól megállítja!
Más: Orlando plusz két év, meg plusz pénz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Semmi értelme erőltetni, ilyen védelemmel nem lesz ugy se playoff. eltudom képzelni h az ucsó Eagles meccs már tét nélküli lesz...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Most már azt mondják, hogy Lee out, és jövő hétre is questionable. Lacy meg játszik. Bajok lesznek.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Carter mikor szenvedett Harmstringet amugy??????????? ezt a szót ugy megutáltam a félcsapattal ez végez.........Kroos
Még meccs közbe bears ellen,húzta a lábát,aztán már nem is ment vissza a pályára.Amúgy tényleg durva ez a sok hamstring sérülés,Garret is megemlítette,hogy dolgoznak az ügyön.

Rodgers out,az kell mondjam,így fair,ha már eagles ellen se voltTehenész
Ha Rodgers fent lenne, az meg akkor azért lenne jó.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Felesleges ilyen állapotban...minek h kidőljön utána 9-10 hónapra,lsd. Spencer, Harrist se tudom egy limitált edzéssel miért kellett erőltetni..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
De milyen védelem lesz, Se lee, se Carter, Ware nem egészséges, tiszta pesszimista vagyok....nem tudom csak akkor van esélyünk ha az O k.baszott sokat van fenn és sok pontot szereznek 30 felett...remélem Garrették is rájönnek...Kroos
Lee nem biztos,hogy nem lesz csak ma nem edzett,próbáltam megkeresni,hogy miért nem de nem találtam.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
De milyen védelem lesz, Se lee, se Carter, Ware nem egészséges, tiszta pesszimista vagyok....nem tudom csak akkor van esélyünk ha az O k.baszott sokat van fenn és sok pontot szereznek 30 felett...remélem Garrették is rájönnek...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Carter mikor szenvedett Harmstringet amugy??????????? ezt a szót ugy megutáltam a félcsapattal ez végez.........Kroos
Még meccs közbe bears ellen,húzta a lábát,aztán már nem is ment vissza a pályára.Amúgy tényleg durva ez a sok hamstring sérülés,Garret is megemlítette,hogy dolgoznak az ügyön.

Rodgers out,az kell mondjam,így fair,ha már eagles ellen se volt
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Carter mikor szenvedett Harmstringet amugy??????????? ezt a szót ugy megutáltam a félcsapattal ez végez.........Kroos
A fejében a Chargers ellen, a lábában a Bears ellen.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Carter mikor szenvedett Harmstringet amugy??????????? ezt a szót ugy megutáltam a félcsapattal ez végez.........

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na úgy néz ki, Harris nem hord vissza vasárnap. Kezdhetünk izgulni Williams miatt.
Érdeklődéssel várom, hogy a győzelmi kényszer mit hoz ki a csapatból, idegeskedést és impotenciát (mint az Oakland elleni első félidő), vagy kemény, dühös játékot?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
na, fasza. valami Wesseling nevű kisköcsög írt egy cikket Pistike megnyilatkozásáról, de nem bírta megállni, hogy oda ne szúrja a végére: ha bejutunk, akkor sokat köszönhetünk a schedule-nak, merthogy nincs Rodgers meg Griffin.
most komolyan, akkor a Lions mit mondjon, hogy a tuti befutó a csoportból hetek óta irányító nélkül játszik?
vagy mondjuk az Eagles, akik ellen nem játszik Peterson, meg akik a Green Bay ellen a top3 QB Tolzien ellenében tolták?
vagy a média szíve csücske Giants, akik a fantasztikus győzelmi szériájukat csupa csere QB ellen csinálták?

csak nekünk nem lehet egyszer a büdös életben szerencsénk?slowmotion
Az ilyen cikkeket messziről el kell kerülni, ha meg nem sikerül akkor egy jót kell nevetni rajta. Nem éri meg ezen bosszankodni, pont ezért íródnak az ilyen cikkek. A haterek tudnak min nyammogni, a cowboys fanok pedig idegeskedni. Le kell szarni.


látom előre mi lesz, köv. 2 meccset megnyerjük, ucsó ki meccs Eaglessel, kikapunk, és természetesen Romo hibája lesz minden,az egész év, mert nem nyertünk és mert dobott 1-2 Intet, hanem dob akkor is.Kroos
Ki szerint lesz Romo hibája? Miért kell már most azon parázni, hogy leszopunk az Eaglestől? Ha így kell lennie akkor így lesz. De addig lesz még 2 meccs, és az NFL nem a szokások sportja, biztos lesz addig még sérülés, nagy kiemelkedés, vagy bukás vagy bármi olyan ami érdemben befolyásolhatja azt a meccset vagy az oda vezető utat.
Igazad van, itt sem rajong mindenki mindig Romoért, de azért mert te mindig őt látod hibátlannak nem biztos, hogy te látod jól. És én még ITT nem láttam olyat, hogy valakit irányító létére 1-2 INT miatt hibáztattak volna. Amúgy 7 INT-nél tart. 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ware bárhogyan is játszik most, nem hiszem hogy elmegy innen jövőre. Draft picket nem nagyon kapna a csapat érte, olyat meg főleg nem amennyit ér. Szerintem megint lesz egy struktúra, aztán jövőre esetleg egy kiterjesztés hogy valahogy eloszlassák. Nálam inkább Austin és Free esélyes a cutra.
Nincs jó helyzetben a DL, főleg ha Hatcher és Spencer is elmegy innen. Ware menesztése esetén elmenne az utolsó biztos kezdő név a jövő évi DL keretből. Jó ötlet lenne FAn szerezni egyet, csakhogy említésre méltó DE-ed nem tudok mondani.
(Esetleg a Medvék elengedik Meltont, Marinelli idehozza és akkor már csak 3 kezdő név kell megint.)->Szóval lehet találgatni, de bizonyára JJ megint olyat fog húzni amire senki sem számít.