Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.toxique
JJ nem fogja...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.toxique
Ámen,de nekem akár a most is megfelel.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A legszebb momentum Bryant-é volt... ennek ellenére megérdemelten nyert a Packers!toxique
Nekem Bryanttől az öltözőbe vonulás tetszett. Megértem és a helyében én is így tettem volna.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hisz
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ameddig Garrett dirigál, ebből nem lesz PO csapat. Olyan hívások voltak H2-ben, hogy kikeltem magamból... (rám nagyon nem jellemző). Annyi volt a hiba, hogy felesleges belemenni az elemezgetésbe... nem igazán létezik nagyobb focitrollkodás a H2-nél.

A legszebb momentum Bryant-é volt... ennek ellenére megérdemelten nyert a Packers!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Ma jöttem rá, hogy mennyire szeretem is ezt a csapatot... 😀 Hát egyszerűen, mióta a Cowboys-nak szurkolok mindenre fel vagyok készülve és sose ér csalódás. 😊

De azért az edzői stáb menjen a jó édes ...-ba ezt a meccset meg kellett volna nyerni, én meg tanulhattam volna a holnapi vizsgára. A playhívás szánalmas volt. Jah és szeretem Romo-t, de ma choker munkát végzett nem először és valószínűleg nem utoljára ezt kár tagadni. A végén a meccs elbukásában nagyon is benne volt, ettől még nem lesz choker vagy rossz QB, de azért amit látunk azt nem kell letagadni... 😉
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma. Ha JJ nem bassza ki ev végen Callahant meg Garretet jövőre nem nézek meccset.
Beasley az egyik legbiztosabb célpontja Romonak es el kúrja a routot ezek annyira szörnyű dolgok.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Kár h nem nyert a Phily, így nem jövő héten hanem ucso fordulóban szívunk ismét. vagyis az se biztos,bár amilyen szerencsétlen mind2 csapat...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Amikor azt hihetnének h van esély elbasszuk.

Köszönjük te idióta nem normális répatorta h ekkora vadbarom vagy, amiket hívsz a 2. félidőben, erre még egy vak is képes....
Ez egyértelműen edzői hozzá nemértésen múlt.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Remelem JJ meggondolja magát es kibasz mindenkit.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Ez mi, amit látok a tv-ben?!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 www.nfl.com/big-play-highlights/2011/REG/14?team=DAL
ha már ment a trollkodás a NY topicba eszembe jutott ez a meccs...valami elképesztő volt,még most is iszonyat szar érzés....Cowboykarcsi
Kellemes idotoltest, rezidens flagellansunk! Amugy mi koze a ket dolognak egymashoz? Meg ha idod engedi, definialhatnad a trollkodast is, mert nekem kicsit olyan dolognak tunik mint a salemi boszorkanyuldozes.gyeek
Először is mi az a flagellans? 😊 A két dolognak az a köze egymáshoz hogy ment a hőzöngés a oriásimádóknál,és ha megnézed ezt meg mondjuk a másik meccset abban az évben ellenük látni lehet hogy baszott kevésen múlott hogy 0-2 helyett 1-1 vagy akár 2-0 legyen,utána meg ki tudja mi lett volna...(Lee eddigi egyetlen szezonja volt amikor végig játszotta az összes meccset,a keze mondjuk egy óriási fülpiszkáló volt 😊 )Cowboykarcsi
Flagellans = onostorozo. En mar azt hittem, hogy az oroszok mar a spajzban vannak es ellenem fordultal a trollozassal. Amugy, szerintem nem volt trollkodas reszemrol.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kikap a phili.
Azt a részeg mindenit, eltévedt a mikulás, hogy csak most ért ide, Dallasba??? 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Feladat adott, győzelem kell es jovo heten csoportgyőzelemért játszhatnánk. Ha a Bears besegít... De ma GB-t kell legyőzni....
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
lesznek bajok Cousins-al jövő héten... szünetben 250 yard....beltazor
Egyenlőre még packers sincs meg,szóval majd ráérünk azzal foglalkozni,ha még számít majd egyáltalán.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 611 — Pfizer & Moderna fan
lesznek bajok Cousins-al jövő héten... szünetben 250 yard....

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
In exchange for the guarantees, the deal allows the Cowboys to reduce Scandrick’s compensation and save $4.5 million on the salary cap over the next three seasons.

a lényegKroos

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
"A Dallas Cowboys két évvel meghosszabbította a cornerback Orlando Scandrick szerződését. A játékos élő szerződéssel rendelkezik és a mostani hosszabbítás (garantált) 9 millió dollárral megnövelte a 2011-ben aláírt 25 millió dolláros szerződését."Wong
Na, akkor valószínűleg pár milliót áttoltunk az eredeti szerződés éveiből, úgyhogy sikerült minimálisan csökkenteni a capet.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
"A Dallas Cowboys két évvel meghosszabbította a cornerback Orlando Scandrick szerződését. A játékos élő szerződéssel rendelkezik és a mostani hosszabbítás (garantált) 9 millió dollárral megnövelte a 2011-ben aláírt 25 millió dolláros szerződését."
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ma este sajtkülönlegesség lesz a terítéken,csakis frissen fogyasztva jó 😛
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
 www.nfl.com/big-play-highlights/2011/REG/14?team=DAL
ha már ment a trollkodás a NY topicba eszembe jutott ez a meccs...valami elképesztő volt,még most is iszonyat szar érzés....Cowboykarcsi
Kellemes idotoltest, rezidens flagellansunk! Amugy mi koze a ket dolognak egymashoz? Meg ha idod engedi, definialhatnad a trollkodast is, mert nekem kicsit olyan dolognak tunik mint a salemi boszorkanyuldozes.gyeek
Először is mi az a flagellans? 😊 A két dolognak az a köze egymáshoz hogy ment a hőzöngés a oriásimádóknál,és ha megnézed ezt meg mondjuk a másik meccset abban az évben ellenük látni lehet hogy baszott kevésen múlott hogy 0-2 helyett 1-1 vagy akár 2-0 legyen,utána meg ki tudja mi lett volna...(Lee eddigi egyetlen szezonja volt amikor végig játszotta az összes meccset,a keze mondjuk egy óriási fülpiszkáló volt 😊 )

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 www.nfl.com/big-play-highlights/2011/REG/14?team=DAL
ha már ment a trollkodás a NY topicba eszembe jutott ez a meccs...valami elképesztő volt,még most is iszonyat szar érzés....Cowboykarcsi
Kellemes idotoltest, rezidens flagellansunk! Amugy mi koze a ket dolognak egymashoz? Meg ha idod engedi, definialhatnad a trollkodast is, mert nekem kicsit olyan dolognak tunik mint a salemi boszorkanyuldozes.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.