Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000298872/article/jason-garrett-tony-romo-shouldve-handed-off-on-int

Jo lesz... Remelem elrakarodsz innen ev végen Callahannal. Nyilván ezen az egy playen múltak a dolgok.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Since 2001, teams have rushed the ball 95 percent of the time (3,061 rushes on 3,234 snaps) on first or second down when leading by one to seven points in the final three minutes of the fourth quarter.

ugye az a szerencsés 5% ..
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Let it burn... Almos vezert is lenyilaztak a sajatjai, mert vesztes vezeto nem vezetheti a nepet az igeret foldjere. Hiaba minden probalkozas, az eddig latott meccsek alapjan az a helyzet, hogy minden potencial ellenere ebben a csapatban a vereseg vanjobban benne, mint a gyozelem es ket hetnem hiszem, hogy sok valtozast hozna ezek utan. Garrett ugy erzem osszehozza a harmadik 8-8as szezonjat (vagy az elso 7-9est) es szedheti a satorfajat, ahogy Bill Callahan is, meg az oreg Kiffin mester. A tovabbiakban defaultolnek KD Drummond cikkjehez.

The nuclear option might be getting closer to fruition for this franchise, and it might include the entire coaching staff.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Alfred Morris él még? jövő héten kb 200 yardot fog futni. félidőig.
Cousins ügynöke meg most rendelte meg az aranyozott Bentley-jét. Shanny azt nyilatkozta, hogy Cousins egy első körös draftjogot ér, nos ezt sikerül is majd szépen bebizonyítani.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Az a bajom, hogy egy ilyen meccs után nem nagyon van mit kielemezni. Mert... mit tárgyaljunk ki? Nem igazán van mihez nyúlni. Annyi minden el lett k.rva a H2-ben, amennyit csak el lehetett. Ha még be is jutunk a PO-ba, így mit várhatunk? Nagyon szép lenne egy félpancser alapszakasz után - a po-n brillírozva - sb-t nyerni, mint azt a Giants tette anno, de... ezzel a stábbal ez egy nagyon vad gondolat - szerintem... no mindegy!
Jövőhéten a rézbőrüek.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
szerintem mire beértek a többiek dezhez,már szétverte az öltözőt,de meg is értem
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...gyeek
Nálam a túlélő gének ott mutatkoztak meg mikor a második félidő 1 kapott TD-je után felbontottam egy üveg bort, ami el is fogyott. Kizárólag ennek köszönhető, hogy nem kaptam még agyvérzést.Wong
itt a soros dobozom markolaszom amugy... es megyek is cigizni egyet. 😀gyeek
Én elvileg már nem dohányzom, de most én is ellőttem egyet. Közbe rájöttem, hogy optimista szemlélet: olyan nagyot nem buktunk ezzel a vereséggel. Várhatóan úgyis az utolsó fordulóban dől el. Csak nehogy a Skins nagyon ki akarjon velünk cseszni.gorbel
Engedd meg, hogy megcáfoljalak miszerint egy komoly összegű sportfogadást sikerült ezzel elvéreztetnem. A csapatom szopatása mellett még ezzel a lelki traumával is meg kell, hogy küzdjek.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Én nem akarom h az utolsó fordulóban dőljön el,mert úgyis kikapunk,aki mást mond az hazudik 😀 ... elég volt ez a szívemnek,lelkemnek +az előző évek.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...gyeek
Én eljutottam odáig, hogy csak addig érdekelt a dolog, míg vége nem lett, mostmár nyugodtan tanulok tovább. Kb a Denver meccs óta jött el nálam ez, akkor még a távirányítót majdnem a Tv-hez vágtam (egy cserép bánta), mostmár rájöttem, hogy amennyit szoptunk (én az utóbbi 7 évben), az egyszer a közeljövőben egy SB-vel fog visszajönni. 😀
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...gyeek
Nálam a túlélő gének ott mutatkoztak meg mikor a második félidő 1 kapott TD-je után felbontottam egy üveg bort, ami el is fogyott. Kizárólag ennek köszönhető, hogy nem kaptam még agyvérzést.Wong
itt a soros dobozom markolaszom amugy... es megyek is cigizni egyet. 😀gyeek
Én elvileg már nem dohányzom, de most én is ellőttem egyet. Közbe rájöttem, hogy optimista szemlélet: olyan nagyot nem buktunk ezzel a vereséggel. Várhatóan úgyis az utolsó fordulóban dől el. Csak nehogy a Skins nagyon ki akarjon velünk cseszni.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...gyeek
Nálam a túlélő gének ott mutatkoztak meg mikor a második félidő 1 kapott TD-je után felbontottam egy üveg bort, ami el is fogyott. Kizárólag ennek köszönhető, hogy nem kaptam még agyvérzést.Wong
itt a soros dobozom markolaszom amugy... es megyek is cigizni egyet. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.toxique
Ámen,de nekem akár a most is megfelel.Tehenész
Áááá... előbb még vedelnek egy keveset és csörgőkígyókra lövöldöznek a prérin. Aztán hétfőn kijózanodnak... a kedd már vállalható.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...gyeek
Nálam a túlélő gének ott mutatkoztak meg mikor a második félidő 1 kapott TD-je után felbontottam egy üveg bort, ami el is fogyott. Kizárólag ennek köszönhető, hogy nem kaptam még agyvérzést.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egy normális stáb nem hozza ilyen helyzetbe az irányítóját.... főleg ha van FUTÁS nagy betűkkel,mert ez több mint futás volt. Edzőkre stábra,meccs alatt utána Dez,Witten,Romo,és Murray is megorrolt ez több mint jel....
Szegény Sándor Tobe...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Erre az idényre az edzői karnak egyszerűen nincs bocsánat.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.Wong
en lehet megorultem, mert mar fel se zaklat, hogy kiszoptak. ezt szoktam meg 2010 ota. hmmm... rohadt jo tulelo genjeim vannak, keresek mindjart magamnak par csinos nostenyt es orokitem a genallomanyomat...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.toxique
JJ nem fogja...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.toxique
Ámen,de nekem akár a most is megfelel.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hiszTehenész
Az igazság az, hogy én már a szezon végét se várnám meg. Kedden bejelenteném.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
A legszebb momentum Bryant-é volt... ennek ellenére megérdemelten nyert a Packers!toxique
Nekem Bryanttől az öltözőbe vonulás tetszett. Megértem és a helyében én is így tettem volna.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Romo azt a 2 intet az utolsó 2 percbe dobta..az az utolsó 2 perc nincs ha murray az EGÉSZ meccsen még fut 3at. Ha ezek után se lesz tisztogatás,akkor JJ valami csodában hisz
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma.Blevi
Én is csak ülök, de azt tudom, hogy megvertük magunkat, elég rendesen.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ameddig Garrett dirigál, ebből nem lesz PO csapat. Olyan hívások voltak H2-ben, hogy kikeltem magamból... (rám nagyon nem jellemző). Annyi volt a hiba, hogy felesleges belemenni az elemezgetésbe... nem igazán létezik nagyobb focitrollkodás a H2-nél.

A legszebb momentum Bryant-é volt... ennek ellenére megérdemelten nyert a Packers!
több mint 10 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Ma jöttem rá, hogy mennyire szeretem is ezt a csapatot... 😀 Hát egyszerűen, mióta a Cowboys-nak szurkolok mindenre fel vagyok készülve és sose ér csalódás. 😊

De azért az edzői stáb menjen a jó édes ...-ba ezt a meccset meg kellett volna nyerni, én meg tanulhattam volna a holnapi vizsgára. A playhívás szánalmas volt. Jah és szeretem Romo-t, de ma choker munkát végzett nem először és valószínűleg nem utoljára ezt kár tagadni. A végén a meccs elbukásában nagyon is benne volt, ettől még nem lesz choker vagy rossz QB, de azért amit látunk azt nem kell letagadni... 😉
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Egyszerűen ülök es nem tudom megérteni ami történt ma. Ha JJ nem bassza ki ev végen Callahant meg Garretet jövőre nem nézek meccset.
Beasley az egyik legbiztosabb célpontja Romonak es el kúrja a routot ezek annyira szörnyű dolgok.