Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Úgy kikapunk mint a sz.r, millió sérült, ezért a hamstringért valakik csak felelősek mert ez már nem véletlen, mentálisan a padlón, 0 stábbal ez óriási K.O. is lehet(lesz).

Lovie Smith,Marinelli és egy zseni OC-vel lehet építgetni jövőre, és egy 1-2 fájó cutot meghozni,csak így van jövő

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Igen megyek én is!

Auribus frequentius, quam lingua utere.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Én jó eséllyel alapból kint leszek, szóval ha így maradnak a dolgok, akkor 100% hogy megyek a Wembleybe.

És tudok még a földimről, Ringo Kidről (passzív fórumozó), aki szintén jön.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
mi is megyünk a párommal
én level5 upper sideline (r1-20) jegyeket néztem, 168 font per darab.
nem tudom, hogy megéri-e a level 1 lower sideline 252-ért
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 611 — Pfizer & Moderna fan
2014: 25.084.217 dollárral a cap felett

több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 611 — Pfizer & Moderna fan
Mit gondoltok, Lovie Smith várja a Dallas szezonjának végét?
Mert a Texans interjú után nagy a csönd.


OFF:

Dallas Cowboys at Jacksonville Jaguars - Összeverődünk esetleg???

Dzsoki és én is menni Amerika ...ööö..London. Most így áll a jegyvásárlási helyzet, ha jó látom:

WHEN: 9 November 2014
WHERE: Wembley Stadium, London
KICKOFF: 6:00pm
SINGLE GAME TICKETS: On sale January 2014* (*tbc)
Single Game Tickets - On sale soonCharlie Firpo
Én benne lennék,nálam kb 99% a londoni út,de mivel nem sok cowboysos ismerősőm van,így egyedül nem lenne annyira jó kimászni,jobb az a csapatszellem 😀Tehenész
Akkor jegyvásárlásnál össze kéne szerveződni.Charlie Firpo
én is és haverom is úgy tervezzük megyünk 😊

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mit gondoltok, Lovie Smith várja a Dallas szezonjának végét?
Mert a Texans interjú után nagy a csönd.


OFF:

Dallas Cowboys at Jacksonville Jaguars - Összeverődünk esetleg???

Dzsoki és én is menni Amerika ...ööö..London. Most így áll a jegyvásárlási helyzet, ha jó látom:

WHEN: 9 November 2014
WHERE: Wembley Stadium, London
KICKOFF: 6:00pm
SINGLE GAME TICKETS: On sale January 2014* (*tbc)
Single Game Tickets - On sale soonCharlie Firpo
Én benne lennék,nálam kb 99% a londoni út,de mivel nem sok cowboysos ismerősőm van,így egyedül nem lenne annyira jó kimászni,jobb az a csapatszellem 😀Tehenész
Akkor jegyvásárlásnál össze kéne szerveződni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Mit gondoltok, Lovie Smith várja a Dallas szezonjának végét?
Mert a Texans interjú után nagy a csönd.


OFF:

Dallas Cowboys at Jacksonville Jaguars - Összeverődünk esetleg???

Dzsoki és én is menni Amerika ...ööö..London. Most így áll a jegyvásárlási helyzet, ha jó látom:

WHEN: 9 November 2014
WHERE: Wembley Stadium, London
KICKOFF: 6:00pm
SINGLE GAME TICKETS: On sale January 2014* (*tbc)
Single Game Tickets - On sale soonCharlie Firpo
Én benne lennék,nálam kb 99% a londoni út,de mivel nem sok cowboysos ismerősőm van,így egyedül nem lenne annyira jó kimászni,jobb az a csapatszellem 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mit gondoltok, Lovie Smith várja a Dallas szezonjának végét?
Mert a Texans interjú után nagy a csönd.


OFF:

Dallas Cowboys at Jacksonville Jaguars - Összeverődünk esetleg???

Dzsoki és én is menni Amerika ...ööö..London. Most így áll a jegyvásárlási helyzet, ha jó látom:

WHEN: 9 November 2014
WHERE: Wembley Stadium, London
KICKOFF: 6:00pm
SINGLE GAME TICKETS: On sale January 2014* (*tbc)
Single Game Tickets - On sale soon

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Bill Callahan said Tony Romo "followed the rules" when he chose to pass on the final play against the Packers, because the play Callahan called in had a "tag". That tag means the play, originally called as a run play, automatically changes to a pass play when the defense stacks the line of scrimmage. Romo didn't even have to audible out of the play.

Callahan bevállalta, de ha Beasley végig futja a routeot akkor lehet nem lenne miről beszélni. Őrjítő,hogy a legkritikusabb pillanatokban fagy le minden Cowboys játékos idén.gyeek
Beasley már elmondta, gyakorlatilag azonnal a meccs után, hogy vállalja a felelősséget, nem kellett volna megtorpannia.
Azt mondta az járt a fejében, hogy a megtorpanással szerez pár yard előnyt, hogy az irányítója jobb helyzetben legyen, de ezt az irányító nem figyelte, csak követte az utasításokat.

Én nem hibáztatom Romot azért az utolsó pick-ért, jól látta, hogy a védők felsokszorozódtak a boxban és hogy át kell hívnia a játékot.betmen
Tony az egész meccsen kétarcúan dobott, nem az ő napja volt. Dez felé szórt többször feleslegesen. Ha ez lesz a Was ellen, ki se álljunk.
Az sem növeli az imágót, hogy ha elrontja a dobást, akkor rögtön mutogatni kezd - mindig másra. Igenis vegye észre, hogy mozog az elkapója, nézi-e vagy nem. Ráadásul 10 yardon belül történt.
Meg ez az egymásra kenés: Garrett rögtön mentegetődzik, Tony tozse, Callahan is, áthívta, behívta, lehívta...semmi értelme.
Kenje mindenki Jerry-re !!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Bill Callahan said Tony Romo "followed the rules" when he chose to pass on the final play against the Packers, because the play Callahan called in had a "tag". That tag means the play, originally called as a run play, automatically changes to a pass play when the defense stacks the line of scrimmage. Romo didn't even have to audible out of the play.

Callahan bevállalta, de ha Beasley végig futja a routeot akkor lehet nem lenne miről beszélni. Őrjítő,hogy a legkritikusabb pillanatokban fagy le minden Cowboys játékos idén.gyeek
Beasley már elmondta, gyakorlatilag azonnal a meccs után, hogy vállalja a felelősséget, nem kellett volna megtorpannia.
Azt mondta az járt a fejében, hogy a megtorpanással szerez pár yard előnyt, hogy az irányítója jobb helyzetben legyen, de ezt az irányító nem figyelte, csak követte az utasításokat.

Én nem hibáztatom Romot azért az utolsó pick-ért, jól látta, hogy a védők felsokszorozódtak a boxban és hogy át kell hívnia a játékot.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Bill Callahan said Tony Romo "followed the rules" when he chose to pass on the final play against the Packers, because the play Callahan called in had a "tag". That tag means the play, originally called as a run play, automatically changes to a pass play when the defense stacks the line of scrimmage. Romo didn't even have to audible out of the play.

Callahan bevállalta, de ha Beasley végig futja a routeot akkor lehet nem lenne miről beszélni. Őrjítő,hogy a legkritikusabb pillanatokban fagy le minden Cowboys játékos idén.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Escobar témához,Bennett jut mindig az eszembe,nálunk volt vagy 5 értékelhető meccse 4 év alatt,a Giantsnél meg nyomott egy kifejezetten jó szezont,és ahogy tudom most a Bearsnél se rossz. A Garrett féle támadó egység már akkor is ilyen jól kitudta használni a csapatban lévő potenciált.Jó Bennett lehet nem volt második körös,lusta vagyok visszanézni,de olyan hatalmas talentumok voltak előtte mint Phillips,meg hozzá hasonlók,azért pl ő is kaphatott volna valmivel több lehetőséget anno.Cowboykarcsi
de, Bennett is második körös volt.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
tökmindegy úgyis kikapunk

Na csak hogy ne egy 3 szavas odaböfögés legyen az érvrendszerem. Először is ez a D nem képes senki ellen stopot csinálni,a Dline már így is lepkefing volt,nem tudom miért de a utolsó két meccsen Hatcher is teljesen le lett nullázva,cserébe most már LB sorunk sincs,a secondary meg csak szimplán gyenge(valahol szerintem már szarnak is az egészbe). Cousins szerintem jóval jobb irányító mint Flynn,a WRek is veszélyesebbek,Moss ellenünk 40 évesen járókerettel is jól játszana,Garcon is veszélyes lehet,és ugye akkor még Alfred Morrisról nem is beszéltünk.Ja és idegenben fogunk játszani.

Szoros meccsen de kikapunk,olyan cowboysosan,Flatcher megmozdulással a meccs végén(én most betippelek egy FFet).

Őszintén nem is izgt már a szezon vége,rég hitemet vesztettem ebben a csapatban,az Eagles szerintem nyerni fog nálunk,nem is baj,én az idei szezontól csak annyit várok hogy rozsdás takarodjon a gecibe,ennyi,a többi nem érdekel.

Escobar témához,Bennett jut mindig az eszembe,nálunk volt vagy 5 értékelhető meccse 4 év alatt,a Giantsnél meg nyomott egy kifejezetten jó szezont,és ahogy tudom most a Bearsnél se rossz. A Garrett féle támadó egység már akkor is ilyen jól kitudta használni a csapatban lévő potenciált.Jó Bennett lehet nem volt második körös,lusta vagyok visszanézni,de olyan hatalmas talentumok voltak előtte mint Phillips,meg hozzá hasonlók,azért pl ő is kaphatott volna valmivel több lehetőséget anno.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
nem egy, hanem legalább kettő 😉

Escobar nem blokkolgatós típus, inkább elkapó - és olyanunk már volt egy a rosteren (Hanna). most ha Escobart a fene nagy receiver potenciál miatt hozták, akkor nem tudom, Hanna miért maradt, mert nem a blokkmunkája miatt, az is biztos.
volt itt még ugye a futó, mint hiányposzt. persze, futóból sem lehet elég, az is kell, de nem a második körben. a második körben akit választasz, annak minimum 15-20 alkalommal kellene meccsenként cipelnie a labdát. nekünk már itt van egy Murray, aki simán elbírja a 20-25 carry/game mennyiséget is, negyvenszer meg nem futunk egy meccsen.
simán jó lett volna egy prospect védő falember, mert három harminc év feletti játékossal belemenni egy szezonba azért - már csak a fokozottabb sérülékenység miatt is - rizikós lehet. főleg, hogy Kiffin sémája a 110 százalékos pörgésre és a gyakori rotációra épít, ha lesérül két ember a falból, akkor már megérzi a rotáció.slowmotion
igen, voltak mesék a két tightend felállásról, semmi nem lett belőle.
ráadásul nekem az a személyes véleményem, hogy Escobar lyukas kezű és azon kevés alkalommal amikor fenn van akkor is rosszul helyezkedik.
egyetértünk, tudták, hogy átállnak a Tampa-2-re mégsem védőket hoztak.... N1 ahogy azt felénk mondják. (nice one)betmen
Escobar nem lyukas kezű, hétvégén is felszedett egy labdát két centi magasságból, csak mivel mondjuk a negyven passzkísérlet úgy oszlik meg, hogy Dez 10 - Witten 6-8 - Williams/Austin 6-8 - Beasley 4-6 - Murray 6-8, ezért a második TE maximum 2-4 targetet kap egy meccsen, úgy meg elég nehéz tapasztalathoz jutni. az oldalvonali passzt azért ejtette el a Drogbáró, mert arra számított, hogy a védő beleér a labdába (nem ért bele, szívás).

más: London Fletcher ugye bejelentette a visszavonulását, természetesen ellenünk játssza az utolsó hazai meccsét. annyira, de annyira örülök az időzítésnek, hogy azt el nem lehet mondani...
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
DeMarcus Ware, George Selvie, Sean Lee, Ernie Sims, Terrance Williams, Dwayne Harris, Mo Claiborne are not practicing today for the #Cowboys.

Williams, ki találja ki? Hamstring..Wirtschaftsteil
van egy remek cikk erről a fajta sérülésről a cowboysnation-ön.
 www.cowboysnation.com/2013/10/preventing-simple-hamstring-issues-how.html
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
nem egy, hanem legalább kettő 😉

Escobar nem blokkolgatós típus, inkább elkapó - és olyanunk már volt egy a rosteren (Hanna). most ha Escobart a fene nagy receiver potenciál miatt hozták, akkor nem tudom, Hanna miért maradt, mert nem a blokkmunkája miatt, az is biztos.
volt itt még ugye a futó, mint hiányposzt. persze, futóból sem lehet elég, az is kell, de nem a második körben. a második körben akit választasz, annak minimum 15-20 alkalommal kellene meccsenként cipelnie a labdát. nekünk már itt van egy Murray, aki simán elbírja a 20-25 carry/game mennyiséget is, negyvenszer meg nem futunk egy meccsen.
simán jó lett volna egy prospect védő falember, mert három harminc év feletti játékossal belemenni egy szezonba azért - már csak a fokozottabb sérülékenység miatt is - rizikós lehet. főleg, hogy Kiffin sémája a 110 százalékos pörgésre és a gyakori rotációra épít, ha lesérül két ember a falból, akkor már megérzi a rotáció.slowmotion
igen, voltak mesék a két tightend felállásról, semmi nem lett belőle.
ráadásul nekem az a személyes véleményem, hogy Escobar lyukas kezű és azon kevés alkalommal amikor fenn van akkor is rosszul helyezkedik.
egyetértünk, tudták, hogy átállnak a Tampa-2-re mégsem védőket hoztak.... N1 ahogy azt felénk mondják. (nice one)
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
pont ez az.ez ami vérmérséklet kérdése.elve...Cowboykarcsi
Tisztában vagyok a média hatásaival és szerepével, nem az a fajta vagyok, aki hall/lát/olvas valamit, és minden további nélkül elhiszi. Azt is pontosan tudom, hogy hiába a legnépszerűbb csapat kinn a Cowboys, pont emiatt rengeteg a hater, a média is szívesebben foglalkozik velünk, mint bárki mással, ráadásul a negatív hír a jó hír, ezáltal kitüntetett figyelemnek vagyunk kitéve.
Van igazság abban, amit mondasz, de továbbra sem értek egyet. Én is jobban szeretem a szenvedélyes játékosokat,sőt, nálam fontosabb a küzdés, mint a tehetség. Szimpátia szempontjából. Meg vagyok róla győződve, hogy közületek is sokan azért védik csak Bryantet, mert ennyire jó. Ugyanez igaz a csapat vezetőire, a szakmai stábra. Ha mondjuk ezt Hanna vagy Everette Brown csinálja, senki nem állna így ki mellette, ebben biztos vagyok. Meg ez a szöveg, hogy ő ilyen. Attól még, hogy hatalmas tehetség, nem kell mindent elnézni neki. Ha én egy remek munkaerő vagyok egy cégnél, nem vonulok ki egy megbeszélés közepén azzal a felkiáltással, hogy bocs, én ilyen vagyok.
Nekem pontosan ezért szúrja a szemem Bryant, mert miután nekünk szükségünk van rá, olyanokat is megtehet, amiket más nem. És akármennyire egyszerű, ezzel ő is pontosan tisztában van.
Ennek ellenére ugyanúgy örülök, ha ő szerez TD-t, és képességei a csapat eredményességét segítik De akkor sem szeretem, lehet akármilyen jó játékos most és a jövőben.gorbel
Igen ez igaz. Ha egy szar játékos lenne akkor másképp jönne le ez a dolog,de nem az. De nem tudom ebben mi az újdonság,ez mindenütt így működik. Annak idején Haleyt például sokan az akkori csapatból kimondottan utálták,mert nem tudok rá jobb kifejezést használni,egyszerűen zakkant volt(ezt volt csapattársak nyilatkozták és ők is "crazy" kifejezést használták),nem egyszer állítólag még Aikmant is betalálta,de elit passrusher volt,és egyébként csapatjátékos is amikor kellett,csak volt valami kis "flúgja".Michael Irvin már többször is volt említve,talán a leginkább passzoló játékos Bryanthez,de lehetne még sorolni. Ez minden csapatnál így megy,ha jó játékos vagy úgy is fognak kezelni,ha nem akkor nem,nincs ebben semmi visszaélés a részéről.Ez nem kell hogy szimpatikus legyen,nekem nem is azzal van bajom,hanem az hogy ezért elítéled őt.Másrészről álszentség is szerintem.
A munkahelyes példád meg abszolút nem ül már bocs,Bryant nem a meccs közepén állt fel és jött le a pályáról mondván hogy ő ilyen,hanem a Packers utolsó térdelése után,most tényleg ezért kellett bocsánatot kérnie?. Mindent megtett hogy győzelemhez segítse a csapattársait,ezért küzdött 4 negyeden át a többiekkel együtt,aztán mégis vereség lett a vége,nem miatta,nem Romo miatt,hanem egy dilettáns vezetőedző miatt. Ez nem tudta elviselni,hogy ő és még az offenseből sokan 120%ot hozott és mégse volt elég. Ezt ő így élte meg,mások meg máshogy,2 perccel hamarabb volt bent az öltözőben mint a többiek,nem veszekedett,nem acsarkodott sem csapattársakkal sem edzővel,sem az ellenfél játékosaival.Én nem tudom mi volt ebben a elítélendő,helytelen.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
Jerrynek nincs választási lehetősége! Mind a kettő kell, ez egyértelmű. Ők a jövő! Én még Baileyt és Murrayt is ide veszem. Még ha fájó is, bármelyik öreg sztárunk kárára!
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Biztos, hogy őt választanám!
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/x1hxu4cpvph5xkiehfmy
'Sound FX': Dez Bryant leaves the field early vs. Packers in 2013
Dallas Cowboys wide receiver Dez Bryant left the field early during the Cowboys' 37-36 loss to the Green Bay Packers. Witness the events of the last-minute defeat through Bryant's microphone.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
The Cowboys added defensive lineman Frank Kearse to the roster from the Titans practice squad.

Megint egy.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Dezito88 Dallas Cowboys 20
Hát a play-off az utolsó fordulóban dől el megint,hazai pályán azért kőkemények vagyunk,5-1,és azaz 1 vereség is egy simán nyerhető meccs volt a Denver(!) ellen.A Rodgers,cobb és Finley nélküli offense nem kéne,hogy akadályt okozzon,még a mi védelmünknek sem.A Redskinsnél hatalmas balhé,az is meglesz vélhetően,és mivel a Phili nem bukja el mind2 meccsét,így az utolsó meccs fog dönteni.Hazai pályán hatalmas csata lesz az,de a hazi pálya nagyon jól jön,valamint az se lenne rossz,hogy egy play-off hangulatú, "win or go home" meccsel hangolódnánk a play-offra(amennyiben ez meglenne!)Dezito88
Csak halkan jegyzem meg, elbukja a Bears ellen...
Egyébként szevasz a csapatban, nem is láttam, mikor kezdtél el beírni. Ja és jó a névválasztásod!Charlie Firpo
köszi az üdvözlést,és hát hiába agyilag nem van toppon,de aszememben a liga legjobb elkapója! 😊
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
DeMarcus Ware, George Selvie, Sean Lee, Ernie Sims, Terrance Williams, Dwayne Harris, Mo Claiborne are not practicing today for the #Cowboys.

Williams, ki találja ki? Hamstring..
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
mondjad csak halkan, mert RB-nél nagyobb needünk is volt a drafton. slowmotion
pl egy tight end?betmen
nem egy, hanem legalább kettő 😉

Escobar nem blokkolgatós típus, inkább elkapó - és olyanunk már volt egy a rosteren (Hanna). most ha Escobart a fene nagy receiver potenciál miatt hozták, akkor nem tudom, Hanna miért maradt, mert nem a blokkmunkája miatt, az is biztos.
volt itt még ugye a futó, mint hiányposzt. persze, futóból sem lehet elég, az is kell, de nem a második körben. a második körben akit választasz, annak minimum 15-20 alkalommal kellene meccsenként cipelnie a labdát. nekünk már itt van egy Murray, aki simán elbírja a 20-25 carry/game mennyiséget is, negyvenszer meg nem futunk egy meccsen.
simán jó lett volna egy prospect védő falember, mert három harminc év feletti játékossal belemenni egy szezonba azért - már csak a fokozottabb sérülékenység miatt is - rizikós lehet. főleg, hogy Kiffin sémája a 110 százalékos pörgésre és a gyakori rotációra épít, ha lesérül két ember a falból, akkor már megérzi a rotáció.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
mondjad csak halkan, mert RB-nél nagyobb needünk is volt a drafton. slowmotion
pl egy tight end?