Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 563
BREAKING: Dallas Cowboys QB Tony Romo has been ruled out for the remainder of the season due to his back injury.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Nem Weeden de nem is az a félisten aminek sokan irják. Game manager a liga legjobb futó játéka mellett ennyi.
Egyébként kell Murray a hétvégén hosszu driveokat kell vezetni uralni az órát. Különben felzabál McCoy. Ez a védelem esélye is hogy kvázi kevesebb játékot kelljen túlélni. Azt gondolom hogy a matchupok nem nekünk kedveznek, kicsit le is vagyunk nézve jelenleg.
Egy félelmem van, ha valahogy bejutunk a PO-ba akkor JG itt marad nekünk a végén...
70-30 az esély oda.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Folest talán kicsit indokolatlanul túlsztárolják odakinn, de én pl. megnéztem a Bears elleni meccsüket, azért tényleg nem egy Weeden.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Tyron elképesztő a szezon második felében,kb szintet ugrott. Amúgy nem tudom észrevettétek e de Bernadeaunak is volt egy gyönyörű pancakeje egy 'skins játékoson a 4th and season playnél,annak köszönhetően tudott Romo kilépni a zsebből és megtalálni Murrayt az 1 yardoson.

Amúgy Murray 1000yard,ez első cowboy runner JJ 2006os szezonja óta. Elképesztően fontos kirakósa lett az offensenek,élvezet nézni amilyen fizikálisan fut,az embernek az az érzése hogy 2 emberrel a derekán is összehoz valami gain-t 😊 Remélem a Philly ellen nem csak az utolsó negyed harmadánál jut eszébe Garrettnek hogy használhatná is és akkor esélye is lehet majd a csapatnak.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Érdekes lesz a jovo heti meccs. Annyira nem nekünk áll hogy ez lehet a szerencsénk. Egyetlen esetben van esélyünk ha meg tudjuk fogni a futást. Foles akarmekkora istennek is képzelik egyedül nem fog megverni minket futó játék nélkül 0.
Az mas kérdés hogy sztem szarrá leszünk futva 😊Blevi
Itt kire gondolsz? Mert erre ráutaló magatartást sem láttam/olvastam főleg tőlünk nem.dande
a szagértőkre, gondolom. a pocsolyán túl hajlamosak voltak felszopkodni Foles-t, főleg amikor nem ellenünk vagy a Vikings ellen játszott.slowmotion
Jaja sokan PB-ra követelik (szakértők), McCoy es a running game az már szint.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Érdekes lesz a jovo heti meccs. Annyira nem nekünk áll hogy ez lehet a szerencsénk. Egyetlen esetben van esélyünk ha meg tudjuk fogni a futást. Foles akarmekkora istennek is képzelik egyedül nem fog megverni minket futó játék nélkül 0.
Az mas kérdés hogy sztem szarrá leszünk futva 😊Blevi
Itt kire gondolsz? Mert erre ráutaló magatartást sem láttam/olvastam főleg tőlünk nem.dande
a szagértőkre, gondolom. a pocsolyán túl hajlamosak voltak felszopkodni Foles-t, főleg amikor nem ellenünk vagy a Vikings ellen játszott.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Érdekes lesz a jovo heti meccs. Annyira nem nekünk áll hogy ez lehet a szerencsénk. Egyetlen esetben van esélyünk ha meg tudjuk fogni a futást. Foles akarmekkora istennek is képzelik egyedül nem fog megverni minket futó játék nélkül 0.
Az mas kérdés hogy sztem szarrá leszünk futva 😊Blevi
Itt kire gondolsz? Mert erre ráutaló magatartást sem láttam/olvastam főleg tőlünk nem.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Érdekes lesz a jovo heti meccs. Annyira nem nekünk áll hogy ez lehet a szerencsénk. Egyetlen esetben van esélyünk ha meg tudjuk fogni a futást. Foles akarmekkora istennek is képzelik egyedül nem fog megverni minket futó játék nélkül 0.
Az mas kérdés hogy sztem szarrá leszünk futva 😊
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Régen izgultam ennyire! De most vigyorgok!

Mi az a hu-hu?Wong
Ki-ki meccs...who-who 😛Charlie Firpo
Bazdmeeeg... xD
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érdekes, Scandrick a 4. negyed elején megkérte az edzőket, hogy hadd fogja Garcont. Végül bevált az ötlet, bár mondjuk jobban örültem volna, ha a staff magától gondol erre. Carrt kicsit megvédeném, a nem túl jó formája mellett még beteg is volt, úgyhogy reméljük összeszedi magát a Philly ellen.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Smith 23 évesen posztja legjobbjai között van a ligában.Charlie Firpo
Nincs mese, adni kell neki egy Joe Thomas szintű szerződést. Ez a csávó egyszerűen arany.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Sztem olyan 7 pontos underdogok leszünk otthon. McCoynak előlegezek kb 120-150 yardot.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
áh 5-0 a csopiban 😀beltazor
Csak azért, hogy az utolsó 5-1re módosítsa. Pláne látva mit művelt az Eagles a Bears Dvel.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 604 — Pfizer & Moderna fan
áh 5-0 a csopiban 😀

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
fenébe, minket flexeltek hajnali 2:30-ra a GB-Chicago helyett :/
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Lemaradtam a meccsről.gyeek
ha megígéred, hogy úriember leszel, akkor esetleg meg tudom adni a GamePass-fiókom adatait egy meccs megnézésének az erejéig. de csak ha úriember leszel 😊slowmotion
24-7 úriember vagyok, tyt hozzáfárássel. 😊 Egy ideje nem néztem rá, most eljött az alkalom, de köszönöm a felajánlást.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 627 — Cowboys fan
Lemaradtam a meccsről.gyeek
ha megígéred, hogy úriember leszel, akkor esetleg meg tudom adni a GamePass-fiókom adatait egy meccs megnézésének az erejéig. de csak ha úriember leszel 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bárcsak fele olyan védelmünk lenne mint a Seahawksnak vagy a Cardinalsnak....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Lemaradtam a meccsről. Az indok: totál elfelejztettem, hogy vasárnap van. Szezon közben szerintem még nem volt ilyen. Na mindegy, szép volt Romotól. Jövő héten megint ő lesz a bűnbak a vereségért. Ezért fognak kikapni:
-- Romo INTet dob, mert csóker
-- 17. heti meccs a rájátszásért
-- eddigi csoporton belüli mérleg 5-0

Ez a dramaturgia.


Ja, GW drive végén nem tudom figyeltétek-e Tyront, olyan szépen és szabályosan védte meg Romot, ahogy nagyon kevesen tudják csak a világon.gyeek
Smith 23 évesen posztja legjobbjai között van a ligában.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Lemaradtam a meccsről. Az indok: totál elfelejztettem, hogy vasárnap van. Szezon közben szerintem még nem volt ilyen. Na mindegy, szép volt Romotól. Jövő héten megint ő lesz a bűnbak a vereségért. Ezért fognak kikapni:
-- Romo INTet dob, mert csóker
-- 17. heti meccs a rájátszásért
-- eddigi csoporton belüli mérleg 5-0

Ez a dramaturgia.


Ja, GW drive végén nem tudom figyeltétek-e Tyront, olyan szépen és szabályosan védte meg Romot, ahogy nagyon kevesen tudják csak a világon.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem lett annyira sima mint gondoltam, de gratula.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Az ilyen győzelmek hozzák össze a csapatot. Ez a mi pechünk. Inkább nyertetek volna simán. Ha az elején neki indultok és belelendültök kb esélyünk nem lesz, illetve az érzelmi plusz a ti oldalatokon van pláne, hogy otthon játszotok. Gratuladande
Romo-nak idén jobban megy, ha az utolsó negyedre hátránnyal megyünk ki 😊
ha van 20 pont előnyünk, azt csak simán elbukjuk.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ez az emocionális rész bullshit most. Ettől nem lesz jobb védelmünk hogy mindenki happy. Offensel kell nyerni jövő héten.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az ilyen győzelmek hozzák össze a csapatot. Ez a mi pechünk. Inkább nyertetek volna simán. Ha az elején neki indultok és belelendültök kb esélyünk nem lesz, illetve az érzelmi plusz a ti oldalatokon van pláne, hogy otthon játszotok. Gratuladande
Viszont ti most pihenhettek..mondjuk ha kikaptunk volna, akkor is! 😕)
Kösz a gratulációt, fizikai megpróbáltatás a szurkolóknak ez a szezon - is. Jövő héten - gondolom főműsoridőben - meglátjuk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az ilyen győzelmek hozzák össze a csapatot. Ez a mi pechünk. Inkább nyertetek volna simán. Ha az elején neki indultok és belelendültök kb esélyünk nem lesz, illetve az érzelmi plusz a ti oldalatokon van pláne, hogy otthon játszotok. Gratula