NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végül is evvel az erővel Troy is beállhatna qb-nak.
Vagy nagyon nem értem ezt az egészet (ez világos), vagy lassan Jerry kezéből ki kellene csavarni a slusszkulcsát, irodája kulcsát, telefonját, gyógyszeres dobozát...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha már témánál vagyunk, akkor felhívnám mindenki figyelmét, hogy Romo gerincsérvvel a hátában vezette végig a Cowboyst az előző meccsen. Aki tényleg azt hiszi ő egy choker, az a túlvilágon egy méretes brokin fog chokeolni az idők végezetéig büntetésképpen. Komolyan.gyeek
Azért én kíváncsi lennék arra is, hogy hány meccs óta halogatják az out-ot! Egy sérv kiújulása nem 2 másodperc alatt történik...
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
nehogy a végén Orton elhatározza,hogy superbowl mvp akar lenni.. 😀Tehenész
Én drukkolok neki 😊betmen
Természetesen; én is! Orton Commander legyen a superbowl MVP! 😀
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
41 éves 😀 ne már. Végülis 1 meccsre kell.
Bejutunk Orton is megsérül es Kitna aláz mindenkit. 😀
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Jon Kitna újra a Cowboys-ban!
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
nehogy a végén Orton elhatározza,hogy superbowl mvp akar lenni.. 😀Tehenész
Én drukkolok neki 😊
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24386827/jerry-jones-tony-romo-could-be-cleared-to-play-vs-eagles


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Ezzel fogtok nyerni, végre nem Romónak kell passzolni, néha megkapja a labdát a top5 futótok is.Tocy
Én bőven eltudom képzelni,hogy ennek ellenére alig fogunk futni.Nem túlzottan lepődnék meg.

Skelton és David Carr jön kedden próbajátékra egyébként.
Reméltem,hogy sose jön el az az idő,amikor egy Skelton-t cowboys mezbe lássak.. 😀


ja és boldog karácsonyt mindenkinek!
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Boldog ünnepeket! Remélem jövőre megint köztünk dől el... 😀

több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Jussunk be 😊 azert nem kis arcul csapás lenne egy 32. védelemmel es Ortonnal bejutni. Persze kevés az esély, főleg ha Garették kitalálják hogy Orton is meg tudja nyerni 😀
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Ennek a Romo out dolognak persze nem örülök, de egyrészt a PO-ba jutás esetén tényleg rajtunk ragadna ez a stáb, másfelől meg nem kell majd megint hosszú ideig azt hallgatnunk, hogy Romo mekkora choker.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Leírtad a game manager fogalmát. 😊
Blevi
mondjuk nem tudom hány game manager szaladgál ilyen TD/INT mutatóval, és rendelkezik a liga legjobb QB mutatójával 😀eaglesmcnabb
Nem akarjátok érteni mit mondok... A statisztika nem minden.😊
több mint 10 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Ezzel fogtok nyerni, végre nem Romónak kell passzolni, néha megkapja a labdát a top5 futótok is.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ha már témánál vagyunk, akkor felhívnám mindenki figyelmét, hogy Romo gerincsérvvel a hátában vezette végig a Cowboyst az előző meccsen. Aki tényleg azt hiszi ő egy choker, az a túlvilágon egy méretes brokin fog chokeolni az idők végezetéig büntetésképpen. Komolyan.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Jól van jól van ekézzétek csak Folest majd kiderül az igazság jövő héten 😉dande
Első Cowboys meccs ezek szerint nem az "igazság" volt. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Skelton és David Carr jön kedden próbajátékra egyébként.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Leírtad a game manager fogalmát. 😊
Blevi
mondjuk nem tudom hány game manager szaladgál ilyen TD/INT mutatóval, és rendelkezik a liga legjobb QB mutatójával 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
hát ez... szopás.
még jó, hogy 2:30-ra tették át a meccset, megint felkelek fél ötkor, gyorsan végigpörgetem a játékokat, aztán hatra már végzek is, és elkezdem magam leinni szilveszterre...
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Nem kell erőltetni a visszatérését. Konf. döntőben vagy SB-ben elég lesz ha visszatud jönni 😊

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
nehogy a végén Orton elhatározza,hogy superbowl mvp akar lenni.. 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Herniated disc...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Garrett did say that the Cowboys will likely sign another quarterback.Charlie Firpo
Tim Tebow? 😀 😀 😀 😀
amúgy ha nem egy practice squad-ból hoznak valakit, akkor ezek között nem sok kiemelkedőt látok:  www.kffl.com/static/nfl/features/freeagents/fa.php?y-2012
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól van jól van ekézzétek csak Folest majd kiderül az igazság jövő héten 😉

Van még hozzáfűzni valóm ehhez a dologhoz, de azt az NFL csevegőben inkább, ott beszélgethetünk róla.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nem Weeden de nem is az a félisten aminek sokan irják. Game manager a liga legjobb futó játéka mellett ennyi.
Egyébként kell Murray a hétvégén hosszu driveokat kell vezetni uralni az órát. Különben felzabál McCoy. Ez a védelem esélye is hogy kvázi kevesebb játékot kelljen túlélni. Azt gondolom hogy a matchupok nem nekünk kedveznek, kicsit le is vagyunk nézve jelenleg.
Egy félelmem van, ha valahogy bejutunk a PO-ba akkor JG itt marad nekünk a végén...
70-30 az esély oda.Blevi
Érdekes kérdés vajon Kelly bármilyen QB-ból félistent tudna faragni?
25 td 2 int az azért nem egy rossz adat bár olyan igazán nagy dologra nem emlékszem amit ő nyert meg idén nekünk...
de akkor is magabiztos és eredményes.Janek
Leírtad a game manager fogalmát. 😊
Romo nélkül 95-5% nem ide
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ha játszik ha nem én már rég feladtam...

Am jól emlékszek h Lee minél kevesebbet játszik az a capnak csak jobb? van a szerződésben a sérülésekre valami neki?

PunBB bbcode test