Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
szerintem az is érdekes adalék hogy ha vissza gondolok az elmult 3 évre egyetlen bravur győzelmen kívül semmi kiemelkedő.a csapat verte a gyenge illetve az ilyen +/- 50%os csapatokat,de a jó estleg egyenesen contender csapatoktól rendre kikaptak...Cowboykarcsi
Welcome to Averageville and the Cowboys are the mayor.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Összességében természetesen csalódott vagyok, de ezen az utolsó meccsen most nem vagyok mérges a csapatra. Mindenki sima L-t várt egy olyan Eagles ellen, akinek a kerete talán egy picivel a mi teljesen egészséges rosterünknél is jobb. Ehhez képest bőven pariban voltunk, egy kis szerencsével nyerhettünk is volna. Küzdöttek a srácok, Orton szerintem kifejezetten meggyőző volt (ennyi QB needes csapat esetén még az is lehet, hogy kapunk érte ajánlatot), a védelem előtt le a kalappal. De ez jutott nekünk idén is, talán hozzászoktunk már.
Viszont ahogy Karcsi is írta, nagy változásokat senki ne várjon. Garrett jövőre is visszatér, Callahan és Kiffin 80-85% nálam, a rosteren pedig a megfontolt szerződéskötési politikánknak hála csak egy jó drafttal lehet dobni valamennyit.
Hatcher nem tér vissza jövőre (No Emotional Decision As Hatcher Enters Free Agency).
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
5-1re hozzuk a csopit, és nem tudjuk megnyerni... ez a nagy baj....

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
szerintem az is érdekes adalék hogy ha vissza gondolok az elmult 3 évre egyetlen bravur győzelmen kívül semmi kiemelkedő.a csapat verte a gyenge illetve az ilyen +/- 50%os csapatokat,de a jó estleg egyenesen contender csapatoktól rendre kikaptak.mondjatok egy olyan győzelmet az előző 3 évből ahol egyértelműen a 'boys volt a esélytelenebbnek tartott.igazábol az elmúlt 3 évben minden fontos vagy olyan meccset ahol megmutathatták volna hogy többek egy átlagnál elbuktak.egy olyan csapatnál ahol nem egy a multjából élő hetveniksz éves félbolond írágyít,csak ez önmagában elég lenne ahhoz hogy repüljön az edző.arrol hogy red egy fikarcnyit nem fejlődött 3 év alatt,2013 őszén ugyanazokat a balfaszságokat csinálta mint 2011ben,már nem is beszélve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Persze es minden évben volt ilyen meccs, bár itt inkabb a tobbes szám ülne igazán.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=10214250&city=dallas
A nyilatkozatokrol annyit h bunch of bullshit!!!! Garrett idén is bizonyította h nem tanul semmiből!
Utolsó két bekezdés a lényeg, nem azert kell kirúgni ami tegnap történt hanem amit 3 éve művel. 3.szor esünk ki ugy hogy utolsó meccsen nyerni kell. Nincsenek véletlenekBlevi
nem az utolsó meccsekkel van probléma, mert az előfordul. azzal van probléma, hogy év közben úri passzióból eldobunk meccseket, aztán meg ujjal mutogatunk az utolsó meccsre.
Chiefs, Lions, Packers. ez kapásból három olyan meccs, amit hozni kellett volna. és akkor nincs para szezon végén.
több mint 10 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
 m.espn.go.com/wireless/story?storyId=10214250&city=dallas
A nyilatkozatokrol annyit h bunch of bullshit!!!! Garrett idén is bizonyította h nem tanul semmiből!
Utolsó két bekezdés a lényeg, nem azert kell kirúgni ami tegnap történt hanem amit 3 éve művel. 3.szor esünk ki ugy hogy utolsó meccsen nyerni kell. Nincsenek véletlenek
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 688 — Cowboys fan
na, nem is vártam mást, Orton ugye a 18-as, és 18 = 2x9, tehát kétszer durvább interceptiont nyomott, mint Tony 😉
ok, trollkodás vége. már megint milyen közel, és mégis milyen messze... egy full teljes csapat ellen egy erősen tizedelt csapattal, úgy, hogy nekünk volt esélyünk a playoffra.
Orton egész jól vitte a csapatot. másfél interceptiont dobott, de ugye nyilván ilyenkor betliznek azok a játékosok, akik egyébként nem szoktak (Murray).
most szűk két hónap várakozás, aztán majd február végén kezdődhet a tánc, és nem mindenki fogja élvezni...
több mint 10 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Mondjuk az O-line jo irányba halad. Fredbeard megérte azt 1/31-et. Jövőre egy kezdő G kell ide, bár csere T sem ártana. Ware elvileg paycutot is vállal.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
a meccsre nem sok szót pazarolnék.talán annyit hogy a védelem az ideji átlagja felett teljesített,nem vártam tőlük,a 17-16os goalline stand nagyon szép volt.a csapat szempontjából az lenne a legjobb ha valamikor a héten jönne a hír hogy red mehet a faszba de ez nagyon nagy valószínűséggel nem fog megtörténni,JJ nagyon biztosnak tűnik Garrettel kapcsolatban.szerintem az egyetlen valós kérdés az edzői stábbal kapcsolatban az Kiffin.én simán eltudom képzelni hogy az idei év után azt mondja hogy köszönöm elég volt sérülés hullám ide vagy oda.ez esetben kulcs lenne megtartani Marinellit(mondjuk amúgy is),jövőre egy komplett védőfal felépítését kell elkezdeni,nála jobb Dline coach meg talán az egész ligában nincs,koordinátor ként sem elveszett bizonyította már.abban lehet bízni hogy megszabadulunk egy-két rossz szerződéstől de azok a komoly változások amelyeket itt sokan várunk szerintdem nem lesznek meglépve,jövőre megint jön egy "utolsó lehetőség"(Garrettnek meg az utolsó utáni)aztán meglátjuk mi lesz.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 239 — Lions & Cowboys fan
Kar ezért jó lett volna arcon verni ezt a nagyképű bandát... Jo volt a csapat de ennek a meccsnek igazán mar a pihenésről kellett vna szólnia. Iszonyat makker idén az Eagles, még a wc-ban is, a hidegben (hozzánk hasonlóan) lefagyni képes Saints megy hozzájuk. En azert szurkolok ellenük 😛

Nem vagyok csalódott minket otthon a Saints szarrá vert volna, örültek is volna hogy domeba kell jönni.
Elvileg Kiffin papa vissza akar térni. Ez az idei D# azert nem egy kirakat. Meg nagyobb baj h Garrett is valószínűleg visszatér. 😕 de nehez lesz jövőre is boys drukkernek lenni.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azt gondolom, hogy a szituációhoz képest a csapat megállta a helyét.
8-8 és idén sincs playoff... ez szívás, de meg kell ráznia magát a franchise-nak és elkezdeni építkezni. Nagy változásokat várok...
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
JJ tavaly nagyon pipa volt a 8-8 után, szét is verte a D-t. Meg emlékeztek-e még szezon kezdete előtt a rengeteg fogadkozásra, hogy a középszerűség nem opció?

Mindenki menjen Arlingtonból a picsába és vigyen magával még. egy. embert!gyeek
Akkor idén be lehet bizonyítani, hogy nem beszél zöldségeket!
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 433 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok srácok nagy meccs volt idén mi vagyunk a szerencse fiai aztán lehet jövő héten kapunk is egy jó nagy sallert ahogy némelyek szerint ki is jár 😛. Kitartást nektek ha miden héten így küzdötök akkor ennek a meccsnek semmi lényege nem lett volna. Kitartást,és még egyszer gratula!!!!
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Ez így sokkal rosszabb, mint ha aláztak volna minket. A 8-8on nem lepődök meg, viszont Ortont sajnálom, szépen helytállt.
Szerintem mindenki odatette magát a csapatból a drogbáróból is ízelítőt kaptunk miért is esett rá a választás.
Nagy kérdések, Garrett, Kiffin, kit tudunk megfizetni és kik mennek...

Jövő héten megelégedéssel fogom nézni, ahogy Brees szétdobálja az csirkéket!
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
JJ tavaly nagyon pipa volt a 8-8 után, szét is verte a D-t. Meg emlékeztek-e még szezon kezdete előtt a rengeteg fogadkozásra, hogy a középszerűség nem opció?

Mindenki menjen Arlingtonból a picsába és vigyen magával még. egy. embert!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Többet kaptam jóval mint vártam. Jövőre minden marad a régi, normális OC és a védelmet turbózni!
Röviden ennyi.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
8-8 Valaki meglepődött?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Hat egyenlore csak annyit tudok hozzafuzni hogy 16. Overall a mienk. Hatchert meg fizessuk meg.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
McCoy mar cowgirls-özik. Eddig kedveltem de ugy látszik Ő is csak egy paraszt. Nagy lehet a pofája egy szarra sérült D# ellen...Blevi
Remélem Simset egész héten tüzes vassal böködték egy szűk ketrecben és így engedik volt csapatára -- és McCoyra...gyeek
Mélyre bökhettek, mert ma nem is fog játszaniDeny
Ja, tényleg, tökön bökték. Sebaj, maradt még egy maroknyi expendable akiből jó hőkövető rakéta lehet.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
Annyira esélytelenek vagyunk, hogy behúzzuk, meglássátok.
a próféta...

Go Kyle Go! 😀

Your power is your biggest opponent!
több mint 10 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
McCoy mar cowgirls-özik. Eddig kedveltem de ugy látszik Ő is csak egy paraszt. Nagy lehet a pofája egy szarra sérült D# ellen...Blevi
Remélem Simset egész héten tüzes vassal böködték egy szűk ketrecben és így engedik volt csapatára -- és McCoyra...gyeek
Mélyre bökhettek, mert ma nem is fog játszani
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Annyira esélytelenek vagyunk, hogy behúzzuk, meglássátok. Szerintem én vagyok közülünk összességében a leginkább borúlátó (elég csak a hozzászólásaimat megnézni), de ma valamiért azt érzem, hogy berántjuk.ezt a mait. Sőt, még lesz egy PO győzelem is a Saints ellen, aztán meglátjuk 😊
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
McCoy mar cowgirls-özik. Eddig kedveltem de ugy látszik Ő is csak egy paraszt. Nagy lehet a pofája egy szarra sérült D# ellen...Blevi
Remélem Simset egész héten tüzes vassal böködték egy szűk ketrecben és így engedik volt csapatára -- és McCoyra...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na végül csak úgy néz ki én is fenn maradok az idei utolsó meccsre,az biztos hogy egy meccs előtt se voltam még ennyire nyugodt,esélytelenek nyugalma ugye.mindegy meglátjuk mi lesz hajrá 'boys!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen