Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
"Paràdés" sorsolàsunk lesz jövőre... Bomba erős NFC-s csoport, Saints+Bears (na jó, leginkàbb a macik), Colts-Texans is remek lesz...
Valami nagyot kell alkotni az erősítés terén, különben a 8-8 is bravúr lesz.VIZILÓ
Most erre mit mondjak? Elvileg tök mindegy ki jön szembe, meg kell verni mindenkit, nem csak a könnyű ellenfeleket. A statisztikák alapján meg ugye ennek pont ez nem megy nekünk.
Tudod mit, nem is bánom. Idén "könnyű" volt az NFC. És??? A harmadik csoport rivális is sikeresen leszopatott minket, a harmadik évben , zsinórban. Ezt megemészteni is meg kell a játékosoknak is, és nem elhinni azt, hogy ők "örök" vesztesek. Ezért tartanám fontosnak Garrett távozását is. Ha nem lesz komoly változás, akkor sztem idei Giants mutatóval is zárhatunk, és ez nem vicces.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
de Spenct miért ne akarnánkWong
Mondjuk en inkabb Hatcherrel hosszabbitanek Spencer helyett, tekintve hogy egy epkezlab DT sincs a rosteren, endnek meg ott van Crawford akihez nagy remenyeket fuztek szezon elott, meg Selvie se volt rossz (7.0 sack), maradhat backupnak, de kezdonek is szolid lenne.Wirtschaftsteil
Igen, jó Hatcher, de idén. És tudod, nekem inkább csalódás. Lehetne akkor is hasonló szinten játszani ha épp nem eladás előtt vagy, és arra készülsz, hogy elhagyod a csapatot és akkor mutatod meg mi is van benned. Spens szerintem ha idén nem sérül le, Hatchről nem sokat beszélnénk. Fiatalabb és motiváltabb, én őt tartom az okosabb hosszútávú befektetésnek.
több mint 10 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
"Paràdés" sorsolàsunk lesz jövőre... Bomba erős NFC-s csoport, Saints+Bears (na jó, leginkàbb a macik), Colts-Texans is remek lesz...
Valami nagyot kell alkotni az erősítés terén, különben a 8-8 is bravúr lesz.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hatchert nem fogjuk visszaigazolni,neki ez az utolsó lehetősége egy nagy szerződésre,ezt mi egyszerűen nem adhatjuk meg neki,egy 32 éves DTnek.Ha valakit megtartunk akkor az esetleg Spencer lehet,abban bízva hogy az egy év kihagyás leverte annyira az árát hogy azt valahogy JJ is kiügyesketdje.Életkor és mutatott játék alapján egyértelműen Spencer az akit a leginkább megérne megkínálni egy hosszútávúval.De egyébként valóban eljött az az idő hogy nem a 30 körüli játékosainkat kéne évekre idekötni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
de Spenct miért ne akarnánkWong
Mondjuk en inkabb Hatcherrel hosszabbitanek Spencer helyett, tekintve hogy egy epkezlab DT sincs a rosteren, endnek meg ott van Crawford akihez nagy remenyeket fuztek szezon elott, meg Selvie se volt rossz (7.0 sack), maradhat backupnak, de kezdonek is szolid lenne.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Gyeek által említett atom, amit a Washington bevetett:...
Wong
nem, ez még nem az az atom.
amiről gyeek beszélt, az az, hogy ki kell tenni Ware-t (idén), Romo-t, Witten és Carr-t (jövőre), Spencer és Hatcher ne legyen hosszabbítva, stb stb.

mondjuk a Skinsnél asszem huszonvalahány játékos szerződése jár le febriár elejével, ha őket mind kiteszik, na az lesz az atom.slowmotion
BUÉK mindenkinek!

Ok, lehet, hogy elnéztem az atom méretét, de az rendben van, hogy mi itt azt várjuk, hogy ezeknek a játékosoknak menni kell, ami logikailag hibátlan következtetés, viszont nem hiszem el, hogy ezt Jerry vagy a stáb megcsinálná. Ware még ok, Austin is, de Spenct miért ne akarnánk, és Romo helyett ki irányítana? Tavaly hozzáb@szott egy erősen vitatható mennyiségű pénzt és idén meg kirakná... áááá ilyan atom nálunk ne lesz, sőt félek tőle, hogy semmilyen robbanás sem.Wong
minden szerződésbe bele van kódolva, hogy mikor lehet felmondani. persze, ki irányítana, meg ki lenne a pass rusher, ezek jó kérdések. viszont addig van egy vagy két draft, pont bejöhet egy választás, akit csak prospectnek szánunk, aztán kiderül, a csávónak mekkora érzéke van a ligához.
mióta a CBA-ban (nem a Lázár-félében 😀) lefektették az újoncok fizetési mátrixát, azóta lehet tudni, hogy az 1/1-es sem keres többet öt év kb 22 milliónál, ez évi négymilliós átlag. ha van egy feltörekvő, jó játékosod két marék szotyiért, meg egy lefelé oldalazó játékosod egy vagon pénzért, akkor simán el lehet gondolkozni, hogy megéri-e megtartani az öreg dinoszauruszokat...

mondom ezt úgy, hogy legszívesebben Ware-t és Romót is megtartanám karrierje végéig, sőt Wittent is, utóbbi kettő simán védhető, Ware viszont hiába bizonygatja, nem tud egészséges maradni, és fél szezonokat fél karral játszik végig. ha most nem teszik ki, és jövőre sem bír a pályán maradni, akkor sajnos egy év múlva meg fogja lépni Jerry a nehezen elképzelhetőt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Romot még jövőre se,hanem talán utána éri meg a legjobban vagy utána, úgy hogy a köv. szezon után kell vki,aki kiszorítja,versenyezteti.

A többiek? Ware,Spencer,Hatcher trióból 1 nem ártana ha maradna, vagy nem tudom már...nem kicsit kellene építeni...mondjuk ha egy jó DT tudnánk Fa-ról hozni,meg 1-2.kör De/DT még azt mondom oké.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Gyeek által említett atom, amit a Washington bevetett:...
Wong
nem, ez még nem az az atom.
amiről gyeek beszélt, az az, hogy ki kell tenni Ware-t (idén), Romo-t, Witten és Carr-t (jövőre), Spencer és Hatcher ne legyen hosszabbítva, stb stb.

mondjuk a Skinsnél asszem huszonvalahány játékos szerződése jár le febriár elejével, ha őket mind kiteszik, na az lesz az atom.slowmotion
BUÉK mindenkinek!

Ok, lehet, hogy elnéztem az atom méretét, de az rendben van, hogy mi itt azt várjuk, hogy ezeknek a játékosoknak menni kell, ami logikailag hibátlan következtetés, viszont nem hiszem el, hogy ezt Jerry vagy a stáb megcsinálná. Ware még ok, Austin is, de Spenct miért ne akarnánk, és Romo helyett ki irányítana? Tavaly hozzáb@szott egy erősen vitatható mennyiségű pénzt és idén meg kirakná... áááá ilyan atom nálunk ne lesz, sőt félek tőle, hogy semmilyen robbanás sem.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Buék!!
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
BUÉK!!

Barátságos:
Dallas Cowboys

Home: New York Giants, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, Arizona Cardinals, San Francisco 49ers, New Orleans Saints, Houston Texans, Indianapolis Colts

Away: New York Giants, Philadelphia Eagles, Washington Redskins, St. Louis Rams, Seattle Seahawks, Chicago Bears, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans

Arizona brutál D feljövőben nem kicsit, Frisco, Saints nem kell ecsetelni,Coltsot se, Houston új irányitó jó drafttal FA-val brutál lehet, Rams is nem kicsit fog előre lépni, Titans se rossz, Jags London 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
na, 2014-re tizenkét győzelmes boldog új évet kívánok!
(mielőtt megijednétek, a hatodik gyűrűs kívánságot a 2015-ös naptári évre tartogatom 😀)
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
amúgy sztem most kicsit olyan a morál, hogy ha ő is túl van fizetve, akkor én is kérem a nagy zsozsetát.beltazor
lehet. de kit fizetnek túl?
védelemből Carr-t, de szerintem ott lesz egy kis igazítás. ott van Lee, de ő jobban tolta idén, mint Ware. ott lenne Hatcher, de nem fussa Ware miatt.
támadósorból ott van Romo, de a csapat így is az ötödik legtöbb pontot gyártotta, a második Chicagótól 6 ponttal maradt el (oké, a Denvertől 167-tel, de ők mindenkire rávertek egy fél Baltimore-t). meg ugye Austin, de ő elmegy, ha nem mond le évi öt milláról (ha egyáltalán lehetséges)slowmotion
pl Hatcher sztem azt látta, hogy mellette Ware kapott szépen pénzt, de ő jobb teljesítményre is kevesebbet.
Austin is ilyen hogy alig játszott, de pl egy Dez-nél többet keres, mert amikor jól ment neki, akkor tudott egy jó szerződést aláírni.
vagyis én itt arra gondoltam hogy a teljesítményének értékétől kap többet.(túl)
de azt is megkockáztatom, hogy JJtől egy nfl játékos több pénzt vár el. gondolok én itt egy olyanra, hogy mondjuk X csapathoz aláírna kevesebbért, de nálunk akarja a nagyobb összeget.beltazor
persze. de ez van, ha Hatcher késői érésű, Ware meg egyetem óta hozta a mutatókat. korábban kellett volna szaggatni, és akkor még Jerry jótékonykodós korszakába esett volna.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
amúgy sztem most kicsit olyan a morál, hogy ha ő is túl van fizetve, akkor én is kérem a nagy zsozsetát.beltazor
lehet. de kit fizetnek túl?
védelemből Carr-t, de szerintem ott lesz egy kis igazítás. ott van Lee, de ő jobban tolta idén, mint Ware. ott lenne Hatcher, de nem fussa Ware miatt.
támadósorból ott van Romo, de a csapat így is az ötödik legtöbb pontot gyártotta, a második Chicagótól 6 ponttal maradt el (oké, a Denvertől 167-tel, de ők mindenkire rávertek egy fél Baltimore-t). meg ugye Austin, de ő elmegy, ha nem mond le évi öt milláról (ha egyáltalán lehetséges)slowmotion
pl Hatcher sztem azt látta, hogy mellette Ware kapott szépen pénzt, de ő jobb teljesítményre is kevesebbet.
Austin is ilyen hogy alig játszott, de pl egy Dez-nél többet keres, mert amikor jól ment neki, akkor tudott egy jó szerződést aláírni.
vagyis én itt arra gondoltam hogy a teljesítményének értékétől kap többet.(túl)
de azt is megkockáztatom, hogy JJtől egy nfl játékos több pénzt vár el. gondolok én itt egy olyanra, hogy mondjuk X csapathoz aláírna kevesebbért, de nálunk akarja a nagyobb összeget.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
amúgy sztem most kicsit olyan a morál, hogy ha ő is túl van fizetve, akkor én is kérem a nagy zsozsetát.beltazor
lehet. de kit fizetnek túl?
védelemből Carr-t, de szerintem ott lesz egy kis igazítás. ott van Lee, de ő jobban tolta idén, mint Ware. ott lenne Hatcher, de nem fussa Ware miatt.
támadósorból ott van Romo, de a csapat így is az ötödik legtöbb pontot gyártotta, a második Chicagótól 6 ponttal maradt el (oké, a Denvertől 167-tel, de ők mindenkire rávertek egy fél Baltimore-t). meg ugye Austin, de ő elmegy, ha nem mond le évi öt milláról (ha egyáltalán lehetséges)
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
amúgy sztem most kicsit olyan a morál, hogy ha ő is túl van fizetve, akkor én is kérem a nagy zsozsetát.

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Hatcher közölte h nincs hometown discount:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/31/jason-hatchers-not-giving-any-hometown-discounts/empty taxi
meglepetés... de ezt már pár hete tudjuk, köszi.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hatcher közölte h nincs hometown discount:  profootballtalk.nbcsports.com/2013/12/31/jason-hatchers-not-giving-any-hometown-discounts/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Gyeek által említett atom, amit a Washington bevetett:
"A Washington Redskins Mike Shanahan után több edzőt is elküldött. Összesen 6 edző élte túl a tisztogatást de Ők is azzal a feltétellel maradhattak, hogy a következő vezetőedző dönt majd a sorsukról."
Ezen kívül 4 csapatnál is elküldték a vezetőedzőt, de a várt személy még mindig nincs közte.Wong
nem, ez még nem az az atom.
amiről gyeek beszélt, az az, hogy ki kell tenni Ware-t (idén), Romo-t, Witten és Carr-t (jövőre), Spencer és Hatcher ne legyen hosszabbítva, stb stb.

mondjuk a Skinsnél asszem huszonvalahány játékos szerződése jár le febriár elejével, ha őket mind kiteszik, na az lesz az atom.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ráadásul Smith franchise játékos volt,minden tiszteletemmel együt Ware szerintem nem volt sosem az.Cowboykarcsi
már bocsánat, de szerintem a Boys meghatározó alakja Ware. Az utóbbi 4-5 évben ha a Dallasra gondolsz, Romo mellett az ő neve ugorhat csak be, mint meghatározó játékos (ami nálam franchise playert jelent), ráadásul minden percét kovbojként töltötte. Nem volt idén jó idénye valóban, de a védelmeteknek kinek volt az?
Nem a fizetés/teljesítményt arányt vitatom, valóban túl van fizetve, de akkor is ő a csapat arca (nálam legalábbis). MarioAna
Meghatározó játékos de nem franchise player,ahogy egyébként Romo sem az.Wareben valóban minden meg volt ahhoz hogy FP legyen,csak a két legfontosabb hiányzott szerintem belőle.Az egyik az úgynevezett "clutch",egész karrierje során talán volt vagy 4 alkalom amikor igazán húzós helyzetben mondjuk a 4. negyed végén amikor kellett egy stop hogy az offense visszakapja a labdát vagy pont azért hogy az ellen ne tudjon fordítani,szóval hogy ilyen helyzetben fellépjen és csináljon egy kulcs playt(tavaly pl Spencer ebben(is) iszonyat jó volt).Hozta ő szépen a 10+ sackes éveket sorban,de én egy franchise playertől ennél többet várok.Az biztos hogy iszonyat konzisztens volt,de amikor át kellett volna billenteni a csapatát,ezt szerintem nem tudta elégszer megtenni,hajlamos volt az ilyen helyzetekben eltűnni.Bár akkor én is igazságtalannak tartottam de így utólag pont ezért nyerte anno 2008ban Harrison a DPoY nem pedig Ware,oké hogy neki volt 20 sackje Harrisonnak meg "csak" 15 de neki csak abban az évben volt vagy 3-4 olyan meccs fordító megmozdulása amivel nyert a Steelers.A másik dolog mai szerintem hiányzik belőle a fent említett titulushoz az a leaderség.Oké hogy szép nagydarab fiatalember de ezzel együtt engem inkább emlékeztet egy nagyra nőt gyerekre akinek egyébként pont ez adja a játéka erősségét,az a tiszta imádat a játék iránt. De egyszerűen alkatilag nem az a típusú ember akit szó nélkül követnek a többiek. Ware egy nagyszerű játékos és mindenki hálás kell hogy legyen azért amit letett az asztalra a csapatért,de az én szememben ő nem franchise player.

Ki az akkor?A már felemlegetett Emmitt Smith ízig vérig az volt,a posztján a liga elitbe tartozott majd 10 éven keresztül(ezt Ware is tudta hozni)és szó szerint vitte a hátán a csapatot,megszámolni nem tudom hány meccsdöntő 3-4 yardos gainje volt,akkor amikor le kellett zárni egy meccset,amikor a csapatnak a legjobban kellett(ezt viszont nem),de voltak hogy egész meccseket képes volt dominálni kvázi egymaga megnyerni('93as SB driveját sose felejtem el).Ha a mostani csapatból kellene mondani egy embert az egyedül Witten lehet.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Gyeek által említett atom, amit a Washington bevetett:
"A Washington Redskins Mike Shanahan után több edzőt is elküldött. Összesen 6 edző élte túl a tisztogatást de Ők is azzal a feltétellel maradhattak, hogy a következő vezetőedző dönt majd a sorsukról."
Ezen kívül 4 csapatnál is elküldték a vezetőedzőt, de a várt személy még mindig nincs közte.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Azert Romo hátsérülése utàn ez kevéssé vicces számunkra 😕
Miért Romo? Ez valami személyes bosszú? :/Blevi
Ameddig az egészséges Eli az INT király... 😛 (vagy inkább a zéróherceg), addig a megkeseredettek úgy vigasztalják magukat, ahogyan tudják 😊 .toxique
balu megígérte, és be is tartja. Titeket is lenyűgöz ez az integritás, nem? 😀

Ja, ez balu személyes bosszúja amúgy. Hiába a nyomatékos alázás amit kapott a csapatuk (beleértve a 2. meccs előtti komikus puffogást amit toltak a smurfök, nem csak a Cowboys, idén csak az nem rúgta félre őket akinek hiányzott a kezdő QBja), hiába lett Elit Eli idén másodszor INT király, balu jön és Romozik. A fekete lovag nem adja fel...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Azert Romo hátsérülése utàn ez kevéssé vicces számunkra 😕
Miért Romo? Ez valami személyes bosszú? :/Blevi
Ameddig az egészséges Eli az INT király... 😛 (vagy inkább a zéróherceg), addig a megkeseredettek úgy vigasztalják magukat, ahogyan tudják 😊 .
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Azert Romo hátsérülése utàn ez kevéssé vicces számunkra 😕
Miért Romo? Ez valami személyes bosszú? :/
több mint 10 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
gyeek!
Csak mert megígértem:

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
ráadásul Smith franchise játékos volt,minden tiszteletemmel együt Ware szerintem nem volt sosem az.Cowboykarcsi
már bocsánat, de szerintem a Boys meghatározó alakja Ware. Az utóbbi 4-5 évben ha a Dallasra gondolsz, Romo mellett az ő neve ugorhat csak be, mint meghatározó játékos (ami nálam franchise playert jelent), ráadásul minden percét kovbojként töltötte. Nem volt idén jó idénye valóban, de a védelmeteknek kinek volt az?
Nem a fizetés/teljesítményt arányt vitatom, valóban túl van fizetve, de akkor is ő a csapat arca (nálam legalábbis).

Romo mögé (idővel helyetT) meg könyörgöm drafton húzzatok már valakit:
1989: Troy Aikman 1.kör 1.pick
1991: Biss Musgrave, 4.kör 23.pick
2001: Quicy Carter 2.kör 22.pick
2007: Isaiah Stanback (QB/WR...de TE is úgy látom 😀 )
2009: Stephen McGee 4.kör 1.pick
az utolsó/összes 4 QB húzása a csapatnak (Jerry Jones érában). Értem én, hogy bízni kell Romóban (2003 UFA), de akkor is. Ezt csak én érzem ekkora problémának, hogy nem is próbálkoztok?
Packers ezalatt 13, Patriots 11, 49ers 12, Pittsburgh 11 QB-t húzott+az UDFA-k ugye. Nem Romót akarom kiutálni, de nem jönnek neki össze a dolgok, pedig nem rossz QB. Balszerencsés.

Garrett meg....ahogy az idióta félvigyorával mereszti a szemét egész meccsen, totál kívülállónak tűnik. QB coach-nak jó lehet, de HC-nak...elképzelem, milyen "respect"-je lehet az öltözőben 😊.MarioAna
Jól látod a két legnagyobb gond forrást. JJ és Garrett. Az előbbivel meg kell tanulnunk együtt élni az utóbbit meg már mindenki másnál messzebbre kívántuk! De a meglátásod hibátlan 😉