Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Úgy látszik külföldön nem gondolkoznak el azon amit a defense idén előadott. Az NFL legszarabb védelme címéért voltak harcban....
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Ahogy arra számítani lehetett az East tegnap befejezte a PO-t. Várhatóan jövőre is ilyen kiegyensúlyozott lesz a csoport (de szépen mondtam h gyenge). Igazából egy jobb védelemmel ez a csoport behúzható lenne jövőre ha az edzői gárda is úgy gondolja.
Nem történt még változás az edzői stábban. Marinelli maradása jó mert a liga egyik legjobb pozíciós edzője kell a tapasztalata jövőre. Ha Garrett a nyakunkon is maradt, de remélem jön egy OC.Blevi
egyetértünk, egy új OC segíthet. csak ne az legyen a vége, mint most, hogy Garrett áthívhatja a játékot (mert akkor minden futásból passz lesz 😀)

Külföldön egyre nagyobb téma, hogy a Cowboys-nak magasan kellene draftolnia egy irányítót (akár felfelé cserélni, hogy Manziel meglegyen...) mert már most itt az ideje elkezdeni Romo utódját megkeresni. Vélemény? Én felfelé biztos nem trade-lnék emiatt, sőt.
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ahogy arra számítani lehetett az East tegnap befejezte a PO-t. Várhatóan jövőre is ilyen kiegyensúlyozott lesz a csoport (de szépen mondtam h gyenge). Igazából egy jobb védelemmel ez a csoport behúzható lenne jövőre ha az edzői gárda is úgy gondolja.
Nem történt még változás az edzői stábban. Marinelli maradása jó mert a liga egyik legjobb pozíciós edzője kell a tapasztalata jövőre. Ha Garrett a nyakunkon is maradt, de remélem jön egy OC.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
21000 dolláros pszichiáterre van szükség Square önbizalmának helyreállításához, ki kell fizetni. 😛gyeek
Valahol emlékszem több szögből is készült gif mindenki ott röhögött mekkorát kapott Square. 😊
Évekig így csinálta minden futó, nem lehet kiirtani a ligából egy olyan szabállyal amit aztán konzekvensen nem tartanak be.
Értem én, hogy az egészség védelme fontos szempont, de ezek a játékosok nem homokozni mentek le a grundra....
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
DeMarco Murray was fined $21,000 for leading with the crown of his helmet in the game against the Eagles. Murray leveled 286 lb DE Damion [fair and] Square, but was not penalized on the play. The DMN has a video link of the hit.gyeek
Ezekre egész évben nem dobtak semmit, most meg előveszik .... Nonszenszbetmen
21000 dolláros pszichiáterre van szükség Square önbizalmának helyreállításához, ki kell fizetni. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
És miért tartom gyengének Marinellit? A detroiti éveket gondolom nem kell ecsetelni, a liga legszarabb védelmét sikerült összeraknia a kordinátorokkal karöltve. Chicagoban Lovie Smith volt a defense ura, Marinelli egy fogaskerék volt egy olyan gépezetben ami már korábban össze lett rakva. Most Dallasban pedig a liga egyik leggyengébb védelmének felépítésében dolgozik, amiben valóban jelentős szerepet játszottak a sérülések.

Mondjuk egy dolgot kurvára benéztem és emiatt mea culpa, én azt hittem, hogy ő itt a DC ezért is írtam amit írtam.Bazzani
Majdnem sikerült szarból várat építenie. Mi itt követtük végig a munkásságát és láttuk hogy tudott motiválni utcáról összeszedett játékosokat, hogy hozzák ki magukból a legtöbbet. Az hogy a legtöbb többynire kevés volt rutinus kezdő O-linemanekkel szemben, nem az ő hibája. A D-line a szar védelem legreménytelibb pontja volt. #Hatcher's Heroes

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
DeMarco Murray was fined $21,000 for leading with the crown of his helmet in the game against the Eagles. Murray leveled 286 lb DE Damion [fair and] Square, but was not penalized on the play. The DMN has a video link of the hit.gyeek
Ezekre egész évben nem dobtak semmit, most meg előveszik .... Nonszensz
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
DeMarco Murray was fined $21,000 for leading with the crown of his helmet in the game against the Eagles. Murray leveled 286 lb DE Damion [fair and] Square, but was not penalized on the play. The DMN has a video link of the hit.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állandóan féligazságokat?
Érdekelne, hogy mi volt még ilyen?Bazzani
A legutóbbi konkrétan az volt, hogy azt állítottad, Dez jobbnak tartja magát Calvinnél. Az jó szívvel fél igazság.

De kifejthetnéd, hogy szerinted mi volt Marinelli szerepe a védelem pocsék teljesítményében, ne csak Karcsit dolgoztasd keresőmotor hiányában. 😉

gyeek
Nem én állítottam, hogy Dez jobbnak tartja magát, hanem azok az újságcikkek amik először csak a cikk felét hozták le.
És miért tartom gyengének Marinellit? A detroiti éveket gondolom nem kell ecsetelni, a liga legszarabb védelmét sikerült összeraknia a kordinátorokkal karöltve. Chicagoban Lovie Smith volt a defense ura, Marinelli egy fogaskerék volt egy olyan gépezetben ami már korábban össze lett rakva. Most Dallasban pedig a liga egyik leggyengébb védelmének felépítésében dolgozik, amiben valóban jelentős szerepet játszottak a sérülések.

Mondjuk egy dolgot kurvára benéztem és emiatt mea culpa, én azt hittem, hogy ő itt a DC ezért is írtam amit írtam.

több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 955 — Stromfeld Aurél fan
Állandóan féligazságokat?
Érdekelne, hogy mi volt még ilyen?Bazzani
A legutóbbi konkrétan az volt, hogy azt állítottad, Dez jobbnak tartja magát Calvinnél. Az jó szívvel fél igazság.

De kifejthetnéd, hogy szerinted mi volt Marinelli szerepe a védelem pocsék teljesítményében, ne csak Karcsit dolgoztasd keresőmotor hiányában. 😉

Itt van némi trivia a D-lineról, ha leírtad miért kéne Marinellinek mennie
| -- az alap kezdőből (Spencer, RATliff, Hatcher, Ware) Ware fél karral játszott, az első kettő gyakorlatilag nem játszott idén, akárcsak az első számú cseréik,
-- Tyrone Crawford, Ben Bass
-- a kezdőben játszott 16 meccsen keresztül George Selvie (4 év, 4 csapat) és Nick Hayden (2012 FA)
-- megfordultak még a rosteren (a teljesség igénye nélkül): Everette Brown, Caesar Rayford, Marvin Austin, Drake Nevis, Edgar Jones, David Carter, Jerome Long, Jason Vega, Landon Cohen, Jarius Wynn
-- a fenti csoportból 3 kivételével mindegyik az utcáról érkezett (2 csere folytán, szotyiért, 1 a PS-ból)
|

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állandóan féligazságokat?
Érdekelne, hogy mi volt még ilyen?

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Most komolyan nem engedtétek el Marinénit? 😊
Én hagytam volna menni és behúztam volna helyette Fraziert vagy Schwartzot. Ennél rosszabb nem lett volna a D#.Bazzani
Bazzani már ne is haragudj de folyamatosan felületes féligazságokat pufogtatsz a cowboysal kapcsolatban. Nagyjából lehetetlen értékelni akármelyik védő edzőt mert szezon felétől már a komplett second string volt a pályán a védelemből aztán a év végére még ők is megsérültek.Ennek ellenére ha volt valaki aki biztos nem tehetett a D pocsék játékáról az pont Marinelli.az első 4-5 hétben egyáltalán nem volt rossz a védőfal,pedig a Ware-Hayden-Hatcher-Selvie négyessel kellett dolgoznia,nem a Ware-Ratlif-Hatcher-Spencer kvartettel,azért nem ugyanaz. Utána meg ahogy már írtam is szépen sorba ők is lesérültek és a snappek java részében ilyen Drake Navis meg Ceasar Rayford kaliberű játékosok voltak a pályán,akik egy egészséges roster esetén kb a preseason sem élik túl egy csapatnál.(a komplett LB sor kihullását már persze meg sem említem).Elhiszem hogy neked Marinellihez a 0-16 kötődik,de ettől függetlenül egy kiváló szakember,és mint pozicíós edző vagy koordinátor bizonyított is mindenhol.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most komolyan nem engedtétek el Marinénit? 😊
Én hagytam volna menni és behúztam volna helyette Fraziert vagy Schwartzot. Ennél rosszabb nem lett volna a D#.

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Tyron All-pro second team. Szerintem Petersnél jobb volt idén. De nem számít. Nagyon sok lehetőség van még benne. Iszonyú fiatal grat neki. Sok károgónak aki szerint bust lesz meg bibibibibi 😊
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Wade bácsi szabad lehet nem lenne hülyeség DC-nek visszahozni mondjuk ehhez erős alázat kell több részről.

illetve még nem biztos de sanszos, hogy Crennel kapja meg a helyétdande
Már nem 3-4-et tolunk. Nincs D-lineuk hozzá. Konkrétan 0 kezdő potenciál a rosteren.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 389 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wade bácsi szabad lehet nem lenne hülyeség DC-nek visszahozni mondjuk ehhez erős alázat kell több részről.

illetve még nem biztos de sanszos, hogy Crennel kapja meg a helyét
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem túl szerencsés előre meghatározni hogy melyik körben pontosan milyen posztra kell embert szerezni. Ez erősen függ attól, hogy ki lesz elérhető. Wirtschaftsteil
egyelőre ez csak egy "wishlist" 😊 de szerintem mindenkinek van ilyen.betmen
Nekem nincs, jók az idei játékosaink 😉 . Draftoljunk 7 puntert!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Nem túl szerencsés előre meghatározni hogy melyik körben pontosan milyen posztra kell embert szerezni. Ez erősen függ attól, hogy ki lesz elérhető. Wirtschaftsteil
egyelőre ez csak egy "wishlist" 😊 de szerintem mindenkinek van ilyen.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Nem túl szerencsés előre meghatározni hogy melyik körben pontosan milyen posztra kell embert szerezni. Ez erősen függ attól, hogy ki lesz elérhető. LNIII már régóta kedvelt játékosom, ő NT v. nálunk 1tech. A többiek azok 3tech DTk lennének. De amúgy jó neveket írtál.
Qb szinten Mettenberger esélyesen elkel a 2. körben az ACL szakadás lehet esetleg hatással erre. McCarron a tegnapi meccsével kicsit rontott a pozícióján, én 3-4re tippelem. Egyébként az utóbbi Cowboys fan.
Claiborne-t biztos hogy nem fogják meneszteni, szvsz. felesleges ezzel számolni, vagy egyáltalán megnézni hogy mennyi helyet szabadít fel.

Az edzők, a séma tisztázódása és a FA után lehet már inkább konkretizálni hogy pontosan ki lehet jó.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
első két kör DT/DE Timmy Jernigan, Louis Nix III, Rashede Hageman és Stephon Tuitt, Dominique Easley, Trent Murphy - nyilván az okosabbbak jobban látják melyik a jobb fit a sémába illetve mivel sok csapat akarhat védelmet erősíteni az is kérdés ki marad második körre...
aztán egy safety, egy QB, egy CB és egy RB
ez a fontossági sorrend nálam a drafton.
igen, a QB fontos, ha Romo kidől _bármi_ miatt az elkövetkező 3 évben, akkor jó lenne, ha lenne valaki, aki fejlődhetne kicsit és azonnal becserélhető lenne, jelentős veszteségek nélkül. ez természetesen feltételezi a hajkirály Orton elküldését is 2015-re. ha nem marad rendes safety 3 körre, akkor egy Zach Mettenberger vagy AJ McCarron még talán elérhető lenne, és akkor bízva a mostaniak feltámadásában, vagy egy gyémántra bukkanásban cserélném a 3 és 4 picket.

Claiborne training camp előtti menesztésével mennyi dead money maradna? 4 évre írt alá 2012-ben.
Lehet, hogy én lettem pesszimistább a szezonkezdet óta vele szemben, de hiába volt All American tehetség, ha sérülések miatt nem játszik, ha nem fekszik neki a védelem sémája és ha folyamatosan egyre magasabb és erősebb elkapók jönnek egyetemről (Claiborne 6,0" ugye, ami 183cm)....betmen
Azon is sok fog múlni, ki lesz az edző a védelemnél. Támadóknál pedig marad-e Callahan, és hogy hogyan gyógyul Tony sérülése, nagy-e a baj vele, vagy semmiség?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
első két kör DT/DE Timmy Jernigan, Louis Nix III, Rashede Hageman és Stephon Tuitt, Dominique Easley, Trent Murphy - nyilván az okosabbbak jobban látják melyik a jobb fit a sémába illetve mivel sok csapat akarhat védelmet erősíteni az is kérdés ki marad második körre...
aztán egy safety, egy QB, egy CB és egy RB
ez a fontossági sorrend nálam a drafton.
igen, a QB fontos, ha Romo kidől _bármi_ miatt az elkövetkező 3 évben, akkor jó lenne, ha lenne valaki, aki fejlődhetne kicsit és azonnal becserélhető lenne, jelentős veszteségek nélkül. ez természetesen feltételezi a hajkirály Orton elküldését is 2015-re. ha nem marad rendes safety 3 körre, akkor egy Zach Mettenberger vagy AJ McCarron még talán elérhető lenne, és akkor bízva a mostaniak feltámadásában, vagy egy gyémántra bukkanásban cserélném a 3 és 4 picket.

Claiborne training camp előtti menesztésével mennyi dead money maradna? 4 évre írt alá 2012-ben.
Lehet, hogy én lettem pesszimistább a szezonkezdet óta vele szemben, de hiába volt All American tehetség, ha sérülések miatt nem játszik, ha nem fekszik neki a védelem sémája és ha folyamatosan egyre magasabb és erősebb elkapók jönnek egyetemről (Claiborne 6,0" ugye, ami 183cm)....
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ne feledjük mekkora O line roham volt, Giants és Chichago is 2. körbe várt embereket vitt 1/17,18 körül...kiment 6 OT,2-3OG, mi meg teljesen jól és szükségszerűen vittük a legjobb Centert, aki ki tudja h meddig lett volna még benn? lehet 2/3-ra elvitték volna ,lehet nem?Kroos
+ elég nagy Need volt,látjuk mennyit jelentett idén.Kroos
Ha idén is olyan szinten draftolunk, mint tavaly, akkor egy szavam se lehet.toxique
A bloggingtheboys-on van egy jó elemzés, a 2009-es drafton kívül jókat húztunk. Főleg a Garrett érában, ha van előnye a fiúnak, akkor talán itt van.
Nagyon dicsérik Hollóembert, és olvastam egy Vaccaro - Heath összevetést is, a nagysztár és a senkineksemkell draftolatlan safety. A Jeff gyerek 22 éves kora ellenére 60 szerelés 1 int kezdő évében (igen, kb. mint Vaccaro) nem is olyan rossz.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nem úgy van, hogy a mi problémáinkra nem lesz azonnali megoldás a draft? Rookie falemberek előre-hátra elég bevállalós, nem? Tyron-nak is kellett idő a belerázódásra.
Inkább FA piac?Charlie Firpo
FA piac? És mégis miből? 😊gorbel
A ballasztok leengedéséből. Vagyis, ha Garrett nem ad fel a támadó szekcióból, akkor tök mindegy, mert akkor semmiből. Orr nehéz a hajó. A nevek úgyis közszájon forognak. Plássz csökkentés: Romonak és a többieknek is meg kell érteniük, hogy kevesebb lesz a lé.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ne feledjük mekkora O line roham volt, Giants és Chichago is 2. körbe várt embereket vitt 1/17,18 körül...kiment 6 OT,2-3OG, mi meg teljesen jól és szükségszerűen vittük a legjobb Centert, aki ki tudja h meddig lett volna még benn? lehet 2/3-ra elvitték volna ,lehet nem?Kroos
+ elég nagy Need volt,látjuk mennyit jelentett idén.Kroos
Ha idén is olyan szinten draftolunk, mint tavaly, akkor egy szavam se lehet.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ne feledjük mekkora O line roham volt, Giants és Chichago is 2. körbe várt embereket vitt 1/17,18 körül...kiment 6 OT,2-3OG, mi meg teljesen jól és szükségszerűen vittük a legjobb Centert, aki ki tudja h meddig lett volna még benn? lehet 2/3-ra elvitték volna ,lehet nem?Kroos
+ elég nagy Need volt,látjuk mennyit jelentett idén.

PunBB bbcode test