Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát, elnézve ezeket a rájátszás meccseket, egy kicsivel jobb védelemmel simán pariban lettünk volna. Egyszerűen felzabáltuk volna a támadójátékunkkal az ellenfeleinket. Csak az a védelem, csak azt tudnám feledni...Charlie Firpo
A Cleveland meg egy jó támadósorral szétcincált volna mindenkit? 😊 A jelenlegi 4 versenyben levő csapathoz képest nagy a lemaradás, de a már kiesettekhez képest is bőven van. Ne áltassuk magunkat.gorbel
Támadó oldalon én nem érzem ezt. A védelemnél abszolút. Nem a mi tudásunkból indultam ki, hanem az eddigi rájátszás meccsekből.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Én nem tagelnék. Minek? Hatcher tagje túl drága lenne, Spencer már nem ér annyit. Esetleg Bailey? 😀gorbel
remélem Bailey után nem lesz akkora kereslet, hogy tagelni kelljen 😊
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Illetve: kire tennétek franchise tag-et jövőre?betmen
Én nem tagelnék. Minek? Hatcher tagje túl drága lenne, Spencer már nem ér annyit. Esetleg Bailey? 😀gorbel
spencer már nem is kaphat tag-et

több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Illetve: kire tennétek franchise tag-et jövőre?betmen
Én nem tagelnék. Minek? Hatcher tagje túl drága lenne, Spencer már nem ér annyit. Esetleg Bailey? 😀
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hát, elnézve ezeket a rájátszás meccseket, egy kicsivel jobb védelemmel simán pariban lettünk volna. Egyszerűen felzabáltuk volna a támadójátékunkkal az ellenfeleinket. Csak az a védelem, csak azt tudnám feledni...Charlie Firpo
A Cleveland meg egy jó támadósorral szétcincált volna mindenkit? 😊 A jelenlegi 4 versenyben levő csapathoz képest nagy a lemaradás, de a már kiesettekhez képest is bőven van. Ne áltassuk magunkat.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hát, elnézve ezeket a rájátszás meccseket, egy kicsivel jobb védelemmel simán pariban lettünk volna. Egyszerűen felzabáltuk volna a támadójátékunkkal az ellenfeleinket. Csak az a védelem, csak azt tudnám feledni...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
 bleacherreport.com/articles/1919372-7-best-options-for-dallas-cowboys-to-bolster-the-defensive-line-in-2014
pár nevet már én is írtam itt korábban a draft kívánságlistámról, a free agent igazolásokkal kapcsolatban viszont vegyesek az érzelmeim, JJ mintha túlságosan kötődne a sikereket hozó játékosaihoz (máskor meg pusztán üzleti alapon szemléli a focit)
a cikkre visszatérve Linval Joseph 4 évre írt alá a Giants-nél, 4,3 millióért, 2014-ben lesz unrestricted free agent, anno 2010-ben a második körben választotta a Giants. nekünk azért lehet emlékezetes, mert 2012-ben 2-szer sackelte Romo-t a nyolcadik héten. (ki is kaptunk 29-24-re) - nem tudom, hogy mik a tervek a megtartásával kapcsolatban NY-ban, nekem tetszene emberi áron. vélemény?

Illetve: kire tennétek franchise tag-et jövőre?
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
linket tud valaki küldeni,hol lehet jegyet venni?Kroos
 www.ticketmaster.co.uk/nfl#cowboys
itt lesz a hivatalos jegyértékesítés.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
linket tud valaki küldeni,hol lehet jegyet venni?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Aki nem tudná,16.-án,tehát csütörtökön kezdik el árusítani a jegyeket a novemberi Wembley meccsre 😉Tehenész
köszi, ez jól jön 😊 mindig elfelejtettem a TicketMaster weboldalát megnézni, és csak reménykedtem, hogy valaki ide beírja
több mint 10 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Aki nem tudná,16.-án,tehát csütörtökön kezdik el árusítani a jegyeket a novemberi Wembley meccsre 😉Tehenész
Sőt már ma is vannak ahogy nézem,Premium club illetve sima club ticketek!!Tehenész
Én már meg is vettem ma a Premium Club jegyeket 😊
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Aki nem tudná,16.-án,tehát csütörtökön kezdik el árusítani a jegyeket a novemberi Wembley meccsre 😉Tehenész
Sőt már ma is vannak ahogy nézem,Premium club illetve sima club ticketek!!
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Aki nem tudná,16.-án,tehát csütörtökön kezdik el árusítani a jegyeket a novemberi Wembley meccsre 😉
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Nekem tetszik ,vmi hasonló jó lenne, tavaly i 1/31re húztunk,ha most 2/1, 2/2 körül húznánk,akkor se lenne gond sőt, most ugyis sok hasonló szintű játékosok vannak 2-3. körben DE/DT poszton. kevés ai tipikus 1. körös, persze ez még változhat.Kroos
a probléma mindig ott van, hogy ha sok az igény a DE/DT játékosra, akkor sok lesz az első körös belőlük is, ha megvan a potenciál, ha nincs.
Klasszikus értelemben talán Louis Nix III szerintem az egyetlen igazi első körös (bár nem videózom minden szabad időmben egyetemi meccseket, csak elég sokat olvasok a témában, így ez a véleményem főleg másokéra alapul) de az igény úgyis átrajzolja majd a táblát.
van egy táblázat, amiben a drafthelyek értékre vannak váltva - nézegettem én az alapján kivel cserélnék mire. Persze ehhez az is kell, hogy az a másik csapat akarjon előre lépni (én visszafelé cserélnék, mint 2013-ban) meg felmerült az is, hogy egy esetleges San Francisco csere szóba jöhetne (ha tavaly olyan flottul ment) max. idén egy második körös cetlit is kérnénk, meg mondjuk a jövő évi másodikat-harmadikat is.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 737 — Cowboys fan
Érdekes, én nem is emlékeztem, ti igen?

Egy kommentelő a tavalyi draftról:

"Jerry does actually listen to his coaches more than people think.
And the story of Dallas not drafting a DL last year, it was reported the week following the draft. It wasn't Jerry who didn't draft a DL, Marinelli didn't like shareef because he felt he wouldn't fit in the system.
And I think Cowboy fans can agree, Frederick and Williams are pretty good players."Charlie Firpo
volt róla szó kinti oldalakon, igen.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Érdekes, én nem is emlékeztem, ti igen?

Egy kommentelő a tavalyi draftról:

"Jerry does actually listen to his coaches more than people think.
And the story of Dallas not drafting a DL last year, it was reported the week following the draft. It wasn't Jerry who didn't draft a DL, Marinelli didn't like shareef because he felt he wouldn't fit in the system.
And I think Cowboy fans can agree, Frederick and Williams are pretty good players."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nekem tetszik ,vmi hasonló jó lenne, tavaly i 1/31re húztunk,ha most 2/1, 2/2 körül húznánk,akkor se lenne gond sőt, most ugyis sok hasonló szintű játékosok vannak 2-3. körben DE/DT poszton. kevés ai tipikus 1. körös, persze ez még változhat.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
huhh, egy nagyon merész mock draft, de szépen levezetve:
 boards.dallascowboys.com/topic/29704-what-i-would-do-to-fill-most-of-the-holes-on-this-team/
Lemondani az első körös pick-ről azért, hogy legyen extra ember akikből válogatni lehet? Mennyiséget minőség helyett? Szerintem JJ soha nem csinálna ilyet 😊
Ettől függetlenül érdekes olvasmány, és nekem tetszik is. Kicsit persze idealista.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ha elmegy Spencer,Hatcher és mondjuk Ware is,bár nem fog,akkor hogy lesz itt egy év alatt egyáltalán egy elfogadható Dline? FA-n elég kis mozgás tere lesz a csapatnak,a drafton meg nem lehet ledraftolni egy komplett falat.Tehenész
dehogy nem 😀
1 kör DT
2 kör DE / DT
3 kör G /DE
4 kör DT
5 kör Sbeltazor
Ezt így meglehet oldani az igaz,csak ki tudja ki lesz kezdő szintű.Mondjuk az szép lenne,ha az első 5 körbe egy offense játékos se lenne 😛Tehenész
Ki van zárva. JJ-nek legalább egy csillagharcos kell draftonként 😀
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Hardy sign-nál bezártam a cikket.Blevi
😀 ja. Hardy, Melton, FS-nek Byrd. Sima liba. Drafton meg trade Manzielért.gorbel
semmi hiba nincs azzal, ha nagyot mernek álmodni 😊
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Úgy is van, mi csapat lenne...2-3 játékostól és sérülések nélkül mekkorát lehetne javulni te jó ég...az a fránya cap ne lenne.Kroos
Bekéne vezetni,mint NBA-be a luxury tax-et,akkor nem lenne baj,JJ tuti megoldaná 😀
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Úgy is van, mi csapat lenne...2-3 játékostól és sérülések nélkül mekkorát lehetne javulni te jó ég...az a fránya cap ne lenne.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Hardy sign-nál bezártam a cikket.Blevi
😀 ja. Hardy, Melton, FS-nek Byrd. Sima liba. Drafton meg trade Manzielért.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Hardy sign-nál bezártam a cikket.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Ha elmegy Spencer,Hatcher és mondjuk Ware is,bár nem fog,akkor hogy lesz itt egy év alatt egyáltalán egy elfogadható Dline? FA-n elég kis mozgás tere lesz a csapatnak,a drafton meg nem lehet ledraftolni egy komplett falat.Tehenész
egy DE és egy DT kell draftról, szerintem ebben mindenki egyetért.
illetve abban is, hogy ez a két poszt az első kettő cetlit éri.
 bleacherreport.com/articles/1912011-5-big-moves-dallas-cowboys-should-make-in-2014-nfl-free-agency