Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Plusz ahogy olvasom, az edzői gárdában se lesz változás, marad Kiffin és Callahan. Előbbit még csak-csak megértem, mert alapvetően szorult helyzetből kezdett az átállással és az ismételt sérülések is visszatartották a szekerét. De olvasva JJ eszmefuttatását, miszerint a jóba kell belekapaszkodni és engedni a rosszat, egyből eszembe jut Rob Ryan elbocsájtása. Elég rossz ritmusban jött a felismerés JJnek, a Ryan-féle védelem két éve Poppingákkal és egyéb utcáról felkapart játékosokkal vért izzadt az utolsó hétig és lám, New Orleansben sikerült megfordítania a dolgokat.

Callahan viszont tolt egy Jim Mora Jr-t: volt ideje bőven felkészülni, megsimerni a játékosait és képességeiket, ehhez képest a szemeim kapartam volna ki látva milyen idiotikus és unalmasan átlátszó játékokat hívott egészen a 17. hétig.

Mi kell ahhoz, hogy a két foci-dinoszaurusz belássa, hogy a rendszereik már nem állják meg a helyüket és a játékosok képességeinek sem felelnek meg?gyeek
Kiffin és a Tampa2 a tengeren túlon vicc tárgya. Ha foci dinoszaurusz, akkor őt ne felejtsd ki a sorból.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Plusz ahogy olvasom, az edzői gárdában se lesz változás, marad Kiffin és Callahan. Előbbit még csak-csak megértem, mert alapvetően szorult helyzetből kezdett az átállással és az ismételt sérülések is visszatartották a szekerét. De olvasva JJ eszmefuttatását, miszerint a jóba kell belekapaszkodni és engedni a rosszat, egyből eszembe jut Rob Ryan elbocsájtása. Elég rossz ritmusban jött a felismerés JJnek, a Ryan-féle védelem két éve Poppingákkal és egyéb utcáról felkapart játékosokkal vért izzadt az utolsó hétig és lám, New Orleansben sikerült megfordítania a dolgokat.

Callahan viszont tolt egy Jim Mora Jr-t: volt ideje bőven felkészülni, megsimerni a játékosait és képességeiket, ehhez képest a szemeim kapartam volna ki látva milyen idiotikus és unalmasan átlátszó játékokat hívott egészen a 17. hétig.

Mi kell ahhoz, hogy a két foci-dinoszaurusz belássa, hogy a rendszereik már nem állják meg a helyüket és a játékosok képességeinek sem felelnek meg?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Jerry doesn't envision a time when Cowboys won't have cap issues "I think that’ll always be there..b/c we're that aggressive w/ our dollars"gorbel
aggressive, but idiotic. period.

(ezt azt jelenti, hogy Ware marad, Hatcher franchise tag, stb az én olvasatomban)
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Jerry doesn't envision a time when Cowboys won't have cap issues "I think that’ll always be there..b/c we're that aggressive w/ our dollars"

Ennyit a nagytakarításról, meg hasonlókról. Ráadásul ezt úgy mondja, mintha erény lenne.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
 www.bloggingtheboys.com/2014/1/17/5318514/2014-nfl-mock-draft-tracker-14-mocks-7-defensive-linemen-dallas-cowboys
még mindig nincs konszenzus pick pedig 16 mock alapján.
de nagyrészük a védelmet erősíti első körben, egyedül egy olyan van, aki Khalil Mack-et hozná (nem fogja elvinni már sokkal korábban a Tampa, a Bills vagy a Steelers?)

meccs pedig úgy tűnik nekem kimarad 😕 bár a helyzet nem válságos, de a hűtő letérdelt otthon, elütöttem egy nyulat és lelopták a dísztárcsákat éjjel - és ez csak az utolsó hét termése..... meg le is maradtam a kinézett helyről (105 fontos upper sideline első 5 sora) jó szórakozást nektek!betmen
DT vagy DE kell első körben, mindenképpen. ezt a Ha-ha gyereket elég jónak tartják, talán még vállalható lenne... de én az 1-3 körben 2 db DT húznék. és 4 G-t

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
 www.bloggingtheboys.com/2014/1/17/5318514/2014-nfl-mock-draft-tracker-14-mocks-7-defensive-linemen-dallas-cowboys
még mindig nincs konszenzus pick pedig 16 mock alapján.
de nagyrészük a védelmet erősíti első körben, egyedül egy olyan van, aki Khalil Mack-et hozná (nem fogja elvinni már sokkal korábban a Tampa, a Bills vagy a Steelers?)

meccs pedig úgy tűnik nekem kimarad 😕 bár a helyzet nem válságos, de a hűtő letérdelt otthon, elütöttem egy nyulat és lelopták a dísztárcsákat éjjel - és ez csak az utolsó hét termése..... meg le is maradtam a kinézett helyről (105 fontos upper sideline első 5 sora) jó szórakozást nektek!
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Nekem lakás projekt miatt teljesen esélytelen a meccs 😕 ráadásul a Lions is most jön Londonba.... Igy jártam
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mármint a 140es szektor 41. sor 203-204es szék 😛 😊Kroos
😀😀 😀😀

Itt legalább a sort láthatod:

 www.mapaplan.com/seating-plan/wembley-stadium-chart-london/high-resolution/wembley-stadium-london-seating-plan-06a-Detailed-row-block-numbering-American-Football-NFL-London-high-resolution.htmCharlie Firpo
Hát akkor end zone elejében vagy end zone végével egy vonalban leszünk kb.

Booking.comon nézte iiletve foglaltam, 1,5 kmre a wembleytől, nov8-10ig , 2 éj, olyan 50krül lesz, bár nov.6ig ingyeneesen lemondható. még addig sok minden változhat. 27től vannak kb legolcsóbbak 2éjszakára(2 főre).
Én párommal megyek, még előtte 1-2 nap városnézés lesz sztem

De hostelekben több ágyas szobában vannak olcsóak.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Valaki nézett már szállást esetleg?
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 976 — Stromfeld Aurél fan
Én szerintem jövő héten rendelem meg a jegyet, mert elég nagy kiadásom volt nemrég ami megterhelte kicsit a számlámat. Majd jelzek újra, jó lenne összeverődni meccs előtt és után is pár sörre...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
mármint a 140es szektor 41. sor 203-204es szék 😛 😊Kroos
😀😀 😀😀

Itt legalább a sort láthatod:

 www.mapaplan.com/seating-plan/wembley-stadium-chart-london/high-resolution/wembley-stadium-london-seating-plan-06a-Detailed-row-block-numbering-American-Football-NFL-London-high-resolution.htm

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
mármint a 140es szektor 41. sor 203-204es szék 😛 😊Kroos
203-204 tényleg nem lenne rossz 😀
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mármint a 140es szektor 41. sor 203-204es szék 😛 😊

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
203-204-es hely vajon merre van pálya belseje fele vagy másik irányba?Kroos
Az jó helynek tűnik:
 www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#vfs

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
203-204-es hely vajon merre van pálya belseje fele vagy másik irányba?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerőbeltazor
Amúgy tényleg nem egyszerű ez a ticketmaster rendszer,random kidobálja a jegyeket (teszem hozzá sokszor ugyanazt 😀),de végülis foglaltam egyet 140es szektorba,már csak ki kell várni 😊

Amúgy mire gondoltál ezen a kiküldős rendszeren? Legalapabb az 3 fontTehenész
Én ide jövök Dzsokival, most foglaltam:
Section BK 140 Row 44 Seats 195-196

Messze leszünk???Charlie Firpo
Section
BK 140
Row
41
Seats
203 - 204
Kroos
section BK 140, row 24, seat 199 nekem ez a pontos helyem.Azért szépen összegyűltünk a 140es szektorba 😀
Mellesleg én benne lennék meccs elötti/meccs utáni találkozóba,főleg,hogy én nagy valószínűséggel egyedül megyek ki Londonba.Tehenész
Természetesen, ezért írtam az összeverődést.

Látkép a 140-es szektorból:
 www.wembleystadium.com/TheStadium/ViewFromYourSeat.aspx#seat:140|event:sports

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
MaTi Dallas Cowboys 12
Jegyek nekem is zsebben megrendelve! 😉
Kicsit fosok majd előtte, meg az utca névbe ékezetet írtam, és Xet rakott a bizonylatba..az gond lesz szerintetek?Kroos
Én is már többször rendeltem ezt azt pl. angliából is, eddig nekem sem volt ez probléma.

Your power is your biggest opponent!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Szevasztok! Ide mertem trollkodni mert tegnap segítettem egy barátomnak jegyet venni( ez is tipikus philadelphiai mentalitás kedves Richárd?! ) és látom szépen összefúj a szél titeket.. 😀 Én is gondolkodtam, hogy menjek-e de sasként nem érezném jól magam... Jövőre már ők jönnek, remélhetőleg.. 😊

Akik élőben tekintik meg a mérkőzést, nagyon jó meccsnézést és összetartást kívánok!!!

Fly Eagles, fly!!! 😀Stem03
gondolom kedves Richárd nem a 76xx-es irányítószámra gondolt, hanem a 191xx-esekre. ott elég gyakran megesik, hogy parasztkodnak a szurkolók.
több mint 10 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Szevasztok! Ide mertem trollkodni mert tegnap segítettem egy barátomnak jegyet venni( ez is tipikus philadelphiai mentalitás kedves Richárd?! ) és látom szépen összefúj a szél titeket.. 😀 Én is gondolkodtam, hogy menjek-e de sasként nem érezném jól magam... Jövőre már ők jönnek, remélhetőleg.. 😊

Akik élőben tekintik meg a mérkőzést, nagyon jó meccsnézést és összetartást kívánok!!!

Fly Eagles, fly!!! 😀

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerőbeltazor
Amúgy tényleg nem egyszerű ez a ticketmaster rendszer,random kidobálja a jegyeket (teszem hozzá sokszor ugyanazt 😀),de végülis foglaltam egyet 140es szektorba,már csak ki kell várni 😊

Amúgy mire gondoltál ezen a kiküldős rendszeren? Legalapabb az 3 fontTehenész
Én ide jövök Dzsokival, most foglaltam:
Section BK 140 Row 44 Seats 195-196

Messze leszünk???Charlie Firpo
Section
BK 140
Row
41
Seats
203 - 204
Kroos
section BK 140, row 24, seat 199 nekem ez a pontos helyem.Azért szépen összegyűltünk a 140es szektorba 😀
Mellesleg én benne lennék meccs elötti/meccs utáni találkozóba,főleg,hogy én nagy valószínűséggel egyedül megyek ki Londonba.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 736 — Cowboys fan
Minden meccsen lehet találni 1-2 olyan momentumot, ami HA máshogy alakul, akkor...de ezt sosem fogjuk megtudni. Nekem nagyon sokszor az jön le, hogy szerinted ez a csapat simán PO kaliber, csak állandóan balszerencséje van. Meg a sérülések. Ami szintén a játék velejárója. Én csak azt mondom, hogy szerintem azon a meccsen a Chargers jobb volt, és szerényebb emberanyaggal megvertek minket.
Amúgy meg a "ne azt nézzük már, hogy ki áll fel játszani" felszólalásodban meg az a hiba, hogy te szinte minden meccsünk előtt/közben megjegyezted, hogy hiányzik a szinte teljes D-line és hasonlók.gorbel
azon a meccsen a Chargers jobb volt, és szerényebb emberanyaggal megvertek. ezt nem is vitattam. azt vitattam, hogy lehetett volna nagyobb különbség is. nem, nem lehetett volna. a Chargers kb 98 százalékot hozott (az a maradék két százalék a megpattanó INT), a Cowboys kb 70-et. ez egy ilyen nap volt, ez is a játék velejárója, de ennél többet akkor sem tudott volna a Chargers letenni az asztalra, ha beleszakadnak. vagy úgy lehetett volna nagyobb a különbség, hogy kiderül, a támadóink igazából játszhattak volna rosszabbul is?

abba persze bele lehet menni, hogy HA a Chargers a kezdő falával áll fel, akkor mi lett volna, de az már tényleg szájkarate lenne. és akkor mi is kérjük vissza a DL-t, cserékkel együtt (nem az utcáról berángatott ágyútöltelékekre gondoltam), és lehetséges, hogy egészséges rotációval nem lett volna nagyobb a különbség.

én igenis azt mondom, hogy ez a csapat alaphelyzetben playoff-kaliber - volt, július közepéig. egy-két dolognak kellene helyre rázódnia, és meglehetne a playoff.
és igen, szoktam hivatkozni a sérülésekre. 20 embert haszált el a csapatnak az a része, amire az egész védelem épült. huszat. normális esetben maximum 10 ember elég kellett volna, hogy legyen. ez a húsz ember azt jelenti, hogy a kezdőkön és a cseréken kívül volt még vagy 9-10 ember, aki egyébként még a cseresorba sem fért volna be. emellett elhasználtunk a védekezés másik alappillérjére (MLB) 3 főt, és a negyedik fejezte be a szezont, aki ráadásul nem is MLB, hanem OLB. az 24 fő arra a 10 roster helyre, ami a védelem fontosabbik 45 százaléka. lehet azt mondani, hogy persze, sok sérült volt máshol is. igen, de egy "rétegben", nem az volt, hogy a csere cseréjének a cseréje játszik, több poszton is, mert előle mindenki kihalt.
ilyen talán a Giants secondary volt, meg lehet nézni, mit alkottak: magukhoz képest ők is szarok voltak.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na akkor előtte majd minél többen összerendeződhetnénk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát remélem csak jó, város,irányító szám adott, most h Soó Rezső helyett sox rezsx van csak kijön...
áá mért nem Fa utcan lakok...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsit fosok majd előtte, meg az utca névbe ékezetet írtam, és Xet rakott a bizonylatba..az gond lesz szerintetek?Kroos
Amikor külföldről rendelek én mindig írok ékezetet, és eddig minden megjött időben 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerőbeltazor
Amúgy tényleg nem egyszerű ez a ticketmaster rendszer,random kidobálja a jegyeket (teszem hozzá sokszor ugyanazt 😀),de végülis foglaltam egyet 140es szektorba,már csak ki kell várni 😊

Amúgy mire gondoltál ezen a kiküldős rendszeren? Legalapabb az 3 fontTehenész
Én ide jövök Dzsokival, most foglaltam:
Section BK 140 Row 44 Seats 195-196

Messze leszünk???Charlie Firpo
Section
BK 140
Row
41
Seats
203 - 204

Nekem ez van, 3 sor különbség gyak.

Más: akkor a jegyet 48 órával a meccs előtt hozzák meg? Kicsit fosok majd előtte, meg az utca névbe ékezetet írtam, és Xet rakott a bizonylatba..az gond lesz szerintetek?

PunBB bbcode test