Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Jól látom a ticketmasteren, hogy már nem tudok két standard jegyet venni? Ránézne vki akinek van 5 perce? Köszönöm.Wong
Sajnos, úgy néz ki, elfogytak a jegyek.Charlie Firpo
Besza, behu volt. Kénytelen leszek valami poachertől jegyet szerezni...gyeek
Tudom, hogy nehéz a jövőbe látni, de van már konkrét ötleted is a hol, mikor, mennyiért kérdőszavakra is? Szívesen látok minden infót ezzel kapcsoltban. 😉Wong
 www.viagogo.co.uk/Sports-Tickets/American-Football/NFL-Europe-Tickets
 www.stubhub.co.uk/nfl-london-tickets/
 www.seatwave.com/nfl-international-series-tickets/season
 www.getmein.com/nfl/nfl-international-series-tickets.html
ezeknek gyűjtője:
 tickets.telegraph.co.uk/jacksonville-jaguars-vs-dallas-cowboys-tickets/wembley-stadium-london/09-november-2014/E-1085863/
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Jól látom a ticketmasteren, hogy már nem tudok két standard jegyet venni? Ránézne vki akinek van 5 perce? Köszönöm.Wong
Sajnos, úgy néz ki, elfogytak a jegyek.Charlie Firpo
Besza, behu volt. Kénytelen leszek valami poachertől jegyet szerezni...gyeek
Tudom, hogy nehéz a jövőbe látni, de van már konkrét ötleted is a hol, mikor, mennyiért kérdőszavakra is? Szívesen látok minden infót ezzel kapcsoltban. 😉
több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Ugy tudom nem akarjuk Callahant kirúgni. Szóval itt sántít. Amugy meg az O-line jo volt idén, végülis OL coach. Persze a playcalling felett jótékonyan szemet hunyhatunk.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Jól látom a ticketmasteren, hogy már nem tudok két standard jegyet venni? Ránézne vki akinek van 5 perce? Köszönöm.Wong
Sajnos, úgy néz ki, elfogytak a jegyek.Charlie Firpo
Besza, behu volt. Kénytelen leszek valami poachertől jegyet szerezni...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Én amikor olvastam ezt éjszaka twitteren, azt hittem, csak álmodtam. Nincs nagy rálátásom az eddigi karrierjére, de amiket eddig olvastam/hallottam róla, az alapján elég trehány.
Viszont egy fasza play-calling rendszer lesz! (irónia level 200000000000000) Red, Callahan, Linehan, Romo...jó sok delay of game büntetésre számítok, mire minden csatornán átfut a hívás 😊gorbel
 fansided.com/2014/01/26/nfl-rumors-cleveland-browns-hire-bill-callahan/
Lehet nem eszik olyan forrón?
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Jól látom a ticketmasteren, hogy már nem tudok két standard jegyet venni? Ránézne vki akinek van 5 perce? Köszönöm.Wong
Sajnos, úgy néz ki, elfogytak a jegyek.Charlie Firpo
hm, azért köszi
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Jól látom a ticketmasteren, hogy már nem tudok két standard jegyet venni? Ránézne vki akinek van 5 perce? Köszönöm.Wong
Sajnos, úgy néz ki, elfogytak a jegyek.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 606 — Pfizer & Moderna fan
na akkor ma 3 TD 250yardot szeretnék Deztől 😀

több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Jól látom a ticketmasteren, hogy már nem tudok két standard jegyet venni? Ránézne vki akinek van 5 perce? Köszönöm.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én azt olvastam hogy eléggé pass happy ő is,de Te nyilván jobban rálátsza a dolgaira mint én,az biztos hogy nagyon kéne már a dallasnak egy jó playcaller aki azért hívja az aktuálist playt(legyen az akár passz akár run play)mert az adott helyzetben az a legmegfelelőbb,nem pedig azert mert akármelyik oldalba is bele van szerelemesedve.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
az biztos hogy Murray alatta se kapna 25 carryket meccsenként,legalább nem is sérül le,idén is ez volt a titkos hátere az érthetetlen mellőzésének,nem panaszkodhatunk mert ez bejött,csak 2 meccset hiányzott 😀Cowboykarcsi
Ebben nagyon nincs igazad. Nálunk az utóbbi évben állandóan Bush-hoz adatta a labdát futás vagy rövid passz formájában. Murray meg hasonlóan remek elkapó is, úgyhogy szerintem sokat lenne nála a labda.

több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
az biztos hogy Murray alatta se kapna 25 carryket meccsenként,legalább nem is sérül le,idén is ez volt a titkos hátere az érthetetlen mellőzésének,nem panaszkodhatunk mert ez bejött,csak 2 meccset hiányzott 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 687 — Cowboys fan
gyerekek, még nem is biztos, hogy jön. elég lesz majd akkor nyomatni a facepalm-okat 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jezusom Linehan... Mondjuk még a jelenlegi stábnal nem rosszabb, de azert na...Blevi
Tudod, hogy nálam kevesen utálják itt jobban a fórumon Linehant.
Mindemellett érdekesen várom, hogy mint "playcaller" mire menne.
OC-nak az én szememben megbukott (leginkább amiatt ahogy Stafford játéka leépült), de abban az évben ahol POba jutottunk remek volt a playhívás. Itt azért lennének fegyverei: Dez, Witten, Murray, TWill (akitől én nagyon jó szezont várok) stb. Kíváncsi vagyok, hogy mi sül ki ebből ha tényleg idejön. Nem kell túl sok hatalmat adni a kezébe.

több mint 10 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Jezusom Linehan... Mondjuk még a jelenlegi stábnal nem rosszabb, de azert na...
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Én amikor olvastam ezt éjszaka twitteren, azt hittem, csak álmodtam. Nincs nagy rálátásom az eddigi karrierjére, de amiket eddig olvastam/hallottam róla, az alapján elég trehány.
Viszont egy fasza play-calling rendszer lesz! (irónia level 200000000000000) Red, Callahan, Linehan, Romo...jó sok delay of game büntetésre számítok, mire minden csatornán átfut a hívás 😊
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/yavzxi27dmpaummzy01u
Dallas Cowboys targeting Scott Linehan to call plays
The Dallas Cowboys have found a compromise in their internal discord over playcalling. The team is considering hiring former Lions offensive coordinator Scott Linehan to call plays in 2014.

wtf?!
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 842 — Chalk Dawk fan
Na ezaz, ezt a Bailey szerződést megint nehéz hova tenni. Egyfelől jó, hogy marad, mert egy konzisztens rúgó aranyat ér. Viszont ez a szerződés megint...Most oké, hogy az első pár évében nyilván nem érinti érzékenyen a capet, de később megint mi lesz? Ha neadjisten visszaesik a teljesítménye, vághatjuk ki hatalmas cap hittel? Tényleg soha nem lesz ez így rendben 😕gorbel
Becsüljétek meg, az ilyen rúgó aranyat ér. De nagy W-ket mindenképp.

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Brent megúszta:

"Judge to Brent: law requires I follow jurors recommendation. 10 years probation. And judge sends him to jail for 180 days."

Emléketek rá, hogy hogy mellé álltunk? Én személy szerint sajnáltam volna, ha leültetik hosszabb időre, a lelkiismerete úgyis eléggé gyötri majd egész életében.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Austin június 1 utáni elküldése szerintem biztosra vehető. Nem fog annyira kevésért maradni, hogy megérje.
A görgetés (hogy volt fogalmazva korábban itt, "aggressive with money" ?) előbb-utóbb megbosszulja magát, lásd Oakland de valószínűleg addig fog menni, amíg kénytelenek nem lesznek Romo-t elküldeni.

Nálam viszont a Selvie, Spencer, Crawford, Ware nem elég stabil négyes.
Ware szerintem túl van a pályája csúcsán, Crawford ugye kihagyta az egész szezont, plusz már a combine alatt szívzörejt állapítottak meg (  espn.go.com/blog/dallas/cowboys/post/_/id/4692736/tyrone-crawford-has-heart-murmur ). Spencer az én olvasatomban nem stabil (hogy marad), Selvie meg idén szerintem túlteljesítette önmagát, nem várhatjuk tőle 2014-ben is ugyanezt.
Szükség van ide draft picket áldozni.
több mint 10 éve
gyeek LSU Tigers 7 966 — Stromfeld Aurél fan
Na ezaz, ezt a Bailey szerződést megint nehéz hova tenni. Egyfelől jó, hogy marad, mert egy konzisztens rúgó aranyat ér. Viszont ez a szerződés megint...Most oké, hogy az első pár évében nyilván nem érinti érzékenyen a capet, de később megint mi lesz? Ha neadjisten visszaesik a teljesítménye, vághatjuk ki hatalmas cap hittel? Tényleg soha nem lesz ez így rendben 😕gorbel
Baileyn amióta itt van 1 meccs ment el és hozott... sokat. Nélküle ez a csapat könnyen lehetett volna 6-10, 7-9es gárda. évi kb 3.3 misiért köszönöm is szépen, megy a szatyorba. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na ezaz, ezt a Bailey szerződést megint nehéz hova tenni. Egyfelől jó, hogy marad, mert egy konzisztens rúgó aranyat ér. Viszont ez a szerződés megint...Most oké, hogy az első pár évében nyilván nem érinti érzékenyen a capet, de később megint mi lesz? Ha neadjisten visszaesik a teljesítménye, vághatjuk ki hatalmas cap hittel? Tényleg soha nem lesz ez így rendben 😕gorbel
Másrészről viszont, mivel ismerten jó és megbízható és fiatal rugó, simán elcsábították volna. Majd átkonstruálják, ne félj.
Ha idén is fogunk 3, netán 4 jó, azonnal bevethető fiatalt, akkor helyrebillenhetnek a fizetések. Ráadásul már konkrét pénzfelszabadítási tervekről is lehet olvasni, az meg talán nem véletlen.

"The Cowboys most likely will restructure the contracts of Tony Romo ($21.7 million), DeMarcus Ware ($16 million), Brandon Carr ($12.2 million) and Jason Witten ($8.4 million) to lower their salary-cap figures to create room.
Also the Cowboys could ask several players including Austin and Ware to take pay cuts or get released.
Ware has said he's against taking a pay cut but if the Cowboys make Austin a post-June 1 cut the team saves $5.5 million."
- Watkins

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Teljesen megérdemli nem itt van a gond.
Ha spencer mradna amit titkon érzek már egy ideje(remélem,tartozik annyival,2 év 2 tag,20 misi,1 sérült év),akkor azért a De poszt Selvie,Spencer,Crawford,Ware, nem lenn gond,sőt...csak Waren spórolni vhogy.
és akkor mehet a Dt,S erőstés,Og.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Na ezaz, ezt a Bailey szerződést megint nehéz hova tenni. Egyfelől jó, hogy marad, mert egy konzisztens rúgó aranyat ér. Viszont ez a szerződés megint...Most oké, hogy az első pár évében nyilván nem érinti érzékenyen a capet, de később megint mi lesz? Ha neadjisten visszaesik a teljesítménye, vághatjuk ki hatalmas cap hittel? Tényleg soha nem lesz ez így rendben 😕
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Bailey 7 evre alairt.Wirtschaftsteil
Évente 3,3 millió $ amivel 5.legjobban fizetett rúgó.

Először is megjegyzem,hogy megérdemli a srác,egyik legbiztosabb játékos a maga posztján,és a csapatbais.

Viszont már most azt írják,hogy azért lett ilyen hosszútávú,hogy a későbbiekben atkonstrualhassak a szerződését.tehát folytatódik a JJ felé rendszer,szépen tologatjuk a penzeket,majd lesz vmi alapon.

Amúgy arról is cikkeznek,hogy spencer 1-2 éves szerződést is kaphat akár.Nem tudom ,hogy lesz e ebből valami is.