Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!Charlie Firpo
Az egyetemi játékosok között nem csak az a 64 db játékos van aki kimegy az első két körben.
Fizikálisan és fejben is van ennek szerintem minimum duplája, aki egy olyan rendszerben amibe illik, jó teljesítményt tud hozni, aztán ha jó szakmai kezek közé kerül, akkor még fejlődik is. Az a fontos,hogy legyen egy olyan rendszer amiben meg vannak az esélyei,hogy érvényesüljön.
A Seahawks-nál is ezért tudott fellépni az a pár fiatal, mert amióta kinevezték PC-t, ugyanazt a rendszerfajt erőlteti, és direkt erre hoznak olyan játékosokat akik szerintük fizikálisan illenek ide. Ami nagy erény szerintem az az,hogy pl a secondary sémánk egyszerű, így lehet hagyni a fizikális adottságokat dominálni. Ha megnézed pl a Patriots sec draftjait, azt látod,hogy elég sok picket öltek bele, de a rendszer annyira bonyolult volt nekik,hogy ott nem tudtak megmaradni, és esetleg máshol meg beváltak.

Szóval kell a rendszerállandóság,és olyan pozíciós edzők akik értenek hozzá. Szvsz így lehet leginkább jó játékost kukázni, mert abból, aki minden rendszerben, önmaga által kevés szakmai segytséggel dominálni tud, abból kevés van.undisputedly
Hát, a mi tampa 2 rendszerünk már olyan egyszerű, hogy néha én is érteni vélem. És idén is így marad. Marinelli nem fog változtatni. Mi itt egy közepesen jó védelemmel is kiegyeznénk, asszem.Charlie Firpo
Azért azt ne hagyjuk figyelmen kívül,hogy maga a Tampa2 védekezési stratégia egy hatásos és jól működő rendszer. Nem annyira bonyolult mind a fent említett pl. Pats rendzser. A nagy kérdés az,hogy át tudod e adni a játékosoknak azt a tudást amivel edzőként rendelkezel. Kiffin szerintem ebben mondott csődöt. Nem fiatal és a mai foci nem biztos h az ő világa,ebben Marinelli szerintem jobb lesz. Nem kell temetni mindjárt egy jó rendszert,mert a 4-3as Tampa 2 jó séma,kérdés a csapat ill. a játékosállomány és az edző személye.Wong
nem lenne rossz Kiffin sémája, de ő inkább a zónázást szereti, mi meg 50 milliót és a 2012-es első és második körös picket költöttük arra, hogy szoros emberfogást játsszunk. ha meg a cornerek nem tudnak zónázni, az nem halálos, csak a pass rush meglegyen. ja, hogy az nem volt...

megkérdezték talán Lnych-et szezon előtt, hogy mennyi idő kell Kiffin rendszerének felfuttatásához. ő másfél évet mondott. ott még nem tartunk, a tanulóidőszak alatt meg ráadásul hiányzott a fél csapat.

nem azt mondom, hogy ha mindenki egészséges, akkor top 10-es lett volna a védelem rögtön az első évében, de hogy nem a tökutolsó, az is biztos.

emlékeztek, mennyi időbe telt Parcells-nek összerakni a 3-4-es védekezést? Tuna ugye a 3-4-ben élt, ehhez képest első két évben 4-3 ment, harmadik évben (Ware érkezésével) hibrid rendszer, és csak a negyedik évre álltak át full 3-4-re. négy évbe telt felépíteni a rendszert... és ott nem is esett ki két kezdőnél több általában.

nem hiszem, sőt nem is mondom, hogy Kiffin csődött mondott volna, egyszerűen csak több minden jött össze a negatív oldalra, mint a pozitívra. és mivel a csapat veteránjainak egyre kevesebb esélye van valami jó eredményt elérni, ezért fogy a türelem, és ugyanazt a hibát súlyosabbnak ítéli meg az emberek többsége.slowmotion
Na de az alapfeltevésemre mit mondasz? Mármint a draft tervekre. Ha így marad a rendszer, és így marad.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!Charlie Firpo
Az egyetemi játékosok között nem csak az a 64 db játékos van aki kimegy az első két körben.
Fizikálisan és fejben is van ennek szerintem minimum duplája, aki egy olyan rendszerben amibe illik, jó teljesítményt tud hozni, aztán ha jó szakmai kezek közé kerül, akkor még fejlődik is. Az a fontos,hogy legyen egy olyan rendszer amiben meg vannak az esélyei,hogy érvényesüljön.
A Seahawks-nál is ezért tudott fellépni az a pár fiatal, mert amióta kinevezték PC-t, ugyanazt a rendszerfajt erőlteti, és direkt erre hoznak olyan játékosokat akik szerintük fizikálisan illenek ide. Ami nagy erény szerintem az az,hogy pl a secondary sémánk egyszerű, így lehet hagyni a fizikális adottságokat dominálni. Ha megnézed pl a Patriots sec draftjait, azt látod,hogy elég sok picket öltek bele, de a rendszer annyira bonyolult volt nekik,hogy ott nem tudtak megmaradni, és esetleg máshol meg beváltak.

Szóval kell a rendszerállandóság,és olyan pozíciós edzők akik értenek hozzá. Szvsz így lehet leginkább jó játékost kukázni, mert abból, aki minden rendszerben, önmaga által kevés szakmai segytséggel dominálni tud, abból kevés van.undisputedly
Hát, a mi tampa 2 rendszerünk már olyan egyszerű, hogy néha én is érteni vélem. És idén is így marad. Marinelli nem fog változtatni. Mi itt egy közepesen jó védelemmel is kiegyeznénk, asszem.Charlie Firpo
Azért azt ne hagyjuk figyelmen kívül,hogy maga a Tampa2 védekezési stratégia egy hatásos és jól működő rendszer. Nem annyira bonyolult mind a fent említett pl. Pats rendzser. A nagy kérdés az,hogy át tudod e adni a játékosoknak azt a tudást amivel edzőként rendelkezel. Kiffin szerintem ebben mondott csődöt. Nem fiatal és a mai foci nem biztos h az ő világa,ebben Marinelli szerintem jobb lesz. Nem kell temetni mindjárt egy jó rendszert,mert a 4-3as Tampa 2 jó séma,kérdés a csapat ill. a játékosállomány és az edző személye.Wong
nem lenne rossz Kiffin sémája, de ő inkább a zónázást szereti, mi meg 50 milliót és a 2012-es első és második körös picket költöttük arra, hogy szoros emberfogást játsszunk. ha meg a cornerek nem tudnak zónázni, az nem halálos, csak a pass rush meglegyen. ja, hogy az nem volt...

megkérdezték talán Lnych-et szezon előtt, hogy mennyi idő kell Kiffin rendszerének felfuttatásához. ő másfél évet mondott. ott még nem tartunk, a tanulóidőszak alatt meg ráadásul hiányzott a fél csapat.

nem azt mondom, hogy ha mindenki egészséges, akkor top 10-es lett volna a védelem rögtön az első évében, de hogy nem a tökutolsó, az is biztos.

emlékeztek, mennyi időbe telt Parcells-nek összerakni a 3-4-es védekezést? Tuna ugye a 3-4-ben élt, ehhez képest első két évben 4-3 ment, harmadik évben (Ware érkezésével) hibrid rendszer, és csak a negyedik évre álltak át full 3-4-re. négy évbe telt felépíteni a rendszert... és ott nem is esett ki két kezdőnél több általában.

nem hiszem, sőt nem is mondom, hogy Kiffin csődött mondott volna, egyszerűen csak több minden jött össze a negatív oldalra, mint a pozitívra. és mivel a csapat veteránjainak egyre kevesebb esélye van valami jó eredményt elérni, ezért fogy a türelem, és ugyanazt a hibát súlyosabbnak ítéli meg az emberek többsége.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Nem kell temetni mindjárt egy jó renszert,mert a 4-3as Tampa 2 jó séma,kérdés a csapat ill. a játékosállomány és az edző személye.Wong
a Tampa2-re mint alapra sok mindent rá lehet húzni. Jó alap, de ha ugyanazt csinálod akkor a rövid 5-6 yardos passzokkal ki lehet nyírni mint a papírkutyát. Gyenge MLB teljesítménnyel és gyenge passrush-al ráadásul szerintem a Tampa2 nem sok mindent ér...
Sok irányító könnyen felismeri a klasszikus Tampa2-t és azonnal tudja is a hibáit és ki is használja.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!Charlie Firpo
Az egyetemi játékosok között nem csak az a 64 db játékos van aki kimegy az első két körben.
Fizikálisan és fejben is van ennek szerintem minimum duplája, aki egy olyan rendszerben amibe illik, jó teljesítményt tud hozni, aztán ha jó szakmai kezek közé kerül, akkor még fejlődik is. Az a fontos,hogy legyen egy olyan rendszer amiben meg vannak az esélyei,hogy érvényesüljön.
A Seahawks-nál is ezért tudott fellépni az a pár fiatal, mert amióta kinevezték PC-t, ugyanazt a rendszerfajt erőlteti, és direkt erre hoznak olyan játékosokat akik szerintük fizikálisan illenek ide. Ami nagy erény szerintem az az,hogy pl a secondary sémánk egyszerű, így lehet hagyni a fizikális adottságokat dominálni. Ha megnézed pl a Patriots sec draftjait, azt látod,hogy elég sok picket öltek bele, de a rendszer annyira bonyolult volt nekik,hogy ott nem tudtak megmaradni, és esetleg máshol meg beváltak.

Szóval kell a rendszerállandóság,és olyan pozíciós edzők akik értenek hozzá. Szvsz így lehet leginkább jó játékost kukázni, mert abból, aki minden rendszerben, önmaga által kevés szakmai segytséggel dominálni tud, abból kevés van.undisputedly
Hát, a mi tampa 2 rendszerünk már olyan egyszerű, hogy néha én is érteni vélem. És idén is így marad. Marinelli nem fog változtatni. Mi itt egy közepesen jó védelemmel is kiegyeznénk, asszem.Charlie Firpo
Azért azt ne hagyjuk figyelmen kívül,hogy maga a Tampa2 védekezési stratégia egy hatásos és jól működő rendszer. Nem annyira bonyolult mind a fent említett pl. Pats rendzser. A nagy kérdés az,hogy át tudod e adni a játékosoknak azt a tudást amivel edzőként rendelkezel. Kiffin szerintem ebben mondott csődöt. Nem fiatal és a mai foci nem biztos h az ő világa,ebben Marinelli szerintem jobb lesz. Nem kell temetni mindjárt egy jó renszert,mert a 4-3as Tampa 2 jó séma,kérdés a csapat ill. a játékosállomány és az edző személye.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!Charlie Firpo
Az egyetemi játékosok között nem csak az a 64 db játékos van aki kimegy az első két körben.
Fizikálisan és fejben is van ennek szerintem minimum duplája, aki egy olyan rendszerben amibe illik, jó teljesítményt tud hozni, aztán ha jó szakmai kezek közé kerül, akkor még fejlődik is. Az a fontos,hogy legyen egy olyan rendszer amiben meg vannak az esélyei,hogy érvényesüljön.
A Seahawks-nál is ezért tudott fellépni az a pár fiatal, mert amióta kinevezték PC-t, ugyanazt a rendszerfajt erőlteti, és direkt erre hoznak olyan játékosokat akik szerintük fizikálisan illenek ide. Ami nagy erény szerintem az az,hogy pl a secondary sémánk egyszerű, így lehet hagyni a fizikális adottságokat dominálni. Ha megnézed pl a Patriots sec draftjait, azt látod,hogy elég sok picket öltek bele, de a rendszer annyira bonyolult volt nekik,hogy ott nem tudtak megmaradni, és esetleg máshol meg beváltak.

Szóval kell a rendszerállandóság,és olyan pozíciós edzők akik értenek hozzá. Szvsz így lehet leginkább jó játékost kukázni, mert abból, aki minden rendszerben, önmaga által kevés szakmai segytséggel dominálni tud, abból kevés van.undisputedly
Hát, a mi tampa 2 rendszerünk már olyan egyszerű, hogy néha én is érteni vélem. És idén is így marad. Marinelli nem fog változtatni. Mi itt egy közepesen jó védelemmel is kiegyeznénk, asszem.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!Charlie Firpo
Az egyetemi játékosok között nem csak az a 64 db játékos van aki kimegy az első két körben.
Fizikálisan és fejben is van ennek szerintem minimum duplája, aki egy olyan rendszerben amibe illik, jó teljesítményt tud hozni, aztán ha jó szakmai kezek közé kerül, akkor még fejlődik is. Az a fontos,hogy legyen egy olyan rendszer amiben meg vannak az esélyei,hogy érvényesüljön.
A Seahawks-nál is ezért tudott fellépni az a pár fiatal, mert amióta kinevezték PC-t, ugyanazt a rendszerfajt erőlteti, és direkt erre hoznak olyan játékosokat akik szerintük fizikálisan illenek ide. Ami nagy erény szerintem az az,hogy pl a secondary sémánk egyszerű, így lehet hagyni a fizikális adottságokat dominálni. Ha megnézed pl a Patriots sec draftjait, azt látod,hogy elég sok picket öltek bele, de a rendszer annyira bonyolult volt nekik,hogy ott nem tudtak megmaradni, és esetleg máshol meg beváltak.

Szóval kell a rendszerállandóság,és olyan pozíciós edzők akik értenek hozzá. Szvsz így lehet leginkább jó játékost kukázni, mert abból, aki minden rendszerben, önmaga által kevés szakmai segytséggel dominálni tud, abból kevés van.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!Charlie Firpo
lehet, de ahhoz tudni kell.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Nézem a szerkesztői Mock-ot, és az jutott eszembe, hogy - bár logikus lenne - de első körökben nem szoktak falembereket draftolni (ritka kivétel Tyron). A dc.com on is van egy elemző cikk, hogy a seehawks bika védelmének oszlopai is 3. vagy lentebbi körökben kerültek a ligába, azaz lehet innen is eredményesen halászni.
Mondjuk nem tudom, kit kellene az elején, de a 'Szóljatok Evens-nek' mottót én bírnám!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
@Kroos:  overthecap.com/calculator/?Team=Cowboys
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
lehet így is nézni.
tavaly a defense sokkal gyengébb volt, mint az offense, de persze nem lehet tudni, ebből mennyi a sérülések része.
viszont az OL a Rams elleni meccstől eltekintve nehezen forrt össze, lehet azt mondani, hogy a szezon végére jól tartott, de Leary-től és Bernadeau-tól még nem láttunk egy egész, jó szezont. mindig jól jöhet oda upgrade, főleg hogy a csapat legnagyobb befektetését lenne hivatott védeni.slowmotion
Én valahogy azt érzem, hogy meglepetés lesz az idei draft első köre is.
Ha mindenki safety-re vagy DT / DE-re vár akkor hoznak egy embert az offensive line-ba.
Mondjuk a véleményemet már korábban megfogalmaztam egy lefelé trade kapcsán, hogy a defense-be a mennyiség talán jobb lene a minőségnél.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Magasabb fizetések miatt elég nehéz helyzetben van a csapat.
The business of football szerkesztője által vázolt lehetséges megoldás:
"Romonak van jövőre az NFL-ben a legmagasabb cap száma 21,77 millióval. Ezt egészen 11,34 millióra le lehet csökkenteni, ha a 13,5 milliós alapfizetését lecsökkentik minimálbérre, és a fennmaradó részt aláírási bónusszá alakítják. Ez a legnagyobb lehetőség a faragásra. Van ráció arra, hogy ugyanezt megcsinálják Carrnál, Leenél, Wittennél, és akár Warenél is (utóbbinál megint hozzá kellene adni éveket). Mindenesetre, ha ez mind megtörténik, akkor már ez a 25 milliós sapka feletti helyzet megszűnik, ez egy 30 millió dolláros térnyerés az átstrukturálásokkal, és 5 millió cap helye lesz a Cowboysnak. Austin cutja csak akkor éri meg, ha post June1 kitétellel küldik el, ebben az esetben 2014-re 5,5 millió további spórolás jön, ami már 10,5 millió cap hely. Viszont Austin 2015-ben 5,1 milliós tétellel szerepel majd a sapkában dead moneyként, ami a jövőre nézve nem jó. De még ez a 10,5 millió cap hely is kevés lehet arra, hogy erősítsen a csapat. Ha a Miami tavaly alkalmazott első éves alacsony cap szám modellje alapján születnek meg a szerződések, akkor viszont legalább arra elég lehet, hogy Dez Bryant, Spencer meg Hatcher alacsony elsőéves capszámmal megkapja a hosszútávút. Bryant esetében szerintem nagyszerű modell Mike Wallace szerződése, amely 5 év, 60 millió dollár, 30 garantált mellett az első évben csak 3,25 milliós helyet foglalt a capben. A többinek is valami hasonló struktúrát kellene használnia."

Ez így nem lenne rossz,sőt vmi hasonló út kell.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 771 — Cowboys fan
 www.bloggingtheboys.com/2014/2/6/5386600/dallas-cowboys-2014-nfl-draft-offensive-line-needs-priority

Just some food for thought, if you're hungry KD Drummond
Vélemény? Tényleg rövid távú látásmód csak a defense-t erősíteni első körökben?

Ja és Kafka volt tesztelni. Kell egy backup-backup QB?betmen
lehet így is nézni.
tavaly a defense sokkal gyengébb volt, mint az offense, de persze nem lehet tudni, ebből mennyi a sérülések része.
viszont az OL a Rams elleni meccstől eltekintve nehezen forrt össze, lehet azt mondani, hogy a szezon végére jól tartott, de Leary-től és Bernadeau-tól még nem láttunk egy egész, jó szezont. mindig jól jöhet oda upgrade, főleg hogy a csapat legnagyobb befektetését lenne hivatott védeni.

Kafka csak azért jön, mert Romo valószínűleg nem épül fel az első edzésekre, és kell az ember Orton mellé, aki a WR depth chart alsó felének dobál. nem hiszem, hogy hosszú távú tervei lennének vele a FO-nak, főleg mert hogy sehol sem tudott megragadni, nyilván nem véletlenül.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
 www.bloggingtheboys.com/2014/2/6/5386600/dallas-cowboys-2014-nfl-draft-offensive-line-needs-priority

Just some food for thought, if you're hungry KD Drummond
Vélemény? Tényleg rövid távú látásmód csak a defense-t erősíteni első körökben?

Ja és Kafka volt tesztelni. Kell egy backup-backup QB?
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
ha látom hogy skip bayless én már el sem olvasom.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
 espn.go.com/nfl/story/_/id/10413680/skip-bayless-dallas-cowboys-america-team-endless-free-fall
😕
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
jade most többet kell ugraniuk előre....bár ha bármely poszton 3. körben húzunk egy újabb Williamset,akkor ámen.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Szerintem egyértelműen kell egy letrade... Frisco,Carolina,akár Seattle, akár Kansas(?), nekik kb lehet kell egy top Wr, akit a mi helyünkön elérhetnek top2-3 Wrt kb, így pl Frisco betud a carolina,Kansas elé jönni stb..
Amivel lehetne egy talán plusz 2. kört szerezni.
És akkor 1. kör vége legjobb S v Dt, 2 kör legjobb Dt v S, és OG szerintem, 3. körben meg mehet egy DE v Cb., nyilván Fa függvényében.Kroos
én támogatnám a lefelé trade-t, csak ne a SF-el, mert megint csak egy extra harmadik kört adnak majd 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Faról kéne egy 3. számú Wr, egy jó backup Dt?,Og/ot mélyítés is akár.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Szerintem egyértelműen kell egy letrade... Frisco,Carolina,akár Seattle, akár Kansas(?), nekik kb lehet kell egy top Wr, akit a mi helyünkön elérhetnek top2-3 Wrt kb, így pl Frisco betud a carolina,Kansas elé jönni stb..
Amivel lehetne egy talán plusz 2. kört szerezni.
És akkor 1. kör vége legjobb S v Dt, 2 kör legjobb Dt v S, és OG szerintem, 3. körben meg mehet egy DE v Cb., nyilván Fa függvényében.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
kb nálam a kezdő D most:

??? - ??? - ??? - Ware
??? - Lee - Carter
Claiborn - Church - ??? - Carr

Kezdő O:

Dez - Beasly - Smith - Leary - Frederick- ??? - Free - Witten - Williams
Romo
Murray

??? helyére draftolnék.beltazor
ja, de milyen sorrendben? 😊 értelem szerűen az első két körben draftolt ember lehet azonnal kezdő, a harmadik körben választott embereknek már általában tanulnia kell mielőtt stabil kezdőkké válnak. Ami utána megy, az meg ugye a tű a szénakazalban.
De van összesen 6 kérdőjeled 😊
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
kérdés nekem továbbra is az, hogy a drafton mekkora fókusza lesz a defense megerősítésének (első két kör? csak első kör? csak második kör? lesz trade lefelé egy extra második helyért?) vagy hogy megpróbálják-e majd 'okosba' megoldani FA piacon valami kiöregedett sztárral ropiért?betmen
kb nálam a kezdő D most:

??? - ??? - ??? - Ware
??? - Lee - Carter
Claiborn - Church - ??? - Carr

Kezdő O:

Dez - Beasly - Smith - Leary - Frederick- ??? - Free - Witten - Williams
Romo
Murray

??? helyére draftolnék.

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
kérdés nekem továbbra is az, hogy a drafton mekkora fókusza lesz a defense megerősítésének (első két kör? csak első kör? csak második kör? lesz trade lefelé egy extra második helyért?) vagy hogy megpróbálják-e majd 'okosba' megoldani FA piacon valami kiöregedett sztárral ropiért?
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Marinelli fiatal, gyakorlott, sok mindent látott már. Sean P. és Jim Harbaugh reinkarnációja. Kell ez a fajta mentalitás a pálya mellé egy DChoz és ott is kell lenni fizikálisan nem egy kalitkába zárt okosra van szüksége ennek a Dnek. Minden tiszteletem az öregé,de a menesztések elhalasztásával úgy érzem egy értelmes döntés született.
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Én arra leszek kíváncsi hogy Marinelli hogy fog működni mint DC,mert az oké hogy pozíciós edzőként az egyik legjobb a ligában de a koordinátorkodás azért kicsit más.Abban mindenképpen bízom hogy jobban fogja használni a rostert mint Kiffin,szerintem neki ez volt a legnagyobb hiányossága,amíg nem ütött be a sérülés hullám addig is,inkább azt játszatta ami az ő sémájának az elképzelése mint hogy inkább a játékosokhoz igazítaná a taktikát.Cowboykarcsi
Azt gondolom, hogy nem lőttünk vele mellé. Ez sokkal inkább csak megérzés, mint bizonyosság, de hátha...
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Én arra leszek kíváncsi hogy Marinelli hogy fog működni mint DC,mert az oké hogy pozíciós edzőként az egyik legjobb a ligában de a koordinátorkodás azért kicsit más.Abban mindenképpen bízom hogy jobban fogja használni a rostert mint Kiffin,szerintem neki ez volt a legnagyobb hiányossága,amíg nem ütött be a sérülés hullám addig is,inkább azt játszatta ami az ő sémájának az elképzelése mint hogy inkább a játékosokhoz igazítaná a taktikát.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen