Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Befoglalóztunk Dzsoki bácsival a Wizzair-re Londonba, 8-án reggel 6-kor oda, hétfő este vissza. Ha valaki szintén innen jön, szívesen társulunk. Lesz rajtunk valami csillagos, tehát könnyen felismerhetőek leszünk! 😕)
Ha lenne igény rá, akkor majd előre leszervezhetünk pl. egy pika-dili-től együtt kimenést a meccsre!
Looonnddoonnn, váááá!!!Charlie Firpo
Ha lehet olyat kérdezni,mennyibe került egy jegy?Illetve melyik repülőtérre szól?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Kezdődik a násztánc:
"Anthony Spencer has nearly 7 teams interested in him." Watkins

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Befoglalóztunk Dzsoki bácsival a Wizzair-re Londonba, 8-án reggel 6-kor oda, hétfő este vissza. Ha valaki szintén innen jön, szívesen társulunk. Lesz rajtunk valami csillagos, tehát könnyen felismerhetőek leszünk! 😕)
Ha lenne igény rá, akkor majd előre leszervezhetünk pl. egy pika-dili-től együtt kimenést a meccsre!
Looonnddoonnn, váááá!!!Charlie Firpo
Én is foglaltam, de én asszonnyal már előző nap megyek, de ha majd lesz igény rá, meccs előtt lehet találkozót szervezni. Nem tudom lesz-e olyan mint tavaly volt, hogy lezárják szombaton a Regent street-et,ott lehetne összefutni. Igény esetén telefonszám cserével 😊tamas424
Okés, megszervezzük!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
Befoglalóztunk Dzsoki bácsival a Wizzair-re Londonba, 8-án reggel 6-kor oda, hétfő este vissza. Ha valaki szintén innen jön, szívesen társulunk. Lesz rajtunk valami csillagos, tehát könnyen felismerhetőek leszünk! 😕)
Ha lenne igény rá, akkor majd előre leszervezhetünk pl. egy pika-dili-től együtt kimenést a meccsre!
Looonnddoonnn, váááá!!!Charlie Firpo
Én is foglaltam, de én asszonnyal már előző nap megyek, de ha majd lesz igény rá, meccs előtt lehet találkozót szervezni. Nem tudom lesz-e olyan mint tavaly volt, hogy lezárják szombaton a Regent street-et,ott lehetne összefutni. Igény esetén telefonszám cserével 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Befoglalóztunk Dzsoki bácsival a Wizzair-re Londonba, 8-án reggel 6-kor oda, hétfő este vissza. Ha valaki szintén innen jön, szívesen társulunk. Lesz rajtunk valami csillagos, tehát könnyen felismerhetőek leszünk! 😕)
Ha lenne igény rá, akkor majd előre leszervezhetünk pl. egy pika-dili-től együtt kimenést a meccsre!
Looonnddoonnn, váááá!!!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Érdekes, hogy mi lesz belőle:
Former Pro Bowl defenseive end DeMarcus Ware doesn't want to take a pay cut but will listen to the Dallas Cowboys thoughts about a reduced deal, per source.Wirtschaftsteil
A cikkekből ítélve nem sok érve lesz Ware-nek, az elemző cikkek szinte mindegyikében 16-ról 8-10 millás fizura vágást prognosztizálnak.Charlie Firpo
És még így is meg kellene tanulnia 4-3-ban játszani 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
"Cowboys cut Phil Costa, renegotiated Mackenzy Bernadeau contract to put them under the cap." Kavner
Így kb. 2 millió-val vagyunk a határ alatt.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Érdekes, hogy mi lesz belőle:
Former Pro Bowl defenseive end DeMarcus Ware doesn't want to take a pay cut but will listen to the Dallas Cowboys thoughts about a reduced deal, per source.Wirtschaftsteil
A cikkekből ítélve nem sok érve lesz Ware-nek, az elemző cikkek szinte mindegyikében 16-ról 8-10 millás fizura vágást prognosztizálnak.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Érdekes, hogy mi lesz belőle:
Former Pro Bowl defenseive end DeMarcus Ware doesn't want to take a pay cut but will listen to the Dallas Cowboys thoughts about a reduced deal, per source.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 692 — Cowboys fan
Érdekes felvetés, Dion Jordan a Miami-tól egy első körös draftjogért.
Mondjuk azt olvastam, hogy ő inkább 3-4-ben jó, de ki tudja?

 bleacherreport.com/articles/1982178-why-the-dallas-cowboys-should-trade-their-first-round-pick-for-de-dion-jordan#articles/1982178-why-the-dallas-cowboys-should-trade-their-first-round-pick-for-de-dion-jordanCharlie Firpo
felejtős, főleg ha abból az egy pickből kettőt akarunk csinálni.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Érdekes felvetés, Dion Jordan a Miami-tól egy első körös draftjogért.
Mondjuk azt olvastam, hogy ő inkább 3-4-ben jó, de ki tudja?

 bleacherreport.com/articles/1982178-why-the-dallas-cowboys-should-trade-their-first-round-pick-for-de-dion-jordan#articles/1982178-why-the-dallas-cowboys-should-trade-their-first-round-pick-for-de-dion-jordan

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
...Charlie Firpo
Te nem írtál egy kommentet itt Beki után? csak mert mintha láttam volna, de aztán eltűnt...slowmotion
De igen! 😉 Aztán rájöttem, hogy felesleges felemlegetnem a csapat körül kialakított negatív megjegyzéseket, amik egy nap alatt megoldódtak, és amit kb. mi azért gondoltunk-reméltünk-értettünk.
Hamar bevágódunk a sapka alá, szerintem ez nem is volt kérdés. Nem mintha ez most per pill. megoldaná minden problémánkat, de azért mégis jó.
Így vagyok pl. a Ware üggyel, én merem hinni, hogy könnyen megoldódik, azaz belemegy a fizucsökkentésbe és edz mint állat. Lásd Free tavaly, ahogy már írták is.
De hát az óperencián innen nehéz véleményt alkotni.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 692 — Cowboys fan
...Charlie Firpo
Te nem írtál egy kommentet itt Beki után? csak mert mintha láttam volna, de aztán eltűnt...
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
The Dallas Cowboys will be less than $1 million over the salary cap after restructuring the contract of quarterback Tony Romo on Tuesday.

According to a source, the Cowboys will rework Romo's contract to create $10 million in salary cap space. The Cowboys will convert $12.5 million of Romo's $13.5 million base salary into a signing bonus, dropping his salary-cap figure from $21.773 million to $11.773 million.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 692 — Cowboys fan
lesz Ware cut szerintetek?betmen
nem hiszem. maximum a youtube-on. (a highlight-ok 😀)
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
lesz Ware cut szerintetek?
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 692 — Cowboys fan
nocsak. Lee és Scandrick újraszerkesztve, majd' nyolc millával közelebb a sapihoz.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Csak, hogy éledezzünk, D-line draft körönként kit választanék, vagy ki melyik körben érné meg:
első körben Aaron Donald (remek combine teljesítmény, nyilatkozta is, hogy szívesen jönne)
második körben Rashede Hageman (ha megmarad addig, illetve ha első körben nem lesz meg Donald, vagy más irányt vesz a front office)
harmadik-negyedik körben Jackson Jeffcoat (remek egyetemi számok, meg ugye a fater is Dallasban tolta, kérdés mennyire bírja majd a gyűrődést az nfl-ben)
hatodik-hetedik körben: Ik Enemkpali (remek combine számok, igazi "under the radar prospect" )betmen
A napokban olvastam valahol, talán a bloggingon, hogy a legjobb variáció a le-trade lenne több hátsó körös védőért, mert akiket mi kaphatnánk, olyanok lejjebb is vannak.
Én especiel nem vagyok oda Donald-ért, előítéletes vagyok vele szemben, nem tudom elképzelni, hogy 6-os magassággal hogy maradna életben egyáltalán. De ne nekem legyen igazam, főleg, ha jön.Charlie Firpo
Igen, korábban én is írtam, hogy egy letrade szerintem is opció lenne, mennyiséggel a minőség ellen.
Donald 6,1 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Csak, hogy éledezzünk, D-line draft körönként kit választanék, vagy ki melyik körben érné meg:
első körben Aaron Donald (remek combine teljesítmény, nyilatkozta is, hogy szívesen jönne)
második körben Rashede Hageman (ha megmarad addig, illetve ha első körben nem lesz meg Donald, vagy más irányt vesz a front office)
harmadik-negyedik körben Jackson Jeffcoat (remek egyetemi számok, meg ugye a fater is Dallasban tolta, kérdés mennyire bírja majd a gyűrődést az nfl-ben)
hatodik-hetedik körben: Ik Enemkpali (remek combine számok, igazi "under the radar prospect" )betmen
A napokban olvastam valahol, talán a bloggingon, hogy a legjobb variáció a le-trade lenne több hátsó körös védőért, mert akiket mi kaphatnánk, olyanok lejjebb is vannak.
Én especiel nem vagyok oda Donald-ért, előítéletes vagyok vele szemben, nem tudom elképzelni, hogy 6-os magassággal hogy maradna életben egyáltalán. De ne nekem legyen igazam, főleg, ha jön.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ezek hivatalosak? lehet tudni hogy állunk most akkor?Kroos
Ezek a feltételezések. Az utolsó sor már megvan, 1 millióval vagyunk beljebb.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ezek hivatalosak? lehet tudni hogy állunk most akkor?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Csúnya pénzügyek, elküldések, átstruktúrálások az ESPN-ről:

Tony Romo at $21.7 million.
Sean Lee ($7.5 million) and Orlando Scandrick ($6.6 million) to create nearly $17 million in cap space.
DeMarcus Ware - Stephen Jones said Ware's cap number at $16.003 million will be lowered.
The Cowboys can release Ware and save $7.4 million against the cap.
Brandon Carr has a base salary of $7.5 million with a cap figure of $12.2 million.
If Austin is a post-June 1 cut, the Cowboys save $5.5 million.
Speculation - Phil Costa will be released. If that's the case, the team saves $1.5 million.
Justin Durant could also be a salary cap release and save the team $1.250 million.
If the Cowboys tendered running back Phillip Tanner, who is a restricted free agent, it would cost them, $1.4 million.

The Cowboys released four players on Friday afternoon creating a little more than $1 million in cap space.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Halihó!

Akinek van kedve, ideje matekozzon kicsit! 😊

 overthecap.com/calculator/?Team=Cowboys


több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 609 — Pfizer & Moderna fan
Costa tudna szerintetek G-t játszani?

szerk: Learyvel súlyban és magasságra is megegyeznek.

most már tárgytalan a kérdés.

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Csak, hogy éledezzünk, D-line draft körönként kit választanék, vagy ki melyik körben érné meg:
első körben Aaron Donald (remek combine teljesítmény, nyilatkozta is, hogy szívesen jönne)
második körben Rashede Hageman (ha megmarad addig, illetve ha első körben nem lesz meg Donald, vagy más irányt vesz a front office)
harmadik-negyedik körben Jackson Jeffcoat (remek egyetemi számok, meg ugye a fater is Dallasban tolta, kérdés mennyire bírja majd a gyűrődést az nfl-ben)
hatodik-hetedik körben: Ik Enemkpali (remek combine számok, igazi "under the radar prospect" )