Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Alakul ez, mint puppos gyerek a prés alatt!

"After earlier reports that the 2014 number could grow to $130 million, ESPN reported on Saturday that it is projected to be $132 million. That would leave the Cowboys a mere $18.9 million over the cap, according to tracking site OverTheCap.com. This means the Cowboys could get under the cap by restructuring just three players, Romo, Carr and Lee. Anything beyond that is optional."Charlie Firpo
Most már 135 milliónál tartanak,és azt írják,hogy a következő évekbe tovább nőhet.JJ minden szálat megmozgat a háttérbe.. 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ware lehet az áldozat? cut? mit szóltok?
HA Ware cut Spencer és vagy Spencer marad? 1. és 2. kör De/DT v S?
nem tom meglépné e JerryKroos
Ware ikon, most is így tartja Jerry, így fizucsökkentés lehet. Spencer mehet a piacra, vagy elviszik vagy reális pénzért vissza. És - a cikkekben fel-fel tűnik - még ott van FA-n Melton is - Spencer helyett.
Én olyat bogoztam ki Jerry szavaiból, hogy az LB poszt is fontos lehet, hmmm. Már szinte mindegyik védő posztot említették.
Update:
"Dallas Cowboys owner/general manager Jerry Jones hinted that star defensive end DeMarcus Ware could be a salary cap casualty."

Akkor lehet... nem örülök.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ware lehet az áldozat? cut? mit szóltok?
HA Ware cut Spencer és vagy Spencer marad? 1. és 2. kör De/DT v S?
nem tom meglépné e Jerry

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Word at the combine has the Dallas Cowboys going defensive front seven early and often in the draft. Word is Aaron Donald is a possibility for the team in round one.draftinsider.net
didn't see that one coming.betmen
Talán a lehető legjobb választás lehetne #16on.
Donald elég alacsony elvárásokkal kezdett neki a draft előtti programoknak. A SeniorBowl-on mutatott teljesítménye felnyitotta a scout-ok szemét, hogy talán mégis elő körös játékos. Amit tegnap nyomott, azzal meg szinte bebiztosította a helyét. A videókon is látszik, hogy hihetetlenül gyorsan játszik, a tegnap futott 4.68 meg már hab a tortán. (Teszem azt, ha kicsit magasabb lenne, akkor top-15 pick is lehetne.). Teljes mértékben illik a sémába, és emberként is szimpatikus nekem, úgyhogy én örülnék ha ő jönne Dallasba. Abszolút reális esélye van itt landolni.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Word at the combine has the Dallas Cowboys going defensive front seven early and often in the draft. Word is Aaron Donald is a possibility for the team in round one.draftinsider.net
didn't see that one coming.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Alakul ez, mint puppos gyerek a prés alatt!

"After earlier reports that the 2014 number could grow to $130 million, ESPN reported on Saturday that it is projected to be $132 million. That would leave the Cowboys a mere $18.9 million over the cap, according to tracking site OverTheCap.com. This means the Cowboys could get under the cap by restructuring just three players, Romo, Carr and Lee. Anything beyond that is optional."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Azért sokkal visszataszítóbb fotót nem találhattak volna a csapat bemutatásához.
Nem baj, mi tudjuk, milyen a D érzés, a 'csak azért is' szerelem!

Én speciel az összefoglalóval sem értek egyet, a cap-space folyamatosan javul (valaki elintézte a limitemelést is 😛 ), már egyezkedtek Hatch-el és Spencer-rel is, Romo, Ware és még páran átstrukturálódnak-fizetést vesztenek, + jöhetnek a fiatalok. Szóval azért a kezdésre összeállhat minden, nem kell aggódni!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Na őt hagyjátok nekünkJanek
egy első, egy második és egy harmadik körös pickért odaadjuk a miénket 😀
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Na őt hagyjátok nekünk

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
és jön Calvin Pryor? 😊betmen
majd kiderül
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
és jön Calvin Pryor? 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
a bowl-hu-s mock teljesen logikus, és valószínű is, csak annyiban hibás, hogy mi fogunk 16. helyen húznislowmotion
na kérem. nem megmondtam, vazze? de megmondtam.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
De azt nem is várhatjuk el egy újonc falembertől vagy más poszton szereplő rookie-tól, hogy első évében faktor legyen. Nagyon sok magasan draftolt DL és OL is csereként szokta kezdeni az első szezonjukat, mert teljesen más erőviszonyok vannak NFL és NCAA között. Például Aldon Smith 1/7es draftolás után egy meccsen se kezdett az első évében (ennek ellenére azért ő lett a DROY).Wirtschaftsteil
de ő nem is OL, hanem OLB. viszont JJ Watt, Sheldon Richardson, vagy mondjuk Suh nem bénázta el az első szezonját sem. persze, nyilván nem ők az átlagos első körös pickek, viszont simán bele lehet húzni az első kör közepén is. nincsen biztos recept arra vonatkozóan, hogy kit KELL választani, mert egy LaDainian Tomlinsonra (1/4) jut egy Akili Smith meg egy Tim Couch (ki lehet őket guglizni).
a lényeg az, hogy olyan valakit válasszanak, akiben hisznek, és akiben egyetértenek. ha mindenki úgy érzi, hogy a legjobb tudásuk szerinti picket csinálták, akkor igazából maximum jövő év végén visszatekintve értékelhetnék a választást rossznak, a visszatekintés meg ugye mindenkinél 20/20-as.slowmotion
Az 1999-es egy legendás draft volt, pedig akkor már túl volt a liga legrosszabb szezonján az előző éves 1/2 Ryan Leaf 😊
És ha már itt vagyunk, az Oakland drukkerek nagy örömére ne hagyjuk ki JaMarcus Russell-t sem az évezred draft bukásai közül 😊betmen
az túl nyilvánvaló. azt felemlegetni kicsit olyan lett volna, mint az úriember, aki biztosra fogad... 😊
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
De azt nem is várhatjuk el egy újonc falembertől vagy más poszton szereplő rookie-tól, hogy első évében faktor legyen. Nagyon sok magasan draftolt DL és OL is csereként szokta kezdeni az első szezonjukat, mert teljesen más erőviszonyok vannak NFL és NCAA között. Például Aldon Smith 1/7es draftolás után egy meccsen se kezdett az első évében (ennek ellenére azért ő lett a DROY).Wirtschaftsteil
de ő nem is OL, hanem OLB. viszont JJ Watt, Sheldon Richardson, vagy mondjuk Suh nem bénázta el az első szezonját sem. persze, nyilván nem ők az átlagos első körös pickek, viszont simán bele lehet húzni az első kör közepén is. nincsen biztos recept arra vonatkozóan, hogy kit KELL választani, mert egy LaDainian Tomlinsonra (1/4) jut egy Akili Smith meg egy Tim Couch (ki lehet őket guglizni).
a lényeg az, hogy olyan valakit válasszanak, akiben hisznek, és akiben egyetértenek. ha mindenki úgy érzi, hogy a legjobb tudásuk szerinti picket csinálták, akkor igazából maximum jövő év végén visszatekintve értékelhetnék a választást rossznak, a visszatekintés meg ugye mindenkinél 20/20-as.slowmotion
Az 1999-es egy legendás draft volt, pedig akkor már túl volt a liga legrosszabb szezonján az előző éves 1/2 Ryan Leaf 😊
És ha már itt vagyunk, az Oakland drukkerek nagy örömére ne hagyjuk ki JaMarcus Russell-t sem az évezred draft bukásai közül 😊
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Látom, szereted a statokat. Én is megnéztem néhányat, és az OL DL játékosok - tisztelet a kivételnek - első évükben azért még nem hozták a csúcsot, nekünk meg az kellene, de rögtön! Mondjuk Marinelli miatt nyugodt vagyok, még talán a maradó veteránokból is sokkal ütőképesebb egységet farag őszre. Én csak szurkoló vagyok, nem szaki, azért kérdeztem a véleményed. Ja és, te nem jössz Londonba?Charlie Firpo
mindössze arra világítottam rá, hogy igenis simán választanak első körben OL-DL játékosokat, ha arról van szó.

ami meg az újoncokat illeti: 1/16 vagy 1/17 lesz a mienk. 1/16 tavaly négy évre összesen 8,9 milliót jelentett, az évi átlag 2,25m, de a legmagasabb két évi fizetés is 5,2 millió összesen. 2 évre 5,2 millióból komoly impact FA-et direkt szándékból nem tudsz hozni, csak egy egyszerű FA-et, de nem feltétlenül kezdő szintűt. ő persze beválhat, de inkább lesz belőlük Olshansky, mint Selvie.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Egyre inkább letrade mellett vagyok,és FA függvényében legjobb De,DT, vagy S, vagy Oline ember?
Se nagyon szeretnék egy fizikális Safetyt mint a két legjobbnak vélt S.Kroos
szerintem várjuk meg legalább április közepét-végét.
hiábavaló már most FA piacban gondolkozni, amikor az sem biztos, hogy egyáltalán lesz rá pénz.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
De azt nem is várhatjuk el egy újonc falembertől vagy más poszton szereplő rookie-tól, hogy első évében faktor legyen. Nagyon sok magasan draftolt DL és OL is csereként szokta kezdeni az első szezonjukat, mert teljesen más erőviszonyok vannak NFL és NCAA között. Például Aldon Smith 1/7es draftolás után egy meccsen se kezdett az első évében (ennek ellenére azért ő lett a DROY).Wirtschaftsteil
de ő nem is OL, hanem OLB. viszont JJ Watt, Sheldon Richardson, vagy mondjuk Suh nem bénázta el az első szezonját sem. persze, nyilván nem ők az átlagos első körös pickek, viszont simán bele lehet húzni az első kör közepén is. nincsen biztos recept arra vonatkozóan, hogy kit KELL választani, mert egy LaDainian Tomlinsonra (1/4) jut egy Akili Smith meg egy Tim Couch (ki lehet őket guglizni).
a lényeg az, hogy olyan valakit válasszanak, akiben hisznek, és akiben egyetértenek. ha mindenki úgy érzi, hogy a legjobb tudásuk szerinti picket csinálták, akkor igazából maximum jövő év végén visszatekintve értékelhetnék a választást rossznak, a visszatekintés meg ugye mindenkinél 20/20-as.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Egyre inkább letrade mellett vagyok,és FA függvényében legjobb De,DT, vagy S, vagy Oline ember?
Se nagyon szeretnék egy fizikális Safetyt mint a két legjobbnak vélt S.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
De azt nem is várhatjuk el egy újonc falembertől vagy más poszton szereplő rookie-tól, hogy első évében faktor legyen. Nagyon sok magasan draftolt DL és OL is csereként szokta kezdeni az első szezonjukat, mert teljesen más erőviszonyok vannak NFL és NCAA között. Például Aldon Smith 1/7es draftolás után egy meccsen se kezdett az első évében (ennek ellenére azért ő lett a DROY).
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na de az alapfeltevésemre mit mondasz? Mármint a draft tervekre. Ha így marad a rendszer, és így marad.Charlie Firpo
ki nem szokott falembereket draftolni első körben? a liga? baromság. támadó- és védőoldalon is. Dallas? Tyron, Frederick, Spears, Ware, Spencer (még ha ők OLB-nek is jöttek, egyébként 4-3 DE-nek indultak, csak Parcells rakta be őket 3-4 OLB-nek), még régebben Ellis és Ekuban.
egyszerűen csak ha volt egy hype-olt játékos, akkor Jerry hajlamos volt a marketingszempontokat túlsúlyozni, de most már másról szól az ének.

simán lehet OL, DL első körös draft, de akár safety is, minden attól függ, hogy alakul a draft, a Tehenészek draft board-járól kit visznek el, ki nem tűnik reach-nek, és ki helyett van olyan B opció, akit későbbi körben is elérhetőnek tartanak.

személy szerint DL draftban bízom, mert a támadóoldal eldöcög, a safety-k elkaristolgatnak, de védelem nélkül nincs bajnoki cím, a védekezési séma meg a DL pass rush-on alapul. kell az ember.

a bowl-hu-s mock teljesen logikus, és valószínű is, csak annyiban hibás, hogy mi fogunk 16. helyen húzni, esetleg pár helyet visszatrade-elünk. (pedig 1/17-ben egész jó történelemmel rendelkezünk)
esetleg azon múlhat az, hogy DE vagy DT jön-e, hogy a Spencer/Hatcher/mindkettő/egyik sem opcióból ki marad nálunk.slowmotion
A 'baromság'-on kívül elfogadható.Charlie Firpo
miért is? a tavalyi drafton az első kör fele OL, DL játékos volt (16/32) , ha az első két kört nézzük, akkor a harmada (21/64).
egy évvel azelőtt ugyanez az arány egyharmad (11/32) és negyven százalék (25/64).

a támadósor kulcspozíciója a QB, tehát QB után logikusan azt a csoportot érdemes erősíteni, aki őt megvédi, vagy aki az ellenfél QB-jét levadássza. nem véletlenül mondják már azt sok-sok éve, hogy a meccs a falak közötti harcban dől el, és ezen igazából semmilyen trend nem változtatott az elmúlt évtizedekben.slowmotion
Látom, szereted a statokat. Én is megnéztem néhányat, és az OL DL játékosok - tisztelet a kivételnek - első évükben azért még nem hozták a csúcsot, nekünk meg az kellene, de rögtön! Mondjuk Marinelli miatt nyugodt vagyok, még talán a maradó veteránokból is sokkal ütőképesebb egységet farag őszre. Én csak szurkoló vagyok, nem szaki, azért kérdeztem a véleményed. Ja és, te nem jössz Londonba?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
azért az, hogy az UDFA Jeff Heath kiszorítja a harmadik körös JJ Wilcox-ot, az nálam kicsit lentebb van, mint az elkaristolgatás. 😊betmen
idén Wilcox már megelőzi majd Heath-t a rangsorban, nem kell félni. Wilcox-nak a fejét kell helyrerakni, és akkor nem lesz vele gond.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Na de az alapfeltevésemre mit mondasz? Mármint a draft tervekre. Ha így marad a rendszer, és így marad.Charlie Firpo
ki nem szokott falembereket draftolni első körben? a liga? baromság. támadó- és védőoldalon is. Dallas? Tyron, Frederick, Spears, Ware, Spencer (még ha ők OLB-nek is jöttek, egyébként 4-3 DE-nek indultak, csak Parcells rakta be őket 3-4 OLB-nek), még régebben Ellis és Ekuban.
egyszerűen csak ha volt egy hype-olt játékos, akkor Jerry hajlamos volt a marketingszempontokat túlsúlyozni, de most már másról szól az ének.

simán lehet OL, DL első körös draft, de akár safety is, minden attól függ, hogy alakul a draft, a Tehenészek draft board-járól kit visznek el, ki nem tűnik reach-nek, és ki helyett van olyan B opció, akit későbbi körben is elérhetőnek tartanak.

személy szerint DL draftban bízom, mert a támadóoldal eldöcög, a safety-k elkaristolgatnak, de védelem nélkül nincs bajnoki cím, a védekezési séma meg a DL pass rush-on alapul. kell az ember.

a bowl-hu-s mock teljesen logikus, és valószínű is, csak annyiban hibás, hogy mi fogunk 16. helyen húzni, esetleg pár helyet visszatrade-elünk. (pedig 1/17-ben egész jó történelemmel rendelkezünk)
esetleg azon múlhat az, hogy DE vagy DT jön-e, hogy a Spencer/Hatcher/mindkettő/egyik sem opcióból ki marad nálunk.slowmotion
A 'baromság'-on kívül elfogadható.Charlie Firpo
miért is? a tavalyi drafton az első kör fele OL, DL játékos volt (16/32) , ha az első két kört nézzük, akkor a harmada (21/64).
egy évvel azelőtt ugyanez az arány egyharmad (11/32) és negyven százalék (25/64).

a támadósor kulcspozíciója a QB, tehát QB után logikusan azt a csoportot érdemes erősíteni, aki őt megvédi, vagy aki az ellenfél QB-jét levadássza. nem véletlenül mondják már azt sok-sok éve, hogy a meccs a falak közötti harcban dől el, és ezen igazából semmilyen trend nem változtatott az elmúlt évtizedekben.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
személy szerint DL draftban bízom, mert a támadóoldal eldöcög, a safety-k elkaristolgatnak, de védelem nélkül nincs bajnoki cím, a védekezési séma meg a DL pass rush-on alapul. kell az ember.slowmotion
azért az, hogy az UDFA Jeff Heath kiszorítja a harmadik körös JJ Wilcox-ot, az nálam kicsit lentebb van, mint az elkaristolgatás. 😊

a bowl-hu-s mock teljesen logikus, és valószínű is, csak annyiban hibás, hogy mi fogunk 16. helyen húzni, esetleg pár helyet visszatrade-elünk. (pedig 1/17-ben egész jó történelemmel rendelkezünk)
esetleg azon múlhat az, hogy DE vagy DT jön-e, hogy a Spencer/Hatcher/mindkettő/egyik sem opcióból ki marad nálunk.slowmotion
a kérdés számomra most az, hogy van-e jó safety akit első körben el lehetne hozni és azonnal BÁRKIT kiszorítana a keretből? ha nincs Clinton-Dix vagy Calvin Pryor akkor a többi safety perpill úgy tűnik felejtős. azt viszont nem tudom, hogy ők kettejük közül bármelyik elég jó lenne azonnali minőségi változáshoz? mert ha igen, akkor talán megérné safety-t húzni.
Mert defensive lineman lesz még a második és harmadik körben is. ez esetben nincs értelme a le-tradenek sem.
feltéve, hogy Ware megtalálja régi önmagát, aminek nagyobb esélyét látom perpill, mint hogy bármelyik safety hirtelen kiemelkedően jó lesz.
Kelcy Quarles vagy Ego Ferguson tuti meglesz harmadik körben is, és bár erősen átlagosnak mondják őket, a hibák amit eddig olvastam mind taníthatóak. ellentétben a testi adottságokkal, ami vagy van vagy nincs.
combine után jobb lesz mock draftokat nézni 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na de az alapfeltevésemre mit mondasz? Mármint a draft tervekre. Ha így marad a rendszer, és így marad.Charlie Firpo
ki nem szokott falembereket draftolni első körben? a liga? baromság. támadó- és védőoldalon is. Dallas? Tyron, Frederick, Spears, Ware, Spencer (még ha ők OLB-nek is jöttek, egyébként 4-3 DE-nek indultak, csak Parcells rakta be őket 3-4 OLB-nek), még régebben Ellis és Ekuban.
egyszerűen csak ha volt egy hype-olt játékos, akkor Jerry hajlamos volt a marketingszempontokat túlsúlyozni, de most már másról szól az ének.

simán lehet OL, DL első körös draft, de akár safety is, minden attól függ, hogy alakul a draft, a Tehenészek draft board-járól kit visznek el, ki nem tűnik reach-nek, és ki helyett van olyan B opció, akit későbbi körben is elérhetőnek tartanak.

személy szerint DL draftban bízom, mert a támadóoldal eldöcög, a safety-k elkaristolgatnak, de védelem nélkül nincs bajnoki cím, a védekezési séma meg a DL pass rush-on alapul. kell az ember.

a bowl-hu-s mock teljesen logikus, és valószínű is, csak annyiban hibás, hogy mi fogunk 16. helyen húzni, esetleg pár helyet visszatrade-elünk. (pedig 1/17-ben egész jó történelemmel rendelkezünk)
esetleg azon múlhat az, hogy DE vagy DT jön-e, hogy a Spencer/Hatcher/mindkettő/egyik sem opcióból ki marad nálunk.slowmotion
A 'baromság'-on kívül elfogadható.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Na de az alapfeltevésemre mit mondasz? Mármint a draft tervekre. Ha így marad a rendszer, és így marad.Charlie Firpo
ki nem szokott falembereket draftolni első körben? a liga? baromság. támadó- és védőoldalon is. Dallas? Tyron, Frederick, Spears, Ware, Spencer (még ha ők OLB-nek is jöttek, egyébként 4-3 DE-nek indultak, csak Parcells rakta be őket 3-4 OLB-nek), még régebben Ellis és Ekuban.
egyszerűen csak ha volt egy hype-olt játékos, akkor Jerry hajlamos volt a marketingszempontokat túlsúlyozni, de most már másról szól az ének.

simán lehet OL, DL első körös draft, de akár safety is, minden attól függ, hogy alakul a draft, a Tehenészek draft board-járól kit visznek el, ki nem tűnik reach-nek, és ki helyett van olyan B opció, akit későbbi körben is elérhetőnek tartanak.

személy szerint DL draftban bízom, mert a támadóoldal eldöcög, a safety-k elkaristolgatnak, de védelem nélkül nincs bajnoki cím, a védekezési séma meg a DL pass rush-on alapul. kell az ember.

a bowl-hu-s mock teljesen logikus, és valószínű is, csak annyiban hibás, hogy mi fogunk 16. helyen húzni, esetleg pár helyet visszatrade-elünk. (pedig 1/17-ben egész jó történelemmel rendelkezünk)
esetleg azon múlhat az, hogy DE vagy DT jön-e, hogy a Spencer/Hatcher/mindkettő/egyik sem opcióból ki marad nálunk.