Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végül is érdekesebb lett nekünk is ez az első nap.
Valamelyik twitten olvastam, hogy 1 milliárd dollár mozdult meg az elmúlt időszakban a játékospiacon.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
tegnap első felindultságomban megtettem a 4-est és a 9-est a skandináv lottón (mivel a 94-est nem tudtam), a 19-est elfelejtettem - Austin asszem akkor még nem volt hivatalos.
na ma kihúzták mind a három számot, ha Austint nem felejtem ki, akkor lett volna egy négyesem.
ilyen az élet...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ezért nem szabad az ilyen benga fekáknak beszólni. elszaladni nem tudsz előle, viszont ha fültövön csap, akkor oldalirányba csinálsz egy 360-at...


És még nem is akkora benga 😛 😛 Ott a pont!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
Charlie Firpo
ezért nem szabad az ilyen benga fekáknak beszólni. elszaladni nem tudsz előle, viszont ha fültövön csap, akkor oldalirányba csinálsz egy 360-at...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 805 — Cowboys fan
annyi info került ide, hogy csak kapkodom a fejem, pedig 4 órája néztem ide 😊
nem fogok idézgetni mindenkit, szóval ömlesztve a meglátásaim az általatok megemlített dolgokra:
- az Austin utáni pénz csak június 1 után "jelenik meg" a könyvelésben. addig mondjuk talán nincs is rá szükség, majd ez fogja fedezni a rookie pool-t, kábé mintha ennyi lett volna allokálva nekünk egyébként is
- Mincey-re talán majd kérünk jellemzést iktriad-tól, vagy majd lehet hogy ír magától is, úgyis mindenbe belenéz 😛 viszont mivel MIncey leginkább jaguár volt, ezért talán ő van a leginkább képben vele kapcsolatban.
- nem tudjuk, mit tett a vezetőség Ware elé, tehát azt is mondhatjuk, hogy nem csak párszázezerrel több az új fizuja, mint amit nálunk keresett volna. mi biztosan nem adtunk volna neki 12+ milliót erre az évre, ha esetleg nem is tud annyi meccset játszani. már mondtam tegnap vagy tegnapelőtt, de: meccsenként egymilliót (teljes szezonra számolva) nem ér meg egy védő sem. elkapó sem, talán csak egy irányító.

- (ez nem válasz senkire, de az előző ponthoz szorosan kapcsolódik: kicsit félek, hogy az NFL elkezd Premier League-esedni. ott is akkor kezdtek el szinte exponenciálisan nőni a fizetések, amikor bejöttek a brutál tévés szerződések. itt is ugye most van az alap tévés szerződés, mellé jött a csütörtöki első csomag, jövőre lesz csütörtöki második csomag. billenccsel zúdítják a pénzt a sportra. (persze ha nem a PL-re kezd hasonlítani, akkor meg az MLB-re, ahol már ilyen 10 év, 250 milliós (A-Rod) vagy 8 év 240 milliós (Kershaw) fizetések vannak...)

- Terrell McClain: lehet. hogy nincsenek nagy statjai, de a 1-tech az nem is feltétlenül erről szól, a statisztika itt csak a plusz habot jelenti. Linval Joseph is 1-technek néz ki, szóval Melton ettől még mehetne Minnesotába. más kérdés, hogy azért csoportellenfélhez igazolni vicces szitu, meg Dallasban jobb a klíma is, mint fent északon, ahol kicsivel többet kell a cidriben játszani, az meg nem tesz jót a sérüléseknek. de azt is nézhetné Melton, hogy Marinelli alatt vált jegyzett játékossá, márpedig Marinelli nem ott dolgozik. mindegy, menjen csak a pénz után, ha akar.
-Ware-től nem félek, mire velük összekerülnénk, Tyron megeszi majd reggelire 😀
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Terrell McClain 6-2, 300, McClain played the nose tackle last year in Wade Phillips’ 3-4 scheme but is a likely fit for the 1-technique.



- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
The Dallas Cowboys signed DE Jeremy Mincey to a two-year contract for $4.5 million with $2 million guaranteed.
Entered the NFL in 2006. Has 20 career sacks, including season-best of 8 in 2011.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
A ket roster es edzői stáb közti különbség sem elhanyagolando! Mincey? McLain? Hat nem vahYok lenyugozveBlevi
Azért azt ne felejtsük el,hogy kell a depth is,mert jelenleg az sincs.Ha most jönne Melton meg még valaki,attól ők nem fognak tudni letolni ketten egy egész meccset.Max még draftról jöhetne töltelék ugye,de az meg elég lutri
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na a Super Bowlt ne zárjuk ki.....😀 :[]

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Cowboys don't see Denver until 2017. Romo will survive.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
DeMarcus Ware's Denver deal will pay him $13M this year - $250,000 more than he was scheduled to make from Cowboys, who released him

mondjuk az 1. éves fizu így kemény..h van ennyi pénzük....

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Vikings ne már? Josephet nem most igazolták...?
Selvie bejött de nem lehet csak ilyenekre bazírozni, remélem csak rotációba kellenek...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Melton holnap a Vikingehez látogat. Lehet lecsúszunk róla.
Amikor előléptették McClayt, akkor szó volt róla, hogy Selvie és Hayden-féle igazolásokat várjunk nem pedig nagyobb sztárokat. Hát meglátjuk hogy alakul.
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
A ket roster es edzői stáb közti különbség sem elhanyagolando! Mincey? McLain? Hat nem vahYok lenyugozve
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Remélem ezek csak mélyítésre jönnek...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
The Cowboys are close to signing both DE Jeremy Mincey and DT Terrell McClain - pending physicals

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
30 misi, 20 garantált...az évi 6,6 misi... Gyűrű esélye meg van,nem kicsit...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Remelem nyer gyűrűt. 30 Milla 3 ev. Megérdemli h bajnok esélyes csapatban játszon. Rotacioval sem lesz gond.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
3/30 m amiket olvasok

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ware bronkóz lettJanek
13 millát tippelenek..ennyin múlt volna?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 582 — Apu ökölbeszorított keze
Ware bronkóz lett

több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
$8,842,442 a hivatalos.Wirtschaftsteil
Austin nélkül még,nem?

McClain remélem csak back upnak jött.....
Spencer ÉS Meltont nagyon szeretném!!!

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Közben: Cowboys have signed DT Terrell McClain to a 3-year deal. Played with Houston last year.

1-tech posztra illikWirtschaftsteil
Akkor az óccsó megoldásnál maradtak? 😥 Tavaly 8 db szerelése volt, vááúúú.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Közben: Cowboys have signed DT Terrell McClain to a 3-year deal. Played with Houston last year.

1-tech posztra illik