Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így állunk most:
Cowboys have $7.16 million in cap space.
Jared Allen still in the building meeting with Cowboys officials and coacheCharlie Firpo
Ian Rapoport szerint szerződés nélkül ment el, többek közt mert még beszélni akar a feleségével is az opciókról. Ma nem várható döntés az ügyében. Állítólag a Seahawksban is kiköthet, de akár itt is.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Így állunk most:
Cowboys have $7.16 million in cap space.
Jared Allen still in the building meeting with Cowboys officials and coache

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Denver mintha jobb ajánlatot adott volna DRC-nak. Na mindegy
Melton utazik tovább St. Louis-ba.Wirtschaftsteil
Közismerten gyenge D-Line van szent Lajosban, tele hátul draftolt olcsó nevekkel...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Fucckkkkkk..

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Denver mintha jobb ajánlatot adott volna DRC-nak. Na mindegy
Melton utazik tovább St. Louis-ba.
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én sem értettem se az ajánlatok se a kapott pénz nagyságát,biztos tud valamit az Giants FO amit mi nem.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Jo hat DRC-tol nem fogok befosni. Zöld mezben Dez taknyosra szop***tta. Megvan amikor scrrenbol betolta az end zoneba? 😊
Spencer Mleton kombo jo lenne emberi áron....
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Meltronról semmi hír? remélem e nem rosszat jelent...Kroos
megállapodás nincs, de még nem is utazott tovább.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Meltronról semmi hír? remélem e nem rosszat jelent...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 www.nfl.com/draft/2011/profiles/brandon-weeden?id=2532970
Draftról ilyen olcsón nem jött volna senki.
És itt legalább lehet tudni mire lehet számítani. Ellentétben a draftoltakkal, akik lehetnek akármekkora zsákbamacskák. Egyelőre nálam ez jó húzás.
Az interception-jeinek egy része nyugodtan rátolható az elkapóira is akár... Nem kezdtem el filmet nézni róla, de ahogy azmásnál is szokott lenni, nem minden eladott labdáért a QB a felelős. Egy rosszul meg futott útvonal, egy benézett passz, egy elügyetlenkedett átvétel... Akármi okozhatja.
Ne írjuk le előre 😊betmen
Háááttt, alant mellékeltem egy összeállítást,
bűn rossz, de legalább bevállalós: bombasztikus elegy...😀 😀
Most vettem észre a videón a magyar hirdetést: ÉRTÉKTEREMTŐ MEGTAKARÍTÁS - bruhaha 😀😀 😀😀Charlie Firpo
tudod: az ember szemete egy másik kincse... vagy nem
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
 www.nfl.com/draft/2011/profiles/brandon-weeden?id=2532970
Draftról ilyen olcsón nem jött volna senki.
És itt legalább lehet tudni mire lehet számítani. Ellentétben a draftoltakkal, akik lehetnek akármekkora zsákbamacskák. Egyelőre nálam ez jó húzás.
Az interception-jeinek egy része nyugodtan rátolható az elkapóira is akár... Nem kezdtem el filmet nézni róla, de ahogy azmásnál is szokott lenni, nem minden eladott labdáért a QB a felelős. Egy rosszul meg futott útvonal, egy benézett passz, egy elügyetlenkedett átvétel... Akármi okozhatja.
Ne írjuk le előre 😊betmen
Háááttt, alant mellékeltem egy összeállítást,
bűn rossz, de legalább bevállalós: bombasztikus elegy...😀 😀
Most vettem észre a videón a magyar hirdetést: ÉRTÉKTEREMTŐ MEGTAKARÍTÁS - bruhaha 😀😀 😀😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
 www.nfl.com/draft/2011/profiles/brandon-weeden?id=2532970
Draftról ilyen olcsón nem jött volna senki.
És itt legalább lehet tudni mire lehet számítani. Ellentétben a draftoltakkal, akik lehetnek akármekkora zsákbamacskák. Egyelőre nálam ez jó húzás.
Az interception-jeinek egy része nyugodtan rátolható az elkapóira is akár... Nem kezdtem el filmet nézni róla, de ahogy azmásnál is szokott lenni, nem minden eladott labdáért a QB a felelős. Egy rosszul meg futott útvonal, egy benézett passz, egy elügyetlenkedett átvétel... Akármi okozhatja.
Ne írjuk le előre 😊
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Anthony Spencer visited the Giants and left without a deal.
Esik az az ár😀

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
DRC giantsnél...azért szépen erősítenek a csoportba
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Végre valami jó is:
"Depending on how free agency plays out, the Cowboys could end up receiving a compensatory pick for Hatcher in 2015." - by Arcsi

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
A 31 eves Weeden nyilvan nem kezdeni jott Dallasba, meg nem is projekt QBnek. Ha tenyleg ugy alakul hogy Romo nem lesz kesz OTAra es Orton visszavonul akkor jelenleg o az egyetlen aki edzeni tud a csapattal. Semmi nem valtozik azzal hogy idejott, mindig opcio a late-round QB. Ennyi penzt meg ne sajnaljunk tole. Szukseg volt egy kezre, olcsobb aligha lett volna.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Na a London-os dologban igazad van 😀 😀
de egy 3-4. körös se biztos h jobb lenne, előbb semmiképpen van sokkal több lyuk.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Due to the Rule of 51, and Brandon Weeden having offset language in his deal from Cleveland, he will cost Dallas only $75,000 of 2014 cap space IF he makes the team out of training camp. This does nothing but lock in a camp arm for Dallas with Romo recovering from back surgery and offseason activities set to begin in April. If he sticks, great, if not... no one will care.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
miért ha Orton marad az jobb? idén még nem létszükséges a QB draft szerinem, + ha felszabadul + pár misi és jön Melton és vagy Allen akkor még jó is.
Többiek nem érdekelnek. Ilyen a cap helyzet, luxus Orton évi 2 dobásért....Csere qb amúgy is a legjobb állás.Kroos
Elvben igazad lehet, csak a mi Tony barátunk már nem tud végig nyomni egy teljes szezont. Addig nem tetszik, amíg nem draftolunk egy jó backup qb-t, különben pl. mi lesz ? Pl. ha Weeden lesz az irányítónk Londonban, akkor _____(csúnya szavak)___ - nak menjek el egy rakat pénzért megnézni??
Bocs, nem rád haragszom, hanem a helyzetre! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
miért ha Orton marad az jobb? idén még nem létszükséges a QB draft szerinem, + ha felszabadul + pár misi és jön Melton és vagy Allen akkor még jó is.
Többiek nem érdekelnek. Ilyen a cap helyzet, luxus Orton évi 2 dobásért....Csere qb amúgy is a legjobb állás.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
ez bőven jó, Orton 2-4 misijéhez képestKroos
Szerintem meg csak arra jó, hogy:
1. Nehogy draftoljunk már egy tehetséges qb-t, mer ugye van már a Weeden.
2. Rajtunk röhögjön mindenki.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Charlie Firpo
hát ezen nagyon nevetek 😀 főleg a zenével együtt,ami alatta megy 😀😀
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
ez bőven jó, Orton 2-4 misijéhez képest

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Brandon Weeden's 2-year contract with the Dallas Cowboys is a minimum deal. Will pay him $570,000 in first year, $660,000 in second year.
he only adds $150,000 to the 2014 cap

Ez is sokk

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
padra kb. mind1, ha olcsóbb mint Orton akkor okés.
Ha nincs Romo v sz.r akkor meg lehet elején draftolni majd.

PunBB bbcode test