Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Hmm a következő Cowboys - Eagles meccsen, nem lenne rossz egy Weeden vs Sanchez légi háború 😀 😀beltazor
Weeden nyerne, mert a neve királyabb, és ez már elég is.
a Weeden-ben benne van a weed, a Sanchezben nincs benne a tequila. ennyi.slowmotion
Tetszik ez a tényekkel alátámasztott szakvélemény 😛
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Hmm a következő Cowboys - Eagles meccsen, nem lenne rossz egy Weeden vs Sanchez légi háború 😀 😀beltazor
Weeden nyerne, mert a neve királyabb, és ez már elég is.
a Weeden-ben benne van a weed, a Sanchezben nincs benne a tequila. ennyi.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hmm a következő Cowboys - Eagles meccsen, nem lenne rossz egy Weeden vs Sanchez légi háború 😀 😀beltazor
Picksix betyárok összecsapása. 😀
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Hmm a következő Cowboys - Eagles meccsen, nem lenne rossz egy Weeden vs Sanchez légi háború 😀 😀

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hohóó:
Így már 11 draft pick-ünk van!

'Cowboys get three additional seventh-round picks as compensatory picks, the NFL announced Monday.'Charlie Firpo
crapshootra megfelelslowmotion
Az mi, kukatúrás? 😛
Hátha lehet ott még találni valamit.
Há meg nem egyszerű? A hatodik kör után - ahol nem húzunk - megkérjük a maradékot, hogy szálljon fel a buszunkra, aszt mehetünk! A vali rencsen meg labdát dobunk közéjük...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Hohóó:
Így már 11 draft pick-ünk van!

'Cowboys get three additional seventh-round picks as compensatory picks, the NFL announced Monday.'Charlie Firpo
crapshootra megfelel
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hohóó:
Így már 11 draft pick-ünk van!

'Cowboys get three additional seventh-round picks as compensatory picks, the NFL announced Monday.'

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És úgy néz ki, a rat elleni eljárást is megindítjuk:

Owner Jerry Jones confirmed on Monday that the team has filed a complaint against Jay Ratliff...
It's a situation that still chaffes the Cowboys who feel they were misled and are hoping to set precedent by filing a grievance against Ratliff.

'Jones and the Cowboys are looking to establish precedent so this type of thing _ "where a player can say he is hurt one day and signs to play with a team another" _ doesn't happen again, a source said.'

 sportsblogs.star-telegram.com/cowboys/2014/03/jerry-jones-cowboys-have-filed-a-complaint-against-former-dt-jay-ratliff-hope-to-get-money-back.html#storylink=cpyCharlie Firpo
Ebből mi jöhet ki,mármint konkrétumokra gondolok.Ratliff-el kapcsolatba van dead money?Akkor azt eltörölhetik?Vagy egy Compensatory pick?Tehenész
'Cowboys file grievance against Jay Ratliff seeking signing bonus, portion of 2013 base salary and luxury suite monies owned back.' - C. Watkins

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
És úgy néz ki, a rat elleni eljárást is megindítjuk:

Owner Jerry Jones confirmed on Monday that the team has filed a complaint against Jay Ratliff...
It's a situation that still chaffes the Cowboys who feel they were misled and are hoping to set precedent by filing a grievance against Ratliff.

'Jones and the Cowboys are looking to establish precedent so this type of thing _ "where a player can say he is hurt one day and signs to play with a team another" _ doesn't happen again, a source said.'

 sportsblogs.star-telegram.com/cowboys/2014/03/jerry-jones-cowboys-have-filed-a-complaint-against-former-dt-jay-ratliff-hope-to-get-money-back.html#storylink=cpyCharlie Firpo
Ebből mi jöhet ki,mármint konkrétumokra gondolok.Ratliff-el kapcsolatba van dead money?Akkor azt eltörölhetik?Vagy egy Compensatory pick?
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És úgy néz ki, a rat elleni eljárást is megindítjuk:

Owner Jerry Jones confirmed on Monday that the team has filed a complaint against Jay Ratliff...
It's a situation that still chaffes the Cowboys who feel they were misled and are hoping to set precedent by filing a grievance against Ratliff.

'Jones and the Cowboys are looking to establish precedent so this type of thing _ "where a player can say he is hurt one day and signs to play with a team another" _ doesn't happen again, a source said.'

 sportsblogs.star-telegram.com/cowboys/2014/03/jerry-jones-cowboys-have-filed-a-complaint-against-former-dt-jay-ratliff-hope-to-get-money-back.html#storylink=cpy

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Talán elkezdődött valami:
'Stephen Jones: Cowboys have learned lesson, no longer plan to invest in players over age 30'

 sportsblogs.star-telegram.com/cowboys/2014/03/stephen-jones-cowboys-have-learned-lesson-no-longer-plan-to-invest-in-players-over-age-30-.html

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na most akkor itt tartunk a Spencer-saga-ban:

'Anthony Spencer is rehabbing at Valley Ranch and the Cowboys would like to bring him back but aren't in a hurry right now.' C. WatkinsCharlie Firpo
no igen.
a térde még mindig nem száz százalékos, és a potenciális kérők mind kétségesnek látták, hogy használható lesz-e edzőtábor kezdetére. mi is ugyanígy vagyunk ezzel, csak mivel Valley Ranch-en csinálja, ezért információs előnyben vagyunk másokkal szemben.slowmotion
És hát közben esik az ára, mint egy frankhiteles maserati-é! 10-9-8-7-6 ......ja hogy már csak 4? Nem, kettő!!! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Na most akkor itt tartunk a Spencer-saga-ban:

'Anthony Spencer is rehabbing at Valley Ranch and the Cowboys would like to bring him back but aren't in a hurry right now.' C. WatkinsCharlie Firpo
no igen.
a térde még mindig nem száz százalékos, és a potenciális kérők mind kétségesnek látták, hogy használható lesz-e edzőtábor kezdetére. mi is ugyanígy vagyunk ezzel, csak mivel Valley Ranch-en csinálja, ezért információs előnyben vagyunk másokkal szemben.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na most akkor itt tartunk a Spencer-saga-ban:

'Anthony Spencer is rehabbing at Valley Ranch and the Cowboys would like to bring him back but aren't in a hurry right now.' C. Watkins

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
6,4ben még nincs enne Austin meg egy esetleges Orton cut sem?

Még 1-2 lyukat bekéne tömködni valahogy...OG jöhetne pl mélyíteni.Kroos
Austin csak június elsejével jelenik meg a könyvekben, merthogy June 1 cut volt. Ortont meg nem kell temetni, nem kell túllihegni Weeden leigazolását.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
6,4ben még nincs enne Austin meg egy esetleges Orton cut sem?

Még 1-2 lyukat bekéne tömködni valahogy...OG jöhetne pl mélyíteni.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Vagyis - Tom Ryle btb szerint - 6,4 mill. hely van, azaz elvileg egy jó játékos még jöhet. Pl. Spencer vissza.
J. Allen (rátévedtem a tweet-jére, tiszta rodeóbolond texas-i, már ezért is jöhetne) C. Brown OT - Szentektől, egy sírós denveri Moreno Rb is szabad még.Charlie Firpo
Allan már hawks playa.beltazor
kaaar - de mintha azt látnám, hogy még vacilál...

"Allen himself hasn’t said much of anything since leaving Seattle on Thursday and saying he wanted to take the weekend to think about things."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 614 — Pfizer & Moderna fan
Vagyis - Tom Ryle btb szerint - 6,4 mill. hely van, azaz elvileg egy jó játékos még jöhet. Pl. Spencer vissza.
J. Allen (rátévedtem a tweet-jére, tiszta rodeóbolond texas-i, már ezért is jöhetne) C. Brown OT - Szentektől, egy sírós denveri Moreno Rb is szabad még.Charlie Firpo
Allan már hawks playa.

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Vagyis - Tom Ryle btb szerint - 6,4 mill. hely van, azaz elvileg egy jó játékos még jöhet. Pl. Spencer vissza.
J. Allen (rátévedtem a tweet-jére, tiszta rodeóbolond texas-i, már ezért is jöhetne) C. Brown OT - Szentektől, egy sírós denveri Moreno Rb is szabad még.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
szerintem egy 3-4. számú tapasztalt Wr nem ártana azért.Kroos
Az a hír járja, hogy ezt drafton szeretnénk megoldani.Wirtschaftsteil
tapasztalt WR-t szerzünk drafton? 😊
nem tudtam kihagyni 😉
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
szerintem egy 3-4. számú tapasztalt Wr nem ártana azért.Kroos
Az a hír járja, hogy ezt drafton szeretnénk megoldani.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
szerintem egy 3-4. számú tapasztalt Wr nem ártana azért.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Spencernek muszáj beesnie, kell még ember, vagy egy Guard jöhetne még,vmi értelmes ha Spencer nem..Kroos
Most azt írják, hogy 4,9 m van még a cap alatt.
Meg hogy kéne egy jó safety meg egy WR Austin helyett...kezdődik!Charlie Firpo
WR? Bryant,Williams mélységire tökéletes,Beasley, mehet slantekre,és még ott van harris is,aki kiegészítő embernek teljesen jó,és ne felejtsük el Witten illetve Escobart se.Max draftról hátsó körökben szerintem
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Spencernek muszáj beesnie, kell még ember, vagy egy Guard jöhetne még,vmi értelmes ha Spencer nem..Kroos
Most azt írják, hogy 4,9 m van még a cap alatt.
Meg hogy kéne egy jó safety meg egy WR Austin helyett...kezdődik!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Spencernek muszáj beesnie, kell még ember, vagy egy Guard jöhetne még,vmi értelmes ha Spencer nem..

PunBB bbcode test