Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 24 p

And @Edwerderespn reports Jared Allen has reached agreement with Seahawks.

Sejtettük eddig is, hogy nem fog idejönni. Most már tuti. Spencer viszont még beeshetne...


több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
 www.bloggingtheboys.com/2014/3/20/5528972/dallas-cowboys-henry-melton-contract-remaining-free-agent-money-salary-cap-details
egyre jobb ez a deal.. 😛
több mint 10 éve
speeedy1 Dallas Cowboys 283
 www.bloggingtheboys.com/2014/3/19/5528266/dallas-cowboys-henry-melton-free-agent-signing-welcome-to-the-future

Hmmm... JJ-vel nem is találkozott Melton! Lehet, hogy háttérbe vonul.... nem tudom elhinni! 😊
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
én azt gondolom hogy Crawford szélen lesz már csak azért is mert kevés lenne ő egy 1tech NT-nek,inkább 3tech ő is,Meltont meg gondolom nem azért hozták hogy Crawford mögött padozzon.A Crawford-Melton belső páros szerintem futás ellen súlytalan lenne,ez a egyértelmű passz playeknél működhetne,szvsz ez nem all down formáció. Igazából a szélre kell még valaki és akkor már nagyjából jók lennénk.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És hogy legyen még 1 jó hír: Lee is meggyógyult.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
mondjuk nem mind1 mikorra lesz 100%-os.... jó lenne pontosan tudni milyen állapotban van.
Crawfordra nagyon kíváncsi leszek, várok egy robbantást tőle, csak nem tom h De v Dt akkor most ő?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Az megvan, hogy tegnap még azt írták Meltonról, hogy talán szeptemberre készen áll, most meg azt nyilatkozza mosolyogva, hogy a TC-t vidáman elkezdi? 😛 😛

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
És közben el ne felejtkezzünk a legkisebb Cowboy-ról sem:
Welcome Rivers Romo!!


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Egy Longhorn a csapatban:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Crawford-Melton-McClain-Selvie lenne a kezdő védőfalunk. Ebből 2 sérüléséből felépült, 2 tapasztalatlan, 2 most jött.
Igény szerint.
Na most ez vagy gyengusz lesz így, vagy nagy királyság.
Woá
Ja és bónusz: várjuk J. Brent-et a dzsélről.

Egy biztos: motivációs gondok nem lesznek! 😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Crawford volt korábban majdnem 300 is, Melton érkezésével ők lennének párban középen?
Crawford jobb tackle, Melton bal tackle és akkor Crawford mögött Nick Hayden meg Ben Bass, Melton mögött meg Terell McClain meg Frank Kearse?

De akkor ki lesz DE poszton? Selvie meg egy rookie kezd a két oldalon, Mincey van a rookie mögött, Selvie mögé meg jön egy másik rookie a harmadik-negyedik körben? Vagy Mincey kezd a másik oldalon és a két rookie akkor jöhet lentebbi draft körökből is, így marad hely safety-t meg OLB-t draftolni? 😊

(fogadjunk, hogy ha a D-line jó lesz 2014-ben, akkor kidől Carter vagy Durant ne adj isten Lee ismét, és mi lesz, pislogunk mint hal a szatyorban)
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Arra leszek kíváncsi, hogy Crawford milyen szerepet kap majd az új DL-ban. Állítólag most olyan 285 körül mozog, az már DT poszt felé kacsintgat.

+Melton szerződése 4 évre szól abban az esetben, ha egy év múlva is rosteren lesz.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
egyéb híreinkben:
 espn.go.com/dallas/nfl/story/_/id/10630581/dallas-cowboys-quarterback-tony-romo-wife-welcome-second-son?src=mobile
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na akkor valszeg a kezdő interior Dline meg van. McClain ugye tipikus one technique tackle,Melton meg three technique. Akkor a draftról kéne még hozni egy DE-et,és akkor a Rookie-McClain-Melton-Selvie négyes már annyira nem is tűnik rossznak,annál legalábbis ahogy mondjuk egy hete kinézett a helyzet mindenképpen jobb. Allent nem hiszem hogy meg tudjuk innentől szerezni,ő kimondottan nagy pénzt akar,azt mi meg nem fogunk tudni adni,egy 32 éves játékosnak nem is feltétlenül kell,persze ésszerű ár mellett nyilván nagy lenne,de ilyenbe meg ő úgyse fog belemenni.
Széljegyzetes megjegyzés viszont hogy még Spencert is visszahozhatjuk,akár még az is szólhat nagyot,de minimum egy rotációs szerepkört még biztos eltudna vállalni.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
én post june 1 cuttal küldeném Ortont (ha vissza akar vonulni, akkor ez remek alkalom lenne) onnan jönne egy kevés lóvé.

a Melton deal pedig remekül hangzik. most majdnem azt mondom, hogy ha be vagyunk szorítva a sarokba, akkor jobb üzleteket csinálunk, mint amikor korlátlanul áll rendelkezésre pénz...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
JUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU végre valami!!!!!!!!!!

Hát pénz nem nagyon maradt....de Spencer kéne még! vagy vki!! pénz? lehet még felszabadítani? Carrt szerződése lett struktúrálva?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Milyen jó erre kelni! 😛 Csak jöjjön is be. Nem sok helyünk maradt a cap alatt. Az Austin cut miatti pénz kell az újoncokra. Van még így is sansz Allenre és/vagy Spencerre?


több mint 10 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha egészséges marad akkor király lesz. Tovább kell a d-linet boostolni a drafton.
A pénz es a szerződés is korrektnek mondható.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
MELTON !!!!!!

Cowboys agree to terms with Henry Melton on 1-year, $5M deal w/ a 3-year club option that would average $8M per year

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 611 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 37 mp

Cowboys and DT Henry Melton are putting finishing touches on a multi-year deal, according to a source.

Ian Rapoport ‏@RapSheet 2 p

The money isn't yet available, but Henry Melton's contract with the #Cowboys will be a one-year deal with an option year, source says.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Spencer és a két fent említett is képben van még. No most vagy kirakunk még játékosokat, vagy Tony fizuját és/vagy a többiek fizuját tovább faragjuk, vagy ennyi volt, max Spencer jön vissza.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Jól állunk vazze, inkább legyen teljes rebuild, jövőre top5ben húzhatunk Qbt ha így folytatjuk, + szokásos Lee,Romo sérülés, és top3 is meg van.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Akkor tozse:
Plan is for DE Jared Allen to fly home after visit w/ Dallas Cowboys, per source, and discuss w/ his wife.
Ezek az asszonyok!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 264 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így állunk most:
Cowboys have $7.16 million in cap space.
Jared Allen still in the building meeting with Cowboys officials and coacheCharlie Firpo
Ian Rapoport szerint szerződés nélkül ment el, többek közt mert még beszélni akar a feleségével is az opciókról. Ma nem várható döntés az ügyében. Állítólag a Seahawksban is kiköthet, de akár itt is.iktriad
Kössz! Ja, és végre találkoztunk, Bud!Charlie Firpo
\o/
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Így állunk most:
Cowboys have $7.16 million in cap space.
Jared Allen still in the building meeting with Cowboys officials and coacheCharlie Firpo
Ian Rapoport szerint szerződés nélkül ment el, többek közt mert még beszélni akar a feleségével is az opciókról. Ma nem várható döntés az ügyében. Állítólag a Seahawksban is kiköthet, de akár itt is.iktriad
Kössz! Ja, és végre találkoztunk, Bud!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.