Dallas Cowboys

33 feliratkozó

több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Anthony Spencer is set to visit the #Giants today, source says. Intriguing fit there.

Ez még kellene a boldogsághoz...Mr. Bombastic
Most írtam be én is...látszik, hogy néhányan lógunk a szeren!😊Charlie Firpo
Bocsi 😀 Amikor ránéztem akkor még csak a kosok voltak kiírva azért írtam én is. Remélem marad nálunk , persze csak értelmes kereteken belül. Melton ugyanez.Mr. Bombastic
Melton-nal én nem vagyok meggyőzve. Sérülésből jön haza (kezd rögeszmém lenni a kiváló texas-i játékosok felemlegetése), meg a szitu sem tetszik, ami árfelhajtó hiánygazdaságra emlékeztet.
Ha egészséges és motivált, persze jöhet, csak nehogy be kelljen áldozni még egy embert miatta...Charlie Firpo
Ne fizessük túl, ez oké. De jó lenne hozni valakit a piacról (DT, DE vagy S), ha már van egy lélegzetvételnyi helyünk. A maradék kettő meg jöhet a draft első két köréből.


több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Anthony Spencer is set to visit the #Giants today, source says. Intriguing fit there.

Ez még kellene a boldogsághoz...Mr. Bombastic
Most írtam be én is...látszik, hogy néhányan lógunk a szeren!😊Charlie Firpo
Bocsi 😀 Amikor ránéztem akkor még csak a kosok voltak kiírva azért írtam én is. Remélem marad nálunk , persze csak értelmes kereteken belül. Melton ugyanez.Mr. Bombastic
Melton-nal én nem vagyok meggyőzve. Sérülésből jön haza (kezd rögeszmém lenni a kiváló texas-i játékosok felemlegetése), meg a szitu sem tetszik, ami árfelhajtó hiánygazdaságra emlékeztet.
Ha egészséges és motivált, persze jöhet, csak nehogy be kelljen áldozni még egy embert miatta...

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Anthony Spencer is set to visit the #Giants today, source says. Intriguing fit there.

Ez még kellene a boldogsághoz...Mr. Bombastic
Most írtam be én is...látszik, hogy néhányan lógunk a szeren!😊Charlie Firpo
Bocsi 😀 Amikor ránéztem akkor még csak a kosok voltak kiírva azért írtam én is. Remélem marad nálunk , persze csak értelmes kereteken belül. Melton ugyanez.


több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Anthony Spencer is set to visit the #Giants today, source says. Intriguing fit there.

Ez még kellene a boldogsághoz...Mr. Bombastic
Most írtam be én is...látszik, hogy néhányan lógunk a szeren!😊

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Anthony Spencer is set to visit the #Giants today, source says. Intriguing fit there.

Ez még kellene a boldogsághoz...


több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Melton nagyon ugy nezett ki hogy alair Seattle-be, de vegul is Dallasba megerkezett, remelhetoleg nem engedjuk el szerzodes nelkul.Wirtschaftsteil
ha nem akar rengeteg pénzt akkor inkább aláír Seattlebe mint Dallasba, úgy hogy gondolom tőlünk szeretne egy nagyobb összeget.beltazor
Természetesen rengeteg pénzt akar, ha nem kapja meg szerintrm marad nállunk. Amúgy meg gyogyós, aki a sérülése után nagy zsét ad neki, ki tudja milyen állapotban/formában lesz...Tomcsik
Seattle annyiból jobb helyzetben van, hogy nekik nem létszükséglet az n+1. jó falember, mert anélkül is van pass rush-uk. nekünk meg szinte bárkire szükségünk van, aki életében legalább egyszer egy QB közelébe jutott. mondjuk mi meg nem tudunk annyi zsét kipengetni, mint szeretnénk, hiába kéne pass rush, hát ez van.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Melton nagyon ugy nezett ki hogy alair Seattle-be, de vegul is Dallasba megerkezett, remelhetoleg nem engedjuk el szerzodes nelkul.Wirtschaftsteil
ha nem akar rengeteg pénzt akkor inkább aláír Seattlebe mint Dallasba, úgy hogy gondolom tőlünk szeretne egy nagyobb összeget.beltazor
Természetesen rengeteg pénzt akar, ha nem kapja meg szerintrm marad nállunk. Amúgy meg gyogyós, aki a sérülése után nagy zsét ad neki, ki tudja milyen állapotban/formában lesz...

több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Melton nagyon ugy nezett ki hogy alair Seattle-be, de vegul is Dallasba megerkezett, remelhetoleg nem engedjuk el szerzodes nelkul.Wirtschaftsteil
ha nem akar rengeteg pénzt akkor inkább aláír Seattlebe mint Dallasba, úgy hogy gondolom tőlünk szeretne egy nagyobb összeget.

több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
DE Anthony Spencer visiting St. Louis Rams on Sunday
Most meg Dzsájenc .... nem lenne jó, így már két csop. riválisnál is kint lenne a play-book.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Melton nagyon ugy nezett ki hogy alair Seattle-be, de vegul is Dallasba megerkezett, remelhetoleg nem engedjuk el szerzodes nelkul.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Hollóember egyik szép megmozdulása:


- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Eddig:

Terrell McClain Defensive Tackle
McClain has three years under his belt, and fills two needs the Cowboys have – depth on the defensive line, and youth. In 2013 with the Houston Texans, McClain played in all 16 games as a rotational player and recorded 10 tackles with a fumble recovery. He is a very strong man, with the ability to plug up the interior of the line and not let offensive linemen get to the next level. He’s never been given the chance to be “The Guy”, but he is a Rod Marinelli kind of guy. He hustles and plays hard, and that’s what Marinelli is looking for from a core guys for his defensive line.
Charlie Firpo
nekem tetszik, hogy két komoly védelemben is volt helye (Texans, Pats) azaz nyilván láttak benne valamit, hogy nem csapták el azonnal a nyár végeztével. Nyilván nálunk sem futja majd többre, mint rotational palyer, kivéve, ha ő lesz a 2014-es Selvie.
Harmadik körös draft, ezt a tavaly ősszel is szerette a vezetés. (szotyiért régebbi magasan draftolt játékosokat hozni)
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Corey Wootton DE maci még bent van, ő is Marinellista lehet. 6-6 és 26 éves.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Ha egy nappal kesobb cutoljuk Ware-t, akkor Allen irta volna ala a 3/30-at Denverben.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
A kedvenc kommentem:
LeBron James: "I hate that we didn't get Julius Peppers."

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Fuu így ne is jöjjön 34 évesen... egy pár csapat elkezdte Jerry pár évvel ezelőtti fizujait nyomatni,jó h kimaradunk ebből... 1-2 év és hátha lesz normális cap...
Itt Peppers már csak a nevére,múltra kapta ezt a sok pénzt szerintem,nekünk ez már nem fér bele...
Melton-Spencer jöjjön pls...okosan 1. év kisebb pénz,aztán emelkedjen...Kroos
Még Jared Allen is bent van, bár nem fiatal, de hátha.. ja és Dallas-ban született!Charlie Firpo
Allen megmondta, hogy neki nem létszükséglet a pénz, ha nincs olyan ajánlat, akkor nem megy le kutyába.
Ware és Peppers is 3/30-at kapott, nem hiszem, hogy Allen ez alatti összegre várna, sőt...slowmotion
Pont most akartam beírni én is ezt.
Viszont hátha haza lehet csábítani hometown-ba?
Már ha jelent még valamit az, hogy honnan vonul vissza valaki 😉

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Fuu így ne is jöjjön 34 évesen... egy pár csapat elkezdte Jerry pár évvel ezelőtti fizujait nyomatni,jó h kimaradunk ebből... 1-2 év és hátha lesz normális cap...
Itt Peppers már csak a nevére,múltra kapta ezt a sok pénzt szerintem,nekünk ez már nem fér bele...
Melton-Spencer jöjjön pls...okosan 1. év kisebb pénz,aztán emelkedjen...Kroos
Még Jared Allen is bent van, bár nem fiatal, de hátha.. ja és Dallas-ban született!Charlie Firpo
Allen megmondta, hogy neki nem létszükséglet a pénz, ha nincs olyan ajánlat, akkor nem megy le kutyába.
Ware és Peppers is 3/30-at kapott, nem hiszem, hogy Allen ez alatti összegre várna, sőt...
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Ja csak ő is hatalmas pénzt akar, többet mint Ware kapott állítólag...ha nem kapja meg visszavonul...
Úgy hogy sztem őt el is felejthetjük.

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Fuu így ne is jöjjön 34 évesen... egy pár csapat elkezdte Jerry pár évvel ezelőtti fizujait nyomatni,jó h kimaradunk ebből... 1-2 év és hátha lesz normális cap...
Itt Peppers már csak a nevére,múltra kapta ezt a sok pénzt szerintem,nekünk ez már nem fér bele...
Melton-Spencer jöjjön pls...okosan 1. év kisebb pénz,aztán emelkedjen...Kroos
Még Jared Allen is bent van, bár nem fiatal, de hátha.. ja és Dallas-ban született!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Fuu így ne is jöjjön 34 évesen... egy pár csapat elkezdte Jerry pár évvel ezelőtti fizujait nyomatni,jó h kimaradunk ebből... 1-2 év és hátha lesz normális cap...
Itt Peppers már csak a nevére,múltra kapta ezt a sok pénzt szerintem,nekünk ez már nem fér bele...
Melton-Spencer jöjjön pls...okosan 1. év kisebb pénz,aztán emelkedjen...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p

#Cowboys are among the teams talking with veteran DE Julius Peppers, per source. No visit scheduled, but interested at the right price.

Hümm-hümm. Meltonnal párban...Mr. Bombastic
Julius Peppers is officially a Packer! Charlie Firpo
3 éve 30 milla? no thanks... egyébként okos döntés volt felmenni a tundrára, még jó, hogy így a 4-3-ban maradhatott. oh wait...slowmotion
Azért az látszik, hogy eléggé elszabadultak az árak az első héten. Mi méltóságteljesen várunk.Charlie Firpo
ja, a sok új tévés pénz... 😊
valamit valamiért. az természetes, hogy a "jobb" játékosokat elviszik, mire mi megtennénk az ajánlatunkat, viszont az sem nagy hülyeség, hogy a FA piacon a sztárok legjobb esetben megütik a szerződésük szintjét, de inkább alulmúlják a teljesítményükkel azt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p

#Cowboys are among the teams talking with veteran DE Julius Peppers, per source. No visit scheduled, but interested at the right price.

Hümm-hümm. Meltonnal párban...Mr. Bombastic
Julius Peppers is officially a Packer! Charlie Firpo
3 éve 30 milla? no thanks... egyébként okos döntés volt felmenni a tundrára, még jó, hogy így a 4-3-ban maradhatott. oh wait...slowmotion
Azért az látszik, hogy eléggé elszabadultak az árak az első héten. Mi méltóságteljesen várunk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 801 — Cowboys fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p

#Cowboys are among the teams talking with veteran DE Julius Peppers, per source. No visit scheduled, but interested at the right price.

Hümm-hümm. Meltonnal párban...Mr. Bombastic
Julius Peppers is officially a Packer! Charlie Firpo
3 éve 30 milla? no thanks... egyébként okos döntés volt felmenni a tundrára, még jó, hogy így a 4-3-ban maradhatott. oh wait...
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Ian Rapoport ‏@RapSheet 13 p

#Cowboys are among the teams talking with veteran DE Julius Peppers, per source. No visit scheduled, but interested at the right price.

Hümm-hümm. Meltonnal párban...Mr. Bombastic
Julius Peppers is officially a Packer!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Eddig:

Terrell McClain Defensive Tackle
McClain has three years under his belt, and fills two needs the Cowboys have – depth on the defensive line, and youth. In 2013 with the Houston Texans, McClain played in all 16 games as a rotational player and recorded 10 tackles with a fumble recovery. He is a very strong man, with the ability to plug up the interior of the line and not let offensive linemen get to the next level. He’s never been given the chance to be “The Guy”, but he is a Rod Marinelli kind of guy. He hustles and plays hard, and that’s what Marinelli is looking for from a core guys for his defensive line.

Jeremy Mincey Defensive End
Mincey is a guy that has been around for a while. Drafted in 2006, he has the experience, but has never really had a stand-out year. Last year with the Jacksonville Jaguars and Denver Broncos, Mincey played a total of 10 games, with 17 tackles and two sacks. Also considered a rotational guy, Mincey has the ability to play both the defensive end and tackle position. That versatility will serve the Cowboys well, in the case they run into similar issues as they endured last year with a totally decimated defensive line. Versatility, added with his natural quickness and pass-rushing ability and you can see why Marinelli wanted him.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.