Dallas Cowboys

34 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Minden meccsen lehet találni 1-2 olyan momentumot, ami HA máshogy alakul, akkor...de ezt sosem fogjuk megtudni. Nekem nagyon sokszor az jön le, hogy szerinted ez a csapat simán PO kaliber, csak állandóan balszerencséje van. Meg a sérülések. Ami szintén a játék velejárója. Én csak azt mondom, hogy szerintem azon a meccsen a Chargers jobb volt, és szerényebb emberanyaggal megvertek minket.
Amúgy meg a "ne azt nézzük már, hogy ki áll fel játszani" felszólalásodban meg az a hiba, hogy te szinte minden meccsünk előtt/közben megjegyezted, hogy hiányzik a szinte teljes D-line és hasonlók.gorbel
azon a meccsen a Chargers jobb volt, és szerényebb emberanyaggal megvertek. ezt nem is vitattam. azt vitattam, hogy lehetett volna nagyobb különbség is. nem, nem lehetett volna. a Chargers kb 98 százalékot hozott (az a maradék két százalék a megpattanó INT), a Cowboys kb 70-et. ez egy ilyen nap volt, ez is a játék velejárója, de ennél többet akkor sem tudott volna a Chargers letenni az asztalra, ha beleszakadnak. vagy úgy lehetett volna nagyobb a különbség, hogy kiderül, a támadóink igazából játszhattak volna rosszabbul is?

abba persze bele lehet menni, hogy HA a Chargers a kezdő falával áll fel, akkor mi lett volna, de az már tényleg szájkarate lenne. és akkor mi is kérjük vissza a DL-t, cserékkel együtt (nem az utcáról berángatott ágyútöltelékekre gondoltam), és lehetséges, hogy egészséges rotációval nem lett volna nagyobb a különbség.

én igenis azt mondom, hogy ez a csapat alaphelyzetben playoff-kaliber - volt, július közepéig. egy-két dolognak kellene helyre rázódnia, és meglehetne a playoff.
és igen, szoktam hivatkozni a sérülésekre. 20 embert haszált el a csapatnak az a része, amire az egész védelem épült. huszat. normális esetben maximum 10 ember elég kellett volna, hogy legyen. ez a húsz ember azt jelenti, hogy a kezdőkön és a cseréken kívül volt még vagy 9-10 ember, aki egyébként még a cseresorba sem fért volna be. emellett elhasználtunk a védekezés másik alappillérjére (MLB) 3 főt, és a negyedik fejezte be a szezont, aki ráadásul nem is MLB, hanem OLB. az 24 fő arra a 10 roster helyre, ami a védelem fontosabbik 45 százaléka. lehet azt mondani, hogy persze, sok sérült volt máshol is. igen, de egy "rétegben", nem az volt, hogy a csere cseréjének a cseréje játszik, több poszton is, mert előle mindenki kihalt.
ilyen talán a Giants secondary volt, meg lehet nézni, mit alkottak: magukhoz képest ők is szarok voltak.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Na akkor előtte majd minél többen összerendeződhetnénk.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát remélem csak jó, város,irányító szám adott, most h Soó Rezső helyett sox rezsx van csak kijön...
áá mért nem Fa utcan lakok...

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Kicsit fosok majd előtte, meg az utca névbe ékezetet írtam, és Xet rakott a bizonylatba..az gond lesz szerintetek?Kroos
Amikor külföldről rendelek én mindig írok ékezetet, és eddig minden megjött időben 😊
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerőbeltazor
Amúgy tényleg nem egyszerű ez a ticketmaster rendszer,random kidobálja a jegyeket (teszem hozzá sokszor ugyanazt 😀),de végülis foglaltam egyet 140es szektorba,már csak ki kell várni 😊

Amúgy mire gondoltál ezen a kiküldős rendszeren? Legalapabb az 3 fontTehenész
Én ide jövök Dzsokival, most foglaltam:
Section BK 140 Row 44 Seats 195-196

Messze leszünk???Charlie Firpo
Section
BK 140
Row
41
Seats
203 - 204

Nekem ez van, 3 sor különbség gyak.

Más: akkor a jegyet 48 órával a meccs előtt hozzák meg? Kicsit fosok majd előtte, meg az utca névbe ékezetet írtam, és Xet rakott a bizonylatba..az gond lesz szerintetek?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Lehet még jegyet venni,hova éri meg,nézhetőség szempontjából??Kroos
Én úgy láttam, hogy leginkább a kanyarba kínálják a jegyeket. Mi ott fogunk ülni - a 140-es szektorban, a kanyar kezdeténél - ahol Dez két TD-t is el fog kapni.😕)Charlie Firpo
Annak mi a neve? mármint upper ilyen line meg edn zone v mik? 😀Kroos
Standard, 105 fontos jegy, és oda visz. Próbálkozz nyugodtan.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Lehet még jegyet venni,hova éri meg,nézhetőség szempontjából??Kroos
Én úgy láttam, hogy leginkább a kanyarba kínálják a jegyeket. Mi ott fogunk ülni - a 140-es szektorban, a kanyar kezdeténél - ahol Dez két TD-t is el fog kapni.😕)Charlie Firpo
Annak mi a neve? mármint upper ilyen line meg edn zone v mik? 😀

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Lehet még jegyet venni,hova éri meg,nézhetőség szempontjából??Kroos
Én úgy láttam, hogy leginkább a kanyarba kínálják a jegyeket. Mi ott fogunk ülni - a 140-es szektorban, a kanyar kezdeténél - ahol Dez két TD-t is el fog kapni.😕)

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Illetve ez aclub meg prémium között mi a különbség? ez csak a neve?

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Lehet még jegyet venni,hova éri meg,nézhetőség szempontjából??

PunBB bbcode test
több mint 10 éve
ringo kid Dallas Cowboys USC Trojans 12
Az enyém pedig ide szól: BK 140, Row 27, Seat 200

Auribus frequentius, quam lingua utere.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerőbeltazor
Amúgy tényleg nem egyszerű ez a ticketmaster rendszer,random kidobálja a jegyeket (teszem hozzá sokszor ugyanazt 😀),de végülis foglaltam egyet 140es szektorba,már csak ki kell várni 😊

Amúgy mire gondoltál ezen a kiküldős rendszeren? Legalapabb az 3 fontTehenész
Én ide jövök Dzsokival, most foglaltam:
Section BK 140 Row 44 Seats 195-196

Messze leszünk???

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
Tehenész Dallas Cowboys 675 — silver & blue
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerőbeltazor
Amúgy tényleg nem egyszerű ez a ticketmaster rendszer,random kidobálja a jegyeket (teszem hozzá sokszor ugyanazt 😀),de végülis foglaltam egyet 140es szektorba,már csak ki kell várni 😊

Amúgy mire gondoltál ezen a kiküldős rendszeren? Legalapabb az 3 font
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
1 kör QB, 2.kör RB?
Jajj Istenem...,
Szerintem nagyon egyszerű a kérdés, vagy mindent feláldozunk idén most az O-t illetően vagy kikúrtul odavágunk D posztokért drafton. Jött ide RB idén,változatlan edzői stábbal nem húznék idén is,hacsak nem 100% elit akkor úgysem fog játszani. QB kérdés Dallasban meg nem lesz 2 évig, ahogy előttem is írták. DE, DT kell, és nagyon TOP kell, ha rombol a D line, akkor lesz érdemi változás is.Wong
A bloggingon van egy jó elemzés, idén kb. 15 nagyon jó DE jön a draftra, úgyhogy abból lesz válogatni való.
A QB-t és az RB-t racionális döntésnek tartanám, Dunbar még csak-csak, de Tanner és sajna Randle sem ment jól váltófutásban Murray-vel, pedig az nagyon kéne, hogy jól romboljanak.
Ha tavaly nem nagyon tetszettek Marinellinek az újoncok, idén mi a garancia rá? Persze, én is a védelmet erősíteném...
Messze még a draft, addig sok minden változhat.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 603 — Pfizer & Moderna fan
Huh nem egyszerű jegyet venni 😀 én fel is adtam, ezt hogy kiküldik nekem, rohad sok extra fontért, nem nyerő

több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
lemaradtam a jegyvásárlásról természetesen, nem vett valaki upper sideline jegyeket az első 5 sorba véletlenül, amiből kettőt eladna nekem nem embertelenül felülárazva az eredetit? 😊
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Tannert valószínűleg elküldik, de RB-t akkor is csak későbbi körökben kell draftolni. Az idei draft sem kifejezetten mély futó szempontból. Egy Kapri Bibbs még a negyedik körben is meg lesz szerintem. Előtte inkább egy Safety (Ty Zimmermann?)
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Mindannyian tudjuk, hogy a Chargers meccsen lehetett volna nagyobb a különbség, folyamatosan ültek a játékhívásaik, a támadófalukban 1 (mi úgyis nagyon szeretünk a sérülésekre hivatkozni) kezdő volt, a meccs közben ráadásul cserék közül is sérültek meg, így is esélytelenek voltunk odaérni Rivershez.
Arra akartam kilyukadni, hogy ne lássunk bele többet ebbe a csapatba, mint amennyi. Ez egy átlagos csapat, tipikus 8-8, nem rosszabb, de nem is jobb ennél. Ezen lehet majd változtatni, és akkor a pályán, nem elméleti síkon lehet bejutni a PO_ba, és ott pariban lenni a többi csapattal.gorbel
ne azt nézzük már könyörgöm, hogy hogy ki állt fel játszani, hanem hogy mi volt a meccs képe! hol változhatott volna a különbség negatív irányba? ha nem pattan Lee kezébe a labda, és nem viszi vissza TD-re? olyan nekünk is volt, amikor Williams mindenáron TD-t akart csinálni, és egy yardról elejtette a labdát. ami lehetősége volt a Chargersnek, azt ki is használták, akkor lehetett volna nagyobb a különbség, ha nekik tíz pont jár a TD-ért. az meg nonszensz.
ebben a meccsben benne volt, hogy ha Williams nem balfaszkodja el, akkor 30-28, két és fél perccel a vége előtt, négy idővel (3 saját + a two-minute warning) és egy kivédekezett támadással (amit egyébként sikerült megcsinálni) még akár a győztes FG-ért is mehettünk volna.

ebben a meccsben több volt, de nem a Chargers részéről.slowmotion
Minden meccsen lehet találni 1-2 olyan momentumot, ami HA máshogy alakul, akkor...de ezt sosem fogjuk megtudni. Nekem nagyon sokszor az jön le, hogy szerinted ez a csapat simán PO kaliber, csak állandóan balszerencséje van. Meg a sérülések. Ami szintén a játék velejárója. Én csak azt mondom, hogy szerintem azon a meccsen a Chargers jobb volt, és szerényebb emberanyaggal megvertek minket.
Amúgy meg a "ne azt nézzük már, hogy ki áll fel játszani" felszólalásodban meg az a hiba, hogy te szinte minden meccsünk előtt/közben megjegyezted, hogy hiányzik a szinte teljes D-line és hasonlók.
több mint 10 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
1 kör QB, 2.kör RB?
Jajj Istenem...,
Szerintem nagyon egyszerű a kérdés, vagy mindent feláldozunk idén most az O-t illetően vagy kikúrtul odavágunk D posztokért drafton. Jött ide RB idén,változatlan edzői stábbal nem húznék idén is,hacsak nem 100% elit akkor úgysem fog játszani. QB kérdés Dallasban meg nem lesz 2 évig, ahogy előttem is írták. DE, DT kell, és nagyon TOP kell, ha rombol a D line, akkor lesz érdemi változás is.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 471 — Cowboys fan
Mindannyian tudjuk, hogy a Chargers meccsen lehetett volna nagyobb a különbség, folyamatosan ültek a játékhívásaik, a támadófalukban 1 (mi úgyis nagyon szeretünk a sérülésekre hivatkozni) kezdő volt, a meccs közben ráadásul cserék közül is sérültek meg, így is esélytelenek voltunk odaérni Rivershez.
Arra akartam kilyukadni, hogy ne lássunk bele többet ebbe a csapatba, mint amennyi. Ez egy átlagos csapat, tipikus 8-8, nem rosszabb, de nem is jobb ennél. Ezen lehet majd változtatni, és akkor a pályán, nem elméleti síkon lehet bejutni a PO_ba, és ott pariban lenni a többi csapattal.gorbel
ne azt nézzük már könyörgöm, hogy hogy ki állt fel játszani, hanem hogy mi volt a meccs képe! hol változhatott volna a különbség negatív irányba? ha nem pattan Lee kezébe a labda, és nem viszi vissza TD-re? olyan nekünk is volt, amikor Williams mindenáron TD-t akart csinálni, és egy yardról elejtette a labdát. ami lehetősége volt a Chargersnek, azt ki is használták, akkor lehetett volna nagyobb a különbség, ha nekik tíz pont jár a TD-ért. az meg nonszensz.
ebben a meccsben benne volt, hogy ha Williams nem balfaszkodja el, akkor 30-28, két és fél perccel a vége előtt, négy idővel (3 saját + a two-minute warning) és egy kivédekezett támadással (amit egyébként sikerült megcsinálni) még akár a győztes FG-ért is mehettünk volna.

ebben a meccsben több volt, de nem a Chargers részéről.
több mint 10 éve
betmen Dallas Cowboys 125
Tony-nak még a szerződéséből adódóan is muszáj legalább plusz két évet adni lehetőségként. Egyrészt mert idén át fogják strukturálni a szerződését, hogy helyet szabadítsanak fel a sapka alatt. Ez biztos. Kb 12,5 milliónyi összeget lehet a szerződéséből átstrukturálni, erre az összegre vagy a további átstrukturálások mértékétől függően (Ware) ennek egy részére nagy szükség lesz idén, mert több, mint 20 millióval vagyunk a sapka fölött. Szóval ha úgyis még legalább 2 évig játszik Romo (akár mennyire öreg vagy sérült) felesleges top picket QB-ra pazarolni. (bár pusztán elméleti síkon nekem is tetszene egy felfelé trade Manziel-ért)
Hogy aztán az átstrukturálás után Tony nem tud mutatni semmit a sérüléséből fakadóan, és az idei sapka alá beférés érdekében átstrukturált garantált millióival együtt fog ülni a padon, az egy igazi worst-case-scenario.
Most nyilván arra megy a bazírozás, hogy Tony még 2-3 évet kihúz, és a következő drafton majd lesz irányító.

Miles Auston June1 cut az ~2,8 millióba "fáj" 2014-ben és ~5 milliónyi dead money-ba 2015-ben. Ezt tuti meglépném, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Ha marad, akkor az idei sapka alatt ~8,3 milliónyi helyet foglal, 2015-ben 9,6-ot, 2016-ban meg 12,5-öt. Az idei teljesítményét látva (24 elkapás, 244 yard, 0TD) ezt egy rookie receiver is tudja, tized ennyiért.

Első két körben nálam még mindig a D# erősítése a cél. Egy DT és egy DE
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mindannyian tudjuk, hogy a Chargers meccsen lehetett volna nagyobb a különbség, folyamatosan ültek a játékhívásaik, a támadófalukban 1 (mi úgyis nagyon szeretünk a sérülésekre hivatkozni) kezdő volt, a meccs közben ráadásul cserék közül is sérültek meg, így is esélytelenek voltunk odaérni Rivershez.
Arra akartam kilyukadni, hogy ne lássunk bele többet ebbe a csapatba, mint amennyi. Ez egy átlagos csapat, tipikus 8-8, nem rosszabb, de nem is jobb ennél. Ezen lehet majd változtatni, és akkor a pályán, nem elméleti síkon lehet bejutni a PO_ba, és ott pariban lenni a többi csapattal.gorbel
Stimt, csak az a fájó, hogy nem közepes támadó-közepes védő oldal, hanem nagyon féloldalas. 28 pontos átlag támadó, de tökutolsó védő. Ezen kell majd javítani.Charlie Firpo
Egyértelmű. Abban egyetértek, hogy az O jó úton halad (különösen az O-line fejlődése tetszik), bár sokan hoznának ide akár második körben WR-t, ami szerintem sem hülyeség. Romo miatt is aggódom, ez egy nagyon komoly műtét, ki tudja, hogyan tér vissza belőle.
A D oldalon meg rengeteg munka lesz, de erről már sokat beszéltünk.gorbel
Ezért írtam első helyre a QB-t, lépni kell. Ha meg Tony fitten tér vissza, hát annál jobb. Meg tudni lehet valamit Spencerről? Az sem mindegy, hogy működik-e még, vagy mehet?

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Mindannyian tudjuk, hogy a Chargers meccsen lehetett volna nagyobb a különbség, folyamatosan ültek a játékhívásaik, a támadófalukban 1 (mi úgyis nagyon szeretünk a sérülésekre hivatkozni) kezdő volt, a meccs közben ráadásul cserék közül is sérültek meg, így is esélytelenek voltunk odaérni Rivershez.
Arra akartam kilyukadni, hogy ne lássunk bele többet ebbe a csapatba, mint amennyi. Ez egy átlagos csapat, tipikus 8-8, nem rosszabb, de nem is jobb ennél. Ezen lehet majd változtatni, és akkor a pályán, nem elméleti síkon lehet bejutni a PO_ba, és ott pariban lenni a többi csapattal.gorbel
Stimt, csak az a fájó, hogy nem közepes támadó-közepes védő oldal, hanem nagyon féloldalas. 28 pontos átlag támadó, de tökutolsó védő. Ezen kell majd javítani.Charlie Firpo
Egyértelmű. Abban egyetértek, hogy az O jó úton halad (különösen az O-line fejlődése tetszik), bár sokan hoznának ide akár második körben WR-t, ami szerintem sem hülyeség. Romo miatt is aggódom, ez egy nagyon komoly műtét, ki tudja, hogyan tér vissza belőle.
A D oldalon meg rengeteg munka lesz, de erről már sokat beszéltünk.
több mint 10 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 561
Mindannyian tudjuk, hogy a Chargers meccsen lehetett volna nagyobb a különbség, folyamatosan ültek a játékhívásaik, a támadófalukban 1 (mi úgyis nagyon szeretünk a sérülésekre hivatkozni) kezdő volt, a meccs közben ráadásul cserék közül is sérültek meg, így is esélytelenek voltunk odaérni Rivershez.
Arra akartam kilyukadni, hogy ne lássunk bele többet ebbe a csapatba, mint amennyi. Ez egy átlagos csapat, tipikus 8-8, nem rosszabb, de nem is jobb ennél. Ezen lehet majd változtatni, és akkor a pályán, nem elméleti síkon lehet bejutni a PO_ba, és ott pariban lenni a többi csapattal.gorbel
Stimt, csak az a fájó, hogy nem közepes támadó-közepes védő oldal, hanem nagyon féloldalas. 28 pontos átlag támadó, de tökutolsó védő. Ezen kell majd javítani.

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 10 éve
gorbel Dallas Cowboys 1 006 — Cowboys nerd
Mindannyian tudjuk, hogy a Chargers meccsen lehetett volna nagyobb a különbség, folyamatosan ültek a játékhívásaik, a támadófalukban 1 (mi úgyis nagyon szeretünk a sérülésekre hivatkozni) kezdő volt, a meccs közben ráadásul cserék közül is sérültek meg, így is esélytelenek voltunk odaérni Rivershez.
Arra akartam kilyukadni, hogy ne lássunk bele többet ebbe a csapatba, mint amennyi. Ez egy átlagos csapat, tipikus 8-8, nem rosszabb, de nem is jobb ennél. Ezen lehet majd változtatni, és akkor a pályán, nem elméleti síkon lehet bejutni a PO_ba, és ott pariban lenni a többi csapattal.